Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
δε μου εχει τυχει προς το παρον, αλλα απο τη στιγμη που θα ηταν φιλος μου θα το δεχομουν και τελος... δεν πιστευω οτι οι ομοφυλοφιλοι πρεπει να εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση απο τους ετεροφυλοφιλους...


Σημείωση από Petros:
Κάποια μηνύματα μεταφέρθηκαν στο σχετικό θέμα, εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GVGeorge

Νεοφερμένος

Ο GVGeorge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εμενα δλδ που οντως μου μου συμβαινει τωρα και μου την πεφτει.Μου ερχεται να τον $%^#^%#@.Αφου ξερει οτι ειμαι straight και νομιζει οτι εγω δν ξερω οτι ειναι by γιατι μου την πεφτει!!!Εγω τον σεβομαι αυτος οχι.Τι να κανω!!:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Τιποτα ιδιαιτερο, εχω κανει παρεα με ομοφυλοφιλους και παλιοτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
είναι σχετικά εύκολο να τους καταλάβεις ,άρα δεν υπήρχε περίπτωση να έχω τέτοιο φιλο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
είναι σχετικά εύκολο να τους καταλάβεις ,άρα δεν υπήρχε περίπτωση να έχω τέτοιο φιλο:D

Δεν ειναι ολοι οι γκεοι αυτο που βλεπεις στην τηλεοραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Δεν ειναι ολοι οι γκεοι αυτο που βλεπεις στην τηλεοραση.
ναι σε αυτό έχεις δίκιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ενα καυτο θεμα...

Αν ο φιλος σας σας ελεγε οτι ηταν ομοφυλοφιλος,τι θα κανατε?

Θα τον σουταρατε?Θα του μιλαγατε?Θα τον κοιταγατε με αλλο ματι?

Για να δω σχολια...
Προσωπικα ,μετα το αρχικό σοκ , θα υποστηριζα τον φιλο μου και ολα θα γινόταν οπως πριν .Τι σκατ@ φιλοι θα ειμαστε αν δεν τον υποστηρίξω ??Εξάλλου δεν μπορω να ελεγξω τι θα κανει στην ερωτική του ζωή .Εγω ειμαι ως φιλη για να τον συμβουλεψω και όχι να του πω τί θα κανει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
μου ετιχε προσφατα κατι τετιο ε εμιλα λιγο λαλακας αλλα μετα το πιρα ψιχρεμα εφοσον μου εξιγισε οτι δεν προκιτε να μου την επεφτε η κατι παρομιο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Τίποτα. Ε θα ξαφνιαζόμουν κάπως άλλα όλα οκ. Να μη μου έλεγε περίεργα όμως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εμενα δλδ που οντως μου μου συμβαινει τωρα και μου την πεφτει.Μου ερχεται να τον $%^#^%#@.Αφου ξερει οτι ειμαι straight και νομιζει οτι εγω δν ξερω οτι ειναι by γιατι μου την πεφτει!!!Εγω τον σεβομαι αυτος οχι.Τι να κανω!!:'(:'(

wtf?Σου την πεφτει και δεν κανεις κατι;:S.Αυτο σορρυ,αλλα για μενα ειναι ξεφτιλα ενας γκει να την πεφτει σε φιλο του.

είναι σχετικά εύκολο να τους καταλάβεις ,άρα δεν υπήρχε περίπτωση να έχω τέτοιο φιλο:D

For your own info,δεν ειμαστε ολοι οι γκει τυπου Ευαγγελοπουλος,που αυτος σορρυ,αλλα ειναι η καραπ@#$$ρα του κερατα (γτ μας εχει κανει ρομπες!:().Ζουμε και κανονικα,οπως και εσεις οι θνητοι 'straight ' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
μακρια και αγαπημενοι !!!!
εαν το ''δηλωνε'' αν το κραταγε για τον ευατο του τοτε οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Oμοφοβικός είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Δεν κανει μπαμ;:xixi::xixi::p (οχι για μενα,για τον αποπανω)

Ε ίσως να είναι απλά πολύ ανώριμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
πο,πο,ρε παιδια κατι κοληματα που διαβαζω για τουσσ γκει

εγω τυχενει να ειμαι στρειτ

παντωσ αν ειχα καποιον φιλο γκει οκ ε και τι εγινε μονο να μην ξεπερνουσαμε αμφοτεροι καποια ορια

ουτε εγω θα προσπαθουσα να του βρω κοπελα ουτε αυτοσ ομωσ θα ηταν καλο να μου κανει καποια προταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
μαλλον απλα θα με ξαφνιαζε στην αρχη ισωσ και να του μιλαγα, αν δηλαδη ειναι σιγουροσ γ αυτη του την αποφαση και να σιγουρεφτη γ αυτο, δε θα σταματαγα τη παρεα μαζι του η ο΄τιδηποτε παρομοιο.στο κατω κατω ο καθενασ μπορει να κανει ο,τι θελει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
For your own info,δεν ειμαστε ολοι οι γκει τυπου Ευαγγελοπουλος,που αυτος σορρυ,αλλα ειναι η καραπ@#$ του κερατα (γτ μας εχει κανει ρομπες!:().Ζουμε και κανονικα,οπως και εσεις οι θνητοι 'straight ' :P
Είσαι ομοφυλόφιλος δηλαδή;(χωρίς διάθεση προσβολής απλά για να διευκολύνεται η κουβέντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
For your own info,δεν ειμαστε ολοι οι γκει τυπου Ευαγγελοπουλος,που αυτος σορρυ,αλλα ειναι η καραπ@#$ του κερατα (γτ μας εχει κανει ρομπες!:().Ζουμε και κανονικα,οπως και εσεις οι θνητοι 'straight ' :P


:no1::no1::no1::no1:

Κρίμα που δε μπορώ να εκφέρω άποψη στο θέμα αυτό.:P Πάντως εγώ αποδέχομαι τις στρεϊτ φίλες μου !! Συζητάμε και τα γκομενικά και όλα :D

Οι περισσότερες φίλες μου το αποδέχτηκαν btw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
wtf?Σου την πεφτει και δεν κανεις κατι;:S.Αυτο σορρυ,αλλα για μενα ειναι ξεφτιλα ενας γκει να την πεφτει σε φιλο του.

Μετα λες οτι δεν εισαι ομοφοβικος. Βαζεις τους γκεη(τι απαισια λεξη) σε μια ξεχωριστη ομαδα ανθρωπων οπως βαζεις τους αναπηρους. Λοιπον μικρε μου, αυτοι οι ανθρωποι ΔΕΝ ειναι αναπηροι. Απλα γουσταρουν αλλα πραγματα.
Ξεφτιλα γιατι να ειναι; Εσυ δεν την εχεις πεσει σε φιλη σου; Καποιος φιλος σου σε φιλη του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μετα λες οτι δεν εισαι ομοφοβικος. Βαζεις τους γκεη(τι απαισια λεξη) σε μια ξεχωριστη ομαδα ανθρωπων οπως βαζεις τους αναπηρους. Λοιπον μικρε μου, αυτοι οι ανθρωποι ΔΕΝ ειναι αναπηροι. Απλα γουσταρουν αλλα πραγματα.
Ξεφτιλα γιατι να ειναι; Εσυ δεν την εχεις πεσει σε φιλη σου; Καποιος φιλος σου σε φιλη του;

Από ό,τι έχω καταλάβει ο papas είναι επίσης ομοφυλόφιλος, οπότε δε νομίζω ότι χρειάζεται να του μιλάς λες και είναι το παιδάκι πού τώρα μαθαίνει για αυτό το πράγμα. Είμαι σίγουρος ότι ξέρει περισσότερα κι από σένα κι από μένα.

Αλλά καλύτερα ας μιλήσει ο ίδιος o papas.

Λοιπόν, σε ό,τι αφορά τη φιλία, αν ο άλλος δεν υπερβαίνει τα όρια του φίλου τότε όλα οκ. Απλά ίσως νοιώθω καμιά φορά αμηχανία δίπλα του (έχω συναναστραφεί με ομοφυλόφιλους και είναι μια χαρά παιδιά, όχι κάτι το τρομερό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top