Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Απαράδεκτη η ομάδα μου στο μπάσκετ.


Ήμαστε όντως ανώτεροι.:D Μόνο αυτές τις βλακείες να μην έκανε ο Σφαιρόπουλος με τις αλλαγές, την ώρα που "ρολλάραμε". Το Βενετόκλειο σείστηκε και πάλι. :P
Δεν πειράζει βρε Iliaso, next year.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ήμαστε όντως ανώτεροι.:D Μόνο αυτές τις βλακείες να μην έκανε ο Σφαιρόπουλος με τις αλλαγές, την ώρα που "ρολλάραμε". Το Βενετόκλειο σείστηκε και πάλι. :P
Δεν πειράζει βρε Iliaso, next year.;)

To παρατραβάς:P Δε νίκησε ο Κολλοσός με μεγάλη άνεση αλλά λόγω δυστοχίας.Αν νικούσε με διαφορά θα το παραδεχόμουν.Και οι 2ήταν ισάξιοι.Εξάλλου η ομάδα σας είναι ιδιαίτερη αδυναμία και το ξες;)
-----------------------------------------
Toυλάχιστον φάγαν ξύλο τα Μπαόκια. :)

Πες μου κάτι.Αυτό είναι που εμείς πάντα είμαστε οι αλήτες κτλ και εσείς τα καλά παιδια;
2ον Τι τιμωρία θα πάρεις;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
To παρατραβάς:P Δε νίκησε ο Κολλοσός με μεγάλη άνεση αλλά λόγω δυστοχίας.Αν νικούσε με διαφορά θα το παραδεχόμουν.Και οι 2ήταν ισάξιοι.Εξάλλου η ομάδα σας είναι ιδιαίτερη αδυναμία και το ξες;)
-----------------------------------------


Πες μου κάτι.Αυτό είναι που εμείς πάντα είμαστε οι αλήτες κτλ και εσείς τα καλά παιδια;
2ον Τι τιμωρία θα πάρεις;:)

Οι γαύροι είναι οι χειρότεροι οπαδοί στην Ελλάδα. Δεν ξέρουν να χάνουν. Επειδή είστε μικρότεροι να σας θυμίσω, ότι επί 10 χρόνια, προ Κόκκαλη, όπου έπαιζαν τα έσπαγαν όλα.

Από την άλλη όταν κερδίζουν είναι Παναγίες.

Ακόμα δεν έχετε δει τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
To παρατραβάς:P Δε νίκησε ο Κολλοσός με μεγάλη άνεση αλλά λόγω δυστοχίας.Αν νικούσε με διαφορά θα το παραδεχόμουν.Και οι 2ήταν ισάξιοι.Εξάλλου η ομάδα σας είναι ιδιαίτερη αδυναμία και το ξες;)

Εντάξει, ηθελα να σε πικάρω λίγο, το παραδέχομαι.:P
Ήμαστε πολύ κωλόφαρδοι όταν αστόχησε ο Παπαδόπουλος. Και ας είναι καλά ο Βασίλιεβιτς.
Αυτό έχω να πω μόνο.

Το ξέρω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εντάξει, ηθελα να σε πικάρω λίγο, το παραδέχομαι.:P
Ήμαστε πολύ κωλόφαρδοι όταν αστόχησε ο Παπαδόπουλος. Και ας είναι καλά ο Βασίλιεβιτς.
Αυτό έχω να πω μόνο.

Το ξέρω.:P

:zilia::zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Απο καιρο ηθελα να ρωτησω γτ μπηκε ο παναθηναικος πρωτος ως επιλγη στη δημοσκοπηση?:timoria:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ε και η 3η δύναμη του γκάλοπ μπήκε πρωτελευταία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ΠΑΝΑΘΙΝΑΙΚΟΣ ΓΙΑ ΜΜΙΑ ΖΩΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
αν πραγματικα υπαρχει καποιος που θεωρει τα οσα εγιναν στην Καβαλα ως "ΜΑΓΚΙΑ" και οπαδικη τελειοτητα τοτε πραγματικα θα πρεπει να ντρεπεται.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
που το εφαγαν οι παοκτσηδες το ξυλο ρε μπαγλαμα???

Δεν μου αρέσει το ύφος σου. Ευχαριστώ.

Πες μου κάτι.Αυτό είναι που εμείς πάντα είμαστε οι αλήτες κτλ και εσείς τα καλά παιδια;
2ον Τι τιμωρία θα πάρεις;:)

Καταρχήν δεν νομίζω να σας είπα αλήτες αλλά ζώα.
2ον ο Άρης τί τιμωρία θα πάρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καταρχήν δεν νομίζω να σας είπα αλήτες αλλά ζώα.
2ον ο Άρης τί τιμωρία θα πάρει;

Δε μίλησα για σένα προσωπικά αλλά και η έκφραση "ζώα" δεν είναι ότι καλύτερο.Λοιπόν εγώ πιστεύω ότι ο Άρης θα χει μεγαλύτερη τιμωρία από σένα γιατί είναι Άρης.Βέβαια αν ήξερες τι είχε γίνει στο ματς του Άρη δεν θα ρωτούσες.Παρόλο που εγώ τον μισώ μπορώ να πω ότι ναι ο Άρης μπήκε να μαζέψει τα πανό που θέλαν να κατεβάσουν οι Γιαννιώτες.Εσείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει το ύφος σου. Ευχαριστώ./quote]

πες απλα που,ποτε και απο ποιους "εφαγαν" ξυλο οι "μπαοκτσηδες".....
ολα τα αλλα ερχονται....
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Δε μίλησα για σένα προσωπικά αλλά και η έκφραση "ζώα" δεν είναι ότι καλύτερο.Λοιπόν εγώ πιστεύω ότι ο Άρης θα χει μεγαλύτερη τιμωρία από σένα γιατί είναι Άρης.Βέβαια αν ήξερες τι είχε γίνει στο ματς του Άρη δεν θα ρωτούσες.Παρόλο που εγώ τον μισώ μπορώ να πω ότι ναι ο Άρης μπήκε να μαζέψει τα πανό που θέλαν να κατεβάσουν οι Γιαννιώτες.Εσείς;

Ζώα έχουμε και εμείς και εσείς και ο βάζελος και η αεκάρα και όλοι. Απλώς πιστεύω ότι εσείς είστε περισσότερο. (no offence)
Προφανώς και χάνω χαβαλέ σε αυτά που γράφω, δεν πρόκειται να υπερασπιστώ τα δικά μας τα καμάρια για τα χτεσινά. Υποτίθεται πως ανέβηκαν στην Καβάλα για να βοηθήσουν την ομάδα όχι να κάνουν τα πράγματα χειρότερα. Για ποιό λόγο λοιπόν να πάρω το μέρος τους από τη στιγμή που θα παίξουμε κεκλεισμένων την άλλη εβδομάδα και δεν θα μπορώ να πετάω τούβλα στον Γκαρσία; (!)

Τον Άρη τον ανέφερα για τον απλό λόγο ότι παίζει με τη βαζέλα την επόμενη εβδομάδα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
θα παιξετε κεκλυσμενω τελικα???εννοω βγηκε αποφαση κιολας?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
πες απλα που,ποτε και απο ποιους "εφαγαν" ξυλο οι "μπαοκτσηδες".....
ολα τα αλλα ερχονται....
ευχαριστω

Που λες χτες καθώς φεύγαν τα πούλμαν με τους οπαδούς του Ολυμπιακού κάτι μπαόκια αρχίσανε και πετάγανε πέτρες. Ένα από τα πούλμαν σταμάτησε και οι δικοί μας τους περιλάβανε. Αυτά για την ιστορία.

Ελπίζω να σε κάλυψα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
προφανως δεν ξερεις τι εγινε οταν το αλλο εφτασε στην διασταυρωση στο καρφουρ στην Πυλαια....τα γατακια μονο λογια ειναι....
αλλα απο την αλλη κατι τετοιο δεν ακουστηκε στον συνδεσμο που ειμαι επομενως κραταω μικρο καλαθι για το περιστατικο που λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
προφανως δεν ξερεις τι εγινε οταν το αλλο εφτασε στην διασταυρωση στο καρφουρ στην Πυλαια....τα γατακια μονο λογια ειναι....
αλλα απο την αλλη κατι τετοιο δεν ακουστηκε στον συνδεσμο που ειμαι επομενως κραταω μικρο καλαθι για το περιστατικο που λες...

Ά μάλιστα. Ναι δεν ξέρω τι ακριβώς έγινε ξέρω τι μου είπανε. Επίσης ξέρω πως εσύ είσαι ένα από τα ζώα που λέω.

αν πραγματικα υπαρχει καποιος που θεωρει τα οσα εγιναν στην Καβαλα ως "ΜΑΓΚΙΑ" και οπαδικη τελειοτητα τοτε πραγματικα θα πρεπει να ντρεπεται.....

Από την άλλη μας πουλάς και τρέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
καταρχας το οτι ανηκω σε εναν συνδεσμο δεν σημαινει οτι συμμετεχω ή οτι εγκρινω αυτα τα αθλια γεγονοτα που καποιοι αποκαλουν οπαδικη μαγκια.....εγω δεν το διευκρινισα αυτο εξαρχης και εχεις δικιο για το νοηματικο κενο που προεκυψε και οδηγησε σε λαθος ιδεα που ισως εφτιαξες
αρα προφανως κανεις λαθος και δεν ανηκω εγω σαυτα τα ζωα που λες....ανθρωποι ειμαστε..και γω μπερδευω διαφορα εδω μεσα...πισω απο τα πληκτρολογια δυστυχως δυσκολα επικοινωνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Mε κόσμο τελικά το ματς με τον μπαοκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εμ τιιιιιιιι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top