Γενικό -  [Ανθρωπιστικών] Πού είστε στην ύλη;

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Μην αγχωνεσαι για το γνωστο! Εγω τελειωσα την επαναληψη πρωταγορα σκ κ νομιζα οτι ημουν αρκετα πισω.. Η εισαγωγη ομως στην πολιτεια ειναι πολυ ευκολη , την εβγαλα σε μια μερα, σημερα :D ελπιζω να ειναι ετσι κ τα κειμενα. Οσον αφορα τη βιολογια ( κ αυτο ξεχασα να γραψω ) βαδιζω με πολυυυυ αργους ρυθμους ..
Ανησυχω για το αγνωστο!! Κανω κειμενα απο το stuy4exams κ μοιαζει με σπαζοκεφαλια ή μαλλον ειναι σπαζοκεφαλια .

Εμένα μου βάζει κάτι άγνωστα που ούτε στο google τα βρίσκεις.. :P
Φυσικά άλλα είναι εύκολα και άλλα δύσκολα! :) Και κάποια άλλα τόσες φορές που τα έχω δει μπροστά μου αυτά τα χρόνια τα έχω μάθει σαν ποίημα :worry:
Τώρα πήρα ένα βοήθημα για να δουλεύω και μόνη μου άγνωστα... Πιο πολύ για το συντακτικό και το λεξιλόγιο! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Εμένα μου βάζει κάτι άγνωστα που ούτε στο google τα βρίσκεις.. :P
Φυσικά άλλα είναι εύκολα και άλλα δύσκολα! :) Και κάποια άλλα τόσες φορές που τα έχω δει μπροστά μου αυτά τα χρόνια τα έχω μάθει σαν ποίημα :worry:
Τώρα πήρα ένα βοήθημα για να δουλεύω και μόνη μου άγνωστα... Πιο πολύ για το συντακτικό και το λεξιλόγιο! :redface:

Στις ασκησεις συντακτικου ειμαι οκ ,το ιδιο κ στη γραμματικη. Το θεμα ειναι οτι ειχα ξεκινησει με πιο απλα κειμενα κ τα πηγαινα αρκετα καλα αλλα 2 κειμενα που εκανα απο τη σελιδα με εκαναν να πιστεψω πως δεν ξερω τιποτα! Κ αγχωθηκα! Θα παρω κ εγω τετοιο βιβλιο για περισσοτερη εξασκηση. Και λεει πεφτει κειμενο που το ξερεις !:P καλο για σενα , οχι τοσο καλο για μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ιστορια τελειωσαμε το 2ο κεφαλαιο
γνωστο τελειωσαμε πρωταγορα
λογοτεχνια ειμαι στην μελαγχολια
λατινικα στο 30
Εκθεση στη θεματικη ενοτητα της Επιστημης
βιολογια τελειωσαμε τουσ μηχανισμους ειδικης αμυνας κ κανουμε ασκησεις με διαγραματα. Εσεις?

Ιστορια τελειωσαμε το 2ο κεφαλαιο
γνωστο τελειωσαμε πρωταγορα
λογοτεχνια ειμαι στην μελαγχολια
λατινικα στο 30
Εκθεση στη θεματικη ενοτητα της Επιστημης
βιολογια τελειωσαμε τουσ μηχανισμους ειδικης αμυνας κ κανουμε ασκησεις με διαγραματα. Εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

8theo1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 8theo1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Αρχαία: Πολιτεία ενότητα 11
Λατινικά: στο κείμενο 38
Λογοτεχνία: εισαγωγικά του ονείρου στο κύμα
Ιστορία: Στο τέλος του 2ου κεφαλαίου
Βιολογία: Αρχή 2ου κεφαλαίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Της θεωρητικής που βρίσκεστε στην ύλη των μαθημάτων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Της θεωρητικής που βρίσκεστε στην ύλη των μαθημάτων?
ιστορία : στην αποκατάσταση των προσφύγων
λατινικά : μάθημα 36
λογοτεχνία : όνειρο στο κύμα
αρχαία : ενότητα 1 ηθικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipty

Νεοφερμένος

Ο Sipty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Καλά πας :D...Στο σχολείο ή στο φροντιστήριο είναι αυτά?
Για να πει και κανείς άλλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariakl1

Νεοφερμένος

Η mariakl1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
στο φροντιστηριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Της θεωρητικής που βρίσκεστε στην ύλη των μαθημάτων?

Λοιπον...:D:D
Λατινικα ειμαστε στο 36..
Αρχαια ειμαστε στη τριτη ενοτητα ηθικα νικομαχεια..:)
Ιστορια στο επομενο μαθημα θα μπουμε στην ΕΑΠ(επιτροπη αποκαταστασης προσφυγων)..
Βιολογια εχουμε το αλλο μισο aids για να τελειωσουμε το πρωτο κεφαλαιο...
Εκθεση...ουτε που εχω καταλαβει πως παει η υλη...(μπηκαμε στο δοκιμιο..)
Και το κερασακι στη τουρτα...Λογοτεχνια εχουμε κανει μονο τον κρητικο,το αμαρτημα της μητρος μου και λιγο απο το ονειρο στο κυμα...:whistle::whistle::whistle:(εχω την εντυπωση οτι ειμαστε λιγο πισω..)!!!
Αυτα τα ολιγα...:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Λοιπον...:D:D
Λατινικα ειμαστε στο 36..
Αρχαια ειμαστε στη τριτη ενοτητα ηθικα νικομαχεια..:)
Ιστορια στο επομενο μαθημα θα μπουμε στην ΕΑΠ(επιτροπη αποκαταστασης προσφυγων)..
Βιολογια εχουμε το αλλο μισο aids για να τελειωσουμε το πρωτο κεφαλαιο...
Εκθεση...ουτε που εχω καταλαβει πως παει η υλη...(μπηκαμε στο δοκιμιο..)
Και το κερασακι στη τουρτα...Λογοτεχνια εχουμε κανει μονο τον κρητικο,το αμαρτημα της μητρος μου και λιγο απο το ονειρο στο κυμα...:whistle::whistle::whistle:(εχω την εντυπωση οτι ειμαστε λιγο πισω..)!!!
Αυτα τα ολιγα...:D:D

άργησες να ξεκινήσεις μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
άργησες να ξεκινήσεις μαθήματα?

Οχι δν αργησα καθολου...Εκανα και καλοκαιρινα μαθηματα ολο τον Ιουλιο...!!!:P:P
Αλλα δν μπορω να κανω και κατι αλλο γιατι παω φροντ...Οτι μου λενε κανω...:whistle::D
Ο καθηγητης μου λεει οτι παμε μια χαρα...Τι να σου πω δν ξερω...????
Αντικειμενικα τωρα δν ειμαστε λιγο πισω???:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Οχι δν αργησα καθολου...Εκανα και καλοκαιρινα μαθηματα ολο τον Ιουλιο...!!!:P:P
Αλλα δν μπορω να κανω και κατι αλλο γιατι παω φροντ...Οτι μου λενε κανω...:whistle::D
Ο καθηγητης μου λεει οτι παμε μια χαρα...Τι να σου πω δν ξερω...????
Αντικειμενικα τωρα δν ειμαστε λιγο πισω???:hmm::hmm:

η αλήθεια είναι πως ναι... δεν θέλω να σε αγχώσω, κάτι παραπάνω θα ξέρει ο καθηγητής σας για να σας πηγαίνει πιο αργά. αν βέβαια θες, μπορείς να κάνεις και κάτι από μόνος σου ή ίσως να άλλαζες φροντιστήριο. αλλά και πάλι, αν νιώθεις ότι είστε καλά με την ύλη, μην ανησυχείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
η αλήθεια είναι πως ναι... δεν θέλω να σε αγχώσω, κάτι παραπάνω θα ξέρει ο καθηγητής σας για να σας πηγαίνει πιο αργά. αν βέβαια θες, μπορείς να κάνεις και κάτι από μόνος σου ή ίσως να άλλαζες φροντιστήριο. αλλά και πάλι, αν νιώθεις ότι είστε καλά με την ύλη, μην ανησυχείς :)

Τι να σου πω δν ξερω καθολου....!!:):)Ειναι βεβαια λιγο δυσκολο να αλλαξω φροντιστηριο οποτε συνεχιζουμε και θα δουμε στη πορεια τι θα γινει...:):)Η αληθεια ειναι πως αγχωνομαι με την υλη αλλα εμπιστευομαι και τους καθηγητες μου οποτε ολα οκ..!!:clapup::clapup:
Ευχαριστω παντως για την αμεση ανταποκριση...!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody!

Νεοφερμένος

Η somebody! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Παιδιά πώς πάτε με την ύλη;
Εγώ τελείωσα με αρχαία κ λατινικά
Στα άλλα:
Λογοτεχνία: Τέλος Δημουλά
Ιστορία: Τέλος 4ο
Βιολογία: Τέλος 2ο
Έκθεση: Τεχνολογία - Κλωνοποίηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

legisperitus

Νεοφερμένος

Ο legisperitus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Λοιπον...!!
Αρχαια 8 η ενοτητα Ηθικα Νικομαχεια
Ιστορια στην αρχη του 4 ου κεφαλαιου
Λογοτεχνια τελειωσαμε το μαχαιρι.!:worry::worry:
Λατινικα στο 41:hmm::/:
Βιολογια στην αρχη του δευτερου κεφαλαιου..:mad::mad::mad::mad:
και Εκθεση ουτε που εχω καταλαβει...!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Λοιπον...!!
Αρχαια 8 η ενοτητα Ηθικα Νικομαχεια
Ιστορια στην αρχη του 4 ου κεφαλαιου
Λογοτεχνια τελειωσαμε το μαχαιρι.!:worry::worry:
Λατινικα στο 41:hmm::/:
Βιολογια στην αρχη του δευτερου κεφαλαιου..:mad::mad::mad::mad:
και Εκθεση ουτε που εχω καταλαβει...!!:P:P

δεν θέλω να σε αγχώσω αλλά είσαι λίγο πίσω... ειδικά στη βιολογία γιατί το 2ο κεφάλαιο είναι μεγάλο!! αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να κάνεις επαναλήψεις στα παλιά. μην περιμένεις να τελειώσετε όλη την ύλη και μετά να ξεκινήσεις επανάληψη... ξεκίνα τώρα για να μην σου πέσουν όλα μαζί και αγχωθείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dum spiro spero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dum spiro spero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Βιολογια : στα μεσα του 2ου κεφαλαιου
Ιστορια : στο κρητικο
Λογοτεχνεια: στους προσφυγικους συνοικισμους
Λατινικα : 40
Αρχαια: πολιτικα
Εκθεση : ενας θεος ξερει

Παντως μην αγχωνεστε και μην συγκρινετε την πορεια σας με τους αλλους . Το θεμα ειναι να κατανοησουμε πολυ καλα την υλη με συχνες επαναληψεις κ διαγωνισματα . Ψυχραιμια και καλη δυναμη σε ολους!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Βιολογια: 2.3 βιογεωχημικοι κυκλοι
Ιστορια: κρητικο ζητημα, 3. τα πρωτα νεφη
Λογοτεχνια: τα αντικλειδια
Αρχαια: 10 ενοτητα η.ν.
Εκθεση: Θεματικη ενοτητα, τουρισμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Για πείτε, όσοι έχετε ξεκινήσει, που βρίσκεστε σε αρχαία, λατινικά, ιστορία και έκθεση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Βιολογια : στα μεσα του 2ου κεφαλαιου
Ιστορια : στο κρητικο
Λογοτεχνεια: στους προσφυγικους συνοικισμους
Λατινικα : 40
Αρχαια: πολιτικα
Εκθεση : ενας θεος ξερει

Παντως μην αγχωνεστε και μην συγκρινετε την πορεια σας με τους αλλους . Το θεμα ειναι να κατανοησουμε πολυ καλα την υλη με συχνες επαναληψεις κ διαγωνισματα . Ψυχραιμια και καλη δυναμη σε ολους!!! :D


Αρχαία είσαι στα πολιτικά; :O Δηλαδή τελειώνεις την ύλη, ή εφαρμόζετε κάποιο διαφορετικό πρόγραμμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top