Αθλήματα Στρατιωτικών Σχολών

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Πολλή Θεσσαλονίκη βρε παιδί μου, κανείς Αθήνα ρε παιδιά?:P
Ευχαριστώ πολύ!

τιποτα! περιμενε να ψαξω να σου βρω αθηνα και μετα εσυ επιλεγεις. δυστυχως επειδη δεν θελω να περασω σε σχολη με αθλημαστα δεν το εχω ψαξει καθολου αυτο το θεμα με τα κεντρα με αθληματα. σε ενδιαφερουν εσενα αυτα τα κεντρα προετοιμασιας ή θελεις κατι αλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
τιποτα! περιμενε να ψαξω να σου βρω αθηνα και μετα εσυ επιλεγεις. δυστυχως επειδη δεν θελω να περασω σε σχολη με αθλημαστα δεν το εχω ψαξει καθολου αυτο το θεμα με τα κεντρα με αθληματα. σε ενδιαφερουν εσενα αυτα τα κεντρα προετοιμασιας ή θελεις κατι αλλο;
Με ενδιαφέρουν, αλλά είναι όλα στη Θεσσαλονίκη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Με ενδιαφέρουν, αλλά είναι όλα στη Θεσσαλονίκη!:P

ε δεν νομιζω να μην εχει στην αθηνα! περιμενε λιγο να ψαξω να βρω καποια αφου σε ενδιαφερει. επανερχομαι σε λιγο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
μονο αυτο βρηκα, και δεν ξερω τι ειναι. ολα τα αλλα ειναι στην θεσσαλονικη. :( ψαξε κι εσυ λιγο περισσοτερο, ρωτα κανεναν μηπως βρεις κι αλλα κεντρα. σιγουρα υπαρχουν.
https://www.kallitheasports.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=63&Itemid=117
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Όλο και κάτι θα βρω.
Σ' ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComUsr

Νεοφερμένος

Ο ComUsr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το πότε να ξεκινήσω τα αθλήματα για στρατιωτικές σχολές Είμαι γυμνασμένοσ Απο γυμναστική που κάνω στο σπίτι και πιστεύω πως μπορώ να περάσω τα περισσότερα αθλήματα ποτέ λέτε να τα ξεκινήσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το πότε να ξεκινήσω τα αθλήματα για στρατιωτικές σχολές Είμαι γυμνασμένοσ Απο γυμναστική που κάνω στο σπίτι και πιστεύω πως μπορώ να περάσω τα περισσότερα αθλήματα ποτέ λέτε να τα ξεκινήσω;
μισό μήνα πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fadingfeather

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Τέλος θέλω να μου πείτε έναν τρόπο να μπορέσω να αυξήσω την ταχύτητά μου στο 1000αρι, καθώς μέχρι στιγμής κάνω μόνη μου προπονήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Για τα 1000 μετρα τωρα, βασικα τι προπονησεις κανεις? Προσεξε γτ οι περισσοτεροι κοβονται εδω, στα αλλα σχεδον καθολου. Θα πρεπει να κανεις προπονηση αντοχης, να αναπνεεις σωστα, να φτιαξεις ενα καλο προγραμμα, να μη βιαστεις να φυγεις πρωτη και καποια αλλα κολπακια ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fadingfeather

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Για τα 1000 μετρα τωρα, βασικα τι προπονησεις κανεις? Προσεξε γτ οι περισσοτεροι κοβονται εδω, στα αλλα σχεδον καθολου. Θα πρεπει να κανεις προπονηση αντοχης, να αναπνεεις σωστα, να φτιαξεις ενα καλο προγραμμα, να μη βιαστεις να φυγεις πρωτη και καποια αλλα κολπακια ακομα.

ευχαριστώ πολύ :) ναι το γνωρίζω ότι οι περισσότεροι κόβονται στο 1000αρι .. Κάνω ήδη προπονήσεις αντοχής !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Potentia

Νεοφερμένος

Η Potentia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Όσο για τα αθλήματα, πρόσεξε το 1000άρι και την σφαίρα (ειδικά αν είσαι αδυνατούλα, να κάνεις βάρη). Εκεί είναι που την πατάνε οι περισσότερες γυναίκες. Αλλά με μια σταθερή και συνεπή προπόνηση κατά τη διάρκεια του χρόνου, βγαίνουν όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fadingfeather

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Όσο για τα αθλήματα, πρόσεξε το 1000άρι και την σφαίρα (ειδικά αν είσαι αδυνατούλα, να κάνεις βάρη). Εκεί είναι που την πατάνε οι περισσότερες γυναίκες. Αλλά με μια σταθερή και συνεπή προπόνηση κατά τη διάρκεια του χρόνου, βγαίνουν όλα.
όσο για τα αθλήματα .. ο θεός βοηθός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aliki.gr

Νεοφερμένος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγω θα σου συνιστουσα να επιλέξεις μια απο και τις σχολες του ναυτικου (εγω ειχα επιλεξει ΣΜΥΝ) για τις εξετασεις αυτες ,μιας κ στην σμυν για παράδειγμα κατα την διενεργεια των αθλητικων δοκιμασιων τα πραγματα εινΙ αρκετα χαλαρα και δεν θα αντιμετωπισεις ιδιαίτερο προβλημα στο να περασεις...φυσικά θα πρεπει να κανειςνκ προπονησεις κατα τη διαρκειΑ της χρονιας για να μπορεσεις να ανταπεξελθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neo_melos

Νεοφερμένος

Ο neo_melos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
για τις στρατιωτικες και αστυνομικες σχολες ποια αγωνισματα δινονται;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
για τις στρατιωτικες και αστυνομικες σχολες ποια αγωνισματα δινονται;;;

Τα αγωνίσματα είναι τα εξής : Δρόμος 100 και 1000 μέτρων, άλμα σε ύψος με φόρα , άλμα σε μήκος με φόρα Ρίψη Σφαίρας (7,275 Kg) και Ελεύθερη Κολύμβηση 50m ( για καποιες περιπτώσεις νομίζω)!!!! Ελπίζω να σε βοήθησα!!! :) :) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElwCma

Νεοφερμένος

Η ElwCma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Ήθελα να ρωτήσω στο ύψος όταν δίνουμε, πηδάμε από όποια μεριά θέλουμε (δεξιά/αριστερή) και με όποια τεχνική θέλουμε? Ή όχι ? Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει,ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Ήθελα να ρωτήσω στο ύψος όταν δίνουμε, πηδάμε από όποια μεριά θέλουμε (δεξιά/αριστερή) και με όποια τεχνική θέλουμε? Ή όχι ? Όποιος γνωρίζει ας απαντήσει,ευχαριστώ εκ των προτέρων

Ναι, υπάρχουν άτομα που πηγαίνουν ευθεία και δεν λένε τίποτα αρκεί να περάσεις το όριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElwCma

Νεοφερμένος

Η ElwCma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Α μάλιστα! Ευχαριστώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ElwCma

Νεοφερμένος

Η ElwCma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά καμιά συμβουλή για το 1000άρι? Κάνω μόνη μου,στα υπόλοιπα αθλήματα δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα -εκτός της σφαίρας- και είμαι αρκετά κοντά στα όρια..στα 1000 όμως, μερικές φορες δεν μπορώ να βγάλω ούτε τα 400 (τον ένα γύρο δλδ) ..καμιά συμβουλή ?(και με βάση τους μήνες που μου έχουν απομείνει)
Υ.γ.: πάω συνήθως 3 ή 2 φορές τη βδομάδα για προπόνηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Προσπάθησε να μη σκέφτεσαι πόσα μέτρα είναι και κάνε κυκλική προπόνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top