Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

FRIENDLY GIRL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FRIENDLY GIRL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Τιποτα δεν θα εκανα !Θα σεβομουν απλα την επιλογη του και δεν θα με ενιαζε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Προσωπικά εγώ έχω μια πολύ καλή φίλη που είναι λεσβία και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αν ο φίλος σας ήταν ετεροφυλόφιλος τι θα κάνατε;:P
Αν ήταν βιτσιόζος; Ξέρετε, μαστίγια, ανωμαλίες κλπ.
Αν ο φίλος σας ήταν ασέξουαλ;
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Τι με νοιάζει εμένα τι κάνει ο άλλος στο κρεβάτι του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Πφφφ υπαρχει διαφορα στον ομοφυλοφιλο και στον πουστη.... οι πουστηδες ειναι οι γνωστοι που βλεπουμε να συμπεριφερονται χειροτερα κι απο κοριτσι... αλλα αυτοι ειναι περισσοτερο ενα τηλεοπτικο προιον, στην πραγματικοτητα ειναι λιγοι.. ΟΙ πραγματικοι ομοφυλοφιλοι ειναι carbon σε ολα με τους αντρες εκτος απο τις προτιμησεις... ντυνονται κανονικα, φερονται κανονικα, τους αρεσουν πραγματα οπως το ποδοσφαιρο και δεν το κραζουν παντου φυσικα... επισης δεν ειναι πεφτουλες... σε καμια περιπτωση.... ξερουν τι κανουν... και υπαρχουν και ομοφυλοφιλοι που εχουν ενα καρο περισσοτερα @@@@@@ απο μερικους αντρες οταν χρειαστει...... Εχω ερθει σε επαφη με τετοιο ατομο, δεν το ηξερα, μου το ειπανε αργοτερα και δεν το πιστευα και μου ειπανε και 2-3 ακομα και επεσα απο τα συννεφα... τελειως απροσμενο..... φυσικα ξερω και πουστηδες ( ειχα συμμαθητες δηλαδη) αλλα αλλη ιστορια..

Προσωπικά εγώ έχω μια πολύ καλή φίλη που είναι λεσβία και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα ;)

βασικα εχει πολυ ενδιαφερον αυτο που λες... πως ειναι να σου αποκαλυπτει κολλητος/κολλητη οτι ειναι gay???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Πφφφ υπαρχει διαφορα στον ομοφυλοφιλο και στον πουστη.... οι πουστηδες ειναι οι γνωστοι που βλεπουμε να συμπεριφερονται χειροτερα κι απο κοριτσι... αλλα αυτοι ειναι περισσοτερο ενα τηλεοπτικο προιον, στην πραγματικοτητα ειναι λιγοι.. ΟΙ πραγματικοι ομοφυλοφιλοι ειναι carbon σε ολα με τους αντρες εκτος απο τις προτιμησεις... ντυνονται κανονικα, φερονται κανονικα, τους αρεσουν πραγματα οπως το ποδοσφαιρο και δεν το κραζουν παντου φυσικα... επισης δεν ειναι πεφτουλες... σε καμια περιπτωση.... ξερουν τι κανουν... και υπαρχουν και ομοφυλοφιλοι που εχουν ενα καρο περισσοτερα @@@@@@ απο μερικους αντρες οταν χρειαστει...... Εχω ερθει σε επαφη με τετοιο ατομο, δεν το ηξερα, μου το ειπανε αργοτερα και δεν το πιστευα και μου ειπανε και 2-3 ακομα και επεσα απο τα συννεφα... τελειως απροσμενο..... φυσικα ξερω και πουστηδες ( ειχα συμμαθητες δηλαδη) αλλα αλλη ιστορια..



βασικα εχει πολυ ενδιαφερον αυτο που λες... πως ειναι να σου αποκαλυπτει κολλητος/κολλητη οτι ειναι gay???

Εμμ κοίτα, όταν μου το είπε εντάξει δεν έπαθα και σοκ, φίλη μου είναι δεν είναι και κοπέλα μου, όπως ήμασταν πριν είμαστε και τώρα, το μόνο καινούργιο είναι πως συζητάμε για κορίτσια όπως θα συζητούσα και με έναν φίλο μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μήνα

Νεοφερμένος

Η Nemo Nobody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Πφφφ υπαρχει διαφορα στον ομοφυλοφιλο και στον πουστη.... οι πουστηδες ειναι οι γνωστοι που βλεπουμε να συμπεριφερονται χειροτερα κι απο κοριτσι... αλλα αυτοι ειναι περισσοτερο ενα τηλεοπτικο προιον, στην πραγματικοτητα ειναι λιγοι.. ΟΙ πραγματικοι ομοφυλοφιλοι ειναι carbon σε ολα με τους αντρες εκτος απο τις προτιμησεις... ντυνονται κανονικα, φερονται κανονικα, τους αρεσουν πραγματα οπως το ποδοσφαιρο και δεν το κραζουν παντου φυσικα... επισης δεν ειναι πεφτουλες... σε καμια περιπτωση.... ξερουν τι κανουν... και υπαρχουν και ομοφυλοφιλοι που εχουν ενα καρο περισσοτερα @@@@@@ απο μερικους αντρες οταν χρειαστει...... Εχω ερθει σε επαφη με τετοιο ατομο, δεν το ηξερα, μου το ειπανε αργοτερα και δεν το πιστευα και μου ειπανε και 2-3 ακομα και επεσα απο τα συννεφα... τελειως απροσμενο..... φυσικα ξερω και πουστηδες ( ειχα συμμαθητες δηλαδη) αλλα αλλη ιστορια..

(συμφωνώ απολύτως με την παραπάνω άποψη:thumbup:). Αν και δεν με ενδιαφέρει τι κάνει ο καθένας στο κρεβατι του, με την εννοια ομως του ομοφυλοφιλου που δινει ο master noone μπορω να πω οτι ισα ισα το θεωρω πολυ "γλυκο"(μην με παρεξηγησετε βλεπω πολλα shounen-ai:/:)
Βέβαια αν η φίλη μου ήταν λεσβία ίσως να απομακρυνομουν λιγο με την εννοια οτι δεν θα ειχα αυτο τον αυθορμιτισμο που ειχα μαζι της πιο πριν, αν ομως ο φιλος μου ηταν gay (με την παραπανω εννοια παντα!) δεν θα ειχα κανενα προβλημα(ισως και να 'χα αν μου εκλεβε το boy μου, πλακιτσα:D:P!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ακτουαλι εχω προσωπικη εμπειρια
εεγω εχω κολλημα να μαδαω τα δαχτυλα μου και τα νυχια μου
seems οτι δεν εχει προβλημα με αυτο
soo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Βασικα αν η κολλητή που κάνουμε παρέα τόσα χρόνια μου έλεγε κάτι τέτοιο ξαφνικά,λογικά θα ένιωθα λίγο περίεργα στην αρχή.Αλλά μετά δε νομίζω να υπήρχε πρόβλημα εφ'όσον με τους φίλους οι σχέσεις προφανώς είναι άλλες και όχι σεξουαλικές.
Δε νομίζω να δίσταζα να κάνω παρέα με έναν ομοφυλόφιλο αν ήταν οκ σαν άτομο.
Βέβαια άμα είναι "κραγμένη" ο άλλος (συγγνώμη για την προσφώνηση) είναι διαφορετικό.Δείχνει ότι είναι γενικά λάθος σε άλλα θέματα.
Γενικά σήμερα τείνουν να παρουσιάζουν ειδικά τους άνδρες γκέι σαν πέφτουλες, πιο κουνιστούς και απο κορίτσια..
Υπάρχουν και αυτοί αλλά δε σημαίνει ότι είναι και η πλειοψηφία.Και είναι άσχημο να βλέπεις ειδικά τους περισσότερο άντρες να είναι ομοφοβικοί.Ντάξει το ότι ο άλλος γουστράρει το ίδιο φύλο δε σημαίνει ότι θα τους την πέσει κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα.
To να είσαι ομοφυλόφιλος δεν το επιλέγεις και είναι κάτι το φυσιολογικό εφόσον υπάρχει στη φύση και στους ανθρώπους υπάρχει σε ποσοστό 10%.
Κανένας σεξουαλικός προσανατολισμός δεν είναι ΙΔΑΝΙΚΟΣ.
Κοινωνικά ιδανικός είναι το να είσαι straight.
Το να είσαι bi είναι έτσι και έτσι γιατί κοινωνικά είναι κατα το ήμισυ "νορμάλ".
Δε συζητώ με το να είσαι gay.

Το θέμα παιδιά δεν είναι μόνο τι κάνει ο άλλος στο κρεβάτι του.
Δεν είναι ΜΟΝΟ το κρεβάτι του. Είναι η καθημερινότητά του, η ζωή του, το ΕΙΝΑΙ του κάθε ανθρώπου.

Πολλές θεωρίες του Freud έχουν αμφισβητηθεί. Βέβαια, ο κάθε ένας πιστεύει ότι κρίνει αυτός ότι είναι σωστό.

Επίσης, Dogie, δεν είναι θέμα προοδευτικότητας. Είναι θέμα κοινωνικό και πάνω απ'όλα ανθρώπινο.

Δεν είναι διαφορετικό το να είσαι ομοφυλόφιλος η πούστης η αδερφή. Τα δύο τελευταία απλά θέλουν για μια ακόμα φορά να περιθωριοποιήσουν και να θίγουν μια ομάδα ατόμων, η οποία θεωρείται κοινωνικά αδύναμη και τρώει ρατσισμό every day every night.
Υπάρχει υπερβολικός straight, υπερβολικός gay , υπερβολικός bi.
Υπάρχει gay που να παρακολουθεί ποδόσφαιρο, υπάρχει straight να ασχολείται σε υπερβολικό βαθμό με το σώμα του και τον εαυτό του γενικότερα και να ακολουθεί την εκάστοτε μόδα πιστά.
Υπάρχει κακιασμένος straight, υπάρχει κακιασμένος gay.

ΚΤΛΠ ΚΤΛΠ
Κάποια από τα παραπάνω παραδείγματα μπορεί να θεωρούνται ατυχή. Προσπαθώ να σας βάλω πάντως σε ένα συγκεκριμένο συλλογισμό.

Ας δώσουμε επιτέλους τέλος σε αυτούς τους διαχωρισμούς. Μην ξεχνάμε ότι πάνω απ'όλα είμαστε άνθρωποι.
Γιατί να κράζουμε μια "ομάδα ανθρώπων" για κάτι που δεν το επέλεξαν ;

Τέλος, θα ήθελα να μου πει ποιός επέλεξε να είναι straight.

Να πω την απάντηση; ΚΑΝΕΙΣ

ΥΓ. Πλέον η ομοφοβία είναι αυτή που θα θεωρείται διαταραχή ενώ η ομοφυλοφιλία δεν θεωρείται από τη δεκαετία του '70.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα.
To να είσαι ομοφυλόφιλος δεν το επιλέγεις και είναι κάτι το φυσιολογικό εφόσον υπάρχει στη φύση και στους ανθρώπους υπάρχει σε ποσοστό 10%.
Κανένας σεξουαλικός προσανατολισμός δεν είναι ΙΔΑΝΙΚΟΣ.
Κοινωνικά ιδανικός είναι το να είσαι straight.
Το να είσαι bi είναι έτσι και έτσι γιατί κοινωνικά είναι κατα το ήμισυ "νορμάλ".
Δε συζητώ με το να είσαι gay.

Το θέμα παιδιά δεν είναι μόνο τι κάνει ο άλλος στο κρεβάτι του.
Δεν είναι ΜΟΝΟ το κρεβάτι του. Είναι η καθημερινότητά του, η ζωή του, το ΕΙΝΑΙ του κάθε ανθρώπου.

Πολλές θεωρίες του Freud έχουν αμφισβητηθεί. Βέβαια, ο κάθε ένας πιστεύει ότι κρίνει αυτός ότι είναι σωστό.

Επίσης, Dogie, δεν είναι θέμα προοδευτικότητας. Είναι θέμα κοινωνικό και πάνω απ'όλα ανθρώπινο.

Δεν είναι διαφορετικό το να είσαι ομοφυλόφιλος η πούστης η αδερφή. Τα δύο τελευταία απλά θέλουν για μια ακόμα φορά να περιθωριοποιήσουν και να θίγουν μια ομάδα ατόμων, η οποία θεωρείται κοινωνικά αδύναμη και τρώει ρατσισμό every day every night.
Υπάρχει υπερβολικός straight, υπερβολικός gay , υπερβολικός bi.
Υπάρχει gay που να παρακολουθεί ποδόσφαιρο, υπάρχει straight να ασχολείται σε υπερβολικό βαθμό με το σώμα του και τον εαυτό του γενικότερα και να ακολουθεί την εκάστοτε μόδα πιστά.
Υπάρχει κακιασμένος straight, υπάρχει κακιασμένος gay.

ΚΤΛΠ ΚΤΛΠ
Κάποια από τα παραπάνω παραδείγματα μπορεί να θεωρούνται ατυχή. Προσπαθώ να σας βάλω πάντως σε ένα συγκεκριμένο συλλογισμό.

Ας δώσουμε επιτέλους τέλος σε αυτούς τους διαχωρισμούς. Μην ξεχνάμε ότι πάνω απ'όλα είμαστε άνθρωποι.
Γιατί να κράζουμε μια "ομάδα ανθρώπων" για κάτι που δεν το επέλεξαν ;

Τέλος, θα ήθελα να μου πει ποιός επέλεξε να είναι straight.

Να πω την απάντηση; ΚΑΝΕΙΣ

ΥΓ. Πλέον η ομοφοβία είναι αυτή που θα θεωρείται διαταραχή ενώ η ομοφυλοφιλία δεν θεωρείται από τη δεκαετία του '70.

Δεν περίμενα τέτοια λόγια απο φοιτητή της σχολής σου . Μπράβο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRtr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GeorgeRtr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
´Ετυχε να έχω φίλο ομοφυλόφιλο και όταν το αντιλήφθηκα τον σούταρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
´Ετυχε να έχω φίλο ομοφυλόφιλο και όταν το αντιλήφθηκα τον σούταρα.

Thats what we call ''true friend''. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έγινε ένα περιστατικό πριν λίγο καιρό με έναν φίλο.

Μου είπε ότι είναι ομοφυλόφιλος. Ξέρετε τι έκανα;

Γύρισα και του είπα:
- Επιτέλους βρίκες τα κότσια να το παραδεχθείς.

Και συνεχίσαμε κανονικά. Αν είσαστε πραγματικά φίλοι, δεν θα περιμένατε να σας το πει, θα το γνωρίζατε και από μόνοι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Δεν εχω κανενα θεμα με τις προτιμησεις του καθενος και ουτε με αφορα τι θελει να κανει ο αλλος στο κραβατι του. Εχω γνωστους που ειναι ομοφυλοφιλοι που τους ξερω αρκετα χρονια. Δεν ειμαστε και κολλητοι, οχι εξ αιτιας των προτιμησεων τους αλλα δεν εχει τυχει να ειμαστε πιο κοντα, απλα τυχαινει να βγαινουμε μαζι με αλλους κατα διαστηματα. Αυτο που εμενα μου τη δινει καπως ειναι αυτοι που θελουν να το παιξουν με το ζορι προοδευτικοι κι επιδιωκουν να κανουν φιλιες με αρκετους ομοφυλοφιλους μονο και μονο γιατι εχουν αναγκη να δειξουν στους αλλους οτι ειναι ανοιχτομυαλοι προχω κουλ και γενικως γαματα ατομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Είμαι πολύ παλιό μέλος εδω μέσα και ξέρουν οι περισσότεροι τι σπουδάζω. Δεν χρειάζεται να το αναγράφω.

Ρε αγόρι μου. Καταλαβαίνεις ελληνικά η όχι;
Επέλεξες να είσαι straight? Να σου αρέσουν δηλαδή μόνο οι γυναίκες? ΟΧΙ. Σου ήρθε φυσικά.
Έτσι και στους gay.

Είπα ότι κοινωνικά ιδανικό είναι να είσαι straight. Και πρόσθεσα ότι κανένας σεξουαλικός προσανατολισμός δεν είναι ιδανικός.
[Διαφώνησα απλά με τον vikam που υποστήριξε ότι το ιδανικό είναι το να είσαι bi. ]
Μα εφόσον υπάρχει σταθερά η ομοφυλοφιλία στη φύση στη συντριπτική πλειοψηφία των ειδών και ειδικότερα στους ανθρώπους σε ποσοστό περίπου 10% (δηλαδή 1 στους 10), καταλαβαίνεις ότι δεν επηρεάζει την αναπαραγωγή του ανθρώπου.
Με την ίδια λογική, το σεξ με προφυλακτικό σταματάει την αναπαραγωγή η ότι η συνεύρεση μεταξύ 2 ανθρώπων πρέπει να αποσκοπεί μόνο εκεί. Αυτά είναι ηλιθιότητες.

Μα δεν είναι ανώμαλοι επειδή είναι διαφορετικοί απο εσένα! Αυτό δεν μπορείς να καταλάβεις!
Έχω και φίλους gay και ξαδέρφια και τα πάντα όλα. Οπότε άσε με να ξέρω καλύτερα.
Εσυ φαίνεται ζεις στο δικό σου κόσμο και κρύβεσαι πίσω από το μικρό σου δαχτυλάκι.

Όσο αφορά τους μετανάστες προφανώς έρχονται εδω για ένα καλύτερο αύριο.
Δεν έχεις ζήσει τη τρομοκρατία και τις καταστάσεις που ζουν αυτοί.
Από εκεί και πέρα για αυτό υπάρχουν οι νόμοι.
Όλοι θα πρέπει να αντιμετωπιζόμαστε ισότιμα απέναντί τους (είτε είμαστε ασπροι είτε μαύροι είτε Έλληνες είτε Ιρακινοί ΟΚ?)
Η κλοπή είναι κλοπή. Η δολοφονία, δολοφονία.
Αλλά στο Ελλαδιστάν, μόνο η λαμογιά και η διαφθορά επικρατούν και στηρίζονται επί δεκαετίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
''Aνετακηδες'' οσοι αποδεχονται.Και βασικα δεν αποδεχονται,αλλα βρισκουν φυσιολογικο και το διαφορετικο.
Τι αλλο θα ακουσουμε.

p.s.η προβολη του straight story να φανταστω επρεπε να απαγορευτει στην ελλαδα :p ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Νοτ βιγκ ντιλ αν δεν το έδειχναν με κάθε τους κίνηση.
Έχω γνωρίσει γκέι άτομα που συμπεριφέρονταν κανονικά σαν να μην τρέχει τίποτα όπως θα έπρεπε αλλά είχα την "τύχη" να γνωρίσω κι άτομα που προκαλούσαν με κάθε τους λέξη. Ε αυτούς προφανώς θα τους είχα διαγράψει από τις επαφές μου.
Αν ήταν το παιδί σας γκέι όμως; Εγώ προσωπικά δεν θα το άντεχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vikam18

Δραστήριο μέλος

Ο vikam18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Νοτ βιγκ ντιλ αν δεν το έδειχναν με κάθε τους κίνηση.
Έχω γνωρίσει γκέι άτομα που συμπεριφέρονταν κανονικά σαν να μην τρέχει τίποτα όπως θα έπρεπε αλλά είχα την "τύχη" να γνωρίσω κι άτομα που προκαλούσαν με κάθε τους λέξη. Ε αυτούς προφανώς θα τους είχα διαγράψει από τις επαφές μου.
Αν ήταν το παιδί σας γκέι όμως; Εγώ προσωπικά δεν θα το άντεχα.

Σιγα ρε που δεν θα το άντεχες ! Είστε περισσότεροι ..... απο οσο περίμενα σε ενα φόρουμ μέσω ανθρώπων . Επισης σε ελεύθερη κοινωνία ζούμε ο καθένας έρχεται στην ζωή για να κανει οτι γουστάρει ( χωρις βέβαια να επιρεάζει τα ανθρώπινα δικαιωματα των συνανθρώπων του ) . Εύχομαι το παιδί σου να βγει γκει . Μπας και βάλεις μυαλο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Αν φίλος μου , μου έλεγε ότι το μαστιγώνει το δελφίνι, θα απομακρυνόμουν ενστικτωδώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αν ήταν το παιδί σας γκέι όμως; Εγώ προσωπικά δεν θα το άντεχα.

Παίρνω το μήνυμα σαν αφορμή και λέω:
Τι ακριβώς θα σας πείραζε;
1. Θα πιστεύατε πως αποτύχατε σαν γονείς;
2. Θα σας πείραζε πως το παιδί σας είναι διαφορετικό;

Που ακριβώς είναι το πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top