Αντοχή στο διάβασμα

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
στα φαρμακεια το βρισκω αυτο..?? χωρις συνταγη γιατρου καταλαμβαινες διαφορα..???


ναι στα φαρμακεία...δεν χρειαζεται να στο χορηγησει γιατρος ειναι πολυ ελαφρυ,βιταμινες ειναι:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
οι βιταμινες δεν ειναι ενδεδειγμενες παντως σε τετοιες καταστασεις. καποιες ερευνες υποστηριζουν οτι ειναι πιο βλαβερες. αντι για αυτες, να τρωτε κανονικα και πολλα φρουτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melenios

Νεοφερμένος

Ο melenios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
λοιπον 1ο μου Post εδω , ενταξει δεν εχω προγραμμα ,οτι ωρα εχω ορεξη διαβαζω,μπορει να μηνδιαβαζω απογευμα και να ξεκινησω μετα τις 12 μεχρι 4-5 το πρωι. Εχω προγραμμα δευτερα 6-10 , τριτη 5-10 τεταρτη 6-10 πεμπτη κενη παρασκευη 7-10 και κυριακη διαγωνισμα.Αμα θελει κανεις να μ κανει σταθερο προγραμμα οκ, αν δεν θελει.............................................παλι οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
λοιπον 1ο μου Post εδω , ενταξει δεν εχω προγραμμα ,οτι ωρα εχω ορεξη διαβαζω,μπορει να μηνδιαβαζω απογευμα και να ξεκινησω μετα τις 12 μεχρι 4-5 το πρωι. Εχω προγραμμα δευτερα 6-10 , τριτη 5-10 τεταρτη 6-10 πεμπτη κενη παρασκευη 7-10 και κυριακη διαγωνισμα.Αμα θελει κανεις να μ κανει σταθερο προγραμμα οκ, αν δεν θελει.............................................παλι οκ


ναι στα φαρμακεία...δεν χρειαζεται να στο χορηγησει γιατρος ειναι πολυ ελαφρυ,βιταμινες ειναι:no1:

αα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilma Flintstone

Νεοφερμένος

Η Βίλμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
κουραζομαι μονο στην ιδεα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
7 μήνες είναι μόνο, κάνε μια προσπάθεια και από του χρόνου θα είναι πιο χαλαρά τα πράγματα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Εννοείς όχι δεν μπορείς γενικά να διαβάσεις οτιδήποτε σε μορφή βιβλίου ή γενικά τα μαθήματα του σχολείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellicha!

Νεοφερμένος

Η Στελλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Απο το Σαββατο που βγηκα εξω μετα απο εναμιση μηνα νιωθω κουρασμενη κ βαριεμαι να διαβασω....... τι να κανω???????? :jumpy::jumpy::'(:'(:'( την τεταρτη παμε εκδρομη....... λετε εκει να ξεφυγω κ μετα να μην μπορω να διαβασω με τπτ????? εχω αρχισει να φοβαμαι πως δν θα περασω......:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τι κατευθυνση εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ταξιάρχης42940

Νεοφερμένος

Ο Ταξιάρχης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αν φοβάσαι τότε σίγουρα δεν θα περάσεις. Θα πρέπει να έχεις αυτοπεποίθηση και να σκέφτεσαι θετικά. Το έχω πάθει κι εγώ. Προσπάθησε να συγκεντρωθείς και όλα θα πάνε καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cats

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Συμφωνω μεγαλη προσπαθεια και θα συγκεντρωθεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellicha!

Νεοφερμένος

Η Στελλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
θεωρητικη........ δν μπορω να συγκεντρωθω..... προσπαθω...:focus::who::papas::papas::mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
πιστευω πως ειναι κατι εντελως παροδικο.δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι.απλα,προσπαθησε να μη χασεις το ρυθμο σου γιατι η εκδρομη μπορει να σε αποδιοργανωσει πληρως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ταξιάρχης42940

Νεοφερμένος

Ο Ταξιάρχης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
θεωρητικη........ δν μπορω να συγκεντρωθω..... προσπαθω...:focus::who::papas::papas::mpam:
Ίσως να φανεί κάπως κωμικό αλλά θα πρέπει να προσπαθείς και να προσπαθείς ώσπου να έρθει το επιθυμητό αποτέλεσμα...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellicha!

Νεοφερμένος

Η Στελλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δν νομιζω οτι η εκδρομη θα με αποδιοργανωσει, απλα θα με χαλαρωσει λιγο κ θα ξεχαστω..... οκ!! παροδικο ειναι, θα τα καταφερω!!! Thanksss!!!!!!!!:cool::rockon::rockon::yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
τι χάπια και ιστορίες λέτε ρε παιδιά , θα πάρουμε χάπια ? Γιατί ? Επειδή πιστεύουμε ότι μας βοηθάνε ...? ΌΧΙ φυσικά ...Κρύο μπανάκι και θα δείτε τι tonotil και power health θα είστε...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
H τανα η φυσικη κατ. δε παλευεται!!!!!ποσες ωρες διαβασμα γιαδαυτη :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

megg

Νεοφερμένος

Η megg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:bye: αλλαζω λιγο θεμα... εχετε καποια συγκεκριμενη ωρα που συγκεντρωνεστε καλυτερα?? υπαρχει καποια ωρα της ημερας που αποδεδειγμενα αυξανεται η δυνατοτητα συγκεντρωσης?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
το πρωι!

βεβαια απο ατομο σε ατομο διαφερει,εγω παντως το πρωι μπορω να διαβασω αποδοτικοτερα και να μεινω περισσοτερη ωρα συγκεντρωμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
το πρωι!

βεβαια απο ατομο σε ατομο διαφερει,εγω παντως το πρωι μπορω να διαβασω αποδοτικοτερα και να μεινω περισσοτερη ωρα συγκεντρωμενη!

+1 από εμένα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top