Αλλοδαποί σημαιοφόροι στις παρελάσεις

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Βουτα τη γλωσσα σου στο μυαλο σου πριν μιλησεις σε παρακαλω qwerty.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Άντε στο καλό γιατί χορτάσαμε απο ανοησία εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Αμφιβάλλω αν έχει τη νοημοσύνη να μπει σε φόρουμ. Μάλλον τσόντες βλέπει και το σάιτ της αλμπάνια πρες. :p

Τέσπα, ψιλοβαρέθηκα την κουβέντα. Πάω ναδιαλύσω τα τελευταία απομπεινάρια του Σκύθικου στρατού με τις σούπερ φάλαγγες μου :)

εις το επανιδείν :)

Ουτε εσυ εχεις νοημοσυνη (κι αποδειγμενα),αλλα μπαινεις σε φορουμ:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smiley

Νεοφερμένος

Ο smiley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλά, απ' ότι φαίνεται η δικιά σου νοημωσήνη είναι χαμηλότερη και μάλλον ζεις σε άλλη χώρα. Εγώ ξέρω αλβανούς που έχουν υπολογιστή και είναι και ψαγμένοι. Εχω δει επίσης άλλους που είναι πολύ πιο εργατικοί από τους περισσότερους Έλληνες και με τα λεφτά που βγάζουν φτιάχνουν σπιταρόνες που τις ζηλεύουν πολλοί με τα μυαλά τα δικά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Υπαρχει πολλη αχαριστια παντως, αντι να ειναι ευγνομονες που τους χτιζουν σπιτια να μενουν τους βριζουν κι απο πανω, λες και πανε οι Ελληνες να χτισουν. Δεν ειναι καθολου λιγη αυτη η δουλεια. Και εννοειται οτι δεν την κανουν ολοι, απλως ανεφερα συγκεκριμενα για τους εργατες αφου τους ανεφερε και ο κουερτι με απαξιωτικο τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Αδιαφορήστε ΠΛΗΡΩΣ με τον qwerty

Άτομα με τέτοιες απόψεις, δεν αλλάζουν ποτέ, οπότε μην ασχολείστε...... Δεν αξίζει καθόλου μα καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Βρε παιδιά εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι ο qwerty έχει πρόβλημα με τους αλλοδαπούς γιατί τον ενοχλούν στο διαβασμά του και απ' ότι καταλαβαίνω γιατί χτίζεται μια οικοδομή δίπλα από το σπίτι του!!!! Δηλαδή έλεος τόσο μίσος και κακία.... Τόσο πίσω έχουμε μείνει πια?? Με αντιλήψεις που είχαν οι παππούδες μας, όταν βλέπανε κάποιον άγνωστο....
Δεν ξέρω τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα20750

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα20750 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Ναι, είναι λυπηρό πώς ένας δωδεκάχρονος κουβαλά τα μυαλά ενός νέου Χίτλερ.
Γιατί σ'όλα του τα ποστς είναι ρατσιστής. Σε όλες τις πτυχές και στις μορφές του ρατσισμού, μέσα ο κουερτιοπ. Κρίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ουτε εσυ εχεις νοημοσυνη (κι αποδειγμενα),αλλα μπαινεις σε φορουμ:D!

Από πότε έγινες iq tester εσύ? Τέσπα, δε με αγγίζουν οι μπούρδες που λέτε, αυτά πιστεύω και δεν τα αλλάζω, αυτή είναι η κοσμοθεωρία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

journalist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ευθύμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Από πότε έγινες iq tester εσύ? Τέσπα, δε με αγγίζουν οι μπούρδες που λέτε, αυτά πιστεύω και δεν τα αλλάζω, αυτή είναι η κοσμοθεωρία μου.

Η αποδειξη ειναι το γεγονος πως βριζεις τους αλβανους χωρις τεκμηρια,με μια καθαρα ρατσιστικη διαθεση,χωρις να σκεφτεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Από πότε έγινες iq tester εσύ? Τέσπα, δε με αγγίζουν οι μπούρδες που λέτε, αυτά πιστεύω και δεν τα αλλάζω, αυτή είναι η κοσμοθεωρία μου.
Καταρχήν έχεις όντως ξεφύγει...ΚΑτάφερες να σε μισήσουν τα μισα ατομα του φόρουμ με αυτά που λες..
Για σκέψου οι αλβανοι ήρθαν εδω χάρη σ τους έλληνες..Αυτοι τους βάζουν να δουλέψουν...Και ξέρεις τι άμα ο άλβανος δουλεύει 10 ώρες στον ήλιο για να ζήσει, τι σου φταίει? ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ απο έλληνες κοιλαραδες βολεμενους που στην περίπτωση αυτη είναι αυτοι που πληρώνουν τον αλβανο..Οποτε μαγκιά του...


Οσο για το θεμα, οι αλβανοι μαθητες τι να πω, καλα κανουν και κρατουν την σημαία..ΕΦοσων παρα τον ρατσισμο μαθητων-καθηγητων καταφερνουν να είναι πρωτοι απο αλλα ελληνόπουλα, μπραβο τους...Τωρα αμα δεν θέλει να την κρατησει ο αλβανος, δικαιωμά του.

ΠΡαγματικά έχεις ένα θυμο, που εχω δει και σε άλλους ανθρωπους...

Κοιτα ξέρω αλβανους που είναι σκατοφατσες..Αλλα υπάρχουν και οι εργατικοι ,καλοι.
Ελληνες δηλαδη, σκατοφατσες δεν υπάρχουν? Αυτοι δεν χαχανιζουν και κοροιδευουν??
Μην βγαζεις ολοκληρα συμπερασματα απο συγκεκριμένα ατομα...

Ναι, είναι λυπηρό πώς ένας δωδεκάχρονος κουβαλά τα μυαλά ενός νέου Χίτλερ.
Πραγματικα 12 χρονων και τετοιες αποψεις?
Το καλο είναι ότι ακομα έχεις καιρο για να αλλάξεις αποψεις.
Μαθε να σκεφτεσαι πιο ανοιχτα.Και μην ξεχνας οτι και έλληνες ειναι μεταναστες.Αυτο τι σημαίνει οτι οι γερμανοι συμπεριφερονται ετσι στους ελληνες εκει?
Υποθετω οχι, γιατι δεν είναι τετοιου επιπεδου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Οι Έλληνες δεν έκαναν μαϊμουνιές σαν τους αλβανούς όταν ήρθαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Οι Έλληνες δεν έκαναν μαϊμουνιές σαν τους αλβανούς όταν ήρθαν...

Πως ακριβώς το ξέρεις εσύ αυτό;
Ιστορία φαντάζομαι του νεοελληνικού κράτους έχεις διαβάσει για να τα λές αυτά. Δεν μας παίρνει νομίζω να μιλάμε για λαμογιές.
Ο εθνικισμός είναι μια απο της μεγαλύτερες προσβολές στην Ελληνική ιστορία και στο Ελληνικό πνεύμα το οποίο θέλουμε τόσο πολύ να έχουμε κληρονομήσει. Εκτός αν για σένα η ιστορία για σένα ξεκινάει με το νέο ελληνικό κράτος, οπότε πάσο.

Δεν φταίς εσύ όμως, το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης έχουν οι συγγραφείς των βιβλίων ιστορίας που διδάσκεστε. Γεμάτες υπόνοιες και "τυχαίες" παραλήψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smiley

Νεοφερμένος

Ο smiley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Οι Έλληνες δεν έκαναν μαϊμουνιές σαν τους αλβανούς όταν ήρθαν...

Πώς είσαι σίγουρος; Ένας γνωστός μου που μεγάλωσε στη Γερμανία μου είχχε πει οτι απο τότε που οι Έλληνες της Γερμανίας άρχισαν να πέρνουν τα επιδόματα με το τσουβάλι, γονάτισαν όλα τα ασφαλιστικά ταμεία της γερμανίας με αποτέλεσμα να οπούν όλλα τα επιδόματα από τότε ( επιδόματα που εμάς εδώ μας φαίνονατι σαν κανονικοί μισθοί)

Αντίθετα οι περισσότεροι Αλβανοί από τότε που ήρθαν δουλεύουν σε όλες τις σκληρές δουλειές ΧΩΡΙΣ ασφάλιση. Ξέρεις τι σημαίνει αυτό; Οτι όλο το κάστος αυτομάτως μειώνεται και ενισχύει την αγορά. Αν λοιπόν δεν είχαν έρθει οι Αλβανοί μπορεί μέχρι και υποτίμηση της δραχμής να είχε γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Από πότε έγινες iq tester εσύ? Τέσπα, δε με αγγίζουν οι μπούρδες που λέτε, αυτά πιστεύω και δεν τα αλλάζω, αυτή είναι η κοσμοθεωρία μου.

κοιταξε,ειναι λιγο παραλογο εως γελοιο τοσα ατομα να λεμε μπουρδες(π στο κατω-κατω υπερασπιζομαστε πανανθρωπινες αξιες) κ συ να εισαι ο αλανθαστος..ειναι αποψεις σου κ κοσμοθεωρια σου με τη διαφορα οτι αυτες παραβιαζουν τα πρωτα αρθρα της διακηρυξης των ανθρώπινων δικαιωματων αρα το πιθανοτερο ειναι οι αποψεις σου να καταπνιχθουν απο τη λογικη της πλειοψηφιας .εμεις,οι περισσοτεροι νεοι ανθρωποι ειμαστε εναντια στο ρατσισμο (ετσι θελω δλδ να πιστευω) και ετσι πρεπει..εσυ και αλλοι εκκολαπτομενοι σωβινιστες απλα θα ειστε η ατυχης εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα..
ηταν το τελευταιο μου μηνυμα-απαντηση στον κουερτυ..δν εχει νοημα πλεον ,οι αποψεις μας ειναι εκ διαμετρου αντιθετες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Οι Έλληνες δεν έκαναν μαϊμουνιές σαν τους αλβανούς όταν ήρθαν...
Υπάρχουν στατιστικά στοιχεία που δείχνουν ότι οι Έλληνες όταν μετανάστευαν σε Γερμανία και Αμερική έκαναν τις πάρα πολλές ληστείες και φόνους. (Μας τα έφερε καθηγήτρια Κοινωνιολόγος) Ήταν χειρότεροι και από ό,τι είναι οι Αλβανοί σήμερα... Γι' αυτό πάψε πια, γιατί δίνεις την εντύπωση διανοητικά καθυστερημένου - κομπλεξικού ατόμου!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Όπως υπάρχουν σοβαροί, υπάρχουν κι εγκληματίες. Εγώ δεν θέλω να ανακατεύομαι με φονιάδες κι εγκληματίες που ειναι φυσικό να υπάρχουν, δεν τους κατηγορώ. Εγώ θέλω να συναναστρέφομαι με ανθρώπους. Κι αυτο δεν το καθορίζει καμία εθνικότητα. Πάρτε το χαμπάρι, όσοι δεν το έχετε πάρει, οτι ο κόσμος αλλάζει. Και τέλος πάντων, τι σας πειράζουν οι μετανάστες; Έχει αποδειχθεί οτι η ελληνική κουλτούρα ειναι τόσο ισχυρή που μετά απο δυο γενιές αφομοιώνονται πλήρως. Κι αυτό, προσωπικά, σαν Έλληνα με τιμάει. Το γεγονός οτι ένας άνθρωπος όχι μονο εγκαταλείπει τη χώρα του για να ζήσει στη δική μου, αλλά επιλέγει και να ασπαστεί την κουλτούρα μου, εμένα με κάνει περήφανο. Και τέλος πάντων, ποιος ειναι πιο εύκολο να ασπαστεί την κουλτούρα μου; Μα φυσικα οι γείτονες. Εκτός κι αν θεωρείται οτι το Τσάμικο ειναι μόνο ελληνικό. Εκτός κι αν θεωρείτε οτι το Χασάπικο ειναι μόνο ελληνικό. Εκτός κι αν θεωρείτε οτι ο Καρσιλαμάς ειναι μόνο ελληνικός. Και για να μιλήσω και για την ιδιαίτερη πατρίδα σου, Γιώργο, εκτός κι αν θεωρείς οτι ο Τσεστός κι ο Απτάλικος ειναι μόνο ελληνικοί. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epinephelus

Νεοφερμένος

Ο epinephelus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Οι αλβανοί στην ελλάδα αποτελουν προβλημα.
Οχι φυσικα όλοι.Τι φταίει ο οικογενειάρχης που ήρθε να μεγαλωσει τα παιδιά του στην ελλάδα.?
Ο αριθμός όμως των αλβανών που βρίσκοντα στη χωρα μας νομιμα η παρανομα (περιπου 1000000) ξεπερνα κατα πολυ τις αντοχες της χωρες μας σε μεταναστες και αναλογικα ειναι δεκαπλασιος απο τον αριθμο των ελληνων μεταναστατων παλιοτερα σε αλλες χωρες.
Περα απο αυτο η πλειοψηφια των αλβανων που βρισκονται στη χωρα μας εκτρεφουν ενα ανεξηγητο μισος προς τους ελληνες.Κατα τη γνωμη μου θα πρεπει να απελαστουν ολοι οι αλβανοι(κ μεταναστες γενικα)που δεν εχουν μονιμη εργασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Όταν έχουν να αντιμετωπίσουν άτομα με απόψεις σαν αυτές του qwertyuiop (υπάρχουν πολλά δυστυχώς), δεν είναι καθόλου ανεξήγητο το μίσος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Κοιτα, η αληθεια ειναι οτι υπαρχει ρατσισμος και απο τη μερια τους και εχει τυχει να εχω εμπειρια (οχι προσωπικη, φιλης) απο αυτο. Ειναι λιγο ενας φαυλος κυκλος, απο τη μια οι εγκληματιες μεταναστες που -ισως- αναγκαζονται να εγκληματισουν με αποτελεσμα να δημιουργειται ρατσισμος απο τη μερια των Ελληνων και απο την αλλη αυτος ο ρατσισμος να προκαλει τον αντιστοιχο των αλβανων προς εμας.

Αυτο δε σημαινει ομως οτι δεν ειναι αξιοι, ή χαζοι ή κατωτεροι ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top