Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι ρε συ δεν το λέω γι'αυτό, αλλά οι πιο πολλοί Έλληνες τα τελευταία χρόνια αντιπαθουν τη Γερμανία ακόμα και στο ποδόσφαιρο για λόγους πολιτικούς μόνο. Εμένα αν και η Γερμανία δεν μ'αρεσει τοσο σαν χώρα ουτε τη γλώσσα δεν μπορώ ν'ακουω, αλλά σαν ομάδα την πήγαινα παντα απο πιτσιρικι. Το 2002 στο τελικό του μουντιαλ Βραζιλία-Γερμανία, όταν το χε σηκώσει η Βραζιλία ειχα σπαστει τόσο που δεν μιλουσα σε κανενα για κανα 3 μέρες.:whistle:
Ε ναι αυτό που λες ισχύει το βλέπω σε πολλούς. Έχω γνωστή που την αγαπούσε την εθνική γερμανίας και μόλις έσκασε η κρίση ούτε να ακούει για αυτήν την ομάδα δεν θέλει. :hehe: Εγώ αντίθετα πάντα την αντιπαθούσα απίστευτα και την ολλανδία το ίδιο. Εχμ, αν το πάρει ολλανδία/γερμανία φέτος θα βρίζω όλους τους γνωστούς μου που είναι οπαδοί τους μέχρι το επόμενο μουντιάλ. Τόσο απλά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ε ναι αυτό που λες ισχύει το βλέπω σε πολλούς. Έχω γνωστή που την αγαπούσε την εθνική γερμανίας και μόλις έσκασε η κρίση ούτε να ακούει για αυτήν την ομάδα δεν θέλει. :hehe: Εγώ αντίθετα πάντα την αντιπαθούσα απίστευτα και την ολλανδία το ίδιο. Εχμ, αν το πάρει ολλανδία/γερμανία φέτος θα βρίζω όλους τους γνωστούς μου που είναι οπαδοί τους μέχρι το επόμενο μουντιάλ. Τόσο απλά. :redface:
Σε κανα μήνα περίπου από τώρα σε βλέπω όντως να βρίζεις αυτους τους γνωστούς σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε κανα μήνα περίπου από τώρα σε βλέπω όντως να βρίζεις αυτους τους γνωστούς σου :P
Εγώ το έχω δηλώσει στον πατέρα μου πως αν το πάρει ολλανδία/γερμανία δεν έχουμε συγγένεια. Τέλος. :hehe: Btw για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά πιστεύω πως θα το δώσουν στη βραζιλία. Ξέρω είναι λίγο δύσκολο καθώς δεν έχει την καλύτερη ομάδα αλλά με αυτά που βλέπω να γίνονται το βρίσκω πολύ πιθανό. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Εγώ το έχω δηλώσει στον πατέρα μου πως αν το πάρει ολλανδία/γερμανία δεν έχουμε συγγένεια. Τέλος. :hehe: Btw για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά πιστεύω πως θα το δώσουν στη βραζιλία. Ξέρω είναι λίγο δύσκολο καθώς δεν έχει την καλύτερη ομάδα αλλά με αυτά που βλέπω να γίνονται το βρίσκω πολύ πιθανό. :/:
Ίσως και να επιβάλλεται !:D Οι Βραζιλιάνοι είναι τόσο πορωμένοι που θα ταν έτοιμοι να αυτοκτονήσουν αν το χασουν μεσα στη χώρα τους. Στο παρελθόν αν δεν κανω λάθος έχουν κάνει κάτι τρελά τετοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
μπαα, δε θα το δωσουν στη Βραζιλια
απλα θα κανει πορεια μεχρι τα ημιτελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Ωραίο περπάτημα έκαναν οι Ισπανοί στο γήπεδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γίνονται πολλά επισόδεια ρε παιδιά. Δεν το αποκλείω σε καμία περίπτωση να το πάρει η Βραζιλία για τα μάτια του κόσμου. Συγκεκριμένα για τα μάτια των Βραζιλιάνων που τα έχουν κάνει πουτάνα πλέον έτσι για να τους πουν ότι πήραμε το μουντιάλ μέσα στο σπίτι μας και να χαρούν. Κακή εξέλιξη θα είναι (αν και την προτιμώ από τις γνωστές αντιπαθείς ομάδες) αλλά έτσι έχουν τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Παιδιά, την καλησπέρα μου σε όλους. Η Ολλανδία έπαιξε σήμερα καταπληκτικό ποδόσφαιρο και θεωρώ ότι δίκαια κέρδισε τους Ισπανούς.Είναι νωρίς να μιλήσω για το ποια ομάδα είναι φαβορί αλλά πιστεύω ότι θα το πάρει ο Μέσσι και η παρέα του.

Απεχθάνομαι Γερμανία,Ισπανία,Αγγλία
Λατρεύω Ελλαδάρα,Ολλανδία και Αργεντινή.

Καλή επιτυχία στην Εθνική μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.newsnowgr.com/article/683794/kamia-diapragmatefsi-gia-mantzari.html
Ρε παιδιά σοβαρά τωρα το πιστεύετε ότι θα αφήσουμε το Μαντζαρη στον Τράκη; γελάνε και οι πετρες μαζι σας

Δυσκολο σεναριο φαινεται αλλα οχι και απιθανο! Εξαλλου ο Μαντζαρης οσο και αν σε χαλαει μικρος ηταν βαμμενος πρασινος και ηθελε σαν τρελος να τον παρει ο Παναθηναικος (που δυστυχως εκεινες τις εποχες δεν εδωσε καθολου βαση στα ταλεντα που επαιζαν στην Ελλαδα).

Αν και σ'αυτό τον αγώνα ήμουν με την Ισπανία, Ο μόνος Που λυπάμαι είναι ο Casillas, απο τους καλυτερους τερματοφυλακες που έχω δει, δεν του άξιζαν τόσα γκολάκια. Για τους άλλους, δεν με νοιάζει καν :P

Εχει συνηθισει απο την Μπαρτσελονα.

Ναι ρε συ δεν το λέω γι'αυτό, αλλά οι πιο πολλοί Έλληνες τα τελευταία χρόνια αντιπαθουν τη Γερμανία ακόμα και στο ποδόσφαιρο για λόγους πολιτικούς μόνο. Εμένα αν και η Γερμανία δεν μ'αρεσει τοσο σαν χώρα ουτε τη γλώσσα δεν μπορώ ν'ακουω, αλλά σαν ομάδα την πήγαινα παντα απο πιτσιρικι. Το 2002 στο τελικό του μουντιαλ Βραζιλία-Γερμανία, όταν το χε σηκώσει η Βραζιλία ειχα σπαστει τόσο που δεν μιλουσα σε κανενα για κανα 3 μέρες.:whistle:

Καλα εκεινη η Βραζιλια δεν παιζοταν! Ειδικα ο Ροναλντο που ηταν στο απογειο της καριερας του τοτε.

Ίσως και να επιβάλλεται !:D Οι Βραζιλιάνοι είναι τόσο πορωμένοι που θα ταν έτοιμοι να αυτοκτονήσουν αν το χασουν μεσα στη χώρα τους. Στο παρελθόν αν δεν κανω λάθος έχουν κάνει κάτι τρελά τετοια.

Ναι ειχε γινει οταν ειχαν διοργανωσει το Μουντιαλ το 1950 και εχασαν στον τελικο απο την Ουρουγουαη! Αυτοκτονησαν καμποσα ατομα ενω στην Ουρουγουαη απο την χαρα επαθαν καποια ατομα καρδιακη προσβολη! Δεν υπαρχει η αγαπη για το ποδοσφαιρο στους Λατινοαμερικανους.

Παιδιά, την καλησπέρα μου σε όλους. Η Ολλανδία έπαιξε σήμερα καταπληκτικό ποδόσφαιρο και θεωρώ ότι δίκαια κέρδισε τους Ισπανούς.Είναι νωρίς να μιλήσω για το ποια ομάδα είναι φαβορί αλλά πιστεύω ότι θα το πάρει ο Μέσσι και η παρέα του.

Απεχθάνομαι Γερμανία,Ισπανία,Αγγλία
Λατρεύω Ελλαδάρα,Ολλανδία και Αργεντινή.

Καλή επιτυχία στην Εθνική μας.

Πιστευω οτι δυσκολα να το παρει η Αργεντινη γιατι εχει πολυ κακη αμυνα και αμυντικη λειτουργια+κακο προπονητη+κακη επιλογη παιχτων (αφησε εκτος τον Τεβεζ που εκανε πολυ καλη χρονια)+ο Μεσσι δεν εχει κανει ακομα το μεγιστο δυνατο με την εθνικη Αργεντινης ασε που και οι ιδιοι οι Αργεντινοι τον θεωρουν περισσοτερο Ισπανο απο οτι Αργεντινο:P

Προσωπικα θελω να το παρει η εθνικη Γερμανιας. Θεωρω πως παιζει το πιο ωραιο και γρηγορο ποδοσφαιρο, ειναι νεανικη και γεματη ταλεντο. Σε ολες τις προηγουμενες διοργανωσεις εχει κανει πολυ καλες πορειες και μαλλον ηρθε η ωρα της. Η Ισπανια που φανταζει το μεγαλο φαβορι κουραζει και ειναι πεσμενη απο οτι βλεπω. Η Βραζιλια με τετοιες διαιτησιες σιγουρα εχει πολλες πιθανοτητες αν και δεν εχει την καλυτερη ομαδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παμε ρε Ελλάδα σήμερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Πάντα μου ήταν σχετικά συμπαθής η Ολλανδία, μήπως ήρθε η ώρα της να το πάρει; Ή αυτή θα ήθελα να το πάρει ή η Γαλλία ή η Ουρουγουάη :P (και λιγότερο η Αργεντινή που πάλι δε με χαλάει :P) Όχι η Ισπανία (φτάνει την βαρεθήκαμε), όχι η άμπαλη κατά τη γνώμη μου Αγγλία, όχι η Βραζιλία με τον επιδειξία τον Νευμάρ και το ανέκδοτο τον Φρεντ :P, όχι η Γερμανία που έχει πολύ καλή ομάδα αλλά μου βγάζει πάντα αρνητική άποψη...
ΥΓ.1, ΓΚΟΛΑΡΑ Φαν Πέρσι με την κεφαλιά
ΥΓ.2 Η διαιτησία καλά το πάει :P
ΥΓ.3 Εκνευριστικότατος Ντιέγκο Κόστα
ΥΓ.4 Καλή τύχη στην Εθνική μας σήμερα! (αν και παίζει εναντίον μίας ομάδας που συμπαθώ ποδοσφαιρικά :P )
Αυτάαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 856924

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδες σημερα θα βγει ελλαδα-κολομβια: 2-1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μακάρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Φοβαμαι οτι θα γινει οτι με σουηδια νοτιος κορεα και πολωνια στο πρωτο ημιχρονο....παντα μπαινουμε χαλια λες και ειμαστε κοιμισμενοι στο πρωτο ματς...
Ελπιζω να γινει το θαυμα αν και δυσκολο...

Υ.γ αυτο το ανεκδοτο το τζιολη γτ ειναι μεσα στην 11αδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Προβάρει τα πράσινα ο Παπαγιάννης

_____________________________________________________

Η απάντηση του Ολυμπιακού για Μάντζαρη
Οι αδερφοί Αγγελόπουλοι απάντησαν μέσω ανακοίνωσης στον Παναθηναϊκό για την πρόταση για τον Μάντζαρη. Όπως είχε διαρρεύσει ο Ολυμπιακός δεν υπήρχε περίπτωση να συζητήσουν για τον Μάντζαρη και τώρα ήρθε μια άκρως δεικτική ανακοίνωση...
Η ανακοίνωση της ΚΑΕ Ολυμπιακός:

"Η απάντηση των κυρίων Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου στην πρόταση της ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ για τον καλαθοσφαιριστή μας Βαγγέλη Μάντζαρη είναι η ακόλουθη.

"Κύριοι, καλό καλοκαίρι και καλά μπάνια".

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ : Μα πόσο δύσκολο είναι επιτέλους Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός να αποκτήσουν ένα επίπεδο(και φυσικά μιλάω κυρίως για τις διοικήσεις από τις οποίες ξεκινούν τα περισσότερα ευτράπελα);; Είναι δυνατόν να επιχειρείται για πρώτη φορά τέτοιας μορφής διαπραγμάτευση και να μην υπάρχει μία σοβαρότητα;; Σου κάνουν πρόταση για κάποιο παίκτη; Δε γουστάρεις; Απαντάς όχι, απλά και ωραία. Γουστάρεις; Απαντάς Ναι, πάλι απλά και ωραία. Τώρα κυνισμοί κλπ ηλίθιες απαντήσεις το μόνο που κάνουν είναι να σπέρνουν φιτιλιές στον φίλαθλο και κυρίως οπαδικό κόσμο. Και μετά αρχίζουν οι ανεγκέφαλοι οπαδοί εκατέρωθεν και πυρπολούν το ήδη επιβαρυμένο κλίμα. Σε όλες τις ομάδες του κόσμου υπάρχει ένας σεβασμός από και προς αυτές. Σε αυτήν εδώ τη χώρα γιατί επιμένουμε να θέλουμε μισαλλόδοξες καταστάσεις;;;

_____________________________________________

ΠΆΜΕ Ε Λ Λ Α Δ Α Ρ Α ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προβάρει τα πράσινα ο Παπαγιάννης

_____________________________________________________

Η απάντηση του Ολυμπιακού για Μάντζαρη
Οι αδερφοί Αγγελόπουλοι απάντησαν μέσω ανακοίνωσης στον Παναθηναϊκό για την πρόταση για τον Μάντζαρη. Όπως είχε διαρρεύσει ο Ολυμπιακός δεν υπήρχε περίπτωση να συζητήσουν για τον Μάντζαρη και τώρα ήρθε μια άκρως δεικτική ανακοίνωση...
Η ανακοίνωση της ΚΑΕ Ολυμπιακός:

"Η απάντηση των κυρίων Παναγιώτη και Γιώργου Αγγελόπουλου στην πρόταση της ΚΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ για τον καλαθοσφαιριστή μας Βαγγέλη Μάντζαρη είναι η ακόλουθη.

"Κύριοι, καλό καλοκαίρι και καλά μπάνια".

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ : Μα πόσο δύσκολο είναι επιτέλους Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός να αποκτήσουν ένα επίπεδο(και φυσικά μιλάω κυρίως για τις διοικήσεις από τις οποίες ξεκινούν τα περισσότερα ευτράπελα);; Είναι δυνατόν να επιχειρείται για πρώτη φορά τέτοιας μορφής διαπραγμάτευση και να μην υπάρχει μία σοβαρότητα;; Σου κάνουν πρόταση για κάποιο παίκτη; Δε γουστάρεις; Απαντάς όχι, απλά και ωραία. Γουστάρεις; Απαντάς Ναι, πάλι απλά και ωραία. Τώρα κυνισμοί κλπ ηλίθιες απαντήσεις το μόνο που κάνουν είναι να σπέρνουν φιτιλιές στον φίλαθλο και κυρίως οπαδικό κόσμο. Και μετά αρχίζουν οι ανεγκέφαλοι οπαδοί εκατέρωθεν και πυρπολούν το ήδη επιβαρυμένο κλίμα. Σε όλες τις ομάδες του κόσμου υπάρχει ένας σεβασμός από και προς αυτές. Σε αυτήν εδώ τη χώρα γιατί επιμένουμε να θέλουμε μισαλλόδοξες καταστάσεις;;;

_____________________________________________

ΠΆΜΕ Ε Λ Λ Α Δ Α Ρ Α ! ! !

Η βια στα γηπεδα απο αυτους ξεκινα κατα την γνωμη μου. Απο προεδρους οπως ο Κοκκαλης, οπως ο Δ.Γιαννακοπουλος, ο Μαρινακης κτλ Σε συνδιασμο φυσικα με τις οπαδικες εφημεριδες που εχουν εξωφυλλα οπως ''Αγριο σεξ'', ''βιασμος'' και αλλα παρομοια. Πρεπει να ειμαστε η μονη χωρα που στην ουσια εχουν τοσο εμπλοκη οι προεδροι, τα στελεχη, οι εφημεριδες κτλ στο αγωνιστικο μερος. Στο εξωτερικο οι προεδροι απλα βαζουν τα λεφτα, το βουλωνουν και αφηνουν τον προπονητη να κανει την δουλεια του. Αν δεν ειναι ευχαριστημενοι απλα τον απομακρυνουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Είναι δυνατόν να επιχειρείται για πρώτη φορά τέτοιας μορφής διαπραγμάτευση και να μην υπάρχει μία σοβαρότητα;; Σου κάνουν πρόταση για κάποιο παίκτη; Δε γουστάρεις; Απαντάς όχι, απλά και ωραία. Γουστάρεις; Απαντάς Ναι, πάλι απλά και ωραία. Τώρα κυνισμοί κλπ ηλίθιες απαντήσεις το μόνο που κάνουν είναι να σπέρνουν φιτιλιές στον φίλαθλο και κυρίως οπαδικό κόσμο. Και μετά αρχίζουν οι ανεγκέφαλοι οπαδοί εκατέρωθεν και πυρπολούν το ήδη επιβαρυμένο κλίμα. Σε όλες τις ομάδες του κόσμου υπάρχει ένας σεβασμός από και προς αυτές. Σε αυτήν εδώ τη χώρα γιατί επιμένουμε να θέλουμε μισαλλόδοξες καταστάσεις;;;

Ναι, πολυ σοβαρη και ουσιωδη προταση εκανε.
Το γραφει αλλωστε και στην εφημεριδα του.
https://www.sport-fm.gr/newspapers/prasini/latest/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crooked

Νεοφερμένος

Ο Crooked αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Κολομβία-Ελλάδα 3-1 σήμερα


Πολύ το χάρηκα το χτεσινό της Ολλανδίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Να μαστε αισιοδοξοι για σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Πολυ χαλαρα το εχουν παρει οι ελληνες η μου φαινετε?
Ολο σελφεις τουρτες και γελιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top