Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αλλο λέμε...λες ότι παρακολουθείς από πέρσι το forum.Μου φαίνεται περίεργο πως τόσο καιρό δεν γράφτηκες να απαντήσεις σε κάποιο θέμα που σε ενδιαφέρει και μόλις είδες θέμα για τους gay "χώθηκες".

Προσωπικά δε με ενδιαφέρει αν είσαι gay ή όχι, αν το λες ή το κρατάς κρυφό.Ακόμα και να μην ισχύουν αυτά που έχεις γράψει πιστεύω ότι καλο κάνουν να τα ακούσουν κάποιοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ας βγεί κάποιος φίλος σου να γράψει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ρε παιδια δεν ξέρω τι να πω , απλα διάβαζα μερικά σχόλια και μου βγήκε εκεινη την ώρα μια αγανακτηση και γράφτηκα , με αγγιξε αυτο το θέμα περισσοτερο απ τους μιγαδικούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
το φορουμ δεν καλει κανεναν σε απολογια γιατι,πως και ποτε γραφτηκε.

εαν παρατηρηθει παραβιαση κανονων απο καποιο μελος,θα επιληφθουμε του θεματος.για την ωρα ο αντωνης δεν εχει κανει κατι τετοιο αρα μην το μελετατε και πολυ το θεμα γιατι ειστε εκτος.

τζον αν εχεις καποιες αποριες για το τι και πως σχετικα με την εγγραφη του αντωνη,στειλε του πμ.το θεμα ειναι αλλο και δεν εχει να κανει σε καμια περιπτωση με το ποτε ποσταρει ο αντωνης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ξαναλέω ότι λέτε όλοι μ αλακίες εδώ και πολλές δημοσιεύσεις. Που κολλάει όλη αυτή η καχυποψία; Επιτέλους, σχολιάστε την ουσία της πρώτης δημοσίευσης και σταματήστε να τρώτε τα ρούχα σας με συνομωσίες, ψεύτες και μυστικά κυκλώματα. Η μιζέρια θα σας φάει στο τέλος. Προτείνω όλη αυτή η εντελώς ανούσια κουβέντα που άρχισε από προκατειλημμένο ποστ φίλου μας, να μεταφερθεί στο Εκτός Θέματος γιατί πραγματικά πιο Εκτός δεν θα μπορούσε να είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,121 μηνύματα.

Nαι και μετα εκλασες.Νοσει το εκπαιδευτικο συστημα επειδη προβαλλουν γνωμες και επιχειρηματα μερικοι?Εχει καμμια σχεση το επαιδευτικο συστημα με τους gay? Tα ΜΜΕ η τηλεοραση με τα σιριαλ ολοι εχουν gay για προτυπα , απο τον ραφτη στη Μαρια την ασχημη μεχρι σε ενα σιριαλ με αστυνομους που ο πατερας του ηταν gay.Eπισης οταν υποστηριζουμε οτι gay γινεσαι, εννοουμε χρονο με το χρονο οπως ακριβως λες εσυ, δεν εννοει κανενας οτι ξυπνησες μια μερα, αυτο γινεται ειτε απο βιωματα στην παιδικη ηλικια ειτε στην εφηβικη.Και επισης κανεις δεν εχει πει μεχρι τωρα αυτα που αναφερεις εσυ (εξωκοιλες μπλουζες,ελαφρια πουδρα). Το γεγονος επισης οτι το πρωτο σου ποστ ειναι για να τους γκει δειχνει οτι μπηκες μονο και μονο ,με σταυροφορικο πνευμα παντα, και με τη γλωσσα που χρησιμοποιεις, να αναφερεις και συ τη λαλακια σου.Εχω μπουχτισει πια με τη γκει προπαγανδα ,που περιλαμβανει απο ομοφυλοφιλια αρχαιων ελληνων και αλλων λαων μεχρι το οτι η ετεροφυλοφιλια ειναι μονο για αναπαραγωγη και με τις κραγμενες στη τηλεοραση για τα δικαιωματα τους στη υιοθεσια παιδιων και αλλα (ελεος). Το εκπαιδευτικο συστημα σου φταει μετα.Επισης εχει περαστει και η αντιληψη οτι αν δεν πηδιεσε με gay ή εκφραζεις αλλα πραγματα γι αυτους απο αυτα που περιμενουν, εισαι συντηριτικουρας, σπαγγοραμμενος, σε αλλη εποχη κλπ. Η καραμελα που αναμασιεται ,συνεχεια, των προοδευτηκαριων δεν περναει σε ολους τουλαχιστον οχι σε μενα. Αλλοι μπορουν να λενε:Μπραβο που το ειπες στο ιντερνετ,θελει θαρρος κλπ αλλα εγω μονο ενα εχω να σου πω, Ξεφτιλιζεσ(τ)αι

Ναι, όταν κάποιος βγάζει απόλυτα συμπεράσματα για μία ομάδα ανθρώπων από την τηλεόραση (της οποίας χαρακτηριστικό είναι η υπερβολή), νοσεί το εκπαιδευτικό σύστημα που τον εκπαίδευσε.

Το πρώτο post του αντωνάτου ξέρεις να το σχολιάσεις, το - έστω- δεύτερο post εδώ όμως γιατί όχι; (και σημειωτέων η εν λόγω χρήστρια δεν έχει ξανά μπει στο Forum από τότε)

Από τη στιγμή που δηλώνει gay φυσικά και έχει έναν παραπάνω λόγο να συμμετάσχει στην εν λόγω κουβέντα και να εκφράσει τη θέση του, σε αντίθεση με έναν ετερο. Ακριβώς για το λόγο ότι υπάρχει διαφορετική αντιμετώπιση των gay δεν υπάρχει αυτή η συζήτηση; Αυτό δεν είναι ένα κίνητρο παραπάνω να συμμετάσχουν αν εντοπίσουν μία τέτοια συζήτηση στο net;
@ antonaros18

Κατ αρχάς το να γράφεσαι μόνο για να απαντήσεις σε ένα θέμα δεν το θεωρώ σωστό γενικότερα. (Είτε το θέμα είναι για gay είτε για το αν έκλασε η παπαρίζου). Σε ένα φόρουμ δεν γράφεσαι για να πεις μία φορά την άποψή σου για ένα θέμα. Η λειτουργία του βασίζεται στον διάλογο και την συμμετοχή... Οπότε συγγνώμη αλλά δεν με έπεισες, αν θες ξαναμπες να μιλήσουμε. Αλλιώς προπαγανδίζεις και δεν συμβάλλεις σε τίποτα.

Δεύτερον μαγκιά (?) σου που παραδέχεσαι κάτι που είσαι. Το θέμα είναι αν τολμάς να το παραδεχτείς και όταν δεν κρύβεσαι πίσω από ένα πληκτρολόγιο. Γιατί κι εγώ όταν δεν ξέρουν ποιος είμαι και δεν πρόκειται ποτέ να με δούνε μπορώ να πω ότι θέλω. Τολμάς όμως ανοιχτά να πεις τι είσαι? Στον πατέρα σου, στην μάνα σου, στους γονείς σου, στους θείους σου, σε όλους τους φίλους σου? Στην τελική αν σε ρώταγαν οι συμφοιτητές σου θα έλεγες ανοιχτά σε ΟΛΟΥΣ τι είσαι? Η μήπως τότε θα φοβόσουν? Μήπως τότε θα ντρεπόσουν?

Δεν σε ξέρω παρ' όλα αυτά δεν πιστεύω ότι είσαι τόσο μάγκας ώστε να τολμάς να κάνεις κάτι τέτοιο..

Βασικά εγώ δεν πιστεύω καν ότι είσαι gay, απλά μπήκες για να τσιμπήσεις αντιδράσεις. Έτσι πιστεύω τουλάχιστον...
Σε ένα Forum κριτική μπορεί να γίνεται μόνο στις ιδέες του συνομιλητή και όχι στο "ποιός είναι".
(και κατά τη γνώμη μου αυτό θα έπρεπε να συμβαίνει παντού και πάντα)

Το να επιτίθεστε "στο ήθος" του συνομιλητή με επιχειρήματα τύπου "έχεις 1 μήνυμα, μπήκες μόνο για να γράψεις εδώ και να τσιμπήσεις αντιδράσεις" και άλλες επι προσωπικού "επιθετικές" ερωτήσεις, δεν αναιρεί το ότι μπορεί να έχει δίκιο. Το ότι κάποιος μπορεί να λέει ψέμματα για το είναι του στο διαδίκτυο, είναι μια κατηγορία που μπορεί ο προσάψει ο καθένας στον οποιονδήποτε εδώ πέρα.


-petros​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
@ scully συνεχίζεις να παρερμηνεύεις αυτά που λέω σε σημείο που να νομίζει κανείς ότι το κάνεις εσκεμμένα.

@ petros μα λέω για πολλοστή φορά ότι αυτά που λεει είναι σωστά. Τώρα για το αν είναι αυτό που λέει, εμένα όλα αυτά μου δείχνουν ότι δεν είναι gay, τώρα αν κάποιος είναι καλόπιστος και τον πιστεύει δικαιωμά του. Σιγουρα ο καθένας μπορεί να λέει ψέμματα πίσω απ το πληκτρολόγιο του, όμως αν κάποιος λέει ότι είναι αστροναύτης ή ότι έβγαλε μο 21 και εσείς τον πιστεύετε τι να πω..

Ξαναλέω ότι λέτε όλοι μ αλακίες εδώ και πολλές δημοσιεύσεις. Που κολλάει όλη αυτή η καχυποψία; Επιτέλους, σχολιάστε την ουσία της πρώτης δημοσίευσης και σταματήστε να τρώτε τα ρούχα σας με συνομωσίες, ψεύτες και μυστικά κυκλώματα. Η μιζέρια θα σας φάει στο τέλος. Προτείνω όλη αυτή η εντελώς ανούσια κουβέντα που άρχισε από προκατειλημμένο ποστ φίλου μας, να μεταφερθεί στο Εκτός Θέματος γιατί πραγματικά πιο Εκτός δεν θα μπορούσε να είναι.

ΟΣΟ ΑΣΤΕΙΟ Κ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Κάπου το έχουμε χάσει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καμπάνα για σένα πήγαινε το ποστ του μιβ djohn.. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι κάποιος είναι υποχρεωμένος να δηλώσει κ να απολογηθεί για την εγγραφή του στο φόρουμ κ αυτό δεν αφορά κανέναν...Δε νομίζω ότι ο Αντώνης βγήκε να εξυμνήσει τους ομοφθυλόφιλους να κάνει διαφήμιση ή προπαγάνδα όπως διάβασα...Απλά είπε την προσωπική του εμπειρία κ είναι αποδεκτή...Απλά είπε κάτι το οποιό μερικοί το θεωρούν αντίθετο από το φυσιολογικό...Δεν είδα όμως να κάνει άσχημη κριτική ή να θίγει κάποιους...Ο καθένας είναι ελεύθερος να λέει ο,τι θέλει κ να εκφράζεται όπως θέλει...Εμείς δηλαδή που εκφράζουμε τις στρειτ απόψεις μας γιατί να μη θεωρηθούμε προπαγανδιστές.?Να σκεφτόμαστε κάποια πράγματα...Εξάλλου στο φόρουμ υπάρχουν διαχειριστές κ συντονιστές που είναι υπεύθυνοι για την ομαλή λειτουργία του φόρουμ κ την υγιή διεξαγωγή των συζητήσεων κ όλα πάνε πολύ καλά μέχρι τώρα...Ας τους εμπιστευτούμε λοιπόν...Εξάλλου δεν έχω δει κάποιον που να έχει παραβεί τους κανόνες του φόρουμ κ να μην είχε συνέπειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
@ antonaros18

Κατ αρχάς το να γράφεσαι μόνο για να απαντήσεις σε ένα θέμα δεν το θεωρώ σωστό γενικότερα. (Είτε το θέμα είναι για gay είτε για το αν έκλασε η παπαρίζου). Σε ένα φόρουμ δεν γράφεσαι για να πεις μία φορά την άποψή σου για ένα θέμα. Η λειτουργία του βασίζεται στον διάλογο και την συμμετοχή... Οπότε συγγνώμη αλλά δεν με έπεισες, αν θες ξαναμπες να μιλήσουμε. Αλλιώς προπαγανδίζεις και δεν συμβάλλεις σε τίποτα.

Ποιος το λέει αυτό;

Δεύτερον μαγκιά (?) σου που παραδέχεσαι κάτι που είσαι. Το θέμα είναι αν τολμάς να το παραδεχτείς και όταν δεν κρύβεσαι πίσω από ένα πληκτρολόγιο. Γιατί κι εγώ όταν δεν ξέρουν ποιος είμαι και δεν πρόκειται ποτέ να με δούνε μπορώ να πω ότι θέλω. Τολμάς όμως ανοιχτά να πεις τι είσαι? Στον πατέρα σου, στην μάνα σου, στους γονείς σου, στους θείους σου, σε όλους τους φίλους σου? Στην τελική αν σε ρώταγαν οι συμφοιτητές σου θα έλεγες ανοιχτά σε ΟΛΟΥΣ τι είσαι? Η μήπως τότε θα φοβόσουν? Μήπως τότε θα ντρεπόσουν?

Δεν σε ξέρω παρ' όλα αυτά δεν πιστεύω ότι είσαι τόσο μάγκας ώστε να τολμάς να κάνεις κάτι τέτοιο..

Εγώ προσωπικά, δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους gay. Διακαίωμά τους. Από εκεί και πέρα σίγουρα δεν θα ένιωθα άνετα να είχα κάποιον στην παρέα μου, χωρίς αυτό σημαίνει ότι δεν θα τον δεχόμουν ή ότι θα του φερόμουν αλλιώς.. Όπως και ΔΕΝ θα μ άρεσε να μου έφερνε το αγόρι του και να φιλιούνται μπροστά μου.

Ο καθένας έχει το δικαίωμά του στην διαφορετικότητα στην σεξουαλική /ερωτική του ζωή, και δεν με ενδιαφέρει με το τι φτιάχνεται ο καθένας. Εγώ (λέμε τώρα :P), μπορεί να φτιάχνομαι με χειροπέδες και μαστίγια, μπορεί να φτιάχνομαι (ξαναλέμε τώρα) με 40άρες (εντάξει το ψιλογ@μhσα το ξέρω), δικαίωμά μου δεν είναι? Δεν θα βγω όμως έξω να προκαλώ και να προβάλλω τον εαυτό μου ως πρότυπο.

Βασικά εγώ δεν πιστεύω καν ότι είσαι gay, απλά μπήκες για να τσιμπήσεις αντιδράσεις. Έτσι πιστεύω τουλάχιστον...

Τέσπα, ότι και να σαι, να νιώθεις, να είσαι εντάξει με τον εαυτό σου και να μην σε νοιάζει τι πιστεύουν οι άλλοι. Να τολμάς να παραδεχτείς αυτό που είσαι σε όλους χωρίς να φοβάσαι. Και τέλος να μην προκαλείς με την ερωτική σου ζωή είτε αυτή είναι με αγόρια, είτε είναι με κοπέλες, είτε είναι με γριές, είτε είναι με 25 ατομα ταυτόχρονα

djohn

out

Είναι το θέμα μας, αν είναι αρκετά μάγκας να πει ότι είναι γκέι;

Για παράδειγμα πες ότι δεν είναι αρκετά μάγκας και συζητάει τη σεξουαλική του έκφραση μόνο από το διαδίκτυο. Εσένα τι σε κόφτει;

Δεν ξερω αν καταλαβες, αλλα εδω ειναι ιντερνετ, ο καθενας μπορει να βγαλει τα απωθημενα του ,να κανει τη πλακα του, να πλασει τον εαυτο του οπως θα θελε να ταν στην πραγματικη ζωη του, χωρις καμμια επιπτωση, .Ειναι ιντερνετ οχι πραγματικη ζωη

Άρα και αυτά που λες εσύ μπορεί να είναι υποκριτικά λόγια. Σωστά;

Σε κατηγόρησε, όμως, κανένας;

Εγώ τον βρήκα πολύ εντάξει στις απόψεις του και δεν νομίζω να έχει προκαλέσει αντιδράσεις.

Μου φαίνεται ότι κάποιοι τρέμουν μπροστά σε αυτά που δεν καταλαβαίνουν, και προσάπτουν τις πιο σαχλές κατηγορίες.
-----------------------------------------
Eγγραφή, 1 ποστ, με username το οποίο δεν υπάρχει σε άλλο φόρουμ, μετά μόνο επισκέψεις σε αυτό το τόπικ (χωρίς να ξανααπαντάει). Το έχω δει χιλιάδες φορές σε άπειρα φόρουμς. Και ξέρεις κάτι? Στο 99% των περιπτώσεων αποδεικνύεται ότι γράφουν π@π@ριες.

Κακώς σου φαίνονται δικαιολογίες και μάλλον για να το λες αυτό δεν διάβασες τι του έγραψα.

Και να σου πω και το άλλο:

Υπάρχει η πιθανότητα να υπάρχουν άτομα στη γη που να έχουν τις απόψεις που διατύπωσε ο antonaros;

Υπάρχει.

Άρα, λοιπόν, γιατί δεν αναφέρεσαι σε αυτά τα άτομα και δε ξεχνάς το ενδεχόμενο, ο συγκεκριμένος να κάνει τρολ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Άρα και αυτά που λες εσύ μπορεί να είναι υποκριτικά λόγια. Σωστά;

Σε κατηγόρησε, όμως, κανένας;

Εγώ τον βρήκα πολύ εντάξει στις απόψεις του και δεν νομίζω να έχει προκαλέσει αντιδράσεις.

Μου φαίνεται ότι κάποιοι τρέμουν μπροστά σε αυτά που δεν καταλαβαίνουν, και προσάπτουν τις ποιο σαχλές κατηγορίες.
Σορρυ, ειδες πουθενα να λεω "ειμαι εκεινο" "εζησα αυτο" ανεφερα αυτα που νομιζω αντικειμενικα χωρις "προσωπικες ιστοριες" και αλλα οπως ο φιλος μας.Να τρεμω τι? μηπως οι γκει καταλαβουν τη γη ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγω πιστευω οτι απλα κρυβεσαι πισω απο μια οθονη και ενα πληκτρολογιο

Τελικά είσαι πολύ μικρός στο μυαλό .
-----------------------------------------
Να τρεμω τι? μηπως οι γκει καταλαβουν τη γη ?:P

μμμ....Λες να είναι αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Καμπάνα για σένα πήγαινε το ποστ του μιβ djohn.. :lol:

Nαι, το ξέρω, γι αυτό είπα θα ακουστεί αστείο που συμφωνώ.

Ποιος το λέει αυτό;

Είναι το θέμα μας, αν είναι αρκετά μάγκας να πει ότι είναι γκέι;

Για παράδειγμα πες ότι δεν είναι αρκετά μάγκας και συζητάει τη σεξουαλική του έκφραση μόνο από το διαδίκτυο. Εσένα τι σε κόφτει;
Μας είπε ότι έχει αποδεχτεί αυτό που είναι. Από εκεί και πέρα δεν αποδέχεσαι αυτό που είσαι αν δεν έχεις το θάρρος να το παραδεχτεις δημόσια.


Άρα και αυτά που λες εσύ μπορεί να είναι υποκριτικά λόγια. Σωστά;

Σε κατηγόρησε, όμως, κανένας;

Εγώ τον βρήκα πολύ εντάξει στις απόψεις του και δεν νομίζω να έχει προκαλέσει αντιδράσεις.
Σωστότατα.. Μπορεί να σας λέω μ@λακίες. Μπορεί να είμαι ο 40χρονος παιδόφιλος και να ψάχνω να τσιμπήσω κανα κοριτσάκι. οκ?

Και αν σε κάτι στέκει να θεωρηθώ ότι λέω ψέμματα πολύ ευχαρίστως να μου το πείτε. Όπως και εδώ για εμένα δεν μου έστεκαν αυτά που έλεγε ο αντώναρος.



Μου φαίνεται ότι κάποιοι τρέμουν μπροστά σε αυτά που δεν καταλαβαίνουν, και προσάπτουν τις ποιο σαχλές κατηγορίες.
Τρέμω απ το κρύo. Τέσπα, αν έμπαινες στον κόπο να διαβάσεις τα προηγούμενα ποστ μου θα έβλες ότι συμφωνώ με την άποψή του.

Και να σου πω και το άλλο:

Υπάρχει η πιθανότητα να υπάρχουν άτομα στη γη που να έχουν τις απόψεις που διατύπωσε ο antonaros;

Υπάρχει.

Άρα, λοιπόν, γιατί δεν αναφέρεσαι σε αυτά τα άτομα και δε ξεχνάς το ενδεχόμενο, ο συγκεκριμένος να κάνει τρολ;
Γιατί δεν ξαναμπαινεις στον κόπο να διαβάσεις λιγάκι τα κόκκινα γράμματα.

Και στην τελική απλά ανέφερα την αποψή μου ότι είναι τρόλ, μετά μου ζητήσατε να το αιτιολογήσω και το έκανα, κάποιοι με πίσεψαν κάποιοι όχι.

Στο τέλος χάσαμε την ουσία και εσύ βοηθάς στο να την χάσουμε ακόμη παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
40χρονη παιδόφιλη που ψάχνει να τσιμπήσει κανα αγοράκι, μήπως υπάρχει πουθενά στα πέριξ;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
40χρονη παιδόφιλη που ψάχνει να τσιμπήσει κανα αγοράκι, μήπως υπάρχει πουθενά στα πέριξ;:D

Ωραίος ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonaros18

Νεοφερμένος

Ο antonaros18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
τι σημαίνει "τρόλερ"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Σωστότατα.. Μπορεί να σας λέω μ@λακίες. Μπορεί να είμαι ο 40χρονος παιδόφιλος και να ψάχνω να τσιμπήσω κανα κοριτσάκι. οκ?

Και αν σε κάτι στέκει να θεωρηθώ ότι λέω ψέμματα πολύ ευχαρίστως να μου το πείτε. Όπως και εδώ για εμένα δεν μου έστεκαν αυτά που έλεγε ο αντώναρος.

Αναφερόμουν στον November Rain, όχι σε σένα.

Τρέμω απ το κρύo. Τέσπα, αν έμπαινες στον κόπο να διαβάσεις τα προηγούμενα ποστ μου θα έβλες ότι συμφωνώ με την άποψή του.

Γιατί δεν ξαναμπαινεις στον κόπο να διαβάσεις λιγάκι τα κόκκινα γράμματα.

Και στην τελική απλά ανέφερα την αποψή μου ότι είναι τρόλερ, μετά μου ζητήσατε να το αιτιολογήσω και το έκανα, κάποιοι με πίσεψαν κάποιοι όχι.

Στο τέλος χάσαμε την ουσία και εσύ βοηθάς στο να την χάσουμε ακόμη παραπάνω.

Οκ, τελειώνει εδώ. Εγώ απλά είπα ότι ήταν παράλογο, να τον κατηγορήσεις αμέσως για τρολ, τη στιγμή που συμφωνείς κιόλας!
-----------------------------------------
τι σημαίνει "τρόλερ"?

Τρόλερ είναι αυτός που μπαίνει σε ένα forum ή κάποιο άλλο μέσο διαδικτυακής επικοινωνίας, και γράφει άλλα αντί άλλων για τον εαυτό του και τις απόψεις του, απλά για να κάνει την πλάκα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Σιγά μην είναι και τρόλλευ... Troll λέγεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ozzy

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
:( Τι να έκανα δηλαδή!Σε μια κοινώνια υπάρχουν χιλιάδες διαφορετικοί χαρακτήρες με διαφορετικές προτιμήσεις.Στο κάτω κάτω φίλος μου είναι δεν του κάνω κουμάντο στην ερωτική του ζωή.Δεν τον έκανα παρέα επείδη του αρέσουν οι γυναίκες , αλλά επείδη έχουμε πολλα κοινά στοιχεία και απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top