Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους, με πήρε τηλέφωνο η καθηγήτρια και με ενημέρωσε ότι το πήρα (ECPE). Το θέμα είναι ότι ενδιαφέρομαι να δω τη βαθμολογία μου, δυστυχώς όμως έχω πετάξει το χαρτί εισόδου, στο οποίο αναγραφόταν ο κωδικός. Μήπως ξέρετε εάν υπάρχει τρόπος να παρακάμψεως του κωδικού, ή τουλάχιστον να μάθω τον κωδικό μου online?

Πολυ δυσκολα φιλαρακι μου!
Αλλα η καθηγητρια μπορει να σε ενημερωσει για τα αναλυτικα αποτελεσματα ή/και ναι σε δωσει και τον κωδικο σου αφου εχει access.;)

Φυσικα θα τα δεις την Παρασκευη εσύ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lykoulos

Νεοφερμένος

Ο lykoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
λίγο δύσκολο... Μήπως έχει κάνει αίτηση η καθηγήτριά σου? Καλύτερα ρώτα αυτή, θα ξέρει κατι παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και να δου δωσει τον κωδικο σου η καθηγητρια για σενα θα ναι διαθεσιμα την Παρασκευη.
Γιατι εχεις δωσει μεσω φροντιστηριου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
να σαι καλά!!!:D

λοιπόν εδώ κοίταξα.
https://results.hau.gr/
-----------------------------------------
thanks για την απάντηση :) όμως εγώ έδωσα μονάχα του cambridge και ποιος περιμένει μέχρι την Παρασκευη!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
uh.In that case, ναι μάλλον έχει ακόμα αναμονή..:Pκαλά αποτελέσματα πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
καλησπερα παιδια και εγω τωρα ενημερωθηκα απο την καθηγητρια μου ,για ecpe μιλαω, οσοι ειδαν το πρωι τα αποτελεσματα τους κατα λαθος απο τον ορφεα να ξερουν οτι ειναι και τα σωστα οπως ειπε και ο τεολ καρατσεκαρισμενο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μα εννοειται...
Τι δοκιμες και μπούρδες...
Αυτοι τα ειχαν τουλαχιστον απο Δευτερα και δεν μας τα λεγαν τα πουλακια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
uh.In that case, ναι μάλλον έχει ακόμα αναμονή..:Pκαλά αποτελέσματα πάντως!
να σαι καλά!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παντως παιδια τα προφορικα με τρομαξαν! περιμενα pass με high pass (οπως ειχα την πρωτη φορα high pass) και τελικα πηρα low pass! ποσο μαλλον τα παιδια που περιμεναν lowpass κ τλκ πηραν bf!!!!! γτ υπηρξαν αρκετα τετοια αν δν κανω λαθος....γενικα τα προφορικα ψιλοδυσκολεψαν ή μ φαινεται?? κ εκθεση επισης..! παιζει να ηταν κ η πιο καλη μ εκθεση ever! την πρωτη φορα ειχα pass κ τωρα lowpass...κ αυτο με ψιλοξαφνιασε επισης! gcvr περιμενα pass (οπως κ επαληθευτηκε) και listening lowpass π με σοκαρε! περιμενα με το ζορι borderfail! κανενα 36..37..38 θα πιασα μαλλον..! οτι κ να πηρα παντως αφου περασα ας μην ειμαι αχαριστος! χαρηκα τοσο πολυυυ! :'(συγκινηθηκα................!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dawn7

Νεοφερμένος

Η Dawn7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
καλησπερα παιδια και εγω τωρα ενημερωθηκα απο την καθηγητρια μου ,για ecpe μιλαω, οσοι ειδαν το πρωι τα αποτελεσματα τους κατα λαθος απο τον ορφεα να ξερουν οτι ειναι και τα σωστα οπως ειπε και ο τεολ καρατσεκαρισμενο!!!!
παίζειςμε τον πόνο μας Vivian....lol...

κλαψ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν παιζει η Βιβιαν με τον πονο μας...
Η HAU παιζει...
Που ανακοινωση δεν εβγαλε ακομα στο site της...:P
Aλλα τις αιτησεις για αναβαθμολογηση καλα τις εβγαλαν οπου θα τα ξαναρπαξουν!!!
Ε Λ Ε Ο Σ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Για φετος μιλάω ρε Δήμο...
Το ξερω πως τον Δεκεμβριο ειχαν παιδια Ρ σε εκθεση ECCE...
εγω το Δεκεμβρη ειχα bf ΚΑΙ τωρα lp....ευτυχως....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassiliki

Νεοφερμένος

Η vassiliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: BF καταφερα το ακατορθωτο!!! :D
LST: F
GCRV: P
WRI: P
We regret to inform you that you did not pass the examination you requested the results for.

επαναλαμβανω πως ειμαι μαθητης φροντιστηριου και μου βγαινουν στον Ορφεα κανονικα με τον κωδικο μου. το ιδιο και στους συμμαθητες μου.

οταν δινεις προφισενσυ εχοντας να ασχοληθεις με αγγλικα απο την τριτη γυμνασιου και τωρα εισαι 21 χρονων μπορεις να καταφερεις τα παντα...ακομα και να κοπεις στα προφορικα...:D

Αντώνη κόπηκε και μια γνωστή μου που είναι πιο μεγάλη από εσένα. Το έδινε 2η φορά, στην πρώτη κόπηκε μόνο στο Listening και τώρα κόπηκε Listening, Speaking, Writing!! Εκεί να δεις απογοήτευση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδες μην με βρισετε αλλα πληζ πειτε μου! τα αποτελεσματα που πηραν οι φροντηστιριουχοι ειναι σιγουρα σωστα ε?? μου φαινεται απιστευτο το οτι περασα τλκ κ εχω την αισθηση οτι οταν βγουν στον ορφεα για μεμονομενους θα δω οτι εμεινα! το ξερω οτι ειμαι για φαπες αλλα πειτε μου! εχει γινει ποτε λαθος με τα αποτελεσματα φροντιστηριουχων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τι να πει κανείς...:(
-----------------------------------------
παιδες μην με βρισετε αλλα πληζ πειτε μου! τα αποτελεσματα που πηραν οι φροντηστιριουχοι ειναι σιγουρα σωστα ε?? μου φαινεται απιστευτο το οτι περασα τλκ κ εχω την αισθηση οτι οταν βγουν στον ορφεα για μεμονομενους θα δω οτι εμεινα! το ξερω οτι ειμαι για φαπες αλλα πειτε μου! εχει γινει ποτε λαθος με τα αποτελεσματα φροντιστηριουχων?

Οχι ειναι ολοσωστα και πέρασες!
ΤΕΛΟΣ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ειναι αληθεια οτι εχουν γινει πολυ αυστηροι με τα προφορικα πραγμα που για μενα ειναι απαραδεκτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Οχι ειναι ολοσωστα και πέρασες!
ΤΕΛΟΣ!!![/quote]
αχ ησυχασα! εχω τρελαθει σας λεω! ενω μ ειπε οτι περασαμε μονο εγω κ ενα αλλο κοριτσακι...κ ενω μου εδειξε την βαθμολογια μου να τη δω κ μονος μου απο τον υπολογιστη (3 lowpass+1 pass) εχω την ηλιθια αμφιβολια οτι μπορει να ειδα λαθος..ή να χει γινει λαθος...ή..ή...!!!!!!!!!! δεν παω καλαααααααααα! ισως αυριο να το εχω πιστεψειιιιιιιι!!!!!!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Πλεον με τα προφορικα ναι εχουν γινει αυστηροι αρκετα στο ECPE.
Οπως και στην εκθεση.

Οπως και χει παιδια συνεχιστε να ποσταρετε αποτελεσματα αν φυσικα θελετε για να δουμε και τι παίζει...:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian23

Νεοφερμένος

Η Vivian23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πλεον με τα προφορικα ναι εχουν γινει αυστηροι αρκετα στο ECPE.
Οπως και στην εκθεση.

Οπως και χει παιδια συνεχιστε να ποσταρετε αποτελεσματα αν φυσικα θελετε για να δουμε και τι παίζει...:no1::D

ολα low pass εκτος απο listening που ειχα pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top