Αγωνία για την ανακοίνωση των βάσεων

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.
Το ότι θα γραφτώ στη σχολή είναι δεδομένο.Το αν θα παρακολουθήσω το πρώτο έτος εξετάζω αυτή τη στιγμή.Ισως κάνω και λίγους μήνες στη σχολη για να δω πως λειτουργεί το "σύστημα" οι οποίοι όμως ενδέχεται να μετεξελιχθούν σε 6 χρόνια αν δω ότι τελικά δεν είναι τόσο δύσκολα.Παντως το μόνο που με προβληματίζει για τις εξετάσεις είναι ο χαμένος χρόνος σε περίπτωση δεύτερης αποτυχίας και όχι η "δυσκολία" του εγχειρήματος αφού ουσιαστικα το μηχανογραφικο μου θα έχει αποκλειστικα τη μοναδική σχολή που δεν έπιασα επομένως το ρίσκο είναι μεγαλυτερο.Πιστευω εντούτοις ότι υπάρχει χρόνος για αποφάσεις ακόμη και αν ξαναδώσω αφού την ύλη τη ήξερα και πιστεύω τη θυμάμαι πολύ καλά αν μπορέσω να ξαναδώσω με την ίδια(δεν έχω κοιτάξει τι παίζει από του χρόνου).
 

Filip55

Νεοφερμένος

Ο Filip55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εντωμεταξύ δεν παίζει να έχει περάσει μια μέρα που να μην έχω ψάξει στο ίντερνετ "βάσεις εκτίμησεις 2019"
Η κατάσταση είναι τραγική
 

SotosMein

Νεοφερμένος

Ο SotosMein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

Eua5

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eua5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 232 μηνύματα.


Παιδιά στο σαιτ του υπουργείου παιδείας δεν έχουν ανακοινώσει τίποτα οπότε μην πιστεύουμε ότι διαβάζουμε στο ίντερνετ... Να σκεφτείς σε ένα σαιτ έχω διαβάσει Δευτέρα 26 Αυγούστου, σε αυτό που έστειλες λέει Τρίτη 27 Αυγούστου, σε ένα άλλο λέει προς το τέλος της ερχόμενης εβδομάδας και ένα άλλο λέει μεταξύ τρίτης και Πέμπτης... Δλδ ο καθένας λέει ότι θέλει... Μόνο όταν βγει επίσημη ανακοινώση του υπουργείου παιδείας θα ξέρουμε... Αν και ούτε τότε θα είναι 100% σίγουρο μετά τα περσινα:lol:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά....βλέπω για να κάνατε και θρεντ το αγχος ειναι στα ύψη :lol:
Απόλυτα λογικό και κατανοητό....Εύχομαι να δείτε στο σαίτ οτι μπήκατε στη σχολή που περιμένατε.
Κοιτάξτε έχετε φάει τον γαίδαρο στη ουρα του έχετε μείνει δηλαδη εκ των πραγμάτων μαξιμουμ σε μια βδομάδα πιστέυω οτι θα βγούν (αν και έχω τη εντύπωση πως αύριο θα βγουν ....είναι όλο εκπλήξεις το υπουργείο παιδείας εξάλλου :hehe:)
Κοιτάξτε να ηρεμήσετε και να απολάυσετε τις τελευταίες μέρες του Αυγούστου...
Ανυπομονώ να δω τις σχολές που μπήκατε!!! <3
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Πότε θα βγουννννννννν.. Θέλω να κάνω φλεξ στο φβ :)
 

Praxis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Praxis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
λίγες μέρες ακόμα, υπομονή παίδες.
 

Filip55

Νεοφερμένος

Ο Filip55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Εδώ στο edu4u μερικοί λένε πως αύριο στις 13:00 θα έχουν ανακοινωθεί

Δηλαδή, νταξει
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Εδώ στο edu4u μερικοί λένε πως αύριο στις 13:00 θα έχουν ανακοινωθεί

Δηλαδή, νταξει


Μην λες αυτη την απαγορευμενη φραση εδω παρικαλω.

Μην ακουτε τι λενε, ας περιμενουμε επισημη ανακοινωση.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,974 μηνύματα.
Μεταξύ της τρίτης και της Πέμπτης θα ανακοινωθούν!
 

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Αύριο δεν παίζει… θα είχε βγει ανακοίνωση από σήμερα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,974 μηνύματα.

Filip55

Νεοφερμένος

Ο Filip55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Μονο εγω δεν αγχωνομαι?:laugh: Ξερω που περναω, ξερω που περναει η κολλητη μου και ολα κομπλε.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,974 μηνύματα.

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Μονο εγω δεν αγχωνομαι?:laugh: Ξερω που περναω, ξερω που περναει η κολλητη μου και ολα κομπλε.


Εγω αγχωνομαι για την φαση, ποτε θα το ξαναζησεις; ( Ελαφρως προσβλητικο σε οσους εχουν οντως αγωνια, σορυζ)
 

Galaxy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Galaxy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 355 μηνύματα.
Εγω αγχωνομαι για την φαση, ποτε θα το ξαναζησεις; ( Ελαφρως προσβλητικο σε οσους εχουν οντως αγωνια, σορυζ)


Προσωπικα και περσυ που το ειχα ζησει, παλι ηξερα που περναω και παλι δεν ειχα αγχος για εμενα :laugh: Τωρα το μονο ουσιαστικα που περιμενω να δω ειναι που περνανε καποια αλλα παιδια, συμμαθητες στο φροντ κυριως, που οριακα πιανουν αυτο που θελουν ή οχι.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,974 μηνύματα.
Από το πρωί μπαίνω συνέχεια στο σύστημα και κοιτάω αν βγήκαν.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top