Αποτελέσματα ειδικών μαθημάτων

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
17,2 αγγλικά!
Σύνολο 20 328! ελπίζω να πέσει και 200 μοριάκια η αγγλική του απθ να είμαστε εντάξει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ στα Αγγλικά 11,2. :P
O πρώτος 57, ο δεύτερος 39, και ο τρίτος 55. Μ.ο=56

tragic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
21.180 :clapup: :clapup: :clapup: περανω σιγουρα αγγλικη θεσσαλονικης :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
16.5 αγγλικα.Θα πεσουν σιγουρα οι βασεις μιας και οι επιδοσεις ηταν χαλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
21.180 περανω σιγουρα αγγλικη θεσσαλονικης

^Συγχαρητήρια! ελπίζω και συμφοιτητές!
πόσο αγγλικά αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
^Συγχαρητήρια! ελπίζω και συμφοιτητές!
πόσο αγγλικά αν επιτρέπεται;

αγγλικα εε ενταξει μετρια...16.3!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
παιδια λεει file not found!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiiilove

Νεοφερμένος

Η marakiiilove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
προφισιενσυ, και το πηρα και με honour pass και δε θελω σχολια:P:P:P

ρωταω γιατι εγω εγραψα 11,5 και του χρονου θα πηγαινα για proficiency (φετος εκανα την advanced δηλαδη).και εγινε εμφυλιος πολεμος σπιτι μου με τους δικους μου.. πως θα παρω του χρονου το πτυχιο με τετοια χαλια κλπ και θελουν να με σταματησουν απ τ αγγλικα... :(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Τι γκαντεμιά είναι αυτή ρε παιδιά;; Δηλαδή δούλευε τόσες ώρες και τους έπεσε τώρα; Δηλαδή θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι αύριο; Γιατί δεν το κόβω να υπάρχει κάποιου είδους βάρδια τώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boubouki_14

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πωω πραγματικα μεγαλη απογοητευση αυτα τα ειδικα μαθηματα.. Οχι μονο τα αγγλικα,γενικα το λεω.. Τα δινεις για να σου δωσουν extra μορια και στην τελικη γινεται ακριβως το αντιθετο! Δεν ειναι κριμα να χανεις τη σχολη 1ης επιλογης εξαιτιας ενος ασχημου βαθμου στ αγγλικα ενω τα εχεις παει τοσο καλα σ ολα τ υπολοιπα? Κ εγω αγγλικη φιλολογια ηθελα αλλα ειμαι αρκετα μορια κατω..Λετε να πεσουν καθολου οι βασεις? Αλλιως..:( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
καλησπερα, απο οτι βλεπω αρκετοι εχετε δει τη βαθμολογια σας.
υπαρχει πιθανοτητα εγω να την δω σημερα ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
21.180 :clapup: :clapup: :clapup: περανω σιγουρα αγγλικη θεσσαλονικης :clapup::clapup::clapup:

συγχαρητήρια! σε περιμένουμε στη σχολή από Οκτώβρη ;)
(εγώ θα πηγαίνω 3ο έτος από οκτώβρη,γέρασα παιδιά μου:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
καλησπερα, απο οτι βλεπω αρκετοι εχετε δει τη βαθμολογια σας.
υπαρχει πιθανοτητα εγω να την δω σημερα ή όχι?

Mάλλον όχι.... η σελίδα δεν δουλεύει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
μωρή γριά πότε θα πάμε εκδρομή με τα ΚΑΠΗ;
όποτε θες μωρή χοτ κωλόγρια. στα καλύτερα θα σε πάω πάλι.:crazy::crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Mάλλον όχι.... η σελίδα δεν δουλεύει....
Δουλεύει. Δοκιμάστε να κάνετε επανεκκίνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john1994

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 312 μηνύματα.
και πως τα ειδανε οι αλλοι? εδω δεν επεσε στα κανονικα, επεσε τωρα??
τι ανικανοι...

δουλευει!!

6.2 μπραβο μου!!!
τωρα δηλαδη και να θελω δεν εχω καμια πιθανοτητα για ναυτιλιακα αφου εγραψα κατω απο 10?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
21.180 :clapup: :clapup: :clapup: περανω σιγουρα αγγλικη θεσσαλονικης :clapup::clapup::clapup:
Μπραβο!!!Εγώ πρέπει να πέσει 500+ μόρια για να την πιάσω στη θεσσαλονίκη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
δουλευει!!

6.2 μπραβο μου!!!
τωρα δηλαδη και να θελω δεν εχω καμια πιθανοτητα για ναυτιλιακα αφου εγραψα κατω απο 10?

Νομίζω ναι δεν μπαίνεις χωρίς 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top