Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Να σου πω, το στημένο ματς δεν είναι μόνο διαιτητής. Ξεκόλα. Και οι παίκτες και οι παράγοντες στήνουν ματς.

Όταν στήνεται ο τελικός του Ch.League (Ρεάλ-Βαλένθια), ή ο ημιτελικός ή προημιτελικός διοργάνωσης δεν αλλοιώνεται το αποτέλεσμα;

Όσον αφορά το στοίχημα, σε παραπέμπω στο μπάσκετ. Και στην συνέχεια προσπαθησε να μιλήσεις με κανένα - δυό ανθρώπους από μέσα.

Προσέγγισε και μίλα σε λογικά πλαίσια, με πρώην προπονητές, παίκτες κτλ... Ανεξαρτήτως κατηγορίας.

Φίλε μου, είσαι βαθιά νυχτωμένος.

Ναι οι ιδιοι οι παικτες τον εστησαν τον ημιτελικο περσι που ο Μπαλακ παραλιγο να τον ριξει κατω τον διαιτητη στο τελος . Τον τελικο του 2000 απο οσο τον θυμαμαι εγω , ηταν 3-0 και δεν ηταν καλυτερη στο ματς η Βαλενθια . Τι ακριβως μου λες οτι στηθηκε . Οτι γινονται στανταρντ καποιες κομπινες σε μερικα ματς συμφωνω ,δεν παει κανεις με τον σταυρο στο χερι τη σημερον ημερα ,ολοι το γνωριζουμε αυτο ,αλλα ετσι οπως το λες εσυ αλλοιωνεις κατα πολυ την εικονα του ποδοσφαιρου και μαλλον εσυ εισαι ο βαθια νυχτωμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ναι οι ιδιοι οι παικτες τον εστησαν τον ημιτελικο περσι που ο Μπαλακ παραλιγο να τον ριξει κατω τον διαιτητη στο τελος . Τον τελικο του 2000 απο οσο τον θυμαμαι εγω , ηταν 3-0 και δεν ηταν καλυτερη στο ματς η Βαλενθια . Τι ακριβως μου λες οτι στηθηκε . Οτι γινονται στανταρντ καποιες κομπινες σε μερικα ματς συμφωνω ,δεν παει κανεις με τον σταυρο στο χερι τη σημερον ημερα ,ολοι το γνωριζουμε αυτο ,αλλα ετσι οπως το λες εσυ αλλοιωνεις κατα πολυ την εικονα του ποδοσφαιρου και μαλλον εσυ εισαι ο βαθια νυχτωμενος.

Επειδή είσαι κολλημένος και βαρέθηκα, στο τελικό Ρεάλ - Βαλένθια η Ρεάλ είχε βγει 5η στην Ισπανία άρα εκτός Ch.League της επόμενης περιόδου.

Η Βαλένθια είχε κλάσεων ανώτερη ομάδα από την Ρεάλ.

Αν η Ρεάλ δεν ξαναέβγαινε Ch.League είχαν συμβόλαια όλοι οι παίκτες ότι μένουν αυτομάτως ελεύθεροι. Επίσης λόγου των υπέρογκων εξόδων, χωρίς τα έσοδα από ευρώπη, μάλλον έπεφτε κατηγορία. Ναι η Ρεάλ Μαδρίτης.
Όλες οι μεγάλες ομάδες έπεσαν σαν τα κοράκια να αρπάξουν τους παίκτες.

Και εκεί άρχισε η πλάκα. Βούηξε ο κόσμος πως η Βαλένθια θα παίξει με ανοιχτά τα πόδια. Όχι ότι θα χάσει, αλλά ότι δεν θα υπάρχει. Ήταν δυνατό να αφήσουν την Ρεάλ να διαλυθεί;

Μήπως να σου θυμήσω τα video του Τριανταφυλόπουλου για τον Ολυμπιακό; Έγινε τίποτα; Αφού όλοι λεφτά έβγαλαν...

Δεν θα πω άλλα, απλά γιατί ζεις στο κόσμο σου. Δεν θες να δεις πέρα από τη μύτη σου. Δικαίωμά σου και απόλυτα σεβαστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Μαλλον εσυ ζεις στον κοσμο σου και δεν τα ξερεις καλα. Για να μου λες για την ομαδα με την μεγαλυτερη ιστορια στον κοσμο , που 2 χρονιες πριν (και 2 μετα ) ειχε παρει το Τσαμπιονς Λιγκ οτι πηγε να βαρεσει διαλυση οκ... Και κατα τα αλλα εμεινε και η Βαλενθια ,απο τις μεγαλυτερες αντιπαλους της Ρεαλ στην Ισπανια ,με ανοιχτα τα ποδια για να παρει το Ευρωπαικο η Ρεαλ . Και 3-0 σκορ κιολας!!! που για να στηθει ενα παιχνιδι εστω, δεν χρειαζεται τετοια αδιακριτα σκορ .
Μηπως εκανε και νοημα ο Πελεγκρινο στον Καν την επομενη χρονια που εχασε το πεναλτι και δεν το σηκωσε και παλι η Βαλενθια ?
Για το ελληνικο πρωταθλημα μην μου λες αλλα , δεν ειπα ποτε οτι δεν παραδεχομαι οτι δεν εχουν γινει σκανδαλα κι εχουν βγει στη φορα πολλα... βεβαια εσυ για καποιον λογο επιμενεις να αναφερεις περιστασεις του Ολυμπιακου αλλα τελος παντων...εγω ειμαι ο κολλημενος κατα τα αλλα .
Σου ξαναλεω ,δεν υποστηριζω οτι δεν στηνονται παιχνιδια παντου, δεν ειμαι χτεσινος ,αλλα αυτα τα προσχεδιασμενα που λες εσυ μονο στη φαντασια σου υπαρχουν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Μαλλον εσυ ζεις στον κοσμο σου και δεν τα ξερεις καλα. Για να μου λες για την ομαδα με την μεγαλυτερη ιστορια στον κοσμο , που 2 χρονιες πριν (και 2 μετα ) ειχε παρει το Τσαμπιονς Λιγκ οτι πηγε να βαρεσει διαλυση οκ... Και κατα τα αλλα εμεινε και η Βαλενθια ,απο τις μεγαλυτερες αντιπαλους της Ρεαλ στην Ισπανια ,με ανοιχτα τα ποδια για να παρει το Ευρωπαικο η Ρεαλ . Και 3-0 σκορ κιολας!!! που για να στηθει ενα παιχνιδι εστω, δεν χρειαζεται τετοια αδιακριτα σκορ .
Μηπως εκανε και νοημα ο Πελεγκρινο στον Καν την επομενη χρονια που εχασε το πεναλτι και δεν το σηκωσε και παλι η Βαλενθια ?
Για το ελληνικο πρωταθλημα μην μου λες αλλα , δεν ειπα ποτε οτι δεν παραδεχομαι οτι δεν εχουν γινει σκανδαλα κι εχουν βγει στη φορα πολλα... βεβαια εσυ για καποιον λογο επιμενεις να αναφερεις περιστασεις του Ολυμπιακου αλλα τελος παντων...εγω ειμαι ο κολλημενος κατα τα αλλα .
Σου ξαναλεω ,δεν υποστηριζω οτι δεν στηνονται παιχνιδια παντου, δεν ειμαι χτεσινος ,αλλα αυτα τα προσχεδιασμενα που λες εσυ μονο στη φαντασια σου υπαρχουν .

Να σου πω, επειδή το παίζεις έξυπνος και εκτίθεσαι, γνωρίζεις αυτή τη στιγμή τα χρέη της Ρεάλ; Πώς λες εσύ ότι αυτή η ομάδα χωρίς μια χρονιά ευρώπη δεν διαλύεται; Τι δεν καταλαβαίνεις, έναν ισολογισμό;

Ξαφνικά η Ρεάλ που παρακάλαγε για ισοπαλία από τη Βαλένθια νίκησε 3-0 και εν μέσω αυτής της μικρής παραμέτρου.

Αναφέρομαι στον Ολυμπιακό, διότι παίχτηκαν κασσέτες, είδαμε τι έγινε, ειπώθηκαν πράγματα και παρόλα αυτά (τρανές αποδείξεις) δεν έγινε τίποτα.

Εγώ είμαι ο πρώτος που λέει ότι όλες οι ομάδες έχουν τις μαύρες στιγμές τους, αλλά τόσο οπτικοακουστικό υλικό είχαμε για πρώτη φορά.

Δεν θυμάμαι τι ομάδα είσαι ειλικρινά.

Σε αφήνω λοιπόν, μην σε παρασύρω στον δικό μου κόσμο. Άτομα σαν κι εσένα ψάχνουν, για να βγάζουν κανά φράγκο. Δεν θα πω περαστικά, γιατί είναι πασιμφανές ότι γουστάρεις να σε κοροϊδεύουν.

Καλή διασκέδαση λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Η διαφορα μας ειναι οτι εγω για το ποδοσφαιρο ξερω και για το αγωνιστικο κομματι και για το τι γινεται πισω απο αυτο . Εσυ κολλας στο τι λεει ο Τριανταφυλλοπουλος και στο τι σου λενε οι παλαιμαχοι προπονητες μπασκετ οπως λες και το αγωνιστικο κομματι δεν το ξερεις καθολου . Γιατι αλλιως θα ηξερες οτι ολες οι μεγαλες ομαδες της Ευρωπης εχουν χρεη ,ποσο μαλλον αυτη που εκανε με τεραστια διαφορα τις μεγαλυτερες μεταγραφες αυτο το καλοκαιρι .
Ειναι σαν να ακουω εγω τωρα ,καποιους να λενε κομπινες που εχουν γινει στην Φορμουλα 1 μεταξυ παραγοντων για να παιρνει τους τιτλους ο Σουμαχερ . Απο την στιγμη που δεν ξερω τιποτα για το αθλημα και δεν εχω παρακολουθησει ποτε δεν μπορω να εκφερω γνωμη για το θεμα ,ποσο μαλλον να ειμαι τοσο απολυτος και να τα ισοπεδωνω ολα οπως εσυ .
Ενταξει , κατα τη γνωμη σου, δεν υπαρχει ανταγωνισμος ουτε στο ελληνικο ,ουτε στο ευρωπαικο ουτε στο παγκοσμιο ποδοσφαιρο . Οκ . Ειναι ολα προσχεδιασμενα ,καποιοι ξερουν απο τωρα ολα τα αποτελεσματα του Τσαμπιονς Λιγκ μεχρι και τον τελικο , μην σου πω και για το Μουντιαλ . Αστο λοιπον το ποδοσφαιρο εσυ ,εφοσον ολα γινονται για να μας τρωνε λεφτα κι ασε εμας που θελουμε να μας κοροιδευουν να το παρακολουθουμε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rolingstones

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΞΕΝΟΦΩΝ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 884 μηνύματα.
ποιος πιστευετε οτι ειναι ο καλυτερος επιθετικος στην ιστορια του παο?εγω θα πω τζιμπριλ σισε:D ισως μερικοι πειτε κριστοφ βαζεχα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
100 στο κεφάλι αύριο, στα μπαόκια της Σερβίας!
-----------------------------------------
Εχουμε αυτο που χρειαζεται για να παρουμε το πρωταθλημα φιλε.Εχουμε ενα cisse που βρισκεται στην 11η θεση για το χρυσο παπουτσι.Δεν μπορω να πω πως μου αρεσει η μπαλα που παιζουμε.Αλλα αυτο δεν ειναι πολυ δυσκολο να γινει στο ελληνικο πρωταθλημα;

Κοίτα, έχετε φαγωθεί πως έχετε καλύτερη ομάδα από εμάς και και και..

Εγώ σου λέω πως οι ομάδες είναι ισοδύναμες αλλά τραβάνε κάποιοι παίκτες που ομολογουμένως ξέρουν μπάλα όπως πχ Σισέ, Κατσουράνης και καθαρίζετε τα ματς με Λάρισες και Λεβαδειακούς. Έτσι γινόταν και παλιά με εμάς με το Ριβάλντο, Τζιοβάννι, Τζόλε κτλ.

Πάντως από τα λίγα ματς δικά σας που έχω δει το τελικό σκορ ήτανε μαγική εικόνα. Πιστεύω πως ο Παναθηναικός θα κάνει τη γκέλα του ειδικά όταν τα φτύσει ο Σισέ. Οπότε δεν έχει κρυθεί ακόμα το πρωτάθλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
ειναι αμπαλοι οι παιχτεσ τουσ γι αυτο εννοειτε πωσ ο mundial δεν στηνεται

Καλά το θέμα με τις παρωπίδες που έχεις, είναι πολύ μεγάλο....
Και ο Παναθηνα'ι'κός έχει 1ο σκόρερ τον Σισέ επειδή στηρίζεται πολύ σε αυτόν, ενώ οι άλλες ομάδες έχουν μεγαλύτερο πλουραλισμό....
Όσο για το ότι το μουντιάλ δε στήνεται, απλά :lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
δεν στηριζεται σε αυτον απλα και οι αλλοι παιχτεσ δεν κανουμ πρωσπαθεια για να πετυχουν καποιο γκολ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Κλασικα πραγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Πρόσεχε εσύ μη την πατήσεις αύριο:D

Δεν την πατάω εγώ, θα βρω άλλο δρόμο να πάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Καλά εσύ βρήκες το μυστικό που περνάνε οι μεγάλοι από την Καβάλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Χωρίς σάλιο γαυράκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Απαράδεκτη η ομάδα μου στο μπάσκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Δείτε εδώ για να μην λεμε οτι τετοια γινονται μόνο στην Ελλάδα

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=cJZQeDIQY_Q[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Toυλάχιστον φάγαν ξύλο τα Μπαόκια. :)


που το εφαγαν οι παοκτσηδες το ξυλο ρε μπαγλαμα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top