Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ΝΑΙ ΤΩΡΑ να δεις κραξιμο :'( ολα σκατα Τ.Τ


=/


Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: BF
LST: HP
GVR: LP
WRI: BF


κι εσυ bf στα προφορικα ε?:(
κι εγω αλλα εδινα ecpe.
πρεπει να ανηκω σε μεγαλη μειοψηφια των διαγωνιζομενων...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
για proficiency Μητσιgun μιλαω !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
για proficiency Μητσιgun μιλαω !!!
Οχ:lol:!!!Το εκανες πιστολακι το Michigan:P!!!Εχουν βγει για τους φροντιστηριουχους και για μερικους μονο μαθητες:):P!
---Εγω παω καληνυχτα!Μπορει να μπω μετα...:bye:!---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: BF καταφερα το ακατορθωτο!!! :D
:no1: τα ακατορθωτα ειναι τα ωραια...πιαδια οσοι δεν περασατε παρτε το χαλαρα σιγα το πραγμα...οχι σαν και μενα το χαζο που οταν δεν το πηρα τη πρωτη πλανταξα...αμα δεν δωσεις 2 φορες πτυχιο δε λεει...ρε εμενα
τη πρωτη φορα μου ελεγε οτι ειμαι η μοναδικη που εμεινα με hp αλλα τελικα δεν ημουν:(....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
παιιιδιάαααααααα

τσέκαρα για ecpe και μου τά βγαλε!!! το πήρα!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
παιδια ασχετο αλλα μια φιλη μου που περασε μου ειπε σημερα οτι μια φιλη της καθηγητρια γνωριζε εδω και καιρο οτι τα αποτελεσματα για το ecpe θα βγουν σημερα 29/7. της το ειχε πει πριν 2 βδομαδες.

φανταστειτε τι κοροιδια επεσε δηλαδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Να ρωτήσω κι εγώ, τι βαθμός είναι όταν έχεις HP, P, LP, LP;;;

Παρατήρησα ότι ήταν λίγο αυστηροί στα προφορικά και στην έκθεση... Κρίμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};470417:
Να ρωτήσω κι εγώ, τι βαθμός είναι όταν έχεις HP, P, LP, LP;;;

Παρατήρησα ότι ήταν λίγο αυστηροί στα προφορικά και στην έκθεση... Κρίμα...
Pass ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ Αντώνη!!!!!εσύ έδωσες κατι???
ΕCPE περασα αλλα δε μου βγαζει ακριβη αποτελεσματα ακομα απο το φροντιστηριο τα εμαθα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ρε παιδια το πιστοποιητικο ποτε παει στους φροντιστηριουχους!???? το θελω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Αλήθεια;;; Αχ, τι ωραία!!!! Σκεφτόμουν μήπως είναι LP... Όχι ότι θα με πείραζε! Αρκεί που το πήρα!
Λολ! Έχω το FCE με C και το ECPE με Pass (B)!!! Wow!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: LP
WRI: LP
δειτε γιατι λιγο με εκοψαν!!!!!!!!

Μην στεναχωριέσαι θα το ξαναδώσεις και θα το περασεις, εμένα 2 διαφορετικοι μαθητες με τις ιδιες βαθμολογίες με σένα, ό ένας πέρασε και ο άλλος κόπηκε. Το BF πάιζει ρόλο σε τι ποσοστό το έχεις και αν τα LP το καλύπτουν..Don't worry..Go on...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Open-minded

Νεοφερμένος

Η Open-minded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
παιιιδιάαααααααα

τσέκαρα για ecpe και μου τά βγαλε!!! το πήρα!!:jumpy::jumpy::jumpy:
Εγώ γιατί δεν μπορώ να το δω.....:'((congratulations!!!!:no1:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
τι ειναι οταν καποιος εχει hp,hp,lp,bf ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
ας αναφερει καποιος το ποσοστο των διαγωνιζομενων που κοβεται στα προφορικα να γελασω με τα χαλια μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Πηρες HP στο ακουστικο (και LP στο GVR) που σημαινει το κατεχεις!!!Απλα ησουν ατυχη!!!:)!
-----------------------------------------

ΒΓΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ!Για τι πτυχιο μιλας;Προσεχε καλυτερα πως μιλας μην ερθει κανενας συντονιστης;)!!!

έχω την εντύπωση ότι το michigan έχει πολύυυυυυυ ευνοική βαθμολόγηση αν και μιλάω εκ του ασφαλούς :P σκεφτείτε μόνο ότι λένε στα προφορικά και στην έκθεση συνήθως δεν κόβουν, και GVR και listening είναι τα δύσκολα...με βάση τον νόμο των πιθανοτήτων υπάρχουν έστω και λίγες όμως πιθανότητες για κάποιον να πάρει 100% και στα δύο μέρη χωρίς να είναι ιδιαίτερα καλός... είναι σπάνιο αλλά όλα είναι πιθανά...άρα αν σκεφτείτε τα παραπάνω το ecce είναι πολύ εύκολο
άποψή μου βέβαια...
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ant95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 162 μηνύματα.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
ρε παιδια το πιστοποιητικο ποτε παει στους φροντιστηριουχους!???? το θελω!

Συγχαρητήρια, τελικά είδες? ούτε Παρασκευή ουτε Δευτερα τα αποτελέσματα...Outsider η hau...Congratulations!!!!Τέλος το αγχος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top