Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Γιατί ασχολείσαι τότε, με το ποιος παίζει τη καλύτερη μπάλα, αφού είναι προ-συμφωνημένο το πρωτάθλημα;

Ηρεμησε ρε φιλε με το προσυμφωνημενο... βγηκε μια ειδηση καπου και τα βαζουμε ολα στο ιδιο σακι...Ενταξει ,φαινεται πως στον Παναθηναικο γερνει το πρωταθλημα, απο την αρχη φαινοταν δηλαδη ,αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο ακομα . Στα μισα ειμαστε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ηρεμησε ρε φιλε με το προσυμφωνημενο... βγηκε μια ειδηση καπου και τα βαζουμε ολα στο ιδιο σακι...Ενταξει ,φαινεται πως στον Παναθηναικο γερνει το πρωταθλημα, απο την αρχη φαινοταν δηλαδη ,αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο ακομα . Στα μισα ειμαστε .

Εγώ δεν είπα πως θα πάρει ο ΠΑΟ το πρωτάθλημα. Αυτό που λέω όμως είναι ότι κανονίζουν ποιος θα το πάρει το 2015. Αν υπάρχει κόσμος... Μέχρι τότε τα έχουν συμφωνήσει.

Χρόνια τώρα ξέρουν κάποιοι τον πρωταθλητή από Σεπτέμβρη... Δεν έγινε φέτος ξαφνικά.

Και φυσικά όλοι στο ίδιο σακί. Όταν στήνονται αγώνες Γιούβε-Μίλαν 0-3, θα κολλήσουν στις ομαδούλες της Ελλάδας;

Η μήπως νομίζεις ότι δεν βγάζουν λεφτά, όλοι; Ακόμα και οι διοικήσεις των ομάδων, από τις ήττες των ομάδων τους;

Καταλαβαίνω να αρέσει η μπάλα και να υποστηρίζει κάποιος μια ομάδα, το να πιστεύει αυτά που βλέπει όμως είναι χαζό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
μωρε και πρωταθλημα θα παρουμε και κυπελλο και οταν θα τα παρουμερ ελατε να μασ μιλησετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Το θέμα είναι να μην φανατιζόμαστε.Κατά τα άλλα συμφωνώ μαζί σου taketrance

Θές Σάλπι βλέπω:crazy:
Εχουμε αυτο που χρειαζεται για να παρουμε το πρωταθλημα φιλε.Εχουμε ενα cisse που βρισκεται στην 11η θεση για το χρυσο παπουτσι.Δεν μπορω να πω πως μου αρεσει η μπαλα που παιζουμε.Αλλα αυτο δεν ειναι πολυ δυσκολο να γινει στο ελληνικο πρωταθλημα;

Εμένα από τότε που έδιωξαν τον τεν τεν βλέπω πως παίζουμε μια χαρά μπάλα.Πολύ καλύτερη ανάπτυξη.Με την Ξάνθη όχι και τόσο αλλά μπορούσαμε να βάλουμε κι άλλα γκολ.
-----------------------------------------
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0oDMkA90x1k&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Θές Σάλπι βλέπω:crazy:


Εμένα από τότε που έδιωξαν τον τεν τεν βλέπω πως παίζουμε μια χαρά μπάλα.Πολύ καλύτερη ανάπτυξη.Με την Ξάνθη όχι και τόσο αλλά μπορούσαμε να βάλουμε κι άλλα γκολ.

Εγώ ξέρω πως πολύ καλοί αθλητικοί συντάκτες έδιναν καρφωτό διπλό ΠΑΟ χωρίς την παραμικρή δυσκολία.

Ολυμπιακό-ΑΕΚ έλεγαν Χ2, και μέσα στην original είχε διαρεύσει το διπλό και ΑΕΚ-Ατρόμητος φώναζαν για Χ.

Και δεν λέω ότι τα πιάνουν όλα, αλλά τόσο ταλέντο ρε πούστη; Τι είναι; Mentalist;

Και για να μην πάω μακριά, ο Γκέκας σε πρακτορείο της Γλυφάδας ανήμερα του αγώνα με Ουκρανία έπαιξε 1000 ευρώ στο 0-0. Μου το σφύριξε φίλος από το πρακτορείο και έπαιξα μόνο 5 ευρώ (δεν το πίστευα). 7,5 απόδοση. Δεν μας χάλασε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως πολύ καλοί αθλητικοί συντάκτες έδιναν καρφωτό διπλό ΠΑΟ χωρίς την παραμικρή δυσκολία.

Ολυμπιακό-ΑΕΚ έλεγαν Χ2, και μέσα στην original είχε διαρεύσει το διπλό και ΑΕΚ-Ατρόμητος φώναζαν για Χ.

Και δεν λέω ότι τα πιάνουν όλα, αλλά τόσο ταλέντο ρε πούστη; Τι είναι; Mentalist;

Και για να μην πάω μακριά, ο Γκέκας σε πρακτορείο της Γλυφάδας ανήμερα του αγώνα με Ουκρανία έπαιξε 1000 ευρώ στο 0-0. Μου το σφύριξε φίλος από το πρακτορείο και έπαιξα μόνο 5 ευρώ (δεν το πίστευα). 7,5 απόδοση. Δεν μας χάλασε...

Χαιρω πολυ, σε αυτο το σκορ ειχα παιξει κι εγω 100 ευρω τοτε .Σε λιγο θα μου πεις οτι στηνεται και το μουντιαλ και ξερουν απο τωρα ποια θα το παρει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
πρωτοσ scorer ο skicce και ο ολυμπιακοσ και η αεκ κανεναν:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
πρωτοσ scorer ο skicce και ο ολυμπιακοσ και η αεκ κανεναν:lol:

Nαι γιατί οι άλλες 2 είναι ομάδες συνόλου και όχι ατόμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Χαιρω πολυ, σε αυτο το σκορ ειχα παιξει κι εγω 100 ευρω τοτε .Σε λιγο θα μου πεις οτι στηνεται και το μουντιαλ και ξερουν απο τωρα ποια θα το παρει .

Πλάκα μου κάνεις. Δεν στήνεται το Mundial? :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ειναι αμπαλοι οι παιχτεσ τουσ γι αυτο εννοειτε πωσ ο mundial δεν στηνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Nαι γιατί οι άλλες 2 είναι ομάδες συνόλου και όχι ατόμου.
Αυτο δεν σημαινει ομως οτι το συνολο των αλλων 2 ειναι καλυτερο απο το δικο μας.Απλως εμεις εχουμε ενα παιχτη που κανει τη διαφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
πρωτοσ scorer ο skicce και ο ολυμπιακοσ και η αεκ κανεναν:lol:

Μικρέ μια χαρά σου έκατσε. Τόσο χρόνια που η ομάδα σου ήταν πίσω πήγαινες δημοτικό, που σημαίνει ότι δεν άκουσες και πολλά. Τώρα που ξεκινάει η πλάκα, γυμνάσιο. Μια χαρά.

Να δω τους γαύρους σε ηλικίες 15-25 που δεν ξέρουν τι θα πει δεύτερος, τώρα πως θα τους γίνει συνήθεια...

Δύσκολο πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
μωρε κατσε να παρουμε πρωταθλημα φετοσ και για ακομα 10 χρονια θα παιρνουμε εκτοσ αν ο οσφπ πληρωνει γιατι αυτο ξερει να κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Μικρέ μια χαρά σου έκατσε. Τόσο χρόνια που η ομάδα σου ήταν πίσω πήγαινες δημοτικό, που σημαίνει ότι δεν άκουσες και πολλά. Τώρα που ξεκινάει η πλάκα, γυμνάσιο. Μια χαρά.

Να δω τους γαύρους σε ηλικίες 15-25 που δεν ξέρουν τι θα πει δεύτερος, τώρα πως θα τους γίνει συνήθεια...

Δύσκολο πράγμα.
Εμας τουλαχιστον η γεννια μας ξερει τι θα πει αξιολογη ευρωπαϊκη πορεια.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
μωρε κατσε να παρουμε πρωταθλημα φετοσ και για ακομα 10 χρονια θα παιρνουμε εκτοσ αν ο οσφπ πληρωνει γιατι αυτο ξερει να κανει

Ενώ εσύ φέτος...πεντακάθαρα!

Είπαμε σκοπός των διαιτητών φέτος είναι ο ΠΑΟ όσο πιο ψηλά γίνεται και η ΑΕΚ όσο πιο χαμηλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αυτο δεν σημαινει ομως οτι το συνολο των αλλων 2 ειναι καλυτερο απο το δικο μας.Απλως εμεις εχουμε ενα παιχτη που κανει τη διαφορα.

O dk13 μίλησε για σκόρερ.Όχι για σύνολα.Για αυτό απάντησα και εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Πλάκα μου κάνεις. Δεν στήνεται το Mundial? :lol:

Ναι στηνουν ολοκληρη διοργανωση για τα 500.000 Ε που δινει επαθλο και τους ψοφιους παικτες , που μονο οι ανερχομενοι τα δινουν ολα για να φανουν .Εκτος κι αν εσυ θυμασαι ματς οπως Κορεα - Ισπανια το 2002 που υπηρχε εμφανης προφαση απο τους διαιτητες να σπρωξουν τη διοργανωτρια χωρα που βγηκε και 4η ενω δεν το αξιζε .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ναι στηνουν ολοκληρη διοργανωση για τα 500.000 Ε που δινει επαθλο και τους ψοφιους παικτες , που μονο οι ανερχομενοι τα δινουν ολα για να φανουν .Εκτος κι αν εσυ θυμασαι ματς οπως Κορεα - Ισπανια το 2002 που υπηρχε εμφανης προφαση απο τους διαιτητες να σπρωξουν τη διοργανωτρια χωρα που βγηκε και 4η ενω δεν το αξιζε .

Μπορώ να σου θυμίσω Γαλλία πως το σήκωσε. Η Κορέα πολύ σωστά. Ότι παίζεται στο στοίχημα στήνεται.

Να θυμηθώ το Euro με τον ημιτελικό Ολλανδία-Ιταλία; Τα πέναλντι; Που έκαναν οι πορτοκαλί σήμα στον Μπουφόν που θα τα βαρέσουν;

Για να μην μιλήσω για Ch.League. Εκεί να δεις γέλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Το οτι γινονται καποια πραγματα σε καποια παιχνιδια ,δεν σημαινει οτι στηνεται ολη η διοργανωση οπως το λες εσυ. Για το Τσαμπιονς Λιγκ θα πεις για τον περσινο ημιτελικο της Τσελσι με την Μπαρτσελονα ,που απλα φανηκε οτι ηταν ο χειροτερος διαιτητης .Τι να κανουμε υπαρχουν αυτα. Αν εισαι καμενος απο το στοιχημα , η απο το ελληνικο ποδοσφαιρο η δεν ξερω κι εγω τι αλλο ,δεν χρειαζεται να το υποτιμας ετσι και να λες οτι δεν βλεπουμε μπαλα κι οτι ολα ειναι προσχεδιασμενα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Το οτι γινονται καποια πραγματα σε καποια παιχνιδια ,δεν σημαινει οτι στηνεται ολη η διοργανωση οπως το λες εσυ. Για το Τσαμπιονς Λιγκ θα πεις για τον περσινο ημιτελικο της Τσελσι με την Μπαρτσελονα ,που απλα φανηκε οτι ηταν ο χειροτερος διαιτητης .Τι να κανουμε υπαρχουν αυτα. Αν εισαι καμενος απο το στοιχημα , η απο το ελληνικο ποδοσφαιρο η δεν ξερω κι εγω τι αλλο ,δεν χρειαζεται να το υποτιμας ετσι και να λες οτι δεν βλεπουμε μπαλα κι οτι ολα ειναι προσχεδιασμενα .

Να σου πω, το στημένο ματς δεν είναι μόνο διαιτητής. Ξεκόλα. Και οι παίκτες και οι παράγοντες στήνουν ματς.

Όταν στήνεται ο τελικός του Ch.League (Ρεάλ-Βαλένθια), ή ο ημιτελικός ή προημιτελικός διοργάνωσης δεν αλλοιώνεται το αποτέλεσμα;

Όσον αφορά το στοίχημα, σε παραπέμπω στο μπάσκετ. Και στην συνέχεια προσπαθησε να μιλήσεις με κανένα - δυό ανθρώπους από μέσα.

Προσέγγισε και μίλα σε λογικά πλαίσια, με πρώην προπονητές, παίκτες κτλ... Ανεξαρτήτως κατηγορίας.

Φίλε μου, είσαι βαθιά νυχτωμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top