Αν ο φίλος σας ήταν ομοφυλόφιλος, τι θα κάνατε;

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εντάξει, με τη συγκεκριμένη σε λίγα πάρτυ έχουμε βρεθεί ταυτοχρόνως, γιατί αυτή ακούει εναλλακτικό ροκ και ξημεροβραδιάζεται στα Εξάρχεια. Εγώ είμαι λίγο πιο γύφτουλας...
-----------------------------------------
εξαρτάται από την ηλικία στην οποία θα μου το έλεγε. Αν ήμασταν μεγάλοι (20+) θα απομακρυνόμουν σιγά σιγά και θα κρατούσα μόνο τυπικές σχέσεις. Αν ήμασταν πιο μικροι (κάτω από 16) θα προσπαθούσα να τον αλλάξω με όλες μου τις δυνάμεις κι αν δεν τα κατάφερνα... θα τον σούταρα :p


Εγώ θα ήθελα να σου την έπεφτε, να του λεγες όχι και μετά να έβγαινε να πει σε όλον τον κόσμο ότι στην αρχή μόνο αυτόν αγαπούσες, το χατε κάνει κιόλας, αλλά στο τέλος τον παράτησες για το Μπάμπη.:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εντάξει, με τη συγκεκριμένη σε λίγα πάρτυ έχουμε βρεθεί ταυτοχρόνως, γιατί αυτή ακούει εναλλακτικό ροκ και ξημεροβραδιάζεται στα Εξάρχεια. Εγώ είμαι λίγο πιο γύφτουλας...

Ου να μου χαθείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Tί θα έκανα; Θα ήμουν λίγο διστακτικός στην αρχή, για να μη συμβεί τίποτα το... περίεργο... Και από κει και πέρα διατηρούσαμε τις ίδιες σχέσεις... Μόνο να μη με βάλει να κάνω τίποτα το... περίεργο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Το πολύ πολύ να πάτε στο Άμστερνταμ να παντρευτείτε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Υποθέτω,μιας και δεν μου έχει τύχει κάτι ανάλογο,πως δεν θα άλλαζε η συμπεριφορά μου.
Αν ήταν πραγματικός φίλος,το τελευταίο που θα με απασχολούσε θα ήταν οι σεξουαλικές του προτιμήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όπως είπαν και πολλά άλλα παιδιά, δεν θα έκανα απολύτως τίποτα για να αλλάξω αυτό που αισθάνεται..δεν είναι δικαιώμα μου άλλωστε. Από την στιγμή που έχει επιλέξει να είναι ομοφυλόφιλος δεν θα είχα κανένα πρόβλημα! Για να είμαστε φίλοι σημαίνει ότι δεν με ενδιέφερε ότι ήταν ετερόφυλος, αλλά με τράβηξε ο χαρακτήρας του...και αυτό θα εξακολουθεί να σημαίνει αν κάποιος φίλος-η μου έλεγε κάτι τέτοιο...
Θα υποστήριζα κάθε αποφάση του,και θα ήμουν κοντά σε ότι χρειαστεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Το πολύ πολύ να πάτε στο Άμστερνταμ να παντρευτείτε.:P

Χα, χα, μην το ξαναπείς αυτό γιατί έχω δεχτεί αρκετές φορές το ίδιο στυλ πειράγματος...
Και το σύμφωνο ελεύθερης συμβίωσης τί το έχουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δε θα ειχα κανενα προβλημα
Αν ηταν κολλητος/η πιθανοτατα θα το ειχα καταλαβει πριν μου πει οτιδηποτε, οποτε δε θα μου εκανε εντυπωση οταν θα μου το λεγε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Χα, χα, μην το ξαναπείς αυτό γιατί έχω δεχτεί αρκετές φορές το ίδιο στυλ πειράγματος...
Και το σύμφωνο ελεύθερης συμβίωσης τί το έχουμε;


Δεν προβλέπεται ότι ισχύει για ομόφυλα ζευγάρια. Στο Άμστερνταμ που χεις και τα μέσα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Μην βγαίνετε off-topic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν θ' άλλαζε κάτι προφανώς γιατί δεν είμαι στο 10% (περίπου) του πληθυσμού από το οποίο μπορεί να αναζητήσει ερωτικό σύντροφο. :)


Επίσης σταματήστε να επηρεάζεστε τόσο από τα Μέσα Μαζικής Προπαγάνδας που έχουν περάσει την εντύπωση ότι οι ομοφυλόφιλοι την πέφτουν σ' όποιον βρουν μπροστά τους, εσείς δηλαδή την πέφτετε έτσι "χύμα" σε όποια βρείτε μπροστά σας; :P

Αυτά που προβάλλονται από την TV απέχουν πολύ-πολύ-πολύ από την πραγματικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ε τι να έκανα δηλαδή?? Απολύτως τίποτα... Πού κολλάω εγώ άλλωστε..? Δε με αφορούν οι σεξουαλικές προτιμήσεις των φίλων μου. Νταξ, θα μου ερχόταν λίγο ξαφνικό, θα το αποδεχόμουν κι αυτό ήταν. Δε θ'άλλαζε κάτι..
Οκέυ, δεν έχω βιώσει κάτι παρόμοιο έως τώρα και μιλάω εκ του ασφαλούς, αλλά υποθέτω πως αυτό θα γινόταν. Δε θ' άλλαζε τίποτα στις μεταξύ μας σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
σαν τι να κανω δηλαδη? αφου εχει καταληξει οτι επιθυμει ατομα του ιδιου φυλου δεν μου πεφτει κανενας λογος.λογος να πεσει σε ολα τα ατομακια που τους "φιλους" τους εχουν μονο για να μιλανε για γκομενους/γκομενες.αν η φιλια ειναι βαθια και ουσιαστικη,δεν υπαρχει λογος να ουτε να τον/την αλλαξω,ουτε να απομακρυνθω ,ουτε τιποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anarki:
Ένας παιδικός μου φίλος μας είπε πέρσι οτι είναι gay, δεν άλλαξε τίποτα στη σχέση μας. Ξεκαθάρισε κιόλας οτι δεν είμαστε ο τύπος του για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Μας είπε άσχημους δηλαδή :'(
:lol: :lol:
Βασικά ο κολλητός μου είναι αγόρι. Αν μου το έλεγε δεν θα μου καιγόταν καρφί...Δεν θα άλλαζε τίποτα...Τώρα αν μου το έλεγε η κολλητή μου ( που απλά αποκλείεται:P) μάλλον δεν θα άλλαζε και κάτι, αρκεί να μέναμε όπως είμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Κανένα πρόβλημα... Έχω φίλο ομοφυλόφιλο και μάλιστα είναι απ' τα καλύτερα παιδιά της παρεάς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣπeλL

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ιαλυσός (Ρόδος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ε τι να έκανα δηλαδή?? Απολύτως τίποτα... Πού κολλάω εγώ άλλωστε..? Δε με αφορούν οι σεξουαλικές προτιμήσεις των φίλων μου. Νταξ, θα μου ερχόταν λίγο ξαφνικό, θα το αποδεχόμουν κι αυτό ήταν. Δε θ'άλλαζε κάτι..
Οκέυ, δεν έχω βιώσει κάτι παρόμοιο έως τώρα και μιλάω εκ του ασφαλούς, αλλά υποθέτω πως αυτό θα γινόταν. Δε θ' άλλαζε τίποτα στις μεταξύ μας σχέσεις.

Θα συμφωνήσω μαζί σου :iagree::iagree: :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι πρέπει να κάνει κάποιος κάτι...Είναι ανούσιο να επεμβαίνεις στην προσωπική ζωή του άλλου κ να του κάνεις άσχημη κριτική...Έχω γνωρίσει τέτοια άτομα κ είναι εκπληκτικοί άνθρωποι....Τους φίλους τουλάχιστον δεν τους επιλέγω από τις σεξουαλικές προτιμήσεις κ ποτέ δεν θα το κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
προσωπικα εγω δε θα χα κανενα προβλημα γιατι να εχω εξαλλου?
ανθρωποι ειναι κ αυτοι κ εχουν δικαιωματα στην ζωη και στα παντα..
οταν επιλεγεις τους φιλους σου κοιτας αυτο που κρυβετε στην καρδια
κ οχι την εμφανιση κ τις προτιμισεις του... οποιες κ αν ειναι αυτες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Δεν θα ήταν φίλος μου πια .. είπαμε τους φίλους τους διαλέγουμε γιαυτό υπάρχουν και όρια .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top