Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 772)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 215 27.8%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.4%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.3%
  • Άρης

    Ψήφοι: 41 5.3%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.5%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 73 9.5%

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
O.S.F.P. for life:no1::no1::no1::no1::no1:
Θρύλε των γηπέδων Ολυμπιακέ
δαφνοστεφανωμένε μεγάλε και τρανέ
έχεις δύναμή σου Ολυμπιακέ,
τον πύρινό σου κόσμο που δε λυγά ποτέ.

Ολυμπί-Ολυμπί-Ολυμπιακέ
ομάδα ομαδάρα μου,
μεγάλη μου αγάπη,
Ολυμπιακάρα μου. (2)

Δόξα στα παιδιά σου Ολυμπιακέ
χιλιοτραγουδισμένε, στον κόσμο ξακουστέ.
Τρέμουν στ' άκουσμά σου Ολυμπιακέ
κι ακόμα σε θυμούνται η Σάντος κι ο Πελέ.
Ολυμπί-Ολυμπί-Ολυμπιακέ
ομάδα ομαδάρα μου,
μεγάλη μου αγάπη,
Ολυμπιακάρα μου.
Kαι δεν στο χα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ετσι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μη μου θυμωνεις εμενα γιατι θα παω και θα του πως μου την πεφτεις.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Μη μου θυμωνεις εμενα γιατι θα παω και θα του πως μου την πεφτεις.:xixi:
Αμα μπορεις βρες τον μωρο μου:P:P:P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Θα τον βρω αγαπη μου,που θα μου παει.Και τοτε θα σε εκβιαζω οσο θελω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Θα τον βρω αγαπη μου,που θα μου παει.Και τοτε θα σε εκβιαζω οσο θελω.:D
Θα συνεχισουμε την κουβεντα αλλου γιατι τωρα εχουμε βγει off topic




Θρυλαρα ολε:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
οτι κι αν λενε, δεν με ενδιαφερει, τι 'σαι για 'μενα, κανεις δεν ξερει

Π.Α.Ο.Κ. ειμαι, αν και απο σοϊ γαυροσκουλικιων...... εγινα Π.Α.Ο.Κ. για την ιδεολογια και το ΛΑΟ, κοντρα στο κατεστημενο λεμε!!!!!!!!!

(μα αν εισαι νεος και δεν εισαι επαναστατης και Π.Α.Ο.Κ., τι να λεει......!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Τι να λέει άμα είσαι ΠΑΟΚ;;; Τίποτα... ενώ άμα είσαι θρύλος λέει τα πάντα όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vaggos_93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
φιλε μου και εγω μεχρι ηληκια σου ημουν ολυμπιακος...... ετσι νομιζα τουλαχιστον......
τι μου ελεγαν καποιοι μεγαλυτεροι για ιδεολογιες, για Μακηδες Μαναβηδες, για 35.000 λαου, για εκδρομες, αμπαλαεα, θυρα 4, συντριβανι κτλ.....
τιποτα εγω...... τους ελεγα ειμαι ολυμπιακαρα επειδη παιρναμε πρωταθληματα κυπελλα, νταμπλ
τι να κανω, δεν ΗΞΕΡΑ, κι ας ζουσα στην Θεσσαλονικη
Εχα φαει τοση προπαγανδα και τοσο κουτοχορτο αλλα εγω εκει...... επεμενα...... ολυμπιακαρα ολε, ελεγα
ΜΕΧΡΙ που μεγαλωσα λιγο, μπηκα στο γυμνασιο, διαβασα, πιστευω οτι εστω στοιχιωδως ωριμασα, αρχισα να καταλαβαινω, ακουσα και ειδα βιντεο ντοκουμεντα απο σφαγες του Π.Α.Ο.Κ απο κασναφερηδες, ψυχομανηδες και σια και αρχισα να αλλαζω σταση και πεποιθησεις
Το βαπτισμα του πυρρος για εμενα ηρθε περυσι..... Π.Α.Ο.Κ.-ολυμπιακος 1-1
Αχ και ενιωθες μια φορα στην ζωη σου αυτο που ενιωσα εγω μπαινοντας πρωτη φορα στην ΘΥΡΑ 4 (εστω και με τον θειο μου, τον μονο Π.Α.Ο.Κ.τση του σοϊου μου), μιλαμε το απολυτο συναισθημα, ειχα καταλαβει το μεγαλειο του σωματειου που λεγεται Π.Α.Ο.Κ. και του απιστευτου, cult λαου του.
Προς θεου, δεν σου λεω να αλλαξεις ομαδα, δεν γινεται αλλωστε μετα απο καποια ηλικια, πως να το κανουμε......
(σορρυ για το μακροσκελες ποστ και σορρυ αν κουρασα)

Υ.Σ. Πως θα πολεμησεις το κατεστημενο σαν νεος και σαν εφηβος, αν κατα μια εννοια το υποστηριζεις?...... μπορει να ακουγεται λιγο καπως και ρομαντικο, αλλα ετσι ειναι.....
Φιλικα παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Τι να λέει άμα είσαι ΠΑΟΚ;;; Τίποτα... ενώ άμα είσαι θρύλος λέει τα πάντα όλα...
ναι τα βρώμικα πρωταθλήματα,διαιτητές,σφαγές σε άλλους,πεσίματα-πέναλτυ,κοσκοτας,κόκκαλης,σαλιαρέλης που μας κλέβαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ναι τα βρώμικα πρωταθλήματα,διαιτητές,σφαγές σε άλλους,πεσίματα-πέναλτυ,κοσκοτας,κόκκαλης,σαλιαρέλης που μας κλέβαν...
κλεψιμο δεν λες τιποτα.εαν με τα λεφτα που δινουν στα τουβλα τους ποδοσφαιριστες,πηγαιναν καπου αλλου τωρα θα ειχαμε τελεια παιδεια,υγεια και ποιοτητα ζωης.αλλα βλεπεις καποιους τους νοιαζει το ποδοσφαιρο και οχι η πραγματικη ζωη.
εγω δεν υποστηριζω καμια ομαδα και οποιον βλεπω να μιλαει για ποδοσφαιρο τον κραζω,καλη ωρα τωρα.
φιλικα παντα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Ο καθένας όπως νομίζει...δεν χρειάζεται να κράζεις κανέναν...η παιδεία κτλ είναι ευθυνη του κράτους αποκλειστικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Ο καθένας όπως νομίζει...δεν χρειάζεται να κράζεις κανέναν...η παιδεία κτλ είναι ευθυνη του κράτους αποκλειστικά..
το κρατος ομως συμμετεχει ωπου μυριστει χρημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
ΑΕΚάρα, Ομαδάρα!!!

Φιλικά πάντα... Δεν βλέπω και τόσο ποδόσφαιρο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JimCoun

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Αεκαρα! Αλλα θελουμε βελτιωση ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ηρακλής - 7 (2,31%). Είμαστε δυο, είμαστε τρεις, είμαστε όλοι Ηρακλής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ειστε η μειονοτητα των μειονοτητων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έτσι γουστάρουμε εμείς οι ΓΡΙΕΣ. Λίγοι, αλλά καλοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top