Απορίες σε ασκήσεις Μαθηματικών

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Εντάξει είμαι απλά έπρεπε να τα ξανά θυμηθώ, είχε χαθεί αυτό το καθημερινό και ξεκίνησα μετά από 5 μέρες λόγο των γιορτών, δυσκολεύουν ούτως ή άλλως και αυτή η αδράνεια δεν μου έκανε καλό
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Έχει και Δ θέματα 😂 απλά δεν θεώρησα σωστό να ζητήσω κάτι παραπάνω από αυτό που χρειαζόμουν εκείνη την ώρα
Οκ οταν το θεωρησεις σωστο και τα χρειάζεσαι ,πες.
 

Alexandros36k

Νεοφερμένος

Ο Alexandros36k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Οκ οταν το θεωρησεις σωστο και τα χρειάζεσαι ,πες.
Όπως είχα πει και στο 1ο μήνυμα μου θέλω και έγω να προσφέρω το θεωρώ ως κάτι που πρέπει να κάνω, η βοήθεια σου είναι υπεραρκετή και θα θελα να ανταποδώσω, θεωρώ πως σιγά σιγά θα επιστρέψω στους ρυθμούς μου!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,487 μηνύματα.
Όπως είχα πει και στο 1ο μήνυμα μου θέλω και έγω να προσφέρω το θεωρώ ως κάτι που πρέπει να κάνω, η βοήθεια σου είναι υπεραρκετή και θα θελα να ανταποδώσω, θεωρώ πως σιγά σιγά θα επιστρέψω στους ρυθμούς μου!
Αυτα πανε αλυσιδα, εσυ θα βοηθησεις τα παιδια της α λυκειου.
 

Alexandros36k

Νεοφερμένος

Ο Alexandros36k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 59 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top