[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
καταρχην εισαι πιστευεις ιδιας εμφανισης αν οχι καλυτερης με αυτον; το φέισμπουκ δεν λεει τιποτα. Και την κουτση Μαρια κανεις φιλο σου εκει. Αν εισαι παρε φατσα και κανε μπουγατσα, ξεχνα καλυτερα οποιαδηποτε προσεγγιση

Τι λες ρε στην κοπέλα.:mad:

Δεν μετράει για όλους μόνο η εξωτερική εμφάνιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Τι λες ρε στην κοπέλα.:mad:

Δεν μετράει για όλους μόνο η εξωτερική εμφάνιση.
τι μετραει; η καλη καρδια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Οι βαθιές τσέπες.
αυτο δεν φαινεται κατευθειαν. Μπορει παντως και τα δυο. Ματσό και τεκνό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

dgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Και βέβαια! Είναι το κυριότερο!

Αρέσει δεν αρέσει, πρώτο πράγμα που φαίνεται είναι η εμφάνιση. :redface: Είναι αναπόφευκτο! Μετά ακουλουθούν τα υπόλοιπα. Σε μη εφήμερη σχέση είναι που ξεπερνούν την εμφάνιση οι άλλοι παράγοντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Καλα να εχουμε εμείς τέτοιες ανησυχίες αλλα εσείς τα κορίτσια για ποιον λογο; Όσο χοντρά και να του την πείσετε αν είστε εμφανισιμες θα ανταποκριθει ο μάγκας τι να λεμε τωρα.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί να λέω πως δεν μετράει η εμφάνιση καθ'αυτή, αλλά το όλο vibe που αναδύεις. Μια εύσωμη γυναίκα απαγορεύεται να είναι αισθησιακή δηλαδή? :mad: Θα τρελαθούμε τελείως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Άμα θελουμε να μιλήσουμε ρεαλιστικα, να ποθησει κάποιος εμφανισιμος μια "ευσωμη"(εξαρτάται βέβαια απο το τι εννοείς ευσωμη γιατι εσείς οι γυναικες συνήθως μπερδεύετε λίγο το τι σημαίνει αυτο) κομματάκι δύσκολο όσο vibe(τι σημαίνει αυτο παρεμπιπτόντως;; :P ) και να εκπέμπει.απο κάποιον επίσης ευσωμο πιθανόν. (και επαναλαμβάνω μιλώντας ρεαλιστικα και σχεδόν κυνικά έτσι;;....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Έχω βαρεθεί να λέω πως δεν μετράει η εμφάνιση καθ'αυτή, αλλά το όλο vibe που αναδύεις. Μια εύσωμη γυναίκα απαγορεύεται να είναι αισθησιακή δηλαδή? :mad: Θα τρελαθούμε τελείως?

Ντάξει,καλού-κακού όμως,κάνε καμιά δίαιτα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
^^ Παντα καυστικος και ειλικρινής :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
αυτο δεν φαινεται κατευθειαν.
Φαίνεται. Κι αν δεν είναι σίγουρη, υπάρχει η δοκιμασμένη λύση της κοινωνικής κριτικής. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Χοντρή γυναίκα δεν αρέσει .. Αρέσει μόνο σε χοντρούς άντρες ... Τέλος :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhosYourDaddy

Νεοφερμένος

Ο WhosYourDaddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
ενταξει μην παιρνεις και ορκο σε αυτο που λες..εχω δει πολλες χοντρες γυναικες με λεπτους αντρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ενταξει μην παιρνεις και ορκο σε αυτο που λες..εχω δει πολλες χοντρες γυναικες με λεπτους αντρες
Δεν παίζει ρόλο η εμφάνιση σ' αυτό. It's just natural selection. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
ενταξει μην παιρνεις και ορκο σε αυτο που λες..εχω δει πολλες χοντρες γυναικες με λεπτους αντρες

Ε καλά υπάρχουν και εξαιρέσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
"Αγόρια" με συγχωρείτε που θα σας χαλάσω το χαβαλέ αλλά (όλως παραδόξως;; ) υπάρχει διαφορά μεταξύ έυσωμου και <<χοντρού>>, όπως τόσο σας αρέσει να αποκαλείτε.

ΑΥΤΟ σημαίνει "δεν φροντίζω τον εαυτό μου, θέτω σε κίνδυνο την υγεία μου"


ΑΥΤΟ δείχνει μια γεματούλα μεν, αλλά ελκυστική γυναίκα η οποία συνειδητοποίησε πως δεν είναι αναγκαίο να "στριμωχτεί" στα standards της κοινωνίας σχετικά με το τί χρίζεται "όμορφο".

Και αν δεν σας αρέσουν οι παχουλές,big fucking deal. Ούτε και σε αυτές αρέσουν μερικοί κομπλεξικοί που απορρίπτουν κάτι πριν καν του δώσουν μια ευκαιρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ πάντως, μια που τα λέμε, προτιμώ με διαφορά να συναναστρέφομαι με αυτές που θεωρoύνται "εύσωμες" (για να μην πούμε τίποτ' άλλο) παρά με τις "αδύνατες" (dat segregation). Συνήθως είναι από τα πιο φιλικά, πρόσχαρα και ακομπλεξάριστα (βλ. κάνω δίαιτα για να πέσω στα 40, άρα δεν τρώω τίποτα) παιδιά που γνωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓιάννηςΜ

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης.Μ (το υπόλοιπο το κρύβω! ;) Όσοι/ες θέλουν ας το μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Να απαντήσω στον nPb το εξης

Ειδικά στο #38 & #41 ποστ ένα θα πω
ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
Επιτελούς...

Ειδικά το ποστ #49 πέρα για πέρα σωστο!!!
Και το είπες και με το γάντι(!)

Το σέβομαι όταν μια γυναικά (η αντρας) πει και να ομολογήσει "ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ να μιλήσω" η "ΔΕΝ ξέρω πως να μιλήσω" η κάτι παρόμοιο δηλαδή στην ουσία αυτό που πραγματικά ισχύει.. όταν βάζουν το προσωπείο και την δικαιολογία μόνο κ μόνο για να αισθάνονται καλά οι ίδιες και να είναι το κρυφό μυστικό μέσα τους που μόνο αυτές ξέρουν και το θάβουν στο πίσω μέρος του μυαλού τους μόνο και μόνο γιατί δεν έχουν το ΘΑΡΡΟΣ η αν θες και το ΘΡΑΣΣΟΣ να μιλήσουν....

ΕΥΤΥΧΩΣ δεν μου έχουν τύχει πολλές τέτοιες... 2 μου έτυχαν στα 26 μου χρονιά και οι δυο όταν νευρίασαν με την στάση μου και μου το είπαν με παράπονο κι ολας τους το έτριψα στην μούρη κ έφαγαν και άκυρο ΜΟΝΟ και μόνο για την δείλια τους όποτε φίλε nPb να αγιάσει το στόμα σου


Κλείνω λέγοντας αυτό...
Το ΤΙ εμφάνιση έχουν μερικές ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ οι άντρες ψάχνουν για το κορμί το θεϊκό μόνο όταν θέλουν να κρεβατι μόνο και τέλος... εάν θέλουν ΣΧΕΣΗ με την καθαρή σημασία της λέξης ΔΕΝ θα κοιτάξουν το κορμί (πρώτα) και στην τελική το σώμα αλλάζει με σε 4-5 και σας μιλάει άνθρωπος που ήταν 105 κιλά και σε 4 μήνες πήγε στα 60(!) και δεν μπορούσε να τρέχει ούτε 250 μετρά και κατάφερε να τρέχει 15-20 χλμ σε μια μέρα όποτε η εμφάνιση. Δεν το λέω για να δειχτω εγώ η για να πω "πο πο κοιταξτε τι έκανα.." οχι.. το λέω μόνο και μόνο για να δείξω πως ΟΠΟΙΟΣ/ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ να αλλάξει την εμφάνιση του και το σόμα του ΤΟ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΥΚΟΛΟ. Όποτε η εμφάνιση δεν μετράει !!

Σε αυτό θα συμφωνήσω με την Dalian στο ποστ της ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΕΙΠΕΣ καλύτερα ούτε εγώ δν θα μπορούσα!!!
Αυτά είχα να πω συγνώμη για την έκταση του μηνύματος αλλα τα μηνύματα ήταν εξίσου πολλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top