Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια εγω που ειχα 3 low pass και 1 pass με τι περναω??? B ή C??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν μπορώ να το δω.....:'((congratulations!!!!:no1:)
Ούτε εγώ μπορώ να τα δω ακόμα.... (όχι ότι θέλω να τα δω, τα ξέρω!:)) Παιδιά, είστε σίγουροι γι' αυτά που λέτε;; Δώσατε από φροντιστήριο και ECPE και μπορέιτε να τα δείτε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
τι ειναι οταν καποιος εχει hp,hp,lp,bf ?

αν το εχεις στο λοουερ τοτε κοπηκες... αν το εχεις στο προφισενσι ΠΕΡΑΣΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ας αναφερει καποιος το ποσοστο των διαγωνιζομενων που κοβεται στα προφορικα να γελασω με τα χαλια μου :D

αν εισαι του Ecpe δεν είσαι ο μόνος πάντως συμφωνα με πολλα φροντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};470447:
Ούτε εγώ μπορώ να τα δω ακόμα.... (όχι ότι θέλω να τα δω, τα ξέρω!:)) Παιδιά, είστε σίγουροι γι' αυτά που λέτε;; Δώσατε από φροντιστήριο και ECPE και μπορέιτε να τα δείτε;;;

για μενα αυτο ισχυει...τωρα γενικα δεν ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
παιδια εγω που ειχα 3 low pass και 1 pass με τι περναω??? B ή C??
Low pass (C) αλλα δεν πειραζει φτανει που το περασες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ναι τελος αγχος, welcome κλαμα -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
αν το εχεις στο λοουερ τοτε κοπηκες... αν το εχεις στο προφισενσι ΠΕΡΑΣΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
το παίρνει και το παίρνει και με pass! :no1:
βγάλε έναν μέσο όρο από τους βαθμούς του και θα δεις ότι βγαίνει pass
congrats:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
αν το εχεις στο λοουερ τοτε κοπηκες... αν το εχεις στο προφισενσι ΠΕΡΑΣΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
Και lower να είναι, το πήρε!!! Έχει 2 HP! Σίγουρα αντισταθμίζουν το ΒF!
Νομίζω το παίρνεις με P, αν και δεν είμαι σίγουρη...
-----------------------------------------
και το lp,lp,lp,p φανταζομαι ειναι lp
Ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
αν εισαι του Ecpe δεν είσαι ο μόνος πάντως συμφωνα με πολλα φροντ.

του ecpe ειμαι. θυμαμαι μονο καπου ενα 5% κοβοταν περιπου στα προφορικα. υπηρξε αυξηση φετος με την αλλαγη του συστηματος των προφορικων η απλα ειμαι πολυ ασχετος?

επισης επειδη κοπηκα και στο listening που ομως εκει το περιμενα, ειναι μονο δικια μου γνωμη οτι ηταν παλουκακι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennykwn

Νεοφερμένος

Η pennykwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ενταξει.. δεν αντεξα και εγινα μελος!!! εμενα γιατι δεν μου βγαζει το αποτελεσμα???????
οντως το listening ηταν δυσκολο!!! επρεπε να εισαι πολυ γρηγορος!!!!!
αυτο φφοβαμαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Low pass (C) αλλα δεν πειραζει φτανει που το περασες.:)
αχ ναι! Παντως λυπηθηκα για τα υπολοιπα παιδια π κοπηκαν...τα νιωθω γτ τοχω ζησει....αλλα μην απελπιζεστε! εγω την δευτερη φορα δεν απελπιστηκα αλλα πεισμωσα πιο πολυ απο ποτε κ ΠΕΡΑΣΑΑ! Aκομα δν τοχω συνειδητοποιησει! εχω τρελαθει απτη χαρα! δεν ξερει κανεις ποτε ερχεται στα φροντιστηρια το χαρτι/πιστοποιητικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
αχ ναι! Παντως λυπηθηκα για τα υπολοιπα παιδια π κοπηκαν...τα νιωθω γτ τοχω ζησει....αλλα μην απελπιζεστε! εγω την δευτερη φορα δεν απελπιστηκα αλλα πεισμωσα πιο πολυ απο ποτε κ ΠΕΡΑΣΑΑ! Aκομα δν τοχω συνειδητοποιησει! εχω τρελαθει απτη χαρα! δεν ξερει κανεις ποτε ερχεται στα φροντιστηρια το χαρτι/πιστοποιητικο?
Noμιζω σε 1-2 μηνες...αν εννοεις το πτυχιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
του ecpe ειμαι. θυμαμαι μονο καπου ενα 5% κοβοταν περιπου στα προφορικα. υπηρξε αυξηση φετος με την αλλαγη του συστηματος των προφορικων η απλα ειμαι πολυ ασχετος?

επισης επειδη κοπηκα και στο listening που ομως εκει το περιμενα, ειναι μονο δικια μου γνωμη οτι ηταν παλουκακι??

Πιστευω ότι τα προφορικά φέτος στην Αθηνα ήταν το απερίγραπτο, δεν έχω ξαναδει τέτοια ταλαιπωρία και χαμό! Πολλοι δεν πήγαν πάντως με πολυ χαμηλές βαθμολογίες-όσο για το listening οι μικροί σε ηλικία το βρήκαν ευκολο και οι πιο μεγαλοι 20+ ήταν παγωμένοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
του ecpe ειμαι. θυμαμαι μονο καπου ενα 5% κοβοταν περιπου στα προφορικα. υπηρξε αυξηση φετος με την αλλαγη του συστηματος των προφορικων η απλα ειμαι πολυ ασχετος?

επισης επειδη κοπηκα και στο listening που ομως εκει το περιμενα, ειναι μονο δικια μου γνωμη οτι ηταν παλουκακι??
Μάλλον το νέο σύστημα επέφερε και πιο αυστηρές βαθμολογίες... Είπα ήδη ότι παρατήρησα πως βαθμολόγησαν αυστηρά στα sections παραγωγής λόγου (Speaking + Writing).
Το Ακουστικό κι εμένα μου φάνηκε αρκετά δύσκολο, ειδικά το 3ο παρτ, και περίμενα να έχω κοπεί, γιατί είχα βάλει πολλά στην τύχη. Τελικά πήρα Pass...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
αχ ναι! Παντως λυπηθηκα για τα υπολοιπα παιδια π κοπηκαν...τα νιωθω γτ τοχω ζησει....αλλα μην απελπιζεστε! εγω την δευτερη φορα δεν απελπιστηκα αλλα πεισμωσα πιο πολυ απο ποτε κ ΠΕΡΑΣΑΑ! Aκομα δν τοχω συνειδητοποιησει! εχω τρελαθει απτη χαρα! δεν ξερει κανεις ποτε ερχεται στα φροντιστηρια το χαρτι/πιστοποιητικο?
μπραβο ρε γιωργο..συγχαρητηρια..αντε που ησουν αγχωμενος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennykwn

Νεοφερμένος

Η pennykwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};470482:
Μάλλον το νέο σύστημα επέφερε και πιο αυστηρές βαθμολογίες... Είπα ήδη ότι παρατήρησα πως βαθμολόγησαν αυστηρά στα sections παραγωγής λόγου (Speaking + Writhing).
Το Ακουστικό κι εμένα μου φάνηκε αρκετά δύσκολο, ειδικά το 3ο παρτ, και περίμενα να έχω κοπεί, γιατί είχα βάλει πολλά στην τύχη. Τελικά πήρα Pass...


αυτο ελπιζω και εγω... αλλα αποτελεσματα ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Noμιζω σε 1-2 μηνες...αν εννοεις το πτυχιο.
τιιιιιιιιιι? τοσο πολυ??? οχι δλδ σε 2-3 βδομαδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top