Αναδρομή στους Ολυμπιακούς Αγώνες

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Είναι λάθος να λέμε "όλοι είναι ντοπαρισμένοι". Εγω θέλω να πιστεύω πως δεν είναι έτσι. Η Δεβετζή ας πούμε δεν νομίζω να έχει ντοπαριστεί ποτέ. Δεν βάζω βέβαια για κανέναν το χέρι μου στη φωτιά.

Σίγουρα το ότι η Αμερική δεν δέχεται να ελέγχει η WADA τους αθλητές της, είναι πολύ ύποπτο. Και για τον Phelps δεν το συζητώ.Ο στίβος και η κολύμβηση πάντως είναι από τα πιο.. αμαρτωλά αθλήματα.

Άσχετο: πιστεύω πως η ποινή του διετή αποκλεισμού που υπάρχει σήμερα για όσους πιάνονται ντοπέ είναι πολύ επιεικής. κανονικά έπρεπε να τους απαγορευόταν γενικά και δια βίου η συμμετοχή σε οποιοδήποτε αγώνα.

Να θυμίσουμε: Ο Σπυρόπουλος του Παναθηναϊκού είχε πιαστεί θετικός πριν 3 χρόνια στη ουσία τεστοστερόνη. Και τι κάναμε; Αποκλείστηκε για ένα - δύο χρόνια από τους αγώνες και όταν επέστρεψε τον καλέσαν στην Εθνική! Η απόλυτη ξεφτίλα.

Επιπλέον ο Βασίλης Λάκης είχε καταγγείλει ότι ο Χρήστος Τζέκος ("προπονητής" Κεντέρη, Θάνου) ηταν υπεύθυνος για τα δύο κρούσματα ντόπινγκ που είχαν συμβεί στην ΑΕΚ την πρώτη περίοδο του Fernando Santos, όταν η ΑΕΚ διεκδικούσε το πρωτάθλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Καλά,στις φλέβες του Φελπς κυλά περισσότερη ντόπα,παρά αίμα.Αν ίσχυαν αυτά που λένε για την διατροφή του,400 κιλά θα ήταν.

Δεν νομίζω πως η τιμωρία των αθλητών θα ωφελήσει κάπου.Οι περισσότεροι ούτε που ξέρουν αν είναι ντοπαρισμένοι ή όχι.Οι μανατζαραίοι είναι αυτοί που θα έπρεπε να τιμωρούνται.

Άσχετο με το θέμα του ντόπινγκ,αλλά συνεχίζω να είμαι θυμωμένος με την ελληνική τηλεόραση που δεν καλύπτει το χόκεϊ επί χόρτου:mad:.Μέχρι και μπάντμιντον(:!:) έδειξε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
σιγά μην δεν ξερουν αν είναι ή δεν είναι ντοπαρισμένοι. πολύ σπάνια συμβαίνει αυτό.

απάντηση στο άσχετο: μήπως δεν έχει αρχίσει το χοκεϋ; τα ομαδικά αθλήματα, με μερικές εξαιρέσεις νομίζω υποτίθεται τα δείχνει η ετ3..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
και μετα αν μαθετε ενημερωστε με για μπειζμπολ ..
σχετικα με το ντοπαρισμα,παντως..πιστευω πως πρεπει σε γενικο επιπεδο να επενδυσουμε στην προληψη..και αυτο δν το λεω εχοντας υπ οψιν κανενα κειμενακι στα σχολικα μας βιβλια που να λεει "μην ντοπαρεστε"..ας σκεφτουμε τι κανει καποιους αθλητες τοσο επιρρεπεις σε αυτον τον πειρασμο..οταν σε ολη μας την κοινωνια προβαλλονται οι υπεραθλητες και ειναι κακα τα ψεματα απο τα κυριαρχα ειδωλα των νεων ,τι περιμενετε ?οταν ολοι θελουν να γινουν μαικλ φελπς λογικο ειναι οτι καποια στιγμη θα τους περασει απο το μυαλο να κανουν χρηση ουσιων και γενικα καθε μεσου για να τον φτασουν...και για να μην παρεξηγηθω φυσικα δεν ειμαι κατα του αθλητισμου και δεν θα επικροτουσα την μη προβολη του αθλητισμου...καθε αλλο..ομως,οφειλουμε να προβαλλουμε τον αθλητισμο και οχι τον πρωταθλητισμο και τους πρωταθλητες...ετσι θα παρουμε ολοι το μηνυμα του πραγματικου αθλητισμου...απο τα αυτοκολλητα με τους ποδοσφαιριστες μεχρι και τις διαφημισεις της αντιντας με τον ρομπερτο καρλος γνωριζουμε μονο την εμπορευματοποιημενη οψη του νομισματος...

και αναφερω ενα απλο παραδειγμα..
φοβερος παικτης ο μαραντονα..καταπληκτικο το γκολ με την Αγγλια (δν λεω για το χερι του θεου:P) αλλα ηταν ή δεν ηταν χρηστης ? κερδιζουμε κατι προβαλλοντας τον σε τετοιον βαθμο ? ποιο ακριβως μηνυμα παιρνει ενα παιδι που απο παντου ακουει οτι η ντιεγκο ειναι ο καλυτερος ποδοσφαιριστης του κοσμου ολων των εποχων (ή εστω ενας απο αυτους)? ο,τι δεν πειραζει ας κανω χρηση κοκας κ αναβολικων ,θα γινω μεγαλος μπαλαδορος και θα με εχουν οπως τον μαραντονα...αξιολογοτατος παικτης αλλα δεν ειναι και παραδειγμα για τους μελλοντικους αθλητες να τον θεοποιουμε..ελεος δηλαδη...η ιστορια οφειλει να ειναι σκληρη με καποια προσωπα για τον απλο πλην σημαντικο λογο οτι πρεπει να δωσει μαθημα για το μελλον..

βεβαια,ολα τα παραπανω περι προβολης προτυπων ισχυουν σε καθε περιπτωση.οχι μονο στον αθλητισμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntebis

Νεοφερμένος

Ο Andrew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Άσχετο με το θέμα του ντόπινγκ,αλλά συνεχίζω να είμαι θυμωμένος με την ελληνική τηλεόραση που δεν καλύπτει το χόκεϊ επί χόρτου:mad:.Μέχρι και μπάντμιντον(:!:) έδειξε!


ποτε εδειξε μπαντιμιντον (σε ποιο απο τα καναλια το εδειξε)???? Θελω να το δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
το μπαντμιντον εχει φοβερη πλακα...εχω παιξει..ειχαμε λιωσει θυμαμαι !!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
ποτε εδειξε μπαντιμιντον (σε ποιο απο τα καναλια το εδειξε)???? Θελω να το δω

Σ'ένα απ'αυτά της Nova για τους ολυμπιακούς.Έδειξε και σήμερα το πρωί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
ο μπολτ εκανε και δευτερο παγκοσμιο ρεκορ..αλλος ενας σιγουρος ντοπε :(
επισης,χθες ειδατε μπασκετ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
σχετικα με το ντοπαρισμα,παντως..πιστευω πως πρεπει σε γενικο επιπεδο να επενδυσουμε στην προληψη..και αυτο δν το λεω εχοντας υπ οψιν κανενα κειμενακι στα σχολικα μας βιβλια που να λεει "μην ντοπαρεστε"..ας σκεφτουμε τι κανει καποιους αθλητες τοσο επιρρεπεις σε αυτον τον πειρασμο..

Κάποιους αθλητές...

Είχα διαβάσει στην εφημερίδα για μια έρευνα, στην οποία συμμετείχαν, αν δεν κάνω λάθος, περίπου 700 αθλητές των Ολυμπιακών (δε νομίαζω να ήταν αυτών εδώ των Ολυμπιακών γιατί το συγκεκριμένο άρθρο αναφερόταν κυρίως σε αθλητές του παρελθόντος). Τους υποβλήθηκαν δύο ερωτήσεις. Η πρώτη ήταν: "Αν κάποιος σας εγγυόταν πως διέθετε αναβολικά που δεν εντοπίζονται από τα αντι-ντόπινγκ τεστς και έχουν αποτέλεσμα, θα τα χρησιμοποιουσατε;". Η δεύτερη ήταν: "Αν με μια αναβολική ουσία σας εγγυόταν κάποιος ότι θα βγαίνατε πρώτος στον τελικό των Ολυμπιακών, θα κάνατε χρήση αυτής, ακόμη κι αν είχατε επίγνωση ότι θα πεθαίνατε μετά από πέντε χρόνια;"

Τα αποτελέσματα;

Θα σας αφήσω να τα μαντέψετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
μιας και υπηρξε νυξη και στο θεμα της υγειας καπου ειχα δει οτι εαν μια γυναικα κανει χρηση ντοπας και στη συνεχεια γεννησει (ακομα και εαν εχουν περασει χρονια απο τοτε που επαιρνε) οι επιπτωσεις θα υπαρχουν και στο παιδι και μαλιστα ισως θεσουν σε κινδυνο την υγεια του..
ενας λογος για τον οποιο πιστευω οτι τα προστιμα/αποκλειμισμοι για καποια χρονια δεν κανουν δουλεια με τους κατ'εξακολουθηση ντοπε (και λεω κατ'εξακολουθηση γιατι ορισμενοι Αθλητες παιρνουν στην αρχη εν αγνοια τους απο προπονητες που εμπιστευονται τυφλα και δν θελω να τους βαλω στο ιδιο τσουβαλι με τους αλλους)..
οταν δε σε νοιαζει η ζωη σου και η υγεια των παιδιων σου...ο αποκλεισμος ενος χρονου θα σε στρωσει...


ENTIT : μολις το ειδα ...και αλογα ντοπαραν..ελεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Οι ολυμπιακοί αγώνες όντως προάγουν το ήθος και τον πολιτισμό. Αλλά τι να πούμε με τα σύγχρονα φαινόμενα στο Θιβέτ και στον Καύκασο. Μάλλον είναι κοροϊδία να μιλάμε για πνεύμα ολυμπισμού και ευγενούς άμιλλας όταν η ανθρωπότητα κινδυνεύει από ένα δυνητικά νέο αιματοκύλισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Η ελληνική τελετή ήταν ξεχωριστή γιατί έγιναν οι αγώνες εκεί που γεννήθηκαν, οι ιστορικές αναφορές ταίριαζαν με τους Ολυμπιακούς αγώνες, είχε προφίλ συγκινησιακό και λιγότερο απρόσωπο....

Σημείωση: Τα μηνύματα προήλθαν από το θέμα Oλυμπιακοί Αγώνες 2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Η ελληνική τελετή ήταν ξεχωριστή γιατί έγιναν οι αγώνες εκεί που γεννήθηκαν, οι ιστορικές αναφορές ταίριαζαν με τους Ολυμπιακούς αγώνες, είχε προφίλ συγκινησιακό και λιγότερο απρόσωπο....

Welcome home! ;) Πάντως και αισθητικά το αποτέλεσμα ήταν πραγματικά κομψό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Welcome home! ;) Πάντως και αισθητικά το αποτέλεσμα ήταν πραγματικά κομψό.
Όντως...Ειδικά ο τοξοβόλος που άναψε τους ολυμπαικούς κύκλους ήταν το καλύτερο για εμένα...:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi07larissa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η evi07larissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 841 μηνύματα.
Μου θυμίσατε τον σάκη βραδιάτικα που γλίστρησε στα χαρτάκια και τον μάζευε η πρωτοψάλτη....:D:D:D

Ήταν μια ομάδα αθλητών, που άναψαν εκείνα τα "χωνάκια" που κρατούσαν τα παιδάκια δίπλα στους σημαιοφόρους. Το ένα άναψε το άλλο, κι ενώθηκαν όλα μαζί σχηματίζοντας τον βωμό...

@nafasskata ο Σάκης ήταν στην τελετή λήξης! Η tsoufou λέει για την έναρξη :)

Συμφωνώ απόλυτα. Ίσως από τις πιο βαρετές τελετές έναρξης :confused:
Τη δικιά μας ακόμα την βλέπω στο γιουτούμπ και ανατριχιάζω. Φέτος μου φάνηκε πολύ φανφάρα, ενώ η ιστορική αναδρομή-εξέλιξη δεν μου κέντρισε το ενδιαφέρον.
Το μόνο που μου άρεσε είναι στο τέλος με τις σημαίες και τις αποστολές, έκανα τεστ στον εαυτό μου αν θυμάμαι τις πρωτεύουσες από τις χώρες :P Ρε παιδιά πότε η Ταιβάν ονομάστηκε Ταιπέι ?

ΥΓ .
Γέλασα πολύ εκεί που έπαιζε το soundtrack του εξορκιστή:laugh::laugh::laugh:

]Μου θυμίσατε τον σάκη βραδιάτικα που γλίστρησε στα χαρτάκια και τον μάζευε η πρωτοψάλτη....:D:D:D Καλά εκεί με τον εξορκιστή σκιάχτηκα λίγο.... Ωραίο τραγούδι διάλεξαν χαρούμενο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Με τους Ολυμπιακούς της Αθήνας, όσο και να θέλουν, δεν μπορούν να συγκριθούν. Ούτε η Αγγλία, ούτε η κάθε Αγγλία. Άλλωστε, εδώ γεννήθηκαν οι Ολυμπιακοί Αγωνες, τόσο της αρχαιότητας, όσο και της σύγχρονης εποχής. Γι' αυτό θα πρέπει να είμαστε περήφανοι.

Όσο φαντασμαγορική ήταν η τελετή έναρξής μας, άλλο τόσο κακόγουστη ήταν η τελετή λήξης μας, αν θυμάμαι καλά (7 ετών ήμουν τότε). Με τα datsun και το Ρουβά που έπεσε:P

Συνεπώς, ας δώσουμε άλλη μία ευκαιρία στην Αγγλία να μας δείξει τι μπορεί να κάνει στην τελετή λήξης;)
_____________________________
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έτσι για να σας τσιγκλίσω λίγο

Πόσο πιο επιβλητικό είναι κάτι τόσο λιτό και πόσο μπανάλ κάτι τόσο φορτωμένο ;

Τώρα που το θυμήθηκα, δεν χρησιμοποίησαν καθόλου σκοτσέζικα στοιχεία :confused: Ούτε ένα kilt ;;
Ολόκληρη η τελετή έναρξης του 2004:D

Εμένα, πάντως, μου έκανε εντύπωση που άκουσα "Grande Bretagne-Great Britain" αντί για "Royaume Uni-United Kingdom":hmm: Έτσι, αμέσως-αμέσως, έβγαλαν το "μάτι" που βρίσκεται στην Ιρλανδία:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Επιτέλους, δείτε ότι λέγομαι nafasskataA, και όχι nafasskata.:P

Σχώρα με, λόγω ηλικίας δεν βλέπω καλά!!!

Όσο φαντασμαγορική ήταν η τελετή έναρξής μας, άλλο τόσο κακόγουστη ήταν η τελετή λήξης μας, αν θυμάμαι καλά (7 ετών ήμουν τότε). Με τα datsun και το Ρουβά που έπεσε:P

Συνεπώς, ας δώσουμε άλλη μία ευκαιρία στην Αγγλία να μας δείξει τι μπορεί να κάνει στην τελετή λήξης;)

Το ντάτσουν με τα καρπούζια μας φάνηκε εμάς κακόγουστο, στους άλλους μπορεί να φάνηκε έθνικ πινελιά και "πω πω, κοίτα πόσα καρπούζια έχουν στην Ελλάδα" :P
Εμένα με απασχόλησε περισσότερο ότι κανένας δεν θα ξέρει όλους τους Έλληνες που τραγούδησαν εκεί. Από την άλλη βέβαια, σου λέει, κάτσε κόσμε και άκου ελληνικά τραγούδια... άβυσσος το μυαλό του Παπαϊωάννου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Με τους Ολυμπιακούς της Αθήνας, όσο και να θέλουν, δεν μπορούν να συγκριθούν. Ούτε η Αγγλία, ούτε η κάθε Αγγλία. Άλλωστε, εδώ γεννήθηκαν οι Ολυμπιακοί Αγωνες, τόσο της αρχαιότητας, όσο και της σύγχρονης εποχής. Γι' αυτό θα πρέπει να είμαστε περήφανοι.

Δεν είναι μόνο η τελετή έναρξης μόνο όπως και να το κάνουμε. Εμείς κάναμε μια πραγματικά καλή διοργάνωση, ωστόσο στο κομμάτι του post-olympics υστερούμε όσο κανένας. Οι αρμόδιοι δεν ήταν αρμόδιοι προφανώς. Αν βρω ένα σχετικό pdf που είχα διαβάσει κάποτε θα το βάλω. Και για να μην παρεξηγηθώ, τους λατρεύω τους ολυμπιακούς στην Αθήνα όπως και το ολυμπιακό κίνημα γενικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
τα μόνα που άρεσαν ήταν τα κινηματογραφικά κλιπάκια... αυτό έμμεσα ίσως δηλώνει ότι ήταν και ολίγον αποτυχία. πάντως δεδομένιυ ότι ο dany boyle είναι ο μαέστρος του κινηματογράφου αναμενόμενο ήταν να δείξουν ό,τι δείξανε.
Βέβαια 8 χρόνια πέρασαν και ακόμα η Αθήνα φαντάζει και θα φαντάζει για πάντα μεγαλειώδης...:






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top