Αντοχή στο διάβασμα

powerman

Νεοφερμένος

Ο powerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλησπερα καταρχην ειμαι σχετικα νεος στο φορουμ και δν ξερω αν το θεμα ειναι στο σωστο μερος ..τεσπα θα ηθελα να ρωτισω ξερεται κανενα τροπο η δλδ τι κανετε εσεις οταν εχετε διαβασμα 3 λυκειου και νοισταζετε πανω στο γραφειο μιλαμε για διαβασμα μεχρι τις 12 γιατι νταξει δν εχω απαιτηση για παραπανω.....ακουσα για red bull tonotil και τετοια τι λετε....
ευχαριστω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
καλησπερα καταρχην ειμαι σχετικα νεος στο φορουμ και δν ξερω αν το θεμα ειναι στο σωστο μερος ..τεσπα θα ηθελα να ρωτισω ξερεται κανενα τροπο η δλδ τι κανετε εσεις οταν εχετε διαβασμα 3 λυκειου και νοισταζετε πανω στο γραφειο μιλαμε για διαβασμα μεχρι τις 12 γιατι νταξει δν εχω απαιτηση για παραπανω.....ακουσα για red bull tonotil και τετοια τι λετε....
ευχαριστω....


καφέ πιές αλλά νωρίτερα για να μην έχεις υπερένταση μετά και δε μπορείς να κοιμηθείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σένα .. πάντως εγώ όταν το παθαίνω , φτιάχνω καφεδάκι πιο πριν και μια χαρά !
Red Bull δεν το προτείνω !
Τώρα για τα βιταμινούχα , δεν ξέρω :D

-stella , με έκλεψες ! χαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
κατσε κοιμησου το μεσημερακι κ το βραδυ θα εισαι μια χαρα.... κ παλι μη το παρακανεις, οταν δεις οτι δε παει αλλο κοιμησου.. :stop: αυριο παλι.....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Οταν κουραζομουν απο το διαβασμα σταματουσα λιγακι εβγαινα να παρω λιγο αερα για κανα 10λεπτο και οταν επετρεφα ημουν fresh...
Το ντους επισης βοηθαει παρα πολυ...Δοκιμασε και καφε.εμενα προσωπικα δε με βοηθουσε παρα μονο οταν επινα το πρωι για να μην παω νυσταγμενη σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σένα .. πάντως εγώ όταν το παθαίνω , φτιάχνω καφεδάκι πιο πριν και μια χαρά !
Red Bull δεν το προτείνω !
Τώρα για τα βιταμινούχα , δεν ξέρω :D

-stella , με έκλεψες ! χαχα :D


καλά εσένα θα κλέψω βρε!? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εμενα ο καφες παντως δεν με πιανει. :p
Κοιμησου καμια ωριτσα το μεσημερι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
εγώ tonotil έπαιρνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
εγω βιταμινες επαιρνα σε στυλ epresat της power health,φυτικα ητανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Οταν νυσταζεις κοιμησου!!!!!
Το να αναγκαζεις τον εαυτο σου να διαβαζει μονο εξαντληση αποφερει και τιποτα αλλο ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.

Τι ειναι αυτα. Πειτε και σε μενα την ερμη που δεν με πιανει ο φραπες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ουτε εμενα με επιανε το φραπε.απλα τα παρατουσα και κοιμομουν,αμα κοιμασε 8 ωριτσες την μερα νομιζω μπορεις να τα βγαλεις περα,και δεν ειναι αναγκη να πιεζεις τον εαυτο σου,δεν εισαι μηχανη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ο ΦΡΑΠΕΣ. Μιλα ελληνικα του δρομου. :p
8ωρο δεν κοιμαμαι, δεν γινεται. Δεν μπορω να κοιμηθω τοσο νωρις ωστε να ξυπνησω μετα απο 8 ωρες και να παω σχολειο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
12-8 δεν νομιζω να ειναι και νωρις...
παντως μετα απο μερικους μηνες θα εκτημησεις αυτο το 8ωρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
καλησπερα καταρχην ειμαι σχετικα νεος στο φορουμ και δν ξερω αν το θεμα ειναι στο σωστο μερος ..τεσπα θα ηθελα να ρωτισω ξερεται κανενα τροπο η δλδ τι κανετε εσεις οταν εχετε διαβασμα 3 λυκειου και νοισταζετε πανω στο γραφειο μιλαμε για διαβασμα μεχρι τις 12 γιατι νταξει δν εχω απαιτηση για παραπανω.....ακουσα για red bull tonotil και τετοια τι λετε....
ευχαριστω....



Θεωρώ ότι το καλύτερο είναι να αποφεύγονται οι πολλοί καφέδες και να προτιμώνται οι φυσικοί χυμοί κλπ.Επίσης απαραίτητη είναι η ισορροπημένη διατροφή κι επιβεβλημένος ο ύπνος σε λογικά πλαίσια(τουλάχιστον 5 ώρες).Αν νιώθεις ιδιαίτερα κουρασμένος,ξεκουράσου,κάνε κάτι που σε ευχαριστεί και συνέχισε.Εν ανάγκει,πάρε βιταμίνες.(Νομίζω ότι το Red Bull και λοιπά ενεργητικά,δεν είναι ό,τι καλύτερο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
12-8 δεν νομιζω να ειναι και νωρις...
παντως μετα απο μερικους μηνες θα εκτημησεις αυτο το 8ωρο!

ποιος μαθητης ξυπναει στις 8 το πρωι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω ξυπναω 7:30 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εγω ξυπναω 7:30 :p

εμενα το σχολειο μου ειναι 12 λεπτα με τα ποδια, οποτε πρεπει να ξυπναω 7:10 για να ετοιμαστω μεχρι τις 7:35 και να ξεκινησω στις 7:45

απο αυριο ομως, λογω της δημιουργιας αθλητικου λυκειου στο σχολειο μου, θα χτυπαει 7:58, και οχι 8:13 οπως καθε φορα :(

Anyway, βγηκα off
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Τόση ακρίβεια πια; :p

Εγώ πίνω φραπέδες και μιλκο, τίποτα καλύτερο. Άντε να φάω και κανα πορτοκάλι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top