Αλ τσαντίρι νιούζ: η γνώμη σας

karxarini

Νεοφερμένος

Η Κλαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Έξυπνος είναι. Τι ρόλο βαράει δεν μπορώ να καταλάβω...

Ο Λαζό λειτουργεί ως ξέσπασμα για τους πολίτες.Λέει αυτά που οι ίδιοι θέλουν να πουν,εκφράζει τις απόψεις τους για το "σύστημα" και τα "μεγάλα συμφέροντα" και τους κάνει να νιώθουν πως ακούγονται.
Παρόλ'αυτα όμως δεν παύει να είναι κι ο ίδιος μέρος του συστήματος αυτού αφού ότι λέει κι ότι κάνει το χρηματοδοτούν τα συμφέροντα αυτά.
Να συμπληρώσω εδώ πως-κατά την ταπεινή μου γνώμη-ο "κύριος" Λαζόπουλος είναι υπόδειγμα υποκρισίας καθώς εκτός του ότι ι ο ίδιος αποτελεί μέλος του συστήματος εκφράζει στην εκπομπή του την αγανάκτηση των φτωχών πλην τίμιων πολιτών ενώ ο ίδιος τρώει με χρυσά κουτάλια.
Επίσης-κατά την ταπεινή μου γνώμη και πάλι-είναι υπόδειγμα εκμετάλλευσης,καθώς εκμεταλλεύεται τόσο τον πόνο και τον θυμό των πολιτών όσο και την προσωπική ζωή διασήμων-ασκώντας κριτική σε θέματα που δεν τον αφορούν,κάνοντας και λέγωντας γελοιότητες και προσβάλλοντας τα άτομα αυτά-προκειμένου να "κάνει νουμεράκια" (το νούμερο).
Και να θα συμφωνήσω μαζί σας. Είναι έξυπνος.
:!: Έξυπνος είπα????? Πανέξυπνος έπρεπε να πώ!!! Διότι σε αντίθεση με όλους εμάς,αυτός συνειδητοποιήσε πώς μόνο με την υποκρισία,την εκμετάλλευση και τις προσβολές θα πάει μπροστά. Εύγε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Ο Λαζό λειτουργεί ως ξέσπασμα για τους πολίτες.Λέει αυτά που οι ίδιοι θέλουν να πουν,εκφράζει τις απόψεις τους για το "σύστημα" και τα "μεγάλα συμφέροντα" και τους κάνει να νιώθουν πως ακούγονται.
Παρόλ'αυτα όμως δεν παύει να είναι κι ο ίδιος μέρος του συστήματος αυτού αφού ότι λέει κι ότι κάνει το χρηματοδοτούν τα συμφέροντα αυτά.
Να συμπληρώσω εδώ πως-κατά την ταπεινή μου γνώμη-ο "κύριος" Λαζόπουλος είναι υπόδειγμα υποκρισίας καθώς εκτός του ότι ι ο ίδιος αποτελεί μέλος του συστήματος εκφράζει στην εκπομπή του την αγανάκτηση των φτωχών πλην τίμιων πολιτών ενώ ο ίδιος τρώει με χρυσά κουτάλια.
Επίσης-κατά την ταπεινή μου γνώμη και πάλι-είναι υπόδειγμα εκμετάλλευσης,καθώς εκμεταλλεύεται τόσο τον πόνο και τον θυμό των πολιτών όσο και την προσωπική ζωή διασήμων-ασκώντας κριτική σε θέματα που δεν τον αφορούν,κάνοντας και λέγωντας γελοιότητες και προσβάλλοντας τα άτομα αυτά-προκειμένου να "κάνει νουμεράκια" (το νούμερο).
Και να θα συμφωνήσω μαζί σας. Είναι έξυπνος.
:!: Έξυπνος είπα????? Πανέξυπνος έπρεπε να πώ!!! Διότι σε αντίθεση με όλους εμάς,αυτός συνειδητοποιήσε πώς μόνο με την υποκρισία,την εκμετάλλευση και τις προσβολές θα πάει μπροστά. Εύγε!!!

Πω πω κριτική...Δηλαδή ρε παιδάκι μου για να καταλάβω...Το ότι ο ίδιος είναι οικονομικά ευκατάστατος παίζει κάποιο ρόλο...Δηλαδή τόσοι ευκατάστατοι άνθρωποι που στην ιστορία έχουν λάβει μέρος στους αγώνες του λαού ήταν υποκριτές...?Που τους βοηθούσαν υλικά κ ψυχικά...?Σαν κάτι να μην πάει καλά...Εσύ δηλαδή αν δεις κάτι παράλογο κ την κάθε ψωνάρα να λέει ο,τι να ναι δεν την κρίνεις?Ε ο άνθρωπος αυτός απλά το κάνει δημόσια...Κ στο τέλος τέλος είναι κάτι το οποίο έχει απήχηση στον κόσμο...Μπορεί όλα αυτά να είναι μικρότητες αλλά προσπαθεί να προσεγγίσει κ το ενδιαφέρον κάποιου που ασχολείται με αυτά...Κάποιου που δεν ασχολείται με τα πολιτικά που θέλει να δει ένα βλάκα κ να χαλαρώσει...Δηλαδή συγγνώμη πρέπει να σεβόμαστε κ να υποκλινόμαστε κ στον εθνικό σταρ ??Για όνομα του Θεού...Κ το άλλο...Εκμεταλλεύεται τον πόνο κ το θυμό των πολιτών...Τί κάνει δηλαδή?Το κριτικάρει κ το κατακρίνει ??Δε νομίζω...Πάντα τονίζει τους αγώνες του καθενός διαβάζει ακόμα κ μηνύματα που του στέλνουν νέα παιδιά με βαθύτερο νόημα...Ασκεί πολιτική κριτική που ίσως να μου πεις ότι δεν είναι αντικειμενική...Αλλά κ τί είναι αντικειμενικό...??Δε νομίζω ότι έχουν κάποια βάση τα όλα αυτά...Δεν επικροτώ το να παραθέτει τις μικρότητες τύπου Μπεζαντάκου κτλ αλλά κ για αυτό υπάρχει κάποια εξήγηση...Υπάρχει κάποιος άνθρωπος που τα λέει έξω από τα δόντια έστω κ αν υποστηρίζει τα δικά του πιστεύω...Αλλά κ εσύ τα δικά σου πιστεύω υποστηρίζεις όταν λες κάτι...Το να θεωρούμαι υποκριτή κάποιον που βγαίνει κ τα λέει σταράτα τη στιγμή που εμείς δεν έχουμε πολλές φορές το θάρρος να το κάνουμε το θεωρώ παρανοικό...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karxarini

Νεοφερμένος

Η Κλαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Πω πω κριτική...Δηλαδή ρε παιδάκι μου για να καταλάβω...Το ότι ο ίδιος είναι οικονομικά ευκατάστατος παίζει κάποιο ρόλο...Δηλαδή τόσοι ευκατάστατοι άνθρωποι που στην ιστορία έχουν λάβει μέρος στους αγώνες του λαού ήταν υποκριτές...?Που τους βοηθούσαν υλικά κ ψυχικά...?Σαν κάτι να μην πάει καλά...Εσύ δηλαδή αν δεις κάτι παράλογο κ την κάθε ψωνάρα να λέει ο,τι να ναι δεν την κρίνεις?Ε ο άνθρωπος αυτός απλά το κάνει δημόσια...Κ στο τέλος τέλος είναι κάτι το οποίο έχει απήχηση στον κόσμο...Μπορεί όλα αυτά να είναι μικρότητες αλλά προσπαθεί να προσεγγίσει κ το ενδιαφέρον κάποιου που ασχολείται με αυτά...Κάποιου που δεν ασχολείται με τα πολιτικά που θέλει να δει ένα βλάκα κ να χαλαρώσει...Δηλαδή συγγνώμη πρέπει να σεβόμαστε κ να υποκλινόμαστε κ στον εθνικό σταρ ??Για όνομα του Θεού...Κ το άλλο...Εκμεταλλεύεται τον πόνο κ το θυμό των πολιτών...Τί κάνει δηλαδή?Το κριτικάρει κ το κατακρίνει ??Δε νομίζω...Πάντα τονίζει τους αγώνες του καθενός διαβάζει ακόμα κ μηνύματα που του στέλνουν νέα παιδιά με βαθύτερο νόημα...Ασκεί πολιτική κριτική που ίσως να μου πεις ότι δεν είναι αντικειμενική...Αλλά κ τί είναι αντικειμενικό...??Δε νομίζω ότι έχουν κάποια βάση τα όλα αυτά...Δεν επικροτώ το να παραθέτει τις μικρότητες τύπου Μπεζαντάκου κτλ αλλά κ για αυτό υπάρχει κάποια εξήγηση...Υπάρχει κάποιος άνθρωπος που τα λέει έξω από τα δόντια έστω κ αν υποστηρίζει τα δικά του πιστεύω...Αλλά κ εσύ τα δικά σου πιστεύω υποστηρίζεις όταν λες κάτι...Το να θεωρούμαι υποκριτή κάποιον που βγαίνει κ τα λέει σταράτα τη στιγμή που εμείς δεν έχουμε πολλές φορές το θάρρος να το κάνουμε το θεωρώ παρανοικό...:bye:

Δεν χρειάζεται να καταρίψω όλα όσα μου λες,μόνο ο πρόλογος είναι αρκετός.
Μην τον συγκρίνουμε με τους ευκατάστατους που βοήθησαν γιατί ο ίδιος δεν προσφέρει καμία βοήθεια.Ασκεί ΜΟΝΟ κριτική.
Εκτός αυτού και μόνο το γεγονός ότι ασχολείται με την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ζωή κάποιου,είναι αρκετό για να τον αντιπαθήσει κανείς-κατά τη γνώμη μου.

Οι απόψεις διείσθανται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να καταρίψω όλα όσα μου λες,μόνο ο πρόλογος είναι αρκετός.
Μην τον συγκρίνουμε με τους ευκατάστατους που βοήθησαν γιατί ο ίδιος δεν προσφέρει καμία βοήθεια.Ασκεί ΜΟΝΟ κριτική.
Εκτός αυτού και μόνο το γεγονός ότι ασχολείται με την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ζωή κάποιου,είναι αρκετό για να τον αντιπαθήσει κανείς-κατά τη γνώμη μου.

Οι απόψεις διείσθανται.

Απλά προσπαθεί να προβάλει τα όσα συμβαίνουν στον κόσμο...Κ μόνο αυτό έχει αξία...Εσύ ας πούμε δεν έχεις κάνει ποτέ σου κριτική για κάτι προσωπικό κάποιου άλλου??Όλοι δηλαδή όσοι κάνουμε κ κουτσομπολιό π.χ. στην παρέα είναι για να μας αντιπαθήσουν...Κ απλά φιλικά να σε διορθώσω είναι ''διίστανται'' κ όχι ''διείσθανται''...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karxarini

Νεοφερμένος

Η Κλαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Άλλο κριτική, κι άλλο προσβολή,εγώ εκεί διαφωνώ,ΚΥΡΙΩΣ.
Τέσπα, tnx για τη διόρθωση,ποτέ δεν κατάφερα να τη γράψω σωστά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Οκ ρε τίποτα...Απλά εντάξει η κριτική πιστεύω ότι είναι καλό να γίνεται από κάποιους...Αν είμαστε κ άβουλα όντα ό,τι θέλουν θα μας κάνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να καταρίψω όλα όσα μου λες,μόνο ο πρόλογος είναι αρκετός.
Μην τον συγκρίνουμε με τους ευκατάστατους που βοήθησαν γιατί ο ίδιος δεν προσφέρει καμία βοήθεια.Ασκεί ΜΟΝΟ κριτική.
Εκτός αυτού και μόνο το γεγονός ότι ασχολείται με την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ζωή κάποιου,είναι αρκετό για να τον αντιπαθήσει κανείς-κατά τη γνώμη μου.

Οι απόψεις διείσθανται.

Σε πολλές περιπτώσεις η κριτική βοηθάει. Σου ανοίγει τα μάτια, σε προβληματίζει και σε ενεργοποιεί. Άσχετα με το τι κάνει ο Λαζό, γενικά μιλάω.

Άντε, πάω να δω Ελληνοφρένεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ θξα συμφωνήσω σε κάτι που διάβασα σε μία εφημερίδα, ότι είναι βαλτός της κυβέρνησης. Κάθε φορά που έβγαινε τα νούμερα ανεβαίνανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
έλεος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Deatheater*

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
τελειος ελεος!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ειναι τελειο!λεει τα πραγματα ετσι οπωσ ειναι!το παρακολουθω καθε φορα κ δεν το χανω ποτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Το βαριέμαι! Δεν ξέρω γιατί, μετά το πρώτο δεκάλεπτο αλλάζω κανάλι. Ούτως ή άλλως δε συμφωνώ με την κριτική του πολλές φορές όυτε με τις εμμονές του με συγκεκριμένα άτομα. Είναι από τους πλέον ακατάλληλους για να κρίνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairy2008

Νεοφερμένος

Η fairy2008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 55 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τον βαριέμαι. Λέει μερικά σωστά πράγματα αλλά κολλάει σε συγκεκριμένα πρόσωπα και ουσιαστικά αναμασάει την επικαιρότητα (επιλεκτικά βέβαια) και προσθέτει και κάποια δικά του σχόλια που κάποιες φορές είναι αστεία και άλλες φορές κρύα. Κι αν ξανακούσω άλλη μια φορά για τη Ντενίση θα τσιρίξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
χμμμ, ένας αριστερός της τηλεόρασης με δεξιά τσέπη είναι , να τι είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Καλό πανηγυράκι είναι μωρέ. Αν δεν έχεις τι να κάνεις, βλέπε το να βλέπεις τι βλέπει ο κόσμος σήμερα και είμαστε όπως είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
χμμμ, ένας αριστερός της τηλεόρασης με δεξιά τσέπη είναι , να τι είναι...

Μέχρι και τα 13χρονα τον πήρανε χαμπάρι... Χωρίς παρεξήγηση, qwertyuiop, φιλικά.

Η προχθεσινή του εκπομπή επιβεβαίωσε τις όποιες αμφιβολίες διατηρούσα για αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Πρόπερσι, ήταν μια ΠΟΛΥ ευχάριστη εκπομπή με αφάνταστο χιούμορ. Πέρυσι, ήταν απλά μια ευχάριστη εκπομπή που με έκανα και γελούσα, sometimes. Φέτος.....αφήστε το καλύτερα...! Παρόλα αυτά την βλέπω, όποτε παίζει στην ΤV.

Αυτό που με εκνεύρισε με τον Λάκη(:P) στην προηγούμενη του εκπομπή είναι το ότι ταύτισε την υπόθεση Καρτεζά είναι με αυτήν του αδικοχαμένου Αλέξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Προπερσυ αν και δεν εκανε δραμι θεαματικοτητα κινουταν στα ορια του τελειου... Απο τοτε που αρχισαν τα κυρηγματα και οι νουθεσιες η εκπομπη γαμ....κε!! Νοσταλγω τους 10 μικρους Μητσους και το αμεροληπτο χιουμορ τους...

Κι οπως ειπε και ενα παιδι απο πανω για αριστερο χιουμορ με δεξια τσεπη.... Χιουμορ με τα λεφτα του Κοντομηνα κανω και γω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Φυσικά και λέει πολλές αλήθειες... Και έχει και χιούμορ. Αλλά δεν μπορώ το δήθεν αντικειμενικό του, συν το ότι έχει 100 μ*****ες από κάτω (σόρρυ, κοινό εννοώ:D) που τους λενε να χειροκροτούν με ότι μ*****ια (σόρρυ, σχόλιο ήθελα να πω:D) πει. Και μετά μιλάει για προπαγάνδα των μέσων κλπ... Χίλιες φορές να δω Θέμο:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
....έχει γέλιο μέχρι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top