Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,128 μηνύματα.
Παιδιά, καλημέρα.. Το σιχαινομαι αυτο που κανω, (να μην ειμαι ενεργο μελος σε ενα φορουμ, και να πεταγομαι που και που να μιλαω, αλλα i can't help it!)
Καταρχην συγχαρητηρια στα παιδια που περασανε το λοουερ, και δευτερον συγχαρητηρια και καλη ευρεση εργασιας σε ολους εμας που καταφεραμε και πηραμε αυτο το ρημαδοχαρτο που λεγεται προφισιενσυ!
Απλα μπηκα για να σας πω οτι, ξερω, δεν υπαρχει ουσιαστικα παρηγορια για καποιους που δεν το πηραν, και το ενιωσα οταν αρχηκα η αδερφη μ μ εκανε πλακα πως δεν περασα.. Πέρασαν χιλιαδες σκεψεις απο το μυαλο μ, οπως γτ γαμωτο?!, τι θα κανω τωρα με προφισιενσυ και σχολειο και ολα αυτα (και δεν ειμαι κανας μαθητης που δινει σημασια στο σχολειο να φανταστειτε!) και ολα αυτα.. Νταξει, εγω απλα να πω, ξαναπροσπαθηστε, η μονη μλκια απο αυτο, ειναι οτι πλουτιζει η ενωση.
Τεσπα, να ευχαριστησω εσας, που ακομα και ας μν εγραφα, ολι μαζι ειχαμε ενα αγχος ομως.. Και κατι αλλο....

ΤΕΟ!! Εισαι απο τα ατομα που πρεπει να υπαρχουν σε φορα! Δν ξερεις τι βοηθεια εχεις δωσει! Αν περιμεναμε απο την ενωση (και την Αλεξιου:P) θα χαμε ξημερωσει..
Συγχαρητηρια φιλε μ! Keep up the good work!
Αντε, γεια σας, και ισως να γινω μονιμος θαμωνας απο σεπτεμβρη! Για την ωρα, παμε να απολαυσουμε λιγο το καλοκαιρι μας.. (Αντε και να δω τα αναλυτικα αποτελεσματα απο αυριο, γτ εχω σκασει να δω αν πηρα bf στο αναθεματισμενο το GCVR!
Και παλι καλημέρα σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
και εγω απο τα προφορικα...δεν μπορω να το χωνεψω ακομα...αν ειναι δυνατον να περασω εκθεση και λισενινγκ που κοβομουνα σε ολα στο φροντ και να με κοψουν προφορικα...δεν μιλαω πολυ αλλα οι εξεταστες δεν μπορει να ειναι τοσο αυστηροι...δεν γινεται να περνας εκθεση και να μην ξερεις να μιλας αγγλικα...αλλα θα μου πειτε αν ηταν ετσι θα περναγανε ολοι...

κι εγω πηρα bf στα προφορικα ενω στην εκθεση ειχα κανονικο pass...
αυτο σημαινει μαλλον οτι δεν ξερω να μιλαω αγγλικα, μονο να γραφω :D

μονο και μονο απο το αγχος μπορεις να κανεις λαθη στα προφορικα που δεν θα τα 'κανες με τιποτα αμα μιλαγες ανεπισημα χωρις να ξερεις οτι εξεταζεσαι...αλλα δε νομιζω να υπολογιζουν και πολυ αυτον τον παραγοντα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
παιδια λοιπον εγω πιστευα οτι θα τα εχουν απο τα μεσανυχτα αλλα τελικα και τωρα που μπηκα δεν εχουν τιποτα.:(αντε να ξαναμπουμε στις 10-11 η αλλιως απογευματακι?????????????????:( εχω πολυ ανχος παιδια:(
-----------------------------------------
για το cambrige μιλαω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caramela

Νεοφερμένος

Η caramela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
το cambridge βγαινει στις 11.00!!!
καλα αποτελεσματα σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
μπορεις να μου πεις αν θελεις πως το εμαθες?γιατι εγω πηρα και ελεγαν απογευμα.σε παρακαλω πες μου αμα θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Today is the big day!!! 2 ώρες ακόμη!
(Από την αγωνία μου έβλεπα στον ύπνο μου ότι τ'αποτελέσματα είχαν βγει από το βράδυ κι εγώ δεν είχα ιντερνετ για να τα δω χαχαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
δηλαδη παιδια μπουρδες μου ελεγαν απο το τηλεφωνο?δηλαδη σε 2 ωρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλημέρααα....έφτασε λοιπον η μεγάλη στιγμη...άντε σε 1-2 ωρίτσες θα μάθουμε τα αναλυτικά αποτελέσματα...εγώ μπήκα και εχθές μεταμεσονύχτια αλλά τζίφος...παιδιά για το Michigan αναφέρομαι αλλα πίανει και το Cambridge...άλλωστε στο ίδιο καζάνι βράζουμε όλοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Πηρα τηλ στη hau και μου ειπαν οτι..............ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::D:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πηρα τηλ στη hau και μου ειπαν οτι..............ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::D:xixi:
Συγχαρητήριααααα!!!! άντε και εις ανώτερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
μπραβο !!!!!!!!!!!!!!να ρωτησω κατι ασχετο το cambrige esol ποιο εινια ουσιαστικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μόλις τα έβγαλαν και στον ΟΡΦΕΑ!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni16

Νεοφερμένος

Η tzeni16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
παιδια τα αποτελεσματα βγηκανε και το πηρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D
Student

Name: EVGENIA ARVANITAKI
Student Code: 889415
E-mail:
Birthdate: 16/5/1993

Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: HP
LST: HP
GCRV: HP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

Performance Range

HP = Honors Pass.
P = Pass.
LP = Low Pass.
BF = Borderline-Fail.
F = Fail.
Y = Examinee did not take this section of the examination.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
επιτέλουςςςς:jumpy: μόλις κατάφερα να δω τα αναλυτικά μου αποτελέσματα...τώρα έχω πειστεί πως το πήρα:P γιατί όταν βασήζεσαι στα μάτια 3των ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος...
οπότε απανταχού εναπομείναντες του michigan σπεύσατε να δείτε τα αποτελέσματα σας, ειναι διαθέσιμα ηλεκτρονικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caramela

Νεοφερμένος

Η caramela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
πηρα το cpe με b!!!!!!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverpeace

Νεοφερμένος

Η silverpeace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: LP
LST: P
GCRV: HP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ferrari

Νεοφερμένος

Ο ferrari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
caramela και πως το εμαθες σχετικα με το cpe cambrige δεν ειναι?βγηκαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
παιδιά τα είδα και εγω τωρα!!!!Πήρα oral:pass GCVR:LP LIST:LP WRITING:LP!!!Αλήθεια ξέρει κανείς με τι το πέρασα?(Απο περιέργεια ρωτάω...!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
συγχαρητήρια παιδιά....μπράβο σε όλους...και όσοι κόπηκαν να μην αγχώνονται γιατί οι περισσότεροι εδώ είναι πολύ νέοι και έχουν μια ζωή μπροστά τους για να παίρνουν πτυχία...σε σημείο που θα βαρεθούν...:no1:
μπράβο σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top