[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
σκάσε ρε χρήστο πια, χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
για να απαντήσω μόνο και μόνο παρόμοια με το σχετικό topic για τα αγόρια,

κοιτάω και εγώ άλλα στοιχεία π.χ. γυναικείο στήθος :P
απεχθάνομαι το στήθος-μπάλες ποδοσφαίρου ή στήθος-αγελάδας
επιδιώκω μια μέση κατάσταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εγω τα κοιταω, ναι ως αρσενικο, το ματι παει αυτοματα, τι να κανουμε κυριε??? :P αλλα δεν με ενδιαφερει, δλδ μπορει να με εντυπωσιασει αλλα απο κει και περα ουτε που θα το προσεχω....τι να δω καλε? ο ερωτας ειναι τυφλος....μετα βλεπεις και τριβεις τα ματια'ς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκίμαχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλκίμαχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Σε κάθε περίπτωση πάντως από την στιγμή που κανείς θα εγκρίνει ένα άτομο και θα συνάψει σχέση μαζί του αρχίζει πλέον και γνωρίζει λίγο παραπάνω κάθε μέρα το τι τελικά θα ήθελε. Σε τελική ανάλυση διαπιστώνεις ότι με τον άνθρωπο που είσαι μαζί δεν ταιριάζετε ακριβώς σε όλα απλά ταιριάζετε σε ορισμένα ζωτικής φύσεως και για τους δύο χαρακτηριστικά. Σημασία έχει να ταιριάζουν οι απόψεις σας στο τι θεωρείτε σημαντικό.
Προσωπικά στις γυναίκες κοιτώ σε πρώτη φάση την εξωτερική εμφάνιση.Για να την θεωρήσω ωραία και να μου τραβήξει το ενδιαφέρον θέλω απλά αυτό που βλέπω ως σύνολο να μην με αποθαρρύνει.Αυτό είναι κάτι που το κάνουμε όλοι ενστικτωδώς.
Αν σε πρώτη φάση μου αρέσει και έρθω πιο κοντά της αρχίζω να κοιτώ και διάφορα πιο ειδικά χαρακτηριστικά όπως το μέγεθος και το σχήμα του στήθους της , τα χέρια της, τα πόδια της (δεν θέλω να είναι υπερβολικά χοντρά ή πολύ αδύνατα) την κοιλιά της (θέλω να είναι φυσιολογική) το δέρμα της (αν είναι σφριγηλό και ζωντανό) το πρόσωπο τα μαλλιά της και γενικά διάφορα τέτοια. Το πλέον σίγουρο πάντως που θα κοιτάξω είναι τα οπίσθια το στήθος και τα πόδια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εχουμε φτασει στο σημειο αμα καποιος δεν εχει στα στανταρ του γκομεναρες ξανθιες με **** και **** και εχει και αλλα που θελει οπως προσωπικοτητα να ντρεπεται να το πει σε αλλα αγορια...(στους φιλους του) αλλα ακομη και σε κοριτσια για να μην το περασουν για <<μουχλα>>
τι να πουμε?
εγω οταν ελεγα σε κατι κοριτσια οτι ακομη και θεογκομενος -κουκλος ναναι αμα εινια ψωναρα και μ****ας θα τον απορριψω μου εριχναν μαρουλια!

σκοτωνουν τον ρομαντισμο αυτοι που λενε θελω μονο αυτο https://www.google.gr/imgres?imgurl=...-TuAw&esq=1&page=1&ndsp=29&ved=1t:429,r:2,s:0
αλλα αμα γουσταρουν ...δικαιωμα τους.για να δουμε τι θα κανουμε εμεις οι υπολοιποι της παλιας σχολης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
εχουμε φτασει στο σημειο αμα καποιος δεν εχει στα στανταρ του γκομεναρες ξανθιες με **** και **** και εχει και αλλα που θελει οπως προσωπικοτητα να ντρεπεται να το πει σε αλλα αγορια...(στους φιλους του) αλλα ακομη και σε κοριτσια για να μην το περασουν για <<μουχλα>>
τι να πουμε?
εγω οταν ελεγα σε κατι κοριτσια οτι ακομη και θεογκομενος -κουκλος ναναι αμα εινια ψωναρα και μ****ας θα τον απορριψω μου εριχναν μαρουλια!

σκοτωνουν τον ρομαντισμο αυτοι που λενε θελω μονο αυτο https://www.google.gr/imgres?imgurl=https://www.empireonline.com/images/features/100greatestcharacters/photos/88.jpg&imgrefurl=https://www.empireonline.com/100-greatest-movie-characters/default.asp%3Fc%3D88&usg=__p1Vg0_ER5mCMzIJUcO55cLGLuog=&h=400&w=355&sz=56&hl=el&start=0&sig2=gG63ZVt5Fr99NlGIn-uNPg&zoom=1&tbnid=0SgbDq7VtDPRwM:&tbnh=125&tbnw=118&ei=Vu8_Tem1C8Ky8gOi5-TuAw&prev=/images%3Fq%3Djessica%2Brabbit%26um%3D1%26hl%3Del%26sa%3DX%26biw%3D1034%26bih%3D661%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=316&vpy=55&dur=929&hovh=238&hovw=211&tx=31&ty=258&oei=Vu8_Tem1C8Ky8gOi5-TuAw&esq=1&page=1&ndsp=29&ved=1t:429,r:2,s:0
αλλα αμα γουσταρουν ...δικαιωμα τους.για να δουμε τι θα κανουμε εμεις οι υπολοιποι της παλιας σχολης?

Toυλάχιστον τα μαρούλια ήταν φρέσκα; :P :lol: :lol:

Δίκιο έχεις ρε Γιολάντα, αλλά που να το βρεις. :/: Βέβαια, για ποιο λόγο σκας σχετικά με το τι πιστεύουν οι άλλες και οι άλλοι; Μην χαλάς την υγεία σου για μαλακίες. Κοίτα να περνάς εσύ καλά...;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εγω παντως ναι κοιταω πρωτα πως ειναι εμφανησιακα αφου αυτο βλεπεις πρωτα!
Μετα και κυριοτερο αν μου κανει το κλικ!!
Τελος τα υπολοιπα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγω πρωτα το προσωπο και σωμα και μετα χαρακτηρα οπσδηποτε!!
Θελω να ειναι καλη αν ειναι καμια ξεπεταμενη και που βριζει λεω bb!
Κοιταω τα παντα !
εμφανηση πρωτα και μετα το κυριοτερο πως μιλαει δε μαρεσουν καθολου οι κοπελες
που βριζουν!!
Πρεπει να ειναι ομορφη οπως και να το κανουμε δε λεω και σταρ ελλας αλλα να ειναι μετα πρεπει οχι τρομερα λεπτη και ουτε βεβαια χοντρη να γυμναζεται τουλαχιστον να ειναι σε φορμα!! Να ειναι ευγενικη καλο κοριτσι και θα την
παντρευτω.......!:redface:

Εγω παντως ναι κοιταω πρωτα πως ειναι εμφανησιακα αφου αυτο βλεπεις πρωτα!
Μετα και κυριοτερο αν μου κανει το κλικ!!
Τελος τα υπολοιπα.:)
Okz, το ΕΜΠΕΔΩΣΑΜΕ. :)

Μην ξανακάνεις πόστ για να πείς πως κοιτάς πρώτα την εμφάνιση σε μια κοπέλα,λυπήσου μας. =.=


All in all.
O καθένας με τα γούστα του κι όπως την βρίσκει.
Άλλοι κοιτάνε τον χαρακτήρα πρώτα,άλλοι την εμφάνιση.
Είναι πολύ υποκειμενικά όλα αυτά και θεωρώ κάπως άσκοπο το να μπαίνουμε σε πολλές αναλύσεις.
Μην το παιδεύετε πολύ το θέμα πάντως. :P
Ας βρεί ο καθένας ένα άτομο που να γουστάρει να το έχει δίπλα του γι'αυτό που είναι και να περνάει όμορφα μαζί του.
Αυτό έχει σημασία για μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Okz, το ΕΜΠΕΔΩΣΑΜΕ. :)

Μην ξανακάνεις πόστ για να πείς πως κοιτάς πρώτα την εμφάνιση σε μια κοπέλα,λυπήσου μας. =.=

αυτό ακριβώς σκεφτόμουν και εγώ :D...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Ας βρεί ο καθένας ένα άτομο που να γουστάρει να το έχει δίπλα του γι'αυτό που είναι και να περνάει όμορφα μαζί του.
Αυτό έχει σημασία για μένα.

αυτό νομίζω τα λέει όλα..
όχι σαν κάτι μυξοκοπελίτσες που γράφουν κάτι κατεβατά ιδιοτήτων για το "πως γουσταρίζουν το αγόρι" λές και πρόκειται για την χημική περιγραφή του διμεθυλομεθαναμιδίου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

έλιωσα με τα πόστς στην παράθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Okz, το ΕΜΠΕΔΩΣΑΜΕ. :)

Μην ξανακάνεις πόστ για να πείς πως κοιτάς πρώτα την εμφάνιση σε μια κοπέλα,λυπήσου μας. =.=
.
δε ξανα ομιλω.:(

:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nomikarios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Η εμφάνιση είναι εξωτερίκευση του εσωτερικού κόσμου....τα συμπεράσματα δικά σας :hmm:...οι καλές κοπέλες προτιμούνται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η εμφάνιση είναι εξωτερίκευση του εσωτερικού κόσμου....τα συμπεράσματα δικά σας :hmm:...οι καλές κοπέλες προτιμούνται!!!
Δηλαδή, κρίνεις τα άτομα, τις γυναίκες εν προκειμένω, από την εμφάνιση; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
αυτό νομίζω τα λέει όλα..
όχι σαν κάτι μυξοκοπελίτσες που γράφουν κάτι κατεβατά ιδιοτήτων για το "πως γουσταρίζουν το αγόρι" λές και πρόκειται για την χημική περιγραφή του διμεθυλομεθαναμιδίου :P

Έλεος Νίκο!!! Χαχαχα, είσαι απίστευτος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top