Αποτελέσματα ΕCCE/ECPE May 2009

Περάσατε στις εξετάσεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Παντως εγω προσπαθησα παλι αλλα δεν τα εχουν...!Αλλα αφου εχω του σαιτ των φροντιστηριουχων τι με νοιαζει:P;;!

---------------------------------------------

Εχεις B, B, C, C!!!Μπραβο enitron:no1:!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Riri

Νεοφερμένος

Η Riri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: LP
LST: BF
GVR: LP
WRI: LP
δειτε γιατι λιγο με εκοψαν!!!!!!!!
Τελικα τι ειναι το P/F ξερει κανεις; στο ecpe μονο ισχυει οτι αν εχεις ενα BF περνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
παιζει να ειμαι και ο μονος απο το φορουμ που καταφερε να παρει BF στα προφορικα...:D

παντως παιδια επαναλαμβανω πως σε εμενα και τους συμμαθητες μου στο φροντιστηριο τα αποτελεσματα του ecpe εμφανιζονται κανονικα στον ορφεα απο τις 2.30 το μεσημερι μαλιστα. και δεν ανηκουμε σε αυτους που τα ειδαν κατα τυχη το πρωι.
οποτε προσπαθηστε ολοι ακομα και αν δεν εχετε κωδικο φροντιστηριου.

εγω πηγαινω στην ευρωγνωση της Καντζας. κανενας καθηγητης δεν επικοινωνησε μεχρι στιγμης μαζι μου να με ενημερωσει και ολοι οι συμμαθητες μου και εγω τα ειδαμε μονοι μας απο τον Ορφεα με τον κωδικο μας.


δηλαδη το βλεπεις και τωρα??αυτη την στιγμη..???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
ORAL: p
LST: p
GVR: LP
WRI: LP

Παιδιά ξέρει κανείς να μου πει τι βαθμό βγάζω με αυτά?
Ξέρω ότι πέρασα, με ενημέρωσε το φροντιστήριο μου...αλλά δεν μου είπαν με τι βαθμό πέρασα...ευχαριστώωωωω:jumpy::D
17 και 3..τι βαθμο καλε..pass ειναι σκετο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙς ΠΑΝΤΩς... ΤΟ FCE ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΞΕΛ..??? Η ΤΟ ΚΕΜΠΡΙΤΖ???
το κεμπριτζ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.

enitron

Νεοφερμένος

Η enitron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
17 και 3..τι βαθμο καλε..pass ειναι σκετο!:D
Δέν είχα τόσο μεγαλεπήβολες απαιτήσεις. προσπαθούσα να καταλάβω αν είναι LP ή P σκέτο...πάντως ευχαριστώ πολύ παιδιά...είστε όλοι καταπληκτικοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
δηλαδη το βλεπεις και τωρα??αυτη την στιγμη..???

ναι τα ξαναειδα και πριν λιγο για να χωνεψω οτι πηρα BF στα προφορικα :D

δεν ξερω τι γινεται. ισως για καποια φροντιστηρια τα εχουν βγαλει και για τους μαθητες...
η ανοργανωσια τους ειναι ικανη για τα παντα...

θα μου πει κανενας ποσο % πιανουν οι βαθμοι? εννοω P,F κλπ
να ξερω τι εκανα πιο αναλυτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Δέν είχα τόσο μεγαλεπήβολες απαιτήσεις. προσπαθούσα να καταλάβω αν είναι LP ή P σκέτο...πάντως ευχαριστώ πολύ παιδιά...είστε όλοι καταπληκτικοί
Ααα σιγα τωρα:D:)!!!Και το 0.5 πως στρογγυλοποιειται;;Ετσι και το lp, p;):iagree:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
γαμωτο δεν περασα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endlesstrip1994

Νεοφερμένος

Η endlesstrip1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εμένα η καθηγήτρια μου δεν απαντάει στο τηλέφωνο και στο site μου λέει your results have not been published yet... Κάποιος άλλος τρόπος δεν υπάρχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Δέν είχα τόσο μεγαλεπήβολες απαιτήσεις. προσπαθούσα να καταλάβω αν είναι LP ή P σκέτο...πάντως ευχαριστώ πολύ παιδιά...είστε όλοι καταπληκτικοί
καλε σε δουλευω..:P
συγχαρητηρια που το πηρες μη σε νοιαζει ο βαθμος!pass ειναι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toeraki

Νεοφερμένος

Η toeraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Χε χε χε!!!!

Έδωσα 2 πτυχία στα Γαλλικά στις 17 Μαίου, πέρασα με άριστα και στα δύο. Έδωσα ECPE επίσης στις 17 Μαίου (ωραία μέρα...:mad:) και πέρασα σε όλα με High Pass!!! Εκτός του ότι είχα να πιάσω αγγλικά-γαλλικά 6 χρόνια, έκανα μόνο 7 μήνες και στις δύο γλώσσες! Not bad, huh? Σειρά έχουν τα ιταλικά, ίσως και ένα μεγαλύτερο πτυχίο στα Γερμανικά. Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!

:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
γαμωτο δεν περασα:'(
Μη στεναχωριεσαι για τους αμερικανους και για ενα χαρτι υγειας(Δεν ηθελα να το πω με το ονομα του:P!)!!!Την επομενη φορα θα το παρεις σιγουρα;):iagree::no1:!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Exam Results

Examination: E.C.P.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: BF καταφερα το ακατορθωτο!!! :D
LST: F
GCRV: P
WRI: P
We regret to inform you that you did not pass the examination you requested the results for.

επαναλαμβανω πως ειμαι μαθητης φροντιστηριου και μου βγαινουν στον Ορφεα κανονικα με τον κωδικο μου. το ιδιο και στους συμμαθητες μου.

οταν δινεις προφισενσυ εχοντας να ασχοληθεις με αγγλικα απο την τριτη γυμνασιου και τωρα εισαι 21 χρονων μπορεις να καταφερεις τα παντα...ακομα και να κοπεις στα προφορικα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Χε χε χε!!!!

Έδωσα 2 πτυχία στα Γαλλικά στις 17 Μαίου, πέρασα με άριστα και στα δύο. Έδωσα ECPE επίσης στις 17 Μαίου (ωραία μέρα...:mad:) και πέρασα σε όλα με High Pass!!! Εκτός του ότι είχα να πιάσω αγγλικά-γαλλικά 6 χρόνια, έκανα μόνο 7 μήνες και στις δύο γλώσσες! Not bad, huh? Σειρά έχουν τα ιταλικά, ίσως και ένα μεγαλύτερο πτυχίο στα Γερμανικά. Καλά αποτελέσματα σε όλους!!!

:jumpy:
:jumpy::jumpy::jumpy:!!!Τελεια μπραβο και εις ανωτερα:D:no1:!!!!!
Τα ιταλικα ποσα χρονια θελουν;Σκεφτομαι να αρχισω τωρα...:no1:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μη στεναχωριεσαι για τους αμερικανους και για ενα χαρτι υγειας(Δεν ηθελα να το πω με το ονομα του:P!)!!!Την επομενη φορα θα το παρεις σιγουρα;):iagree::no1:!!!!!



ΝΑΙ ΤΩΡΑ να δεις κραξιμο :'( ολα σκατα Τ.Τ


=/


Exam Results

Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: F
P/F: Fail
ORAL: BF
LST: HP
GVR: LP
WRI: BF
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Πηρες HP στο ακουστικο (και LP στο GVR) που σημαινει το κατεχεις!!!Απλα ησουν ατυχη!!!:)!
-----------------------------------------
ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΒΓΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ!Για τι πτυχιο μιλας;Προσεχε καλυτερα πως μιλας μην ερθει κανενας συντονιστης;)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
παιζει να ειμαι και ο μονος απο το φορουμ που καταφερε να παρει BF στα προφορικα...:D

παντως παιδια επαναλαμβανω πως σε εμενα και τους συμμαθητες μου στο φροντιστηριο τα αποτελεσματα του ecpe εμφανιζονται κανονικα στον ορφεα απο τις 2.30 το μεσημερι μαλιστα. και δεν ανηκουμε σε αυτους που τα ειδαν κατα τυχη το πρωι.
οποτε προσπαθηστε ολοι ακομα και αν δεν εχετε κωδικο φροντιστηριου.

εγω πηγαινω στην ευρωγνωση της Καντζας. κανενας καθηγητης δεν επικοινωνησε μεχρι στιγμης μαζι μου να με ενημερωσει και ολοι οι συμμαθητες μου και εγω τα ειδαμε μονοι μας απο τον Ορφεα με τον κωδικο μας.
BF στα προφορικά πήρε και μια φίλη μου...
Εμένα δεν μου εμφανίζονται τα αποτελέσματα, κι εγώ Ευρωγνώση πηγαίνω, και με πήρε τηλέφωνο ο καθηγητής/διευθυντής μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top