[Αγόρια] Τι κοιτάτε σε ένα κορίτσι;

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ε σιγα σαμπως και εμεις δεν κοιταμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Όταν λες "το κορίτσι" εννοείς εσωτερικό & εξωτερικό κόσμο?

σε πρώτη φάση όταν δεν την γνωρίζω ή την γνωρίζω τυπικά, κοιτάζω τρία πράγματα:

  • εξωτερική εμφάνιση (θέλω να έχει συμμετρία σωματότυπου)
  • να είναι θηλυκή
  • προφίλ εξωτερικής συμπεριφοράς και κινησιολογίας (απεχθάνομαι τις "φευγάτες" ή "ξεπεταγμένες")
σε δεύτερη φάση θα επεδίωκα να μάθω και τον εσωτερικό κόσμο της γιατί αυτός είναι το Α και το Ω σε πολλά θέματα...
βέβαια ο εσωτερικός κόσμος ενός ανθρώπου θέλει πολύ χρόνο για να "αποκαλυφθεί"
τόσο για φιλία όσο και για κάτι παραπέρα, δεν θα στεκόμουν ποτέ στην πρώτη φάση που ανέφερα
σημαντικό ρόλο παίζει να είναι αντικαπνίστρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ε ναι...δεν είμαστε αθώα πλασματάκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Ε ναι...δεν είμαστε αθώα πλασματάκια...

αυτό το ξέρω :D
αλλά μπορείς να γίνεις συγκεκριμένη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
βέβαια ο εσωτερικός κόσμος ενός ανθρώπου θέλει πολύ χρόνο για να "αποκαλυφθεί"

Και ίσως να μην αποκαλυφθεί ποτέ...είναι δύσκολο να μάθεις παντελώς το χαρακτήρα ενός ατόμου...γιατί ανά πάσα στιγμή μπορεί να σου παρουσιάσει κάποιο χαρακτηριστικό που δεν το έχεις συνειδητοποιήσει...

αλλά μπορείς να γίνεις συγκεκριμένη;
Όσον αφορά τι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
ότι δεν είστε αθώα πλασματάκια...

Πιο πάνω είπε η Pure-Seduction πως κι εμείς παρατηρούμε κάποια πράγματα σ'ένα αγόρι..όπως π.χ. τον κώλο....και λέω πως δεν είμαστε αθώα πλασματάκια κι εμείς..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
σημαντικό ρόλο παίζει να είναι αντικαπνίστρια!

απο τη στιγμη που προσεχει ετσι ωστε να μην το ''νιω8εις'', ποιο ειναι το προβλημα?εκεινη το κανει, οχι εσυ...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
απο τη στιγμη που προσεχει ετσι ωστε να μην το ''νιω8εις'', ποιο ειναι το προβλημα?εκεινη το κανει, οχι εσυ...:confused:
Αν νοιάζεται γι'αυτήν?..και δε θέλει να βλάπτει την υγεία της..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
δεν καπνίζω miro2...:P
είμαι φανατικός οπαδός ενός υγιούς στόματος με φρέσκο χνώτο
δεν θέλω να φιλάω στόμα με κίτρινα δόντια που να βρωμάει σαν βόθρος
άφησε που όλο το σώμα ενός καπνιστή βρωμάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δεν καπνίζω miro2...:P
είμαι φανατικός οπαδός ενός υγιούς στόματος με φρέσκο χνώτο
δεν θέλω να φιλάω στόμα με κίτρινα δόντια που να βρωμάει σαν βόθρος
άφησε που όλο το σώμα ενός καπνιστή βρωμάει...

και τα μαλλια και τα ρουχα...
ακομα και μπανιο να εχει κανει και να μην εχει καπνισει,οποιος ειναι κοντα τ και δεν καπνιζει καταλαβαινει τη μυρωδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Αν νοιάζεται γι'αυτήν?..και δε θέλει να βλάπτει την υγεία της..?

δεκτο, αλλα το τσιγαρο ειναι προσωπικη επιλογη...καποιοι(εχω γνωρισει αρκετους) αντιδρουν λες και ηρ8ε η συντελεια του κοσμου και οποιος καπνιζει ειναι αποκρουστικος...:worry:και ρωτω, αν προσεχει και δε σε αναγκαζει να ερχεσαι σε επαφη με τον καπνο με κανενα τροπο, γιατι ειναι αποκρουστικος?ειναι αυτο κριτηριο να απορριψεις καποιον/α?:hmm:

και τα μαλλια και τα ρουχα...
ακομα και μπανιο να εχει κανει και να μην εχει καπνισει,οποιος ειναι κοντα τ και δεν καπνιζει καταλαβαινει τη μυρωδια

οσο αφορα μαλλια και ρουχα, ακομα και να μην καπνιζεις με το που μπεις σε χωρο καπνιζοντων τελειωσες...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Για μένα είναι κριτήριο το θέμα "τσιγάρο", όπως θέμα απόρριψης από μια κοπέλα μπορεί να είναι για παράδειγμα το ύψος του αγοριού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Κι εμένα με απομακρύνει από κάποιον η ιδέα του τσιγάρου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Για μένα είναι κριτήριο το θέμα "τσιγάρο", όπως θέμα απόρριψης από μια κοπέλα μπορεί να είναι για παράδειγμα το ύψος του αγοριού...

ναι βρε παιδι μου δικαιωμα σου, απλα δεν μπορω να καταλαβω αυτο που ε3ηγω παραπανω...
δηλαδη αν σ αρεσει κατα τα αλλα μια κοπελα αλλα εχει το ''ελαττωμα'' να καπνιζει, τοτε την απορριπτεις χωρις δευτερη σκεψη?δεν περναει καν απο το μυαλο σου να το συζητησεις μαζι της?οσο και αν σου φαινεται περιεργο(και μενα μου φαινεται), υπαρχουν αν8ρωποι που μπορει να δεχτουν να το κοψουν απο τη στιγμη που δεν το 8ελει ο/η συντροφος...υπαρχουν αλλοι που κανουν τα παντα να μην ερχεται σε επαφη ο/η αλλος με το τσιγαρο...και πιστεψε με, αν το 8ελεις γινεται...;)
αρκει να εχεις δια8εση να 3επερασεις ενα προβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
βασικά δεν θα δώσω εξ' αρχής σημασία σε μια τέτοια κοπέλα
επίσης μια καπνίστρια κοπέλα έχει ένα ύφος συνήθως που δεν μου αρέσει και εννοώ το ύφος νταλικέρη που δεν την κολακεύει καθόλου
όπως είπα πριν, μου αρέσει να εκπέμπει μια θηλυκότητα και μια καθαρή ομορφιά

οπότε το όλο θέμα της γνωριμίας έχει λήξει πριν καν ξεκινήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
πωπω αφήστε ήσυχο τον άνθρωπο
αφού δε γουστάρει τσιγάρο λέμε ..γούστα είναι αυτά..
και γω πάλι δε γουστάρω χοντρές. πώς να το κάνουμε δλδ?...........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
βασικά δεν θα δώσω εξ' αρχής σημασία σε μια τέτοια κοπέλα

exactly;)

επίσης μια καπνίστρια κοπέλα έχει ένα ύφος συνήθως που δεν μου αρέσει και εννοώ το ύφος νταλικέρη που δεν την κολακεύει καθόλου
όπως είπα πριν, μου αρέσει να εκπέμπει μια θηλυκότητα και μια καθαρή ομορφιά

εδω δεν εχεις δικιο...
ειμαι σιγουρη οτι ενα ατομο που εχει το ''υφος του νταλικερη'', δεν ειναι λογω καπνισματος αλλα γενικου στυλ...απο αυτο το ατομο λοιπον ουτως ή αλλως 8α εφευγες μακρια...και μιλαω απο εμπειρια...

τεσπα, αυτο που 8ελω να πω ειναι οτι ειναι κριμα να βαζουμε ταμπελες και να απορριπτουμε κοσμο ε3αιτιας μιας ιδιομορφιας(αν μπορω να το πω ετσι)...συζηταμε πρωτα(περί αυτης της ''ιδιομορφιας''), και αν δουμε οτι δεν τα βρισκουμε παμε παρακατω...
γνωμη μου παντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
και γω πάλι δε γουστάρω χοντρές. πώς να το κάνουμε δλδ?...........:P

συμφωνούμε
ακριβώς το ίδιο και εγώ..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
ντροπηηηη....:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top