Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;
το ερωτημα δε θα είναι τι θα έκανα εγώ,
αλλά αυτος :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
οταν λεει το θεμα φιλος σας,τι εννοει;καποιος που κανω παρεα;


θα φοβομουν να σκυψω να πιασω το σαπουνι:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NightRaven

Νεοφερμένος

Η NightRaven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Σαν τι να έπρεπε να κάνω δηλαδή?
Αν αυτός τη βρίσκει, εμένα μου περισσεύει, να το πω κι έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Στα @@ μου. Αν δε σπαει το χερακι και δεν με γουσταρει 100% δεν υπαρχει λογος να διαλυθει η φιλια μας. Ειναι οπως οταν εισαι φιλος με μια κοπελα και δε θελεις τιποτα απο αυτην και δε θελει τιποτα απο εσενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμένα δε θα με πείραζε, αρκεί να μην ήθελε να τον δω με άλλο μάτι, και (σόρρυ δηλαδή) να μην το δείχνει πάρα πολύ, να μη φέρεται σαν κραγμένη ή σα γυναικούλα δηλαδή.. Κατα τ' άλλα , αν είναι καλό παιδί και έχω κοινά ενδιαφέροντα μαζί του, γιατί να χαλάσω μία φιλία ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Οταν εβγαινα με κοπελες θα επαιρνα παντα αυτον μαζι μου ωστε να μην υπαρχει ανταγωνισμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoooz

Νεοφερμένος

Η katerinoooz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Θα μου φαινόταν περίεργο, για να είμαι ειλικρινής. Όχι γιατί είμαι προκατειλημμένη αλλά γιατί δεν έχω ομοφυλόφιλους φίλους/ες

Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα τον/την αποδεχόμουν και δεν θα έκανα παρέα μαζί του/της.

Αλλά αν μου την έπεφτε θα την έκανα πέρα γιατί σε μια μικρή πόλη που μένω οι βρόμες βγαίνουν από το τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νταξ στην αρχή θα ήταν λίγο παράξενο αλλά οκ τον άλλο δεν τον κάνεις παρέα για τις σεξουαλικές του προτιμήσεις. (Αρκεί να μην ενοχλείται από τα ανέκδοτα με ομοφυλόφιλους :look: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αν φερόταν νορμάλ δεν θα είχα κανένα πρόβλημα.
Αν πάλι προκαλούσε κάπως με την συμπεριφορά του, θα το έβαφα πράσινο και θα τον πετούσα στον Θερμαϊκό που έχει το ίδιο χρώμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Ενα καυτο θεμα...

Αν ο φιλος σας σας ελεγε οτι ηταν ομοφυλοφιλος,τι θα κανατε?

Θα τον σουταρατε?Θα του μιλαγατε?Θα τον κοιταγατε με αλλο ματι?

Για να δω σχολια...


Λεπόν στο αρχικό ερώτημα έχω να απαντήξω...πως έχω πάρα πολλούς γνωστούς, συνεργάτες και φίλους ομοφυλόφιλους.
Εγώ είμαι ετεροφυλόφιλος, δεν έκρυψα ποτέ πως λατρεύω τις γυναίκες.....:redface: Δεν τις λατρεύω ακριβώς, κάτι παραπάνω:inlove:...τεσπα..
Αλλά από την άλλη, ποτέ δεν κατάλαβα τι το κακό κάνει ένας ομοφυλόφιλος σε ένα ετεροφυλόφιλο? Ακόμα το ψάχνω.
Τι μας νοιάζει κάποιος που είναι εντάξει στα επαγγελματικά του, στις διαπροσωπικές του σχέσεις ..... τι ζόρι τραβάμε στα προσωπικά?
Για να μου πει και εμένα ένας μάγκας, τι έπαθε όταν συναναστράφηκε ομοφυλόφιλους?
Εντάξει να σου την πέσουν και να είναι προκλητικοί ενώ γνωρίζουν πως δεν μασάς, είναι μ@λ@κία τους.
Κατά τα άλλα? Ακόμα απορίες έχω.:P
Ελευθερία ρε! Και γυναίκες. :P
Σιγά μην με επηρεάσει εμένα ο ομο και φύγω απο τον αρχικό μου στόχο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
"Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;" Δεν θα ηταν φιλος μου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή!!!
Το θέμα ξεκλειδώθηκε...φροντίστε ώστε να τα μηνύματα σας να είναι εντός του θέματος συζήτησης και να αποφεύγονται οι προσωπικοί χαρακτηρισμοί...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Καλά,πολλοί το παίζουν ''προοδευτικοί'' και κάνουνε τους άνετους που δεν έχουν θέμα με καμία ιδιαιτερότητα κανενός ανθρώπου (στη συγκεκριμένη περίπτωση τη σεξουαλική προτίμηση) και μόλις δουν ομοφυλόφυλο/λεσβία το βάζουν αμέσως στα πόδια,αρχιζοντας διακριτικα αυτα τα...ελαφρα πηδηματακια! ναι,υπαρχουν...

ε,τουλαχιστον εκφρασου ευθεως,βρε αδερφε,μην υποκρινεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τί να κάνω δλδ, a barrel roll??;;
Δεν είναι εξωγήινοι guys, φυσιολογικοί άνθρωποι είναι :P
Μιλάμε για φυσιολογικά θέματα :P
Ακόμα κι αν ήθελε να μου μιλήσει αναλυτικά για τη σεξουαλική του ζωή, δεν θα 'χα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πόσο κομπλεξική ερώτηση.
Και πόσο ακόμα πιο κομπλεξικές απαντήσεις.

Get a life you guys, και δείτε τον άλλον ως άνθρωπο, κι όχι στο πώς καυλώνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή είστε τόσο σίγουροι ότι οι φίλοι σας είναι straight ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Όταν λες φίλος εννοείς σχέση ή φίλος φίλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Λοιπόν σίγουρα δε θα άλλαζε η εκτίμηση μου απένταντί του/της. Είναι καθαρά δική του/της επιλογή όπως επιλογή του/της είναι να του/της αρέσει π.χ. ένα διαφορετικό είδος μουσικής ή ντυσίματος. Φυσικά το αντικείμενο των συζητήσεων θα ήταν διαφορετικό και επίσης θα ξεκαθάριζα τη θέση μου για τις ερωτικές μου προτιμήσεις ώστε να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις σε τυχόν ανάπτυξη ερωτικού ενδιαφέροντος από μεριά της (αν είναι κορίτσι). Κατά τα άλλα δε θα υπήρχε νομίζω πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top