Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fallenangel

Νεοφερμένος

Η fallenangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανεις ποτε βγαίνουν κ τα αποτελέσματα απ το proficiency? ή μηπως βγήκαν?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ευτυχως ειμαι καλυτερα...γιατι μολις με πηρε η αδερφη μου και μου ειπε οτι περασα το photoshop στη πληροφορικη με 100% :D :D :D :D :D
κατι ειναι κι αυτο... γιατι περασα και τα αλλα 2 που εδωσα με 100% οποτε ειμαι οκ....
τουλαχιστον απετυχα μονο σε αυτο μεχρι τωρα...και περιμενω :)
-----------------------------------------
Μήπως ξέρει κανεις ποτε βγαίνουν κ τα αποτελέσματα απ το proficiency? ή μηπως βγήκαν?:what:

εχουνε βγει απ'οτι ξερω :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Να και τα αποτελέσματα μου:


Student

Name: _______________
Student Code: ******
E-mail:
Birthdate: --/--/----
Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: BF
WRI: LP
We regret to inform you that you did not pass the examination you requested the results for.
Performance Range

HP = High Pass.
P = Pass.
LP = Low Pass.
BF = Borderline-Fail.
F = Fail.
Y = Examinee did not take this section of the examination.


Δεν ήμουν ομως ετοιμος . Ηταν της στιγμης και λέω ΠΑΩ ΝΑ ΔΩΣΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
εσυ τι εδινες? ξερεις αν περασες? (προσπαιρνω την κακιουλα γτ ειμαι τοσο happy!!!!!!!!!!!:D

εγω οπως ειχα ξαναπει παλιοτερα ημουν 100% σιγουρος πως το πηρα.

ecpe εδινα

Writing: LP
Listening: P
GCVR : HP
ORAL : P

απορω με τετοια ορθογραφικα εσενα πως στο δωσαν. :P

συγχαρητηρια σε ολους που πετυχαν και καλη επιτυχια σε οσους ξαναδωσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill_fc

Νεοφερμένος

Ο bill_fc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Exam Results
Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: HP
GVR: HP
WRI: LP
We are pleased to inform you that you have passed the examination you requested the results for. Congratulations!

:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabakos

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
παιδια δεν το πηρα :'(για ecce μιλαμε...πρωτη φορα εδωσα..μου εχουν γ*****ι ολοι την ψυχολογια..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.

'Eve =)

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εβελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
παιδια δεν το πηρα :'(για ecce μιλαμε...πρωτη φορα εδωσα..μου εχουν γ*****ι ολοι την ψυχολογια..:'(

και εγω τα ιδια αλλα τωρα ειμαι καλυτερα...
εχεις δωσει τουλαχιστον fce?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Να και τα αποτελέσματα μου:


Student

Name: _______________
Student Code: ******
E-mail:
Birthdate: --/--/----
Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: BF
WRI: LP
We regret to inform you that you did not pass the examination you requested the results for.
Performance Range

HP = High Pass.
P = Pass.
LP = Low Pass.
BF = Borderline-Fail.
F = Fail.
Y = Examinee did not take this section of the examination.


Δεν ήμουν ομως ετοιμος . Ηταν της στιγμης και λέω ΠΑΩ ΝΑ ΔΩΣΩ

MΠΡΑΒΟ που είχες τα κότσια για να το κάνεις αυτό.Ξέρεις,υπάρχουν και άλλοι που είναι ''προετοιμασένοι'' και πετάν στα σύννεφα,λέγοντας πως ''δεν αγχώνομαι,το χω σίγουρα'' και τελικά από τη περισσή υπερηφάνεια,σκοντάφτουν, και ναααα το fail.

Με κάποια καλή προετοιμα απο μέρος σου και καλή ψυχολογία και συγκέντρωση στο στόχο, θα το χεις την επόμενη φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Το πηραααααα!!!!Αλλα δεν ευχαριστηθηκα απο το βαθμο....
Oral:HP
LST:LP
GVR: P
WRI:LP :(
Λιγοτερο περιμενα...αλλα ειχα απογοητευτει γενικα τη μερα που εδινα γραπτα επειδη δεν τα πηγα τοσο καλα οσο περιμενα και ελεγα οτι εχω κοπει....σημασια εχει που το πηρα(με την 1η ευτηχως και με μονο ενα 2ωρο την εβδομαδα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
συγχαρητήρια και σενα.ποιο έδωσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PSholic_xD

Νεοφερμένος

Ο PSholic_xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ecpe!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγω δυστυχώς θα πρεπει να περιμένω μέχρι την Παρασκευή για να μάθω για το ecpe.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε παιδια ειμαι ο μονος που εχω εκθεση ECCE φετος Pass?!:jumpy:

Oπως και να χει Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια ασχετα για το αν το πηραν ή οχι!

Το οτι εχεις το κοτσια να το δώσεις μετράει!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
παιιιδιάαααααααα

τσέκαρα για ecpe και μου τά βγαλε!!! το πήρα!!:jumpy::jumpy::jumpy:
σε ποια ιστοσελίδα...? (μήπως δεν κοιτώ στην σωστή...)
συγχαρητηρια κιολας!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ρε παιδια ειμαι ο μονος που εχω εκθεση ECCE φετος Pass?!:jumpy:

Oπως και να χει Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια ασχετα για το αν το πηραν ή οχι!

Το οτι εχεις το κοτσια να το δώσεις μετράει!:no1:

εγώ είχα pass το Δεκέμβριο πάντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για φετος μιλάω ρε Δήμο...
Το ξερω πως τον Δεκεμβριο ειχαν παιδια Ρ σε εκθεση ECCE...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s.s

Νεοφερμένος

Ο S.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σύντροφοι και συντρόφισσες του Πωλ Ποτ και των απανταχού φυλάκων του σουρεαλισμού,πέρασα το ecpe.Tέλος τα αγγλικά.

Τρούλι Γιορς,
Σ.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
σε ποια ιστοσελίδα...? (μήπως δεν κοιτώ στην σωστή...)
συγχαρητηρια κιολας!:D

να σαι καλά!!!:D

λοιπόν εδώ κοίταξα.
https://results.hau.gr/
-----------------------------------------
Για φετος μιλάω ρε Δήμο...
Το ξερω πως τον Δεκεμβριο ειχαν παιδια Ρ σε εκθεση ECCE...


ε γι αυτό έβαλα και το '':P'' στο τέλος...

:P
Συγχαρητήρια και σε σένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lykoulos

Νεοφερμένος

Ο lykoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους, με πήρε τηλέφωνο η καθηγήτρια και με ενημέρωσε ότι το πήρα (ECPE). Το θέμα είναι ότι ενδιαφέρομαι να δω τη βαθμολογία μου, δυστυχώς όμως έχω πετάξει το χαρτί εισόδου, στο οποίο αναγραφόταν ο κωδικός. Μήπως ξέρετε εάν υπάρχει τρόπος να παρακάμψεως του κωδικού, ή τουλάχιστον να μάθω τον κωδικό μου online?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top