Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιζει να μην εχεις δει καν τον Παναθηναικο φετος και παρολα αυτα λες οτι δεν παιρνουν τα ποδια τους. Τεσπα πληροφοριακα και μονο μιλωντας η φετινη ομαδα του Παναθηναικου αν και οικονομικα ειναι ακομα πιο αποδυναμωμενη απο περσυ με αρκετα πιο χαμηλο μπατζετ παιζει πολυ καλυτερα σε σχεση με περσυ και δειχνει μια δουλεμενη ομαδα με προοπτικες να βελτιωθει ακομα περισσοτερο τα επομενα χρονια... Ηταν για πρωταθλημα; Oχι φυσικα, δεν εχει καν το μεταλο να παιρνει ολα τα φαινομενικα ευκολα παιχνιδια ομως ειναι μια αξιοπρεπης ομαδας με πολυ ταλεντο.
Νταξ αν νικαγε ο Ολυμπιακος σιγα μην ηταν στημενο στον πρωτο αγωνα μια χαρα χαρουμενος ησουν. Η αντικειμενικη αληθεια ειναι πως παιξατε χαλια εμεις στηθηκαμε καλα και εγινε βιασμος κανενας οπαδος του Ολυμπιακου δεν χαιρεται να τρωει 3 μεσα στην εδρα του απο τον Παναθηναικο. Εγω πχ τοτε που πηραμε το πρωταθλημα το 2010 ειχα ξενερωσει απιστευτα που χασαμε 0-1 (εστω αν ειχατε πολυ τυχη σε εκεινο το παιχνιδι). Χθες μας τα ειχατε πριξει οτι θα φαμε 5, θα μας σκισετε κτλ και ηρθε 0-3 επομενως εχουμε καθε λογο να ειμαστε χαρουμενοι ολοι οι αντιολυμπιακου της Ελλαδας (οχι μονο οι Παναθηναικοι).
Και ναι οντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τον Παναθηναικο γιατι με βαση το μπατζετ του (που ειναι εκωφαντικα μικροτερο του Ολυμπιακου) οτι καταφερε φετος (ειδικα το χθεσινο) με ικανοποιει απολυτα. Μην ξεχνας πως την χρονια που ειχατε καποια οικονομικα προβληματακια (οχι τραγικα) ειχατε βγει......7οι. Και ξαναλεω πως η χαρα ειναι ακομα μεγαλυτερη γιατι σε οικονομικο επιπεδο οι αναμετρησεις μας αυτα τα 2 τελευταια χρονια ειναι επιπεδου....Δαβιδ με Γολιαθ και παρολα αυτα ειμαστε καλυτεροι και ειδικα χθες εγινε κατι που δεν εχει ξαναγινει στην ιστορια των αναμετρησεων μας:)

υγ Νταξ για το περσινο ειλικρινα με καθε καλη διαθεση σου λεω να το ξαναδεις γιατι πραγματικα το εχει παραδεχτει μεχρι και ο Τσουκαλας:P
υγ2 Πιστευω θα ληψει ο Μητρογλου στον Ολυμπιακο που φαινεται να εκανε πολυ κακη επιλογη καθως δεν τον βαζει καν ο προπονητης του στην Φουλαμ. Κριμα γιατι ως Ελληνας τον θελω φορμαρισμενο για το Μουντιαλ και οχι παγκιτη.
Ναι, συμφωνώ ότι παίζετε τέλεια βάσει του μπάτζετ σας, ναι, παρακολουθώ τον Παναθηναϊκό αλλά μην μου λες ότι σε κάθε ματς σκίζει :P Φέρνει κάτι ισοπαλίες και ήττες με καφενεία που μέχρι και εσείς τους γαμωσταυρίζετε. Αυτό που λες για τα ντέρμπι ότι παίζετε με πιο πολύ πάθος κλπ ίσως οφείλεται στο ότι έχετε πιο πολλούς Έλληνες. Για τον ξένο είτε παίζει ΟΣΦΠ-Άρης είτε ΟΣΦΠ-ΠΑΟ το ίδιο κάνει. Στο ματς του 2010 που χάσατε δεν ήταν καθαρά θέμα τύχης. Είχατε πάρα πολλές ευκαιρίες αλλά στο β' μέρος ο Ολυμπιακός ξύπνησε, και είχε και 1-2 δοκάρια αν θυμάμαι καλά. Όσο για το χέρι του Μανιάτη το ξέρω ότι όλοι το δέχονται, αλλά εμένα μου φαίνεται ακούσιο ρε φίλε όσες φορές και να το δω, και δεν το λέω για να υποστηρίξω (πια) τον Ολυμπιακό γιατί το ματσάκι το είχε πειράξει ο χοντρός έτσι κι αλλιώς.
Υγ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όσο ακούσιο ήταν το χέρι του μανιάτη τόσο offside ήταν ο κατσουράνης.

Σε κάποια φάση νόμιζα ότι πήγα σε αγώνα βόλευ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πω ξεφτιλα... Κατι παει στραβα στο μπασκετ πραγματικα...

Ναι, συμφωνώ ότι παίζετε τέλεια βάσει του μπάτζετ σας, ναι, παρακολουθώ τον Παναθηναϊκό αλλά μην μου λες ότι σε κάθε ματς σκίζει :P Φέρνει κάτι ισοπαλίες και ήττες με καφενεία που μέχρι και εσείς τους γαμωσταυρίζετε. Αυτό που λες για τα ντέρμπι ότι παίζετε με πιο πολύ πάθος κλπ ίσως οφείλεται στο ότι έχετε πιο πολλούς Έλληνες. Για τον ξένο είτε παίζει ΟΣΦΠ-Άρης είτε ΟΣΦΠ-ΠΑΟ το ίδιο κάνει. Στο ματς του 2010 που χάσατε δεν ήταν καθαρά θέμα τύχης. Είχατε πάρα πολλές ευκαιρίες αλλά στο β' μέρος ο Ολυμπιακός ξύπνησε, και είχε και 1-2 δοκάρια αν θυμάμαι καλά. Όσο για το χέρι του Μανιάτη το ξέρω ότι όλοι το δέχονται, αλλά εμένα μου φαίνεται ακούσιο ρε φίλε όσες φορές και να το δω, και δεν το λέω για να υποστηρίξω (πια) τον Ολυμπιακό γιατί το ματσάκι το είχε πειράξει ο χοντρός έτσι κι αλλιώς.
Υγ.


Δεν θυμαμαι για δοκαρια του Ολυμπιακου αντιθετα θυμαμαι κανα 2 του Παναθηναικου (σιγουρα ενα με Σαλπιγγιδη) ομως νταξ μπαλα ειναι και γυριζει και το 2007 που ειχαμε κερδισει 0-1 με τον Παπαδοπουλο μια φαση ειχαμε κανει στην κυριολεξια (αν και δεν ειχε δωθει πεναλντι):P Ειπα για φετος δεν περιμενε κανενας λογικος παναθηναικος να παιρναμε το πρωταθλημα ομως δεδομενου οτι στην ουσια αποδυναμωθηκαμε απο τους καλυτερους περσυνους μας παιχτες (Σισοκο, Μαυριας, Φιγκεροα) τα πηγαμε αρκετα καλα. Ειδικα στα ντερμπι και τον Παοκ και τον Ολυμπιακο παιξαμε πολυ καλα. Ταλεντο υπαρχει και πολυ μαλιστα τωρα το θεμα ειναι αν θα τους κρατησει (δεν θα ειμαι πλεονεκτης να ζητησω και μεγαλες μεταγραφες αλλα αμα μπει ο Γιαννακοπουλος σιγουρα τα πραγματα θα γινουν καλυτερα).

υγ Tην κατακρινεις την συμπεριφορα του μαλακα ή οχι; Ασε τα θεατρα κτλ αμα σου πεταξουν και εσενα στο προσωπο ενα γεματο ποτηρι πες μου μετα οτι δεν σε πειραξε και οτι δεν τρεχει τιποτα.
--> και εδω θεατρο εκανε ο Μαυρογεννιδης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πω ξεφτιλα... Κατι παει στραβα στο μπασκετ πραγματικα...




Δεν θυμαμαι για δοκαρια του Ολυμπιακου αντιθετα θυμαμαι κανα 2 του Παναθηναικου (σιγουρα ενα με Σαλπιγγιδη) ομως νταξ μπαλα ειναι και γυριζει και το 2007 που ειχαμε κερδισει 0-1 με τον Παπαδοπουλο μια φαση ειχαμε κανει στην κυριολεξια (αν και δεν ειχε δωθει πεναλντι):P Ειπα για φετος δεν περιμενε κανενας λογικος παναθηναικος να παιρναμε το πρωταθλημα ομως δεδομενου οτι στην ουσια αποδυναμωθηκαμε απο τους καλυτερους περσυνους μας παιχτες (Σισοκο, Μαυριας, Φιγκεροα) τα πηγαμε αρκετα καλα. Ειδικα στα ντερμπι και τον Παοκ και τον Ολυμπιακο παιξαμε πολυ καλα. Ταλεντο υπαρχει και πολυ μαλιστα τωρα το θεμα ειναι αν θα τους κρατησει (δεν θα ειμαι πλεονεκτης να ζητησω και μεγαλες μεταγραφες αλλα αμα μπει ο Γιαννακοπουλος σιγουρα τα πραγματα θα γινουν καλυτερα).

υγ Tην κατακρινεις την συμπεριφορα του μαλακα ή οχι; Ασε τα θεατρα κτλ αμα σου πεταξουν και εσενα στο προσωπο ενα γεματο ποτηρι πες μου μετα οτι δεν σε πειραξε και οτι δεν τρεχει τιποτα.
--> και εδω θεατρο εκανε ο Μαυρογεννιδης;

Ρε εγώ το είπα από την αρχή για τα ζώα που πετάνε αντικείμενα, άσχετα από τον Αναστασίου. Κι ο Μαυρογενίδης τα ίδια ακριβώς. Στο μπάσκετ και οι δύο τρέχουμε τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Μακάρι να μην τρέχαμε και οι 2 αλλά να ταν περίπατος στο μπάσκετ.
Όμως οι μεγάλες ομάδες στα δύσκολα φενονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Τέλος ο Πεδουλάκης...​



Παρελθόν αποτελεί από την τεχνική ηγεσία του «τριφυλλιού» ο Έλληνας τεχνικός, μετά την χθεσινή εντός έδρας ήττα-σοκ της ομάδας από την ουραγό του ομίλου στην Euroleague, Λαμποράλ Κούτσα

Παναθηναϊκός και Αργύρης Πεδουλάκης δεν συνεχίζουν μαζί. Πριν από λίγη ώρα η ΚΑΕ Παναθηναϊκός ανακοίνωσε την λύση της συνεργασίας της, κοινή συναινέσει, με τον Έλληνα προπονητή, ο οποίος «πληρώνει» τις κακές εμφανίσεις της ομάδας στο Top-16 της Euroleague, αλλά και το γεγονός πως ο Παναθηναϊκός καθ' όλη την διάρκεια της φετινής σεζόν δεν μπόρεσε να παίξει το μπάσκετ που θα ήθελαν όλοι (διοίκηση, ομάδα, κόσμος) και δεν παρουσίασε σημάδια βελτίωσης.

Αποκορύφωμα, φυσικά, δεν ήταν άλλο από την κάκιστη εμφάνιση του «τριφυλλιού» και την ήττα-σοκ μέσα στο ΟΑΚΑ από την Λαμποράλ Κούτσα. Μια ήττα, από την ουραγό του ομίλου του Παναθηναϊκού, η οποία έθεσε εκτός διεκδίκησης της δεύτερης θέσης τους «πράσινους», ενώ παράλληλα έβαλε την ομάδα να... παίζει με την φωτιά ακόμα και για την πρόκρισή της στην επόμενη φάση της διοργάνωσης.
Η διοίκηση του Παναθηναϊκού αμέσως μετά το τέλος της περασμένης περιόδου, που βρήκε τον Παναθηναϊκό να κατακτάει το double με πολύ εύκολο τρόπο, χωρίς δεύτερη σκέψη αποφάσισε να δώσει την ευκαιρία στον Αργύρη Πεδουλάκη να συνεχίσει στο τιμόνι της ομάδας και να συνεχίσει το έργο του.

Ο Έλληνας τεχνικός όμως, στην δεύτερη σεζόν του στο «τριφύλλι», δεν μπόρεσε να κάνει την ομάδα να αποδώσει όπως ήθελαν όλοι. Οι «πράσινοι», μέχρι στιγμής, δεν έδειξαν καμία στιγμή να βγάζουν το επιθετικό τους ταλέντο πάνω στο παρκέ, στηριζόμενοι (τις περισσότερες φορές) αποκλειστικά και μόνο στο κομμάτι της άμυνας. Αυτό δεν έχει βοηθήσει τον Παναθηναϊκό στην ευρωπαϊκή του πορεία, κάτι που αποτελεί πρωταρχικό στόχο στην φιλοσοφία και τον προγραμματισμό της ομάδας. Ως εκ τούτου και ύστερα από την συνάντηση που είχε η διοίκηση του «τριφυλλιού» με τον Αργύρη Πεδουλάκη αποφασίστηκε το «διαζύγιο», καθώς θεωρήθηκε και από τις δύο πλευρές η καλύτερη λύση.

Στο πέρασμά του από τον Εξάστερο ο Πεδουλάκης κατέκτησε δύο Κύπελλα Ελλάδας (2013, 2014) κι ένα πρωτάθλημα Ελλάδας (2013). Το ρεκόρ του την περσινή σεζόν ήταν 22-4 στην κανονική περίοδο της Α1, 8-0 στα πλέι οφ και 3-0 στο Κύπελλο.

Η ανακοίνωση της ΚΑΕ Παναθηναϊκός:

«Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας με τον προπονητή κ. Αργύρη Πεδουλάκη.
Ο πρόεδρος της ΚΑΕ κ. Δημήτρης Γιαννακόπουλος ευχαριστεί τον κ. Πεδουλάκη, ο οποίος ανέλαβε σε μια πολύ δύσκολη περίοδο και κατάφερε να οδηγήσει την ομάδα σε τρεις τίτλους. Θα είναι πάντα ξεχωριστό μέλος της Παναθηναϊκής οικογένειας.
Τη Δευτέρα η ομάδα θα προπονηθεί υπό τις οδηγίες του κ. Φραγκίσκου Αλβέρτη».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Νομίζω πως δεν ήταν και η καλύτερη στιγμή αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Νομίζω πως δεν ήταν και η καλύτερη στιγμή αυτή.

Πες τα βρε Τζόνυ! Αν δε σου κάνει ο Αργύρης, διώξε τον αλλά το καλοκαίρι, στο τέλος της σαιζόν. Δεν είναι σωστό να αλλάζεις στη μέση της χρονιάς προπονητή...
Κάτι μου λέει ότι έρχεται ο Κατσικάρης... Νομίζω θα βγω αληθινή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Συμφωνω κι εγω, μια αλλαγη προπονητη τωρα σημαινει οτι θα παει ακεφαλη η ομαδα. Βεβαια με αλλαγη ψυχολογιας μπορει να παμε καλυτερη αλλα ειναι ρισκο. Για να δουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GerwnOnoufrios

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Η Α.Ε.Κ με τους παίκτες που έχει πάρει,του χρόνου στην Β' Εθνική στο πρωτάθλημα θα κάνει πλάκα,και στο Κύπελλο θα φτάσει ψηλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βλακεία. Μπορεί να μην είναι ο καλύτερος ο Πεδουλάκης αλλά τώρα είμαστε στην πιο κρίσιμη καμπή της σεζόν και οι δύο ομάδες. Μέχρι να συγχρονιστεί ο καινούργιος θα πάρει καιρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ναι πάθαμε ήττα σοκ από την ουραγό του ομίλου.
Αλλά έτσι είναι το μπάσκετ όλο εκπλήξεις.
Την μια στιγμλη νικάς την άλλη χάνεις από αντίπαλο που νόμιζες ότι την είχες άνετα μέσα στην έδρα σου,
Πιστεύω ότι κακώς έφυγε ο Πεδουλάκης.
Αν έπρεπε να πάρουμε καινούργιο προπονητή επρέπε να το κάνουνμε από την αρχή της καινούργιας σεζόν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω δεν ξερω αν συμφωνω γιατι οντως δεν παιζει καλα φετος ο Παναθηναικος και δεν νομιζω οτι κατι τετοιο δικαιολογειται απο το ροστερ που διαθετει (ιδιο με το περσινο με προσθηκη καλων παιχτων). Ομως οντως ειναι ρισκο μια τετοια αποφαση. Ελπιζω να λειτουργησει υπερ μας και να ανεβασει την ψυχολογια της ομαδας. Μακαρι να παρουμε εναν προπονητη μεγαλης κλασης (δυσκολο ομως τετοια περιοδο). Οπως και να εχει παντως τον ευχαριστουμε και αναγνωριζουμε την συμβολη του στον Παναθηναικο (3 τιτλοι, πολυ καλη πορεια περσυ στην Ευρωλιγκα και σπουδαια αντιμετωπιση των παιχνιδιων με τον Ολυμπιακο). Ειχε εξαλου πολυ δυσκολο εργο καθως πηρε τον Παναθηναικο σε μεταβατικο σταδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ο πεδουλακης θα επιστρεψει παλι θα το δειτε τρολια του δημητρη ειναι οι πληροφοριες μου αυτο λενε.

Εγω δεν ξερω αν συμφωνω γιατι οντως δεν παιζει καλα φετος ο Παναθηναικος και δεν νομιζω οτι κατι τετοιο δικαιολογειται απο το ροστερ που διαθετει (ιδιο με το περσινο με προσθηκη καλων παιχτων). Ομως οντως ειναι ρισκο μια τετοια αποφαση. Ελπιζω να λειτουργησει υπερ μας και να ανεβασει την ψυχολογια της ομαδας. Μακαρι να παρουμε εναν προπονητη μεγαλης κλασης (δυσκολο ομως τετοια περιοδο). Οπως και να εχει παντως τον ευχαριστουμε και αναγνωριζουμε την συμβολη του στον Παναθηναικο (3 τιτλοι, πολυ καλη πορεια περσυ στην Ευρωλιγκα και σπουδαια αντιμετωπιση των παιχνιδιων με τον Ολυμπιακο). Ειχε εξαλου πολυ δυσκολο εργο καθως πηρε τον Παναθηναικο σε μεταβατικο σταδιο...

λοιπον το γραφω εδω και κρατα το μηνυμα.η ομαδα θα παρει την ευρωλιγκα σε 3 μηνες ομως μην πανηγυριζετε τοτε οταν εγω το λεω τωρα γελατε ολοι.θα προκυψει τετραπλη ισοβαθμια στο 8 6 μιλανο,παναθηναικος,φενερ,μαλαγα και θα βγουμε δευτεροι,η φενερ τριτη και η μαλαγα τεταρτη,η αρμανι εκτος.ο ολυμπιακος στο 7 7 θα μεινει εκτος.playoffs με μακαμπι θα την πεταξουμε εξω ημιτελικος με cska θα της κανουμε πλακα και τελικο με μπαρτσελονα repetition του 1996 με τη ν ταπα του βρανκοβιτς.περιμενε και θα δεις.εγω επαιξα 50 ευρω μιλαμε θα παρω χοντρο χρημα.θα πει καποιος πως θα μεινει εξω το μιλανο ακου τη φολα πως θα τη φαει.θα χασει απο λαμποραλ ναι θα χασει για να στο λεω κατι ξερω και απο μαλαγα και φενερ και θα κερδισει μονο εφες και μπαρτσελονα που θα ναι αδιαφορη.οι ισοβαθμιες δεν την ευνοουν και θα μεινει εξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
ο πεδουλακης θα επιστρεψει παλι θα το δειτε τρολια του δημητρη ειναι οι πληροφοριες μου αυτο λενε.



λοιπον το γραφω εδω και κρατα το μηνυμα.η ομαδα θα παρει την ευρωλιγκα σε 3 μηνες ομως μην πανηγυριζετε τοτε οταν εγω το λεω τωρα γελατε ολοι.θα προκυψει τετραπλη ισοβαθμια στο 8 6 μιλανο,παναθηναικος,φενερ,μαλαγα και θα βγουμε δευτεροι,η φενερ τριτη και η μαλαγα τεταρτη,η αρμανι εκτος.ο ολυμπιακος στο 7 7 θα μεινει εκτος.playoffs με μακαμπι θα την πεταξουμε εξω ημιτελικος με cska θα της κανουμε πλακα και τελικο με μπαρτσελονα repetition του 1996 με τη ν ταπα του βρανκοβιτς.περιμενε και θα δεις.εγω επαιξα 50 ευρω μιλαμε θα παρω χοντρο χρημα.θα πει καποιος πως θα μεινει εξω το μιλανο ακου τη φολα πως θα τη φαει.θα χασει απο λαμποραλ ναι θα χασει για να στο λεω κατι ξερω και απο μαλαγα και φενερ και θα κερδισει μονο εφες και μπαρτσελονα που θα ναι αδιαφορη.οι ισοβαθμιες δεν την ευνοουν και θα μεινει εξω.
Μωρέ μακάρι να πάει ο παο την euroleague αλλα τώρα μιάζει με όνειρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Marcus...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
...Berg !!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

...Berg !!!!!!!!!!!!!!!!
1 ακόμη και φτάνει πρώτος στην λίστα των σκορερ στο πρωτάθλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.youtube.com/watch?v=3nW1_6XTWe4#t=75

Kαλα ο τυπος δεν υπαρχει μιλαμε:worship::P Ειδικα στο 1.00 ειχα λιωσει :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Θλάση ο Τζέιμς Γκιστ. Χάνει τον αγώνα με την Εφές στην Τουρκία.

Δυσάρεστα ήταν τα νέα για τον Αμερικανό ο οποίος έχει υποστεί θλάση στον οπίσθιο μηριαίο.

Με άσχημο τρόπο ξεκίνησε η εβδομάδα για τον Παναθηναϊκό αφού οι «πράσινοι» θα στερηθούν τις υπηρεσίες του Τζέιμς Γκιστ για το επόμενο διάστημα! Ο Αμερικανός που αισθάνθηκε ενοχλήσεις κατά την διάρκεια του χθεσινού αγώνα στο all star game υποβλήθηκε σήμερα σε εξετάσεις και μαγνητική τομογραφία με την διάγνωση των γιατρών να κάνει λόγο για θλάση στον οπίσθιο μηριαίο!

Φυσικά και στον Παναθηναϊκό (για μία ακόμα φορά στην χρονιά) τα έχουν με την τύχη τους, μιας και είναι βέβαιο πως ο Γκιστ δεν θα είναι σε θέση να αγωνιστεί κόντρα στην Εφές, στο παιχνίδι της Παρασκευής και... βλέπουμε!




... :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top