Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
τιιιιιιιιιι? τοσο πολυ??? οχι δλδ σε 2-3 βδομαδες?
Μαλλον εχεις δικιο δε θυμαμαι καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Noμιζω σε 1-2 μηνες...αν εννοεις το πτυχιο.
Όχι, νομίζω εννοεί το χαρτί που λέει πόσο πήρες σε κάθε section και αν το πήρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkypraios

Νεοφερμένος

Ο arkypraios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ρε παιδια τι σημανει το pf?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
μπραβο ρε γιωργο..συγχαρητηρια..αντε που ησουν αγχωμενος!:D
ευχαριστω! το σκεφτομουν καθε μερα ολη μερα! μ ειχε γινει εμμονη ιδεα! κ τωρα ξερω πια οτι περασα! :jumpy:δν θελω τπτ αλλο!ειμαι τρισευτυχισμενος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
ρε φιλε george ελεος πια ρε dude.μας εσπασες τα @@ τοσους μηνες με τις υστεριες σου,μην αρχιζεις παλι με το ποτε θα ερθουν τα πτυχια.

ΜΕRCY δλδ ρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};470494:
Όχι, νομίζω εννοεί το χαρτί που λέει πόσο πήρες σε κάθε section και αν το πήρες...
οχι οχι! εννοω το πτυχιο! με τη χρυση σταμπα!:P σε 2-3 βδομαδες δν ερχεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
εγω και στην ταξη ημουνα πολυ μετριος στο ακουστικο αλλα με αυτο που μπηκε στις εξετασεις εχασα τα αβγα και τα πασχαλια εντελως... ειδικα στο τριτο μερος επεσε πολυ λοτο εκ μερους μου δυστυχως. κι αυτοι ρε γμτ τι δυσκολευουν το λισενινγκ. τι ειμαστε ρε γμτ, Αμερικανακια?

και πως να βελτιωθεις στο ακουστικο?? oσα και να κανεις αν πεσει ενα παλουκι την πατησες... ρε γμτ πηρα πασσ χαλαρα εκθεση και τζι-σ-ιβι-αρ- και πηρα φεηλ λισενινγκ και μπορντερ-φεηλ προφορικα...

αμα κοπεις τζι-σι-βι-αρ λες πχ θα διαβασω γραμματικη και λεξιλογιο καλυτερα... στο ακουστικο πως να βελτιωθεις???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ρε παιδια τι σημανει το pf?
Το PF τίποτα... Αν εννοείς BF, τότε σημαίνει ότι δεν το πήρες για λίγο (50-64%)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν μπορώ να το δω.....:'((congratulations!!!!:no1:)

ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!σου εύχομαι και σενα καλά αποτελέσματα!!!!
ΕCPE περασα αλλα δε μου βγαζει ακριβη αποτελεσματα ακομα απο το φροντιστηριο τα εμαθα...:)
συγχαρητήρια επίσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
οχι οχι! εννοω το πτυχιο! με τη χρυση σταμπα!:P σε 2-3 βδομαδες δν ερχεται?
Ναι ρε εχεις δικιο.Το ECCE (αυτο βεβαια εχει ασημενια) μου ειχε ερθει σε 20 περιπου μερες...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};470510:
Το PF τίποτα... Αν εννοείς BF, τότε σημαίνει ότι δεν το πήρες για λίγο (50-64%)...
το pf ειναι η f η p απο διπλα θα ειδες μετα ενα pass η ενα fail..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
οχι οχι! εννοω το πτυχιο! με τη χρυση σταμπα!:P σε 2-3 βδομαδες δν ερχεται?
Μπα... Στο FCE που είχα δώσει είχε έρθει Οκτώβρη, ίσως και Νοέμβρη... Έκανε δηλ. 2-3 μήνες, από τη μέρα που βγήκαν τα αποτελέσματα (2-3 Αυγούστου είχαν βγει...). Δεν νομίζω τόσο γρήγορα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
του ecpe ειμαι. θυμαμαι μονο καπου ενα 5% κοβοταν περιπου στα προφορικα. υπηρξε αυξηση φετος με την αλλαγη του συστηματος των προφορικων η απλα ειμαι πολυ ασχετος?

επισης επειδη κοπηκα και στο listening που ομως εκει το περιμενα, ειναι μονο δικια μου γνωμη οτι ηταν παλουκακι??

δεν ειναι τυχαιο επομενως οτι ειμαι 21 και μου φανηκε παλουκι.

για τα προφορικα εννοειτε οτι οι πιο πολλοι πηγαν καλα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω και στην ταξη ημουνα πολυ μετριος στο ακουστικο αλλα με αυτο που μπηκε στις εξετασεις εχασα τα αβγα και τα πασχαλια εντελως... ειδικα στο τριτο μερος επεσε πολυ λοτο εκ μερους μου δυστυχως. κι αυτοι ρε γμτ τι δυσκολευουν το λισενινγκ. τι ειμαστε ρε γμτ, Αμερικανακια?

και πως να βελτιωθεις στο ακουστικο?? oσα και να κανεις αν πεσει ενα παλουκι την πατησες... ρε γμτ πηρα πασσ χαλαρα εκθεση και τζι-σ-ιβι-αρ- και πηρα φεηλ λισενινγκ και μπορντερ-φεηλ προφορικα...

αμα κοπεις τζι-σι-βι-αρ λες πχ θα διαβασω γραμματικη και λεξιλογιο καλυτερα... στο ακουστικο πως να βελτιωθεις???
θα βλεπεις ταινιες χωρις υποτιτλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
οχι οχι! εννοω το πτυχιο! με τη χρυση σταμπα!:P σε 2-3 βδομαδες δν ερχεται?


δεν νομιζω φιλε γιωργο..!!!στο δικο μου το φροντιστηριο τουλαχιστον το πτυχιο του λοουερ βεβαια.. ηρθε μετα απο 7 μηνες...!!!!!!!!!και μετα το πηραμε..οταν τελειωσε η χρονια..!!!! δεν ξερω γιατι αλλα μεχρι να εκτυπωθουν τα κωλοχαρτα μεχρι να ερθουν απο Αμερικη...φεξε μου και γλιστρισα.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εγω και στην ταξη ημουνα πολυ μετριος στο ακουστικο αλλα με αυτο που μπηκε στις εξετασεις εχασα τα αβγα και τα πασχαλια εντελως... ειδικα στο τριτο μερος επεσε πολυ λοτο εκ μερους μου δυστυχως. κι αυτοι ρε γμτ τι δυσκολευουν το λισενινγκ. τι ειμαστε ρε γμτ, Αμερικανακια?

και πως να βελτιωθεις στο ακουστικο?? oσα και να κανεις αν πεσει ενα παλουκι την πατησες... ρε γμτ πηρα πασσ χαλαρα εκθεση και τζι-σ-ιβι-αρ- και πηρα φεηλ λισενινγκ και μπορντερ-φεηλ προφορικα...

αμα κοπεις τζι-σι-βι-αρ λες πχ θα διαβασω γραμματικη και λεξιλογιο καλυτερα... στο ακουστικο πως να βελτιωθεις???

Πιστευω Αντώνη οτι είναι θέμα τυχης ο ανηψιος μου με 46/50 μέσω όρο στο listening απ όλα τα τεστ στις εξετάσεις πήρε low pass. εχω καταλάβει ότι τελικά η στιγμή μετράει!!!και όχι να χεις κάνει 500 listening. Συν τοις άλλοις η αλλαγή το ότι με ένα Bf περνάς το ecpe ήταν κατ εμέ αλλαγή καλή τη πίστη και φυσικά πετσοκόβω στα προφορικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
θα βλεπεις ταινιες χωρις υποτιτλους

αυτο το λενε πολλοι. δεν εχω καταλαβει ομως πως λειτουργει αυτο ακριβως.
αμα βλεπω μια ταινια χωρις υποτιτλους πως θα διασταυρωνω τι λεγεται ακριβως?? μονο με βαση την ροη του εργου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ρε φιλε george ελεος πια ρε dude.μας εσπασες τα @@ τοσους μηνες με τις υστεριες σου,μην αρχιζεις παλι με το ποτε θα ερθουν τα πτυχια.

ΜΕRCY δλδ ρε...
εσυ τι εδινες? ξερεις αν περασες? (προσπαιρνω την κακιουλα γτ ειμαι τοσο happy!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
σε μενα περυσι ειχε ερθει απριλιο....(νοεμβρη ειχα δωσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dorara37234

Νεοφερμένος

Η Ντόρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Mόλις με πήρε τηλ η καθηγήτρια μου!! Το πήρα (τo ECPE)
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top