Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Θα εχει πλακα να εχεις φιλο gay γιατι πλεον ειναι κ πολυ IN να εχεις στην παρεα εναν gay...
Ασε που οι gay κανουν παρεα μ κοπελες.. Τουμπανα... :D
Οποτε ΝΑΙ θα εκανα παρεα μ τον gay φιλο μου :D

Με αποτερο σκοπο να βρεις γκομενα;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Ασε που οι gay κανουν παρεα μ κοπελες.. Τουμπανα...
Οι στρέιτ δεν κάνετε;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Σε παλαιότερες εποχές θα σταματούσα thn φιλία για να μην μου βγει το όνομα γιατί έτσι υποθέτω θα γινόταν τότε.....Αν όμως συναντούσα κάτι τέτοιο τώρα θα το σκεφτόμουν.....Και πριν πέσετε όλοι να με φάτε σαν τα κοράκια που θα το σκεφτόμουν καν σκεφτείτε ότι όταν βγαίνω με φίλους προσωπικά για κανά καφέ μιλάμε την πιο πολλή ώρα για κορίτσια (αποκλειστικά σχεδόν).....Τώρα με τον άλλον για τι θα μιλούσαμε????Δεν είμαι απόλυτος αλλά θα το σκεφτόμουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν μιλάτε αποκλειστικά για κορίτσια ίσως θα έπρεπε να σκεφτείς να διευρύνεις λίγο τα ενδιαφέροντα σου και των φίλων σου. Λέμε τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Αν μιλάτε αποκλειστικά για κορίτσια ίσως θα έπρεπε να σκεφτείς να διευρύνεις λίγο τα ενδιαφέροντα σου και των φίλων σου. Λέμε τώρα.

Όταν είσαι 17 χρονών πιστεύω ότι κύριο ενδιαφέρον σου εκτός των μαθημάτων είναι το άλλο φύλο.....Και πιστεύω ότι είναι απολύτως φυσιολογικό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Όταν είσαι 17 χρονών πιστεύω ότι κύριο ενδιαφέρον σου εκτός των μαθημάτων είναι το άλλο φύλο.....Και πιστεύω ότι είναι απολύτως φυσιολογικό....

Με τόσα λίγα ενδιαφέροντα, φαντάζομαι τι μικρή ζωή θα έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Με τόσα λίγα ενδιαφέροντα, φαντάζομαι τι μικρή ζωή θα έχεις.

Καλά πως έβγαλες συμπέρασμα για τα ενδιαφέροντα μου από την στιγμή που είπα ότι κύριο ενδιαφέρον μου είναι εκτός μαθημάτων είναι το άλλο φύλο....Και δεν καταλαβαίνω που είναι το κακό....Έχω αρχίσει και πιστεύω ότι οι απόλυτοι είναι αυτοί που θεωρούν αισχρό ακόμα και να το σκεφτείς να σταματήσεις την φιλία.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

poppy91

Νεοφερμένος

Η ποπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
αν καποιος φιλος μου ηταν gay....ειλικρινα δεν ξερω παιδια πως θα το εβλεπα το θεμα.....γενικα ζουμε σε μια κοινωνια με πολλα ταμπου και προκαταληψεις που ακομα δεν εχουν ξεπεραστει....ισως και να συνεχιζα να τον θεωρω φιλο (εξαλλου η σεξουαλικη προτιμηση ειναι θεμα του καθενα και δεν αποτελει και εγκλημα).Στην αρχη θα ηταν σιγουρα καπως για μενα γιατι γενικα δεν μπορω να πω οτι ειμαι και πολυ απελευθερωμενη ομως μετα δεν νομιζω να ειχα προβλημα....θα το συνηθιζα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Καλά πως έβγαλες συμπέρασμα για τα ενδιαφέροντα μου από την στιγμή που είπα ότι κύριο ενδιαφέρον μου είναι εκτός μαθημάτων είναι το άλλο φύλο....Και δεν καταλαβαίνω που είναι το κακό....Έχω αρχίσει και πιστεύω ότι οι απόλυτοι είναι αυτοί που θεωρούν αισχρό ακόμα και να το σκεφτείς να σταματήσεις την φιλία.....

Εγώ δεν έκανα λόγο για το άμα θα συνέχιζες να έκανες παρέα τον γκέι φίλο σου. Εγώ έκανα λόγο για τα ενδιαφέροντα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
στην αρχη θα μου φαινοταν περιεργο αλλα τα συναισθηματα μου δεν θα αλλαζαν απο την στιγμη που θα ηταν σωστος απεναντι μου... Η ζωη του καθενος ειναι προσωπικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
στην αρχη θα μου φαινοταν περιεργο αλλα τα συναισθηματα μου δεν θα αλλαζαν απο την στιγμη που θα ηταν σωστος απεναντι μου... Η ζωη του καθενος ειναι προσωπικη!

Συγνώμη αλλά ο φίλος σου, τι είναι? Άμα η φιλική σχέση δεν πάει προσωπικά, τότε πια σχέση πάει? Όχι ότι διαφωνώ με την άποψη σου, άπλα μάλλον τοποθετήθηκες λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tazoulini

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θάσος (Καβάλα). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά ο φίλος σου, τι είναι? Άμα η φιλική σχέση δεν πάει προσωπικά, τότε πια σχέση πάει? Όχι ότι διαφωνώ με την άποψη σου, άπλα μάλλον τοποθετήθηκες λάθος.
ναι εχεις δικιο δεν διευκρινησα εννοοθσα οτι η ερωτικη ζωη του καθενος ειναι προσωπικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni pontia

Νεοφερμένος

Η eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Τι θα έκανα; ΑΓΙΑΣΜΟ!!!!!!!!!
Την ομοφυλοφιλία την θεωρώ ανωμαλία της Φύσης.
Σουτ στα σίγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τι θα έκανα; ΑΓΙΑΣΜΟ!!!!!!!!!
Την ομοφυλοφιλία την θεωρώ ανωμαλία της Φύσης.
Σουτ στα σίγουρα...

αγνοω το γεγονος οτι το θεωρεις ανωμαλια της φυσης απλα και μονο επειδη ετσι σου κατεβηκε και ρωτω
δε θα εκανες παρεα με καποιον επειδη εχει 6 δαχτυλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Τι θα έκανα; ΑΓΙΑΣΜΟ!!!!!!!!!
Την ομοφυλοφιλία την θεωρώ ανωμαλία της Φύσης.
Σουτ στα σίγουρα...

Βασικα,πρεπει να περιλουσεις τον αλλον με βενζινη και να του αναψεις φωτια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Τι θα έκανα; ΑΓΙΑΣΜΟ!!!!!!!!!
Την ομοφυλοφιλία την θεωρώ ανωμαλία της Φύσης.
Σουτ στα σίγουρα...


Εγω παντως συγγνωμη αλλα αν ειχα ενα ατομο στην παρεα μου με τις ιδεες τις δικες σου θα εκανα αγιασμο... :bye:

Η ομοφυλοφιλία δεν ειναι ανωμαλία της Φύσης, είναι προσωπική επιλογή του καθένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Τι θα έκανα; ΑΓΙΑΣΜΟ!!!!!!!!!
Την ομοφυλοφιλία την θεωρώ ανωμαλία της Φύσης.
Σουτ στα σίγουρα...


Γνωρίζεις κάτι που δεν ξέρουμε εμείς που να σου λέει ότι η ομοφυλοφιλία είναι ανωμαλία? Με ποιο κριτήριο τα λες αυτά?

Ο άλλος, άνθρωπος δεν είναι δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Γνωρίζεις κάτι που δεν ξέρουμε εμείς που να σου λέει ότι η ομοφυλοφιλία είναι ανωμαλία? Με ποιο κριτήριο τα λες αυτά?

Ο άλλος, άνθρωπος δεν είναι δηλαδή?

According to her,we aren't humans.Βρε δεν παμε στο διαολο λεω εγω καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meidei

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Τι θα έκανα; ΑΓΙΑΣΜΟ!!!!!!!!!
Δεν πιάνει. Ούτε ο εξορκισμός. Τσεκαρισμένο.

Την ομοφυλοφιλία την θεωρώ ανωμαλία της Φύσης.
Αφού είναι της Φύσης, είναι φυσιολογική ανωμαλία. Αν ήταν παρά φύσει, ας μας πάρεις με τις πέτρες.

Σουτ στα σίγουρα...
Γιατί προπαντός αγαπάμε τους φίλους μας (εμείς τους διαλέξαμε άλλωστε).

Η ομοφυλοφιλία δεν ειναι ανωμαλία της Φύσης, είναι προσωπική επιλογή του καθένα
Γνωρίζω ότι το λέτε με καλές προθέσεις, αλλά δεν είναι έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top