Γενικό -  Αντιμετώπιση κενών στα Μαθηματικά και τη Φυσική

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Εσενα ποτε θα σε πιασω στις φαπες? :P Δεν ειναι δυσκολα ρε συ χριστινα! Ειδικα Κρουσεις 2 τυποι ειναι και ηλεκτρικες το μονο περιεργο που μπορει να υπαρχει ειναι αν σου αλει διαγραμμα περιοδου απλα να μην μπερδεψεις ξερω γω το Τ1 με το Τ2 δεν θα σου τα δινει αυτοτελη τα στοιχεια θα πρεπει να τα βρεις απο διαγραμμα.
δεν αναφερομαι στις κρουσεις:P
στο doppler και στις ηλεκτρικες...σε αυτες με μπερδευει πολυ οταν εχει σχημα και με αντιστατες που πρεπει να ξερεις τα περσινα(κανονας του λεντζ αυτεπαγωγη κ.λ.π) και δεν τα θυμαμαι καθολου:(
και ουτε μπορω να τα θυμηθω...γτ ποτε δν τα ειχα μαθει καλα:redface:
το doppler παλι ασχολιαστο...:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
δεν αναφερομαι στις κρουσεις:P
στο doppler και στις ηλεκτρικες...σε αυτες με μπερδευει πολυ οταν εχει σχημα και με αντιστατες που πρεπει να ξερεις τα περσινα(κανονας του λεντζ αυτεπαγωγη κ.λ.π) και δεν τα θυμαμαι καθολου:(
και ουτε μπορω να τα θυμηθω...γτ ποτε δν τα ειχα μαθει καλα:redface:
το doppler παλι ασχολιαστο...:mad::mad:

Βρε αυτά είναι τα πιο χαζοεύκολα. :P Μέσα σε μία μέρα μπορείς να τα μάθεις. Είναι κρίμα να χάσεις από εκεί μόρια. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Βρε αυτά είναι τα πιο χαζοεύκολα. :P Μέσα σε μία μέρα μπορείς να τα μάθεις. Είναι κρίμα να χάσεις ΚΑΙ από εκεί μόρια. ;)
εμενα ποτε δεν μου φανηκαν ευκολα και ουτε προκειται να μου φανουν...:(:redface:
βασικα επρεπε να ειχες βαλει και ενα ΚΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Βρε αυτά είναι τα πιο χαζοεύκολα. :P Μέσα σε μία μέρα μπορείς να τα μάθεις. Είναι κρίμα να χάσεις από εκεί μόρια. ;)
ΠΕΣ ΤΗΣ ΤΑ!Καθεται και αγχωνεται για το πιο ευκολο μερος της φυσικης!Δεν την εχω ακουσει να μουρμουραει για στερρεο στροφικη με τροχαλια και ελατηριο μονο με αυτα μουρμουραει :P

δεν αναφερομαι στις κρουσεις:P
στο doppler και στις ηλεκτρικες...σε αυτες με μπερδευει πολυ οταν εχει σχημα και με αντιστατες που πρεπει να ξερεις τα περσινα(κανονας του λεντζ αυτεπαγωγη κ.λ.π) και δεν τα θυμαμαι καθολου:(
και ουτε μπορω να τα θυμηθω...γτ ποτε δν τα ειχα μαθει καλα:redface:
το doppler παλι ασχολιαστο...:mad::mad:
Και εγω για ηλεκτρικες μιλησα.Δεν θα σου ζητησει τοσο αναλυτικα τις ηλεκτρικες βασικα πραγματα οπως I=qω C=Q/V αυτα εχω λυσει 2 βιβλια sos με θεματα 2α και τα λειπα μονο τετοια χρησιμοποιεις δεν τα περνει τοσο αναλυτικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
δεν αναφερομαι στις κρουσεις:P
στο doppler και στις ηλεκτρικες...σε αυτες με μπερδευει πολυ οταν εχει σχημα και με αντιστατες που πρεπει να ξερεις τα περσινα(κανονας του λεντζ αυτεπαγωγη κ.λ.π) και δεν τα θυμαμαι καθολου:(
και ουτε μπορω να τα θυμηθω...γτ ποτε δν τα ειχα μαθει καλα:redface:
το doppler παλι ασχολιαστο...:mad::mad:
Το Doppler πιστεύω είναι που το πήρες στραβά στην αρχή...Άμα το δεις λίγο πιο προσεκτικά,θα δεις ότι είναι σχετικά εύκολο...(συγκριτικά με την υπόλοιπη ύλη!):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το Doppler πιστεύω είναι που το πήρες στραβά στην αρχή...Άμα το δεις λίγο πιο προσεκτικά,θα δεις ότι είναι σχετικά εύκολο...(συγκριτικά με την υπόλοιπη ύλη!):)
Πιο διασκεδαστικος ειναι ο doppler εμενα μου αρεσουν τα ανθρωπιδια που βαζουν εχουνε πλακα xD Βασικα εχω τελειωσει ολα τα 2α του Παναγιωτακοπουλου και Σαββαλα και δεν βρηκα καμια δυσκολια.Η μονη δυσκολια που βρισκω γαμωτο ειναι φθινουσα ταλαντωση δεν την μπορωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
εμενα ποτε δεν μου φανηκαν ευκολα και ουτε προκειται να μου φανουν...:(:redface:
βασικα επρεπε να ειχες βαλει και ενα ΚΑΙ
Έλα μωρέ. Απλά θα τα έχεις πάρει με στραβό μάτι. Εγώ πέρυσι δε χώνευα την οπτική πχ, την άφησα για το τέλος (γιατί δεν ήταν δύσκολη) και αναγκαστικά την έμαθα.
Διάβασε τα λίγο μην είσαι απόλυτη. :P
Και εγω για ηλεκτρικες μιλησα.Δεν θα σου ζητησει τοσο αναλυτικα τις ηλεκτρικες βασικα πραγματα οπως I=qω C=Q/V αυτα εχω λυσει 2 βιβλια sos με θεματα 2α και τα λειπα μονο τετοια χρησιμοποιεις δεν τα περνει τοσο αναλυτικα
Ο Ηλεκτρισμός το πολύ να πέσει 3ο θέμα. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι τραβηγμένο σε ότι αφορά τα κυκλώματα, οπότε λογικά (εγώ το λέω αυτό, μην το δένετε και σχοινί κορδόνι) δεν πάει 4ο. Αλλά πρέπει να πιάσετε λίγο τη λογική. Το ίδιο και στα στερεά. Τα κύματα και οι ταλαντώσεις είναι κάτι άάάάλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πιο διασκεδαστικος ειναι ο doppler εμενα μου αρεσουν τα ανθρωπιδια που βαζουν εχουνε πλακα xD Βασικα εχω τελειωσει ολα τα 2α του Παναγιωτακοπουλου και Σαββαλα και δεν βρηκα καμια δυσκολια.Η μονη δυσκολια που βρισκω γαμωτο ειναι φθινουσα ταλαντωση δεν την μπορωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
Ναι,τα ανθρωπάκια είναι τέλεια!!:DΟ φυσικός μου μας σχεδιάζει κάτι περίεργα,πάνω σε ποδήλατα κια τέτοια...Ή μηχανοδηγούς με στολές εκεί με τα τρένα ξέρω γω!:P
Η φθίνουσα είναι καλή..Το σπάσιμο είναι που δεν έχουμε στην ύλη το χρόνο ημιζωής,οπότε αναγκάζεσαι να χρησιμοποιείς την εκθετική συνάρτηση εκεί κι έχει κάτι μαθηματικές κωλοτούμπες...Αλλά δεν είναι τόσο χάλια!Γενικά οι ταλαντώσεις είναι απ' τα ωραία κεφάλαια...(μόνο λίγο το διακρότημα μου τη σπάει,δυσκολεύομαι να ξεχωρίζω περίοδο διακροτήματος από περίοδο ταλάντωσης κάθε φορά!:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ο Ηλεκτρισμός το πολύ να πέσει 3ο θέμα. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι τραβηγμένο σε ότι αφορά τα κυκλώματα, οπότε λογικά (εγώ το λέω αυτό, μην το δένετε και σχοινί κορδόνι) δεν πάει 4ο. Αλλά πρέπει να πιάσετε λίγο τη λογική. Το ίδιο και στα στερεά. Τα κύματα και οι ταλαντώσεις είναι κάτι άάάάλλο.
3ο θεμα εχω λυσει ηλεκτρικο ωραιο ειναι διασκεδαστικο ευκολο.2ο θεμα ειναι πιο πολυ ωραιο παντως.Δινει ξερω εγω διαγραμμα με Q1 Q2 πρεπει να βρεις εσυ μονος του τα στοιχεια απο το διαγραμμα και μετα λυνεις το θεματακι.Γενικα 1ο 2ο 3ο θεμα δεν εχω προβλημα 4ο θεμα αβυσοςςςςς

Ναι,τα ανθρωπάκια είναι τέλεια!!:DΟ φυσικός μου μας σχεδιάζει κάτι περίεργα,πάνω σε ποδήλατα κια τέτοια...Ή μηχανοδηγούς με στολές εκεί με τα τρένα ξέρω γω!:P
Η φθίνουσα είναι καλή..Το σπάσιμο είναι που δεν έχουμε στην ύλη το χρόνο ημιζωής,οπότε αναγκάζεσαι να χρησιμοποιείς την εκθετική συνάρτηση εκεί κι έχει κάτι μαθηματικές κωλοτούμπες...Αλλά δεν είναι τόσο χάλια!Γενικά οι ταλαντώσεις είναι απ' τα ωραία κεφάλαια...(μόνο λίγο το διακρότημα μου τη σπάει,δυσκολεύομαι να ξεχωρίζω περίοδο διακροτήματος από περίοδο ταλάντωσης κάθε φορά!:redface:)
Δεν μπορω τα ln και δεν μπορω να καταλαβω πως να παρω τους λογους.Ποιους λογους να παρω.Ειναι λιγο περιεργα δεν ξερω.Μπορει να μην μου καθονται εμενα καλα.Ειδα τα θεματα φυσικης 2008 πριν λιγο και γελουσα μονος μου στο δωματιο μεσα σε 30 λεπτα ελυσα 1ο 2ο 3ο με το μυαλλο μου :P τι ωραιες ΦΥΣΙΚΕΣ χρονιες τοτε.Ειχε μια ασκηση με ενα κυμα εβρισκες ετοιμα απο την εξισωση λ u μετα σου ζητουσε φαση σε μια θεση χ= κατι εβαζες απλα τον τυπο της Δφ αχχχχ κατι τετοια θελωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
3ο θεμα εχω λυσει ηλεκτρικο ωραιο ειναι διασκεδαστικο ευκολο.2ο θεμα ειναι πιο πολυ ωραιο παντως.Δινει ξερω εγω διαγραμμα με Q1 Q2 πρεπει να βρεις εσυ μονος του τα στοιχεια απο το διαγραμμα και μετα λυνεις το θεματακι.Γενικα 1ο 2ο 3ο θεμα δεν εχω προβλημα 4ο θεμα αβυσοςςςςς

Εμένα γενικά τα 2α θέματα μου άρεσαν πιο πολύ. Ήταν και συνδιαστικά, ήθελε και λίγο θεωρία.

Εγώ πάντως αν έχω να δώσω μία συμβουλή θα ήταν (και αν θέλετε με ακούτε φυσικά :P ), να μην παρατήσετε κανένα θέμα και να μην σας πιάσει ο πανικός (όπως έπιασε λίγο εμένα πέρυσι με 4ο). Κάθε θέμα έχει τη δυσκολία του και θέλει αφοσίωση. Επίσης μην υποτιμάτε κάποιο "εύκολο" θέμα. Μπορεί να υπάρχει παγίδα. Οπότε μη βιαστείτε. Αντιμετωπίστε και τα εύκολα και τα δύσκολα με τον ίδιο τρόπο. Με σοβαρότητα.

Άντε και καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ναι,τα ανθρωπάκια είναι τέλεια!!:DΟ φυσικός μου μας σχεδιάζει κάτι περίεργα,πάνω σε ποδήλατα κια τέτοια...Ή μηχανοδηγούς με στολές εκεί με τα τρένα ξέρω γω!:P
Η φθίνουσα είναι καλή..Το σπάσιμο είναι που δεν έχουμε στην ύλη το χρόνο ημιζωής,οπότε αναγκάζεσαι να χρησιμοποιείς την εκθετική συνάρτηση εκεί κι έχει κάτι μαθηματικές κωλοτούμπες...Αλλά δεν είναι τόσο χάλια!Γενικά οι ταλαντώσεις είναι απ' τα ωραία κεφάλαια...(μόνο λίγο το διακρότημα μου τη σπάει,δυσκολεύομαι να ξεχωρίζω περίοδο διακροτήματος από περίοδο ταλάντωσης κάθε φορά!:redface:)

Εμένα γενικά τα 2α θέματα μου άρεσαν πιο πολύ. Ήταν και συνδιαστικά, ήθελε και λίγο θεωρία.

Εγώ πάντως αν έχω να δώσω μία συμβουλή θα ήταν (και αν θέλετε με ακούτε φυσικά :P ), να μην παρατήσετε κανένα θέμα και να μην σας πιάσει ο πανικός (όπως έπιασε λίγο εμένα πέρυσι με 4ο). Κάθε θέμα έχει τη δυσκολία του και θέλει αφοσίωση. Επίσης μην υποτιμάτε κάποιο "εύκολο" θέμα. Μπορεί να υπάρχει παγίδα. Οπότε μη βιαστείτε. Αντιμετωπίστε και τα εύκολα και τα δύσκολα με τον ίδιο τρόπο. Με σοβαρότητα.

Άντε και καλή επιτυχία.
Eγω περσι ειχα παθει πανικο με το 4ο θεμα τελικα φετος το επιασα πριν 3 μερες και το ελυσα μονος μου μεσα σε 45 λεπτα..και αρχισα να χτυπιεμαι σαν μανιακος...και εβριζα οτι αγιο υπηρχε στην αγια γραφη..:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εχμμ...Μεταξύ μας τώρα....

Το περσινό τέταρτο θέμα δεν ήταν ιδιαίτερα δύσκολο...(το ξέρω ότι θα με πεθάνετε στις αρνητικές!:P)..Και στο λέω εγώ,που το στερεό το φοβάμαι απίστευτα!!Ενώ η υπόλοιπη φυσική μου βγαίνει σχεδόν με άνεση...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εχμμ...Μεταξύ μας τώρα....

Το περσινό τέταρτο θέμα δεν ήταν ιδιαίτερα δύσκολο...(το ξέρω ότι θα με πεθάνετε στις αρνητικές!:P)..Και στο λέω εγώ,που το στερεό το φοβάμαι απίστευτα!!Ενώ η υπόλοιπη φυσική μου βγαίνει σχεδόν με άνεση...:/:
Οντως δεν ηταν δυσκολο.Απλα εκεινη την στιγμη με το που γυρισα την σελιδα ακουστηκε ενα WHAT THE FUCK καπως δυνατο στην αιθουσα..:P Μετα οταν το ειδα ψυχραιμα ελυσα Δ1 Δ2 Δ3 το μισο και το Δ4 ουυυυυυυυυυυυυυυυυυτε καν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Το Δ4 ήταν κάπως...Βασικά ήθελε πολύ δουλειά.....Και υπομονή!!(που είναι κάπως σχετική όταν έχεις φτάσει στο τελευταίο υποερώτημα του διαγωνίσματος!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Το Δ4 ήταν κάπως...Βασικά ήθελε πολύ δουλειά.....Και υπομονή!!(που είναι κάπως σχετική όταν έχεις φτάσει στο τελευταίο υποερώτημα του διαγωνίσματος!:P)
Ναι ηθελα να λουστω με το νερο εκεινη την στιγμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Ναι ηθελα να λουστω με το νερο εκεινη την στιγμη!
Ε,γιατί δεν το 'κανες κι εσύ.....:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εχμμ...Μεταξύ μας τώρα....

Το περσινό τέταρτο θέμα δεν ήταν ιδιαίτερα δύσκολο...(το ξέρω ότι θα με πεθάνετε στις αρνητικές!:P)..Και στο λέω εγώ,που το στερεό το φοβάμαι απίστευτα!!Ενώ η υπόλοιπη φυσική μου βγαίνει σχεδόν με άνεση...:/:
Το πιασα πριν λιγο καιρο να το λυσω. Να πω την αληθεια στην αρχη τρομαξα λιγο με το σχημα τις μαζες(το παρακανανε λιγο), αλλα τελικα μια χαρα ελυσα ευκολα το πρωτο στο δευτερο πηγα να μπερδευτω με τα ημιοτνα και συνημιτονα(αλλα ειδα οτι εδινε μονο ημιτονο χιχι), στο 3ο δεν σκεφτηκα κατευθειαν οτι επρεπε να βρω ω οταν ειναι κατακορυφη και πηγα να κανω κατευθειαν ΑΔΣ, και το τελευταιο ερωτημα κλασσικο ερωτημα παιρνεις ολες τις εξισωσεις και μετα απο αρκετες πραξεις βγαινει.
Παντως αλλο να το λυνεις σπιτι σου με ηρεμια και αλλο στις πανελληνιες αυτο ειναι που με αγχωνει :(
Και το τριτο δεν ειχε καποιο ιδιατερα δυσκολο ερωτημα. Αυτο που δεν ελυσα καθολου ηταν 2ο θεμα αυτο με τα διακροτηματα(δεν κτλβα καλα τι ζηταγε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Παντως αλλο να το λυνεις σπιτι σου με ηρεμια και αλλο στις πανελληνιες αυτο ειναι που με αγχωνει :(
Αυτός είναι ο βασικός παράγοντας που τ' αλλάζει όλα!;)Εμείς κρίνουμε τη δυσκολία του θέματος απ' έξω,ουδέτερα...Τον Ιούνιο ποιος ξέρει τι θα λέμε για τα δικά μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top