Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Έχουν "βουίξει" τα αθλητικά σάιτ... Ανατροπές που κανείς δεν πίστευε και κυρίως κανένας Παναθηναϊκός δεν ήθελε να φανταστεί πως μπορεί να λάβουν σάρκα και οστά. Gazzetta, Sport24, prasina nea, leoforos, onsports ...όλα μιλούν για το ίδιο πράγμα. Κοντός και Μπάκουλη (παναθηναϊκοί δημοσιογράφοι) γράφουν όσα πρόκειται να συμβούν από τις επόμενες ημέρες... Για ποιο πράγμα μιλάω;;;

Για την αποχώρηση ΟΛΩΝ των ΞΈΝΩΝ από την ομάδα. Και όταν λέω όλων, εννοώ όλων. ΚΑΙ ΜΑΤΣΙΟΥΛΙΣ και ΛΑΣΜΕ και ΓΚΙΣΤ. Ήδη θεωρούνται σχεδόν κλεισμένοι Καλάθης, Μποχωρίδης, Βενζεκόφ, και κοντά σε Παπαδογιάννη (ενώ ο κ. Κοντός ανέφερε και το όνομα του Μάντζαρη μέσω αγοράς από τον Ολυμπιακό εφόσον έχει +1 έτος συμβόλαιο). Ξέραμε όλοι για την ελληνοποίηση που έχει τεθεί ως πρώτος στόχος από τον Γιαννακόπουλο, αλλά κανείς μα κανείς δεν φανταζόταν για αυτό που πρόκειται να συμβεί.

Άλλο ελληνικός κορμός και άλλο Εθνική Ελλάδος. Πρέπει κάποιος να το εξηγήσει στην διοίκηση πάραυτα!

Για να μην πολυλογώ, μπείτε και εδώ και εδώ και εδώ και διαβάστε τα όσα πρόκειται να αλλάξουν τον Παναθηναϊκό, και μάλλον βραχυπρόθεσμα προς το χειρότερο. Άσε που φοβάμαι ότι μπορεί να καταλήξουν κάποιοι από τους 3 ξένους μας πυλώνες στον "αιώνιο".

Αν τελικά ισχύουν αυτά... Είμαι έτοιμη να δακρύσω στη κυριολεξία (κι όχι από χαρά) . Τον Παναθηναϊκό της καλαθόσφαιρας τον αγαπάω, και έκανα χλμ από Πάτρα κάθε λίγο και λιγάκι για να τον στηρίξω με την παρουσία μου στο γήπεδο, αν και φοιτήτρια με πληθώρα υποχρεώσεων. Δεν μπορώ να δεκτώ ότι από την Ομάδα μου θα λείπουν τρία σπουδαία στολίδια της. Σε καμία περίπτωση. Αν με ρωτούσαν πριν λίγες μέρες για το ποιον ήθελα στην ΠΑΝΑΘΑ ,θα του έλεγα Καλάθη και Μάντζαρη με κάθε αντάλλαγμα. Τώρα, υπό αυτές τις συνθήκες, απλά δεν τίθεται θέμα για μένα. Γίονας, Τζέιμς, και Στεφάν ΠΡΕΠΕΙ να συνεχίσουν να φοράνε το τριφύλλι στο στήθος. ΤΕΛΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Έχουν "βουίξει" τα αθλητικά σάιτ... Ανατροπές που κανείς δεν πίστευε και κυρίως κανένας Παναθηναϊκός δεν ήθελε να φανταστεί πως μπορεί να λάβουν σάρκα και οστά. Gazzetta, Sport24, prasina nea, leoforos, onsports ...όλα μιλούν για το ίδιο πράγμα. Κοντός και Μπάκουλη (παναθηναϊκοί δημοσιογράφοι) γράφουν όσα πρόκειται να συμβούν από τις επόμενες ημέρες... Για ποιο πράγμα μιλάω;;;

Για την αποχώρηση ΟΛΩΝ των ΞΈΝΩΝ από την ομάδα. Και όταν λέω όλων, εννοώ όλων. ΚΑΙ ΜΑΤΣΙΟΥΛΙΣ και ΛΑΣΜΕ και ΓΚΙΣΤ. Ήδη θεωρούνται σχεδόν κλεισμένοι Καλάθης, Μποχωρίδης, Βενζεκόφ, και κοντά σε Παπαδογιάννη (ενώ ο κ. Κοντός ανέφερε και το όνομα του Μάντζαρη μέσω αγοράς από τον Ολυμπιακό εφόσον έχει +1 έτος συμβόλαιο). Ξέραμε όλοι για την ελληνοποίηση που έχει τεθεί ως πρώτος στόχος από τον Γιαννακόπουλο, αλλά κανείς μα κανείς δεν φανταζόταν για αυτό που πρόκειται να συμβεί.

Άλλο ελληνικός κορμός και άλλο Εθνική Ελλάδος. Πρέπει κάποιος να το εξηγήσει στην διοίκηση πάραυτα!

Για να μην πολυλογώ, μπείτε και εδώ και εδώ και εδώ και διαβάστε τα όσα πρόκειται να αλλάξουν τον Παναθηναϊκό, και μάλλον βραχυπρόθεσμα προς το χειρότερο. Άσε που φοβάμαι ότι μπορεί να καταλήξουν κάποιοι από τους 3 ξένους μας πυλώνες στον "αιώνιο".

Αν τελικά ισχύουν αυτά... Είμαι έτοιμη να δακρύσω στη κυριολεξία (κι όχι από χαρά) . Τον Παναθηναϊκό της καλαθόσφαιρας τον αγαπάω, και έκανα χλμ από Πάτρα κάθε λίγο και λιγάκι για να τον στηρίξω με την παρουσία μου στο γήπεδο, αν και φοιτήτρια με πληθώρα υποχρεώσεων. Δεν μπορώ να δεκτώ ότι από την Ομάδα μου θα λείπουν τρία σπουδαία στολίδια της. Σε καμία περίπτωση. Αν με ρωτούσαν πριν λίγες μέρες για το ποιον ήθελα στην ΠΑΝΑΘΑ ,θα του έλεγα Καλάθη και Μάντζαρη με κάθε αντάλλαγμα. Τώρα, υπό αυτές τις συνθήκες, απλά δεν τίθεται θέμα για μένα. Γίονας, Τζέιμς, και Στεφάν ΠΡΕΠΕΙ να συνεχίσουν να φοράνε το τριφύλλι στο στήθος. ΤΕΛΟΣ.

Δε μιλάνε για τελειωμένη υπόθεση, απλά για το τι "αναμένεται" να γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Επιτέλους.
σήμερα αρχίζει το μουντιάλ.
Καλή τύχη σε Ελλάδα και Ισπανία που υποστηρίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Έτσι, όχι μόνο αρχίζει το Μουντιάλ, αλλά βρήκαμε και δικαιολογία για πιθανή αποτυχία στην εξεταστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εε το μουντιάλ θα ναι στις 1 στις 3 το βράδυ.
Όλοι ξύπνιοι να δούμε όλα τα ματς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εε το μουντιάλ θα ναι στις 1 στις 3 το βράδυ.
Όλοι ξύπνιοι να δούμε όλα τα ματς
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα όχι ρε συ :hehe: Μια προσπάθεια θα κάνω να δω το ένα τουλάχιστον. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Αι μωρε gate4.
Να ξερεις η Ελλαδα παιζει στις 19:00 το πρωτο ματς.
Στις 1:00 το 2 ματς
και στις 23:00 το δευτερο.
(με ωρες Ελλαδας μιλαω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
«Πρόταση από τον Παναθηναϊκό ο Χίκμαν»
Ο Ρίκι Χίκμαν ολοκλήρωσε τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ και η μεριά του παίκτη αποκάλυψε πως υπάρχει πρόταση από τον Παναθηναϊκό!
Συγκεκριμένα, ο Αμερικανός Doug Neustadt, που εκπροσωπεί τον Ρίκι Χίκμαν τόνισε στο one.co.il πως ο γκαρντ της Μακάμπι Τελ Αβίβ έχει δεχθεί πρόταση από τον Παναθηναϊκό!

Ο Ρίκι Χίκμαν (G, γενν. το 1985, ύψος 1.89) κατέκτησε φέτος την Ευρωλίγκα με τη Μακάμπι, έχοντας 12.2 πόντους (32.6% στα τρίποντα), 2.6 ριμπάουντ και 2.7 ασίστ κατά μέσο όρο ανά αγώνα (28:43 λεπτά / 30 συμμετοχές).

Τα... σκάει για την επιστροφή του Καλάθη!
Ο Παναθηναϊκός υπερδιπλιάζει σε καθαρό πόσο τις ετήσιες μικτές απολαβές του Νικ Καλάθη στους Γκρίζλις και τον καλεί να φορέσει και πάλι τα πράσινα μέχρι το 2017! Το σκέφτεται σοβαρά o 25χρονος ομογενής γκαρντ.

«Θυσιάζει» Γκιστ και Λάσμε για Καλάθη!Γκιστ και Λάσμε ψάχνουν για ομάδες.

Πόσο θέλουνε για να μας τρελάνουν;;;; Αν πραγματοποιηθεί αποχώρηση Γκιστ-Λάσμε , τους βλέπω σύντομα "απέναντι" και δε μου αρέσει καθόλου αυτό το σκηνικό... Πφφφ... το βλέπω άδειο το ΟΑΚΑ από του χρόνου. Τσάμπα ενοίκιο θα πληρώνει ο Τράκης.

Ρε παιδιά, εσάς ποια είναι η άποψή σας(ανεξαρτήτως ομαδικών προτιμήσεων) ;; Είναι δυνατόν να διαλύεις τον βασικό κορμό σου, όταν αντίστοιχοι παίκτες στο εξωτερικό υπάρχουν λίγοι και πανάκριβοι; Και ο Παππαγιάννης που θέλουν να αποκτήσουν οι πράσινοι, είναι ξεκάθαρο πως μάξιμουμ 2 χρόνια θα αγωνιστεί στην Ευρώπη. Το έχει ξεκαθαρίσει και ο ίδιος μάλιστα. Το ίδιο και ο Καλάθης. Μάξιμουμ 3 χρόνια. Πώς θα τους κρατήσουν;; Και επίσης, εξίσου σημαντικό: Πιστεύει κανείς ότι ο Ολυμπιακός δεν θα κινηθεί για την απόκτηση τουλάχιστον ενός εκ των Γκιστ-Λάσμε-Γιόνας , εάν αυτοί αφεθούν ελεύθεροι από τον "αιώνιο" αντίπαλό τους;;; Είναι σαν νατους κάνεις δώρο...

___________________________________________________________

Έναρξη Μουντιάλ σήμερα! Αυτές τις μέρες θα δω τόση τηλεόραση όση δεν είχα δει τα τελευταία 4 χρόνια! :D
Πάμε Ελλαδάρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Πόσο θέλουνε για να μας τρελάνουν;;;; Αν πραγματοποιηθεί αποχώρηση Γκιστ-Λάσμε , τους βλέπω σύντομα "απέναντι" και δε μου αρέσει καθόλου αυτό το σκηνικό... Πφφφ... το βλέπω άδειο το ΟΑΚΑ από του χρόνου. Τσάμπα ενοίκιο θα πληρώνει ο Τράκης.

Ρε παιδιά, εσάς ποια είναι η άποψή σας(ανεξαρτήτως ομαδικών προτιμήσεων) ;; Είναι δυνατόν να διαλύεις τον βασικό κορμό σου, όταν αντίστοιχοι παίκτες στο εξωτερικό υπάρχουν λίγοι και πανάκριβοι; Και ο Παππαγιάννης που θέλουν να αποκτήσουν οι πράσινοι, είναι ξεκάθαρο πως μάξιμουμ 2 χρόνια θα αγωνιστεί στην Ευρώπη. Το έχει ξεκαθαρίσει και ο ίδιος μάλιστα. Το ίδιο και ο Καλάθης. Μάξιμουμ 3 χρόνια. Πώς θα τους κρατήσουν;; Και επίσης, εξίσου σημαντικό: Πιστεύει κανείς ότι ο Ολυμπιακός δεν θα κινηθεί για την απόκτηση τουλάχιστον ενός εκ των Γκιστ-Λάσμε-Γιόνας , εάν αυτοί αφεθούν ελεύθεροι από τον "αιώνιο" αντίπαλό τους;;; Είναι σαν νατους κάνεις δώρο...

___________________________________________________________

Έναρξη Μουντιάλ σήμερα! Αυτές τις μέρες θα δω τόση τηλεόραση όση δεν είχα δει τα τελευταία 4 χρόνια! :D
Πάμε Ελλαδάρα!
Μην ασχολούμενος πολύ με το μπάσκετ, αλλά παρακολουθώντας κυρίως τους τελικούς της Α1, δεν μπορώ να καταλάβω το νόημα της αποχώρησης των Γκιστ-Λάσμε ειδικά, (εφόσον θέλουν να μείνουν). Γιατί καλή και η Ελληνοποίηση, αλλά το παν είναι να ξέρει ο Γιαννακόπουλος γιατί την κάνει. Να μη γίνεται Ελληνοποίηση για την Ελληνοποίηση. Στο τρίτο άρθρο που παρέθεσες το πρωί, ο Κοντός φαίνεται ότι επικροτεί αυτήν την κίνηση. :confused: Νομίζω ότι το κάνει και ένα πράσινο πρωτοσέλιδο.:/:

Τέλος πάντων, από σήμερα Μουντιάλ και από αύριο ολονυχτίες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kαλα νταξ ο Δημητρακης ειναι μεγαλος:whatever: Ο Λασμε και ο Γκιστ ειδικα νομιζει οτι μπορουν να αντικατασταθουν ετσι απλα; Γιατι αποτελουν ενα φοβερο διδυμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Μην ασχολούμενος πολύ με το μπάσκετ, αλλά παρακολουθώντας κυρίως τους τελικούς της Α1, δεν μπορώ να καταλάβω το νόημα της αποχώρησης των Γκιστ-Λάσμε ειδικά, (εφόσον θέλουν να μείνουν). Γιατί καλή και η Ελληνοποίηση, αλλά το παν είναι να ξέρει ο Γιαννακόπουλος γιατί την κάνει. Να μη γίνεται Ελληνοποίηση για την Ελληνοποίηση. Στο τρίτο άρθρο που παρέθεσες το πρωί, ο Κοντός φαίνεται ότι επικροτεί αυτήν την κίνηση. :confused: Νομίζω ότι το κάνει και ένα πράσινο πρωτοσέλιδο.:/:

Τέλος πάντων, από σήμερα Μουντιάλ και από αύριο ολονυχτίες:clapup:

Νίκο, συμφωνώ μαζί σου. Και εγώ το βρίσκω παράλογο το όλο θέμα. Ο Γιαννακόπουλος έχει μπερδέψει την ελληνοποίηση με την Εθνική Ελλάδος. Εκτός και αν δεν υπάρχει ρευστό και δε το λέει ξεκάθαρα. Αλλά αν είναι έτσι, τα 6 μύρια για τον Καλάθη που τα βρήκε, αφού οι Γιόνας, Λάσμε, Γκιστ, αμείβονται συνολικά με 2,5 εκατομμύρια. Όσο για τον Κοντό, λογικό. Τα ίδια κάνει και η Μπάκουλη. Από τους Γιαννακόπουλους πληρώνονται, τι περιμένουμε να μας πούνε; (Άλλωστε οπαδισμός και δημοσιογραφία δεν πάνε μαζί! )

_____________________

Μουντιάλ... Επιτέλους! Θα χορτάσουμε μπάλα. Εγώ επιθυμώ πολλές εκπλήξεις και outsider. Καλοί οι Ισπανοί, αλλά έχω βαρεθεί να τους βλέπω να σηκώνουν τίτλους.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crooked

Νεοφερμένος

Ο Crooked αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
https://www.gazzetta.gr/basketball/article/622911/option-out-oi-matsioylis-lasme-mpramos-kari-sangk

η μέρα που ο παναθηναικός μικραίνει επικίνδυνα. κρίμα πραγματικά.

μακάρι να κάνει κάποια κίνηση ο ολυμπιακός ειδικά για τον Γκιστ. Τέτοιοι παίχτες δύσκολα βρίσκονται στην Ευρώπη. Μακάρι αλλά δύσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μακαρι να τους παρει ο Ολυμπιακος γιατι μας αξιζει με τετοια συμπεριφορα του τραβατρομπα Δημητρακη:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
... Αυτή τη στιγμή και δεν πα να με βρίσετε ή να με κοροϊδέψετε για αυτό που θα πω, κλαίω στην κυριολεξία...

Κάθε εβδομάδα έκανα χλμ από Πάτρα για να δω την αγαπημένη μου ομάδα, σπαταλώντας χρήματα που τα περιόριζα από άλλες μου ανάγκες, και τη στήριζα με όποιον τρόπο μπορούσα. Σιχαίνομαι τον μαλάκα τον τράκη για αυτό που έκανε. Αισθανόμουν θαυμασμό και άμετρη εκτίμηση για τον μπασκετικό Παναθηναϊκό, και τώρα αισθάνομαι μόνο θλίψη. Ας είναι. Λυπάμαι μόνο τον Διαμαντίδη. Δεν του αξίζει η διάλυση της ομάδος του. Και ΝΑΙ, γουστάρω ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ να πάνε και 4 στον Γαύρο και να παίζουν εκεί ακόμα καλύτερα. Μακάρι. Και να κάνουμε να δούμε πρωτάθλημα 10 χρόνια.

Γαμώτο, ήταν που ήταν η διάθεσή μου σκατά... ήρθε και έδεσε τώρα με τα Τάρταρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχουν άλλα πράγματα για τα οποία αξίζει κανείς να κλαίει. Εντάξει, ξέρω ότι μερικοί παθιάζονται με την ομάδα τους και δεν τους κρίνω, απλά μου φαίνεται κάπως να αντιδρά κανείς έτσι. Φιλικά πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Υπάρχουν άλλα πράγματα για τα οποία αξίζει κανείς να κλαίει. Εντάξει, ξέρω ότι μερικοί παθιάζονται με την ομάδα τους και δεν τους κρίνω, απλά μου φαίνεται κάπως να αντιδρά κανείς έτσι. Φιλικά πάντα.

Συμφωνώ μαζί σου. Αλλά τι να κάνω, ήταν αντίδραση της στιγμής.:) Δεν είναι θέμα πάθους, είναι ότι όταν μεγαλώνεις βλέποντας από κοντά την ομάδα σου, και εκείνη με τη σειρά της σε αθλητικά πλαίσια πάντα ,σου προσφέρει χαρές, στενοχωριέσαι στις ερχόμενες αρνητικές εξελίξεις. Αυτό μόνο.

Υ.Γ : Άσε που είμαι και ευσυγκίνητος άνθρωπος...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Άσχετο, αλλά μόλις τελείωσα Πανελλήνιες και απόψε αρχίζει το Μουντιάλ...
Συμπέρασμα: Τρελαίνομαι, πορώνομαι πώς το λένε :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
Μην εκπλαγείται αν μόλις τελειώσει το σνιφάρισμα ο Τράκης θα τους ζητάει πίσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Παιδια ο γκιστ μενει μαλλον
Οσο για λασμε ...μαλλον ο τρακης δεν πηρε την δοση του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
https://www.sport-fm.gr/article/anoikse-i-porta-ston-panathinaiko/770627 Τελικά επιβεβαιώθηκαν οι φήμες που γράφτηκαν.
... Αυτή τη στιγμή και δεν πα να με βρίσετε ή να με κοροϊδέψετε για αυτό που θα πω, κλαίω στην κυριολεξία...

Κάθε εβδομάδα έκανα χλμ από Πάτρα για να δω την αγαπημένη μου ομάδα, σπαταλώντας χρήματα που τα περιόριζα από άλλες μου ανάγκες, και τη στήριζα με όποιον τρόπο μπορούσα. Σιχαίνομαι τον μαλάκα τον τράκη για αυτό που έκανε. Αισθανόμουν θαυμασμό και άμετρη εκτίμηση για τον μπασκετικό Παναθηναϊκό, και τώρα αισθάνομαι μόνο θλίψη. Ας είναι. Λυπάμαι μόνο τον Διαμαντίδη. Δεν του αξίζει η διάλυση της ομάδος του. Και ΝΑΙ, γουστάρω ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ να πάνε και 4 στον Γαύρο και να παίζουν εκεί ακόμα καλύτερα. Μακάρι. Και να κάνουμε να δούμε πρωτάθλημα 10 χρόνια.

Γαμώτο, ήταν που ήταν η διάθεσή μου σκατά... ήρθε και έδεσε τώρα με τα Τάρταρα...

Ψυχραιμία κατ΄αρΧάς. Περίμενε να δεις τα αποτελέσματα στο τέλος της χρονιάς. Εξάλλου στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό (Τράκης ; )
Δε βλέπεις εμάς τους ΑΕΚτζήδες που αν και πέσαμε 2 κατηγορίες(πικραθήκαμε κι εμείς παρά πολύ, δηλαδή, οι αντιδράσεις ήταν πολύ πιο...ήπιες απ΄όσο θα περίμενε κανείς; :hmm: Εγώ υποψιάζομαι ότι μπορεί και να υπήρξε κάποιο παρασκήνιο-γιατί όντως φαίνεται ότι η πλειοψηφία των οπαδών σας τους ήθελε και τη νέα αγωνιστική περίοδο-οπότε φαντάζει περίεργη απόφαση.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top