Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δηλαδή τι θ'αλλαζε αν τον είχες διαλέξει για φίλο σου πριν μάθεις ότι είναι γκέι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ότι το μαθα αυτό άλλαξε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ένας παιδικός μου φίλος μας είπε πέρσι οτι είναι gay, δεν άλλαξε τίποτα στη σχέση μας. Ξεκαθάρισε κιόλας οτι δεν είμαστε ο τύπος του για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Μας είπε άσχημους δηλαδή :'(
&
Εντάξει, με τη συγκεκριμένη σε λίγα πάρτυ έχουμε βρεθεί ταυτοχρόνως, γιατί αυτή ακούει εναλλακτικό ροκ και ξημεροβραδιάζεται στα Εξάρχεια. Εγώ είμαι λίγο πιο γύφτουλας...
-----------------------------------------

Εγώ θα ήθελα να σου την έπεφτε, να του λεγες όχι και μετά να έβγαινε να πει σε όλον τον κόσμο ότι στην αρχή μόνο αυτόν αγαπούσες, το χατε κάνει κιόλας, αλλά στο τέλος τον παράτησες για το Μπάμπη.:lol::lol::lol::lol:

lol and lol :lol::lol::lol: :P

Προσωπικά δεν θα είχα πρόβλημα, καθώς για να μην το χε πει τόσο καιρό θα ήθελε απλά να είμαστε φίλοι και δεν θα μου την έπεφτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Πιστέυω θα τον αντιμετώπιζα με τον ίδιο τρόπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Βασικά πρέπει να διακρινουμε περιπτώσεις. Γιατί δεν ξέρω κατα πόσο θα φερόμουν το ίδιο σε μία φίλη μου λεσβία (που έχω) και σ'ενα φίλο μου γκέι. Είναι το ίδιο, αλλα είναι αλλιώς. Αν εγώ είμαι άντρας, τη λεσβία τη δέχομαι καλύτερα απ'τον γκέι. Οι γυναίκες φαντάζομαι το αντίστροφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ειλικρινα παντως μου κανει εντυπωση οτι ορισμενοι θα τους παρατουσατε ή εστω θα κανατε αποπειρα να τους αλλαξετε...δηλαδη εξηγειστε μου μηπως αγνοω εγω κατι που ισχυει..εχει ενας πιθανος ομοφυλοφιλος φιλος περισσοτερες πιθανοτητες να σε προδωσει απο εναν αντιστοιχο ετερο?ειναι πιο αχαριστοι οι γκει φιλοι?ειναι πιο αναξιοπιστοι?γιατι εμενα μου χουν πει οτι το κατα ποσον ενας ανθρωπος ειναι ενα ματσο χαλια (ως προσωπικοτητα) και το κατα ποσον εχεις εσυ (φιλικη) χημεια μαζι του ειναι θεμα χαρακτηρα και οχι ερωτικων επιλογων...τι να πω? κανω λαθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Τελευταία παρατηρώ ότι όλο και περισσότεροι άντρες θέλουν στην παρέα τους γκέι - όπως από πάντα έκαναν και οι γυναίκες.
Αυτοί που δεν τους δέχονται στην παρέα τους ή έχουν κάποιο κόμπλεξ ή συνήθως έχουν τις ίδιες προτιμήσεις αλλά δε θέλουν να το παραδεχτούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
ειλικρινα παντως μου κανει εντυπωση οτι ορισμενοι θα τους παρατουσατε ή εστω θα κανατε αποπειρα να τους αλλαξετε...δηλαδη εξηγειστε μου μηπως αγνοω εγω κατι που ισχυει..εχει ενας πιθανος ομοφυλοφιλος φιλος περισσοτερες πιθανοτητες να σε προδωσει απο εναν αντιστοιχο ετερο?ειναι πιο αχαριστοι οι γκει φιλοι?ειναι πιο αναξιοπιστοι?γιατι εμενα μου χουν πει οτι το κατα ποσον ενας ανθρωπος ειναι ενα ματσο χαλια (ως προσωπικοτητα) και το κατα ποσον εχεις εσυ (φιλικη) χημεια μαζι του ειναι θεμα χαρακτηρα και οχι ερωτικων επιλογων...τι να πω? κανω λαθος?
Συμφωνώ και επαυξάνω...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Θα λυπηθώ που δεν θα μπορούμε να μιλάμε για γκόμενες,αλλά τι να κάνουμε;Θα περιοριζόμαστε σ'άλλα θέματα συζήτησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ενα καυτο θεμα...

Αν ο φιλος σας σας ελεγε οτι ηταν ομοφυλοφιλος,τι θα κανατε?


κοβω λάσπηηηηηηηη.Αλλάζω την sim στο κινητό μου και δεν του λέω τον κανούργιο αριθμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
δηλαδή τι ακριβώς θα άλλαζε;;Για να ήταν φίλος σου σημαίνει ότι δεν άλλαξε κάτι...Τον διάλλεξες για αυτό που ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
κοβω λάσπηηηηηηηη.Αλλάζω την sim στο κινητό μου και δεν του λέω τον κανούργιο αριθμό


αν και χω δηλωσει τι πιστευω και δεν προκειται να αλλαξω αποψη,σοβαρα σε παρακαλω να μου αιτιολογησεις το σκεπτικο σου..εχεις καποια λογικη σε αυτο που λες ?ακολουθεις καποιο συγκεκριμενο τροπο σκεψης ή απλως πασχεις απο απειρα συμπλεγματα κατωτεροτητας?και δεν λεω τιποτα ειρωνικα...τα εννοω,οπως τα εννοει ολα και η επιστημη της ψυχολογιας...δωστε επιχειρηματα (αν υπαρχουν) ή αλλιως δειτε εναν ειδικο..δεν εξηγειται σε υγιες μυαλο τετοια αναιτια αντιπαθεια.


δεν ξερω αν πρεπει πρωτα να θλιβομαι και μετα να απορω με οσα διαβαζω ή το αντιστροφο..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
αν και χω δηλωσει τι πιστευω και δεν προκειται να αλλαξω αποψη,σοβαρα σε παρακαλω να μου αιτιολογησεις το σκεπτικο σου..εχεις καποια λογικη σε αυτο που λες ?ακολουθεις καποιο συγκεκριμενο τροπο σκεψης ή απλως πασχεις απο απειρα συμπλεγματα κατωτεροτητας?και δεν λεω τιποτα ειρωνικα...τα εννοω,οπως τα εννοει ολα και η επιστημη της ψυχολογιας...δωστε επιχειρηματα (αν υπαρχουν) ή αλλιως δειτε εναν ειδικο..δεν εξηγειται σε υγιες μυαλο τετοια αναιτια αντιπαθεια.


δεν ξερω αν πρεπει πρωτα να θλιβομαι και μετα να απορω με οσα διαβαζω ή το αντιστροφο..:(
+φωνω με σκαλι..επειδη δηλαδη εχει διαφορετικες προτιμησεις απο εσενα θα πρεπει να τον κανεις να νιωσει μειονεκτικα για αυτο που ο ιδιος επελεξε?εχω μια φιλη λεσβια και με το κοριτσι ειμαστε σαν αδερφες και ειναι και μαμω τα παιδια!δεν το παιζω ανοιχτομυαλη η οτιδηποτε αλλο απλα σεβαστηκα την επιλογη της απο την στιγμη που αυτη ειναι καλα..Εμενα στην τελικη δεν μου πεφτει λογος..η συμπεριφορα μου απεναντι της παντως δεν αλλαξε στο ελαχιστο!!..και ακομα σχολιαζουμε αγορακια:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
+φωνω με σκαλι..επειδη δηλαδη εχει διαφορετικες προτιμησεις απο εσενα θα πρεπει να τον κανεις να νιωσει μειονεκτικα για αυτο που ο ιδιος επελεξε?εχω μια φιλη λεσβια και με το κοριτσι ειμαστε σαν αδερφες και ειναι και μαμω τα παιδια!δεν το παιζω ανοιχτομυαλη η οτιδηποτε αλλο απλα σεβαστηκα την επιλογη της απο την στιγμη που αυτη ειναι καλα..Εμενα στην τελικη δεν μου πεφτει λογος..η συμπεριφορα μου απεναντι της παντως δεν αλλαξε στο ελαχιστο!!..και ακομα σχολιαζουμε αγορακια:P!!

:no1:
βασικα θα ηθελα να τονισω οτι ο σεβασμος στην ερωτικη επιλογη του αλλου δεν ειναι καν κατι που ανηκει σε οσους (αυτο)αποκαλουνται προοδευτικοι,ανοιχτομυαλοι κτλ..και εννοω οτι δεν χρειαζεται ουτε να εισαι προοδευτικος,μοντερνος και δεν ξερω και γω τι αλλο, ουτε να εχεις "ανοιχτο" μυαλο ...αρκει να εχεις μυαλο...οποιος σεβεται τη βαθια και ουσιαστικη σχεση με το φιλο του και σεβεται γενικα τις επιλογες των αλλων ειναι κλασσικο δειγμα μυαλωμενου ανθρωπου..δεν εισαι ουτε μοντερνος,ουτε τρεντι,ουτε θυμα των υποχθονιων εκ δυσης ερχομενων μοδων επειδη στηριζεις τα ανθρωπινα δικαιωματα.εισαι απλα ανθρωπος.τοσο απλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
και βέβαια ακολουθώ συγκεκριμένω τροπο σκέψης πρέπει να καταλάβεις ότι συνεχως προβαλεται η ιδέα οτι το να γίνεις gay είναι κατι το φυσιολογικό. Εγώ σεβομαι τις επιλογες και τα δικαίωματα των αλλων αλλά οχι να προσπαθείτε να μας το περασετε για φυσιολογικό.ΉΜΑΡΤΟΝ ΚΑΙ ΈΛΕΟΣ μαζι και στο κάτω κάτω με όποιον θέλω κανω παρέα και όποτε θέλω ξεκόβω.Aν θέλετε δειτε και αυτο το video :P:P:P

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Xdmyg4TwmZM&feature=related[/ame]





παιδιά sorry ήθελα να σας βγάλω κατευθειαν στο youtube να δείτε τη λεει και ο λαος(για το θέμα) τώρα τι πρπει να κανω για να βάλω link
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=Xdmyg4TwmZM&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ποιο επιχειρημα να πρωτοαντικρουσω?:lol:

εδω υπαρχουν μελετες και επιστημονικες ερευνες και συ απαντας με κ***εκπομπες...δηλαδη δεν βλεπω λογο να ασχοληθω...δες το θεμα ομοφυλοφιλοι αν θες και θα καταλαβεις..ελεος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
διάλεξε οποιο θέλεις


sorry η photo πήγαινε αλλού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
οριστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Παιδιά γενικότερα όσο διαβάζω ότι κανένας σας δεν θα είχε το παραμικρό πράγμα μου κάνει τρελή εντύπωση και αρχίζω να σκεφτομαι αν ζούμε στην ίδια χώρα.

ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ. Σε καμία περίπτωση. Μάλλον θα ξέκοβα σιγά σιγά, όχι από κακία, αλλά από αμηχανία/ λόγω του γεγονότος ότι δεν θα μπορούμε να είμαστε όπως παλιά.

Ούτε διακοπές στο ίδιο δωμάτιο, ούτε μπύρες μαζί το βράδια, ούτε πλάκες, ούτε συζητήσεις για κοπέλες, ούτε... Ούτε σχεδον τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ούτε διακοπές στο ίδιο δωμάτιο, ούτε μπύρες μαζί το βράδια, ούτε πλάκες, ούτε συζητήσεις για κοπέλες, ούτε... Ούτε σχεδον τίποτα...
Συζητήσεις για κοπέλες οκ λογικό, τα άλλα που κολλάνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top