Αγορές που θέλετε να κάνετε

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
<3 Περιμένω απλά να βγει :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    14 KB · Εμφανίσεις: 319

desperateforphd

Νεοφερμένος

Η desperateforphd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
αχου τααα τι ρομαντικοοοοοοοοοοοοοοο :D ξεχασες να γραψεις (ενα δαχτυλιδι μονοπετρο να μου παρει ο κερατας! γιατι θα τον παρει και θα τον σηκωσει!!!!! η μαργαριταρια !!!!!!!! η ρουχααααα αααααααα!!!! )
Μαζί μου ασχολείσαι, πόσο μ... είσαι!!! Πόσο;;; :hmm:Βλέπεις να γράφω πουθενά ότι θέλω να μου χαρίσουν, καταλαβαίνεις ότι αυτό που ""απάντησες"" είναι μία γελοιότητα και μισή; Δεν την παλεύετε εκεί στα τει, έτσι;

Είστε περίεργο φόρουμ, και δυστυχώς δεν μπορώ να σβήσω την προηγούμενη απάντησή μου. Είδα ένα θρεντ και αποφάσισα να απαντήσω, που το κακό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Θελω:
1)Sony Vaio :inlove: ή ενα απλο notebook
2)Φωτιστικο για το δωματιο
3)κατι ψαθινες πλεκτες μπαλες διακοσμητικες που εχω δει αλλα δεν ξερω που τις πουλανε:hmm:
4)καινουργιο μπουφαν
5)all-star ή αρβυλακια:hmm:
6)ασυρματο ποντικι με σχεδιο
7)τσαντα για notebook σε ροζ χρωμμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μαζί μου ασχολείσαι, πόσο μ... είσαι!!! Πόσο;;; :hmm:Βλέπεις να γράφω πουθενά ότι θέλω να μου χαρίσουν, καταλαβαίνεις ότι αυτό που ""απάντησες"" είναι μία γελοιότητα και μισή; Δεν την παλεύετε εκεί στα τει, έτσι;

Είστε περίεργο φόρουμ, και δυστυχώς δεν μπορώ να σβήσω την προηγούμενη απάντησή μου. Είδα ένα θρεντ και αποφάσισα να απαντήσω, που το κακό;
Tσίλ άουτ, πλάκα κάνει να σε πειράξει το παιδί,νομίζω ότι σήμερα αρκετοί νέοι δεν έχετε την αίσθηση του χιούμορ...:/:
Το τεί που κολλάει; :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desperateforphd

Νεοφερμένος

Η desperateforphd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Tσίλ άουτ, πλάκα κάνει να σε πειράξει το παιδί,νομίζω ότι σήμερα αρκετοί νέοι δεν έχετε την αίσθηση του χιούμορ...:/:
Το τεί που κολλάει; :ermm:
Ποια πλάκα; Δεν το είδα σαν πλάκα, γιατί δεν είναι.

Τέλος πάντων... Λήξη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Θελω:
1)Sony Vaio :inlove: ή ενα απλο notebook
2)Φωτιστικο για το δωματιο
3)κατι ψαθινες πλεκτες μπαλες διακοσμητικες που εχω δει αλλα δεν ξερω που τις πουλανε:hmm:
4)καινουργιο μπουφαν
5)all-star ή αρβυλακια:hmm:
6)ασυρματο ποντικι με σχεδιο
7)τσαντα για notebook σε ροζ χρωμμα
για το 5 δεν το συζητω all star:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
1. σκουλαρικια για 2η τρυπα ή για helix piercing
2.all star γκρι (maybe)
3.κανα μακρυ παντελονι και καμια μακρυμανικη μπλουζα τωρα που φθινοπωριασε
4.μαυρο μαρκαδορο για σχεδιο
5. 1 ντοσιε
αυτααα i think
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουλάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bernadette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Θα επεκτείνω την προηγούμενη wish-list μου γιατί θυμήθηκα κι άλλα πράγματα (ποτέ δεν τελειώνουν οι επιθυμίες) :angelnot:

- Όλες τις σεζόν του The Big Bang Theory
- Όλες τις σεζόν του House MD
- Όλες τις σεζόν του Merlin (The adventures of Merlin)
- Όλες τις σεζόν του Dexter
- Όλες τις σεζόν του CSI: Las Vegas
- Όοοοολο το Bershka :inlove:

Ποιος θα αναλάβει το χρηματικό μέρος; :redface:
Έχει δώρο καραμελίτσες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θα επεκτείνω την προηγούμενη wish-list μου γιατί θυμήθηκα κι άλλα πράγματα (ποτέ δεν τελειώνουν οι επιθυμίες) :angelnot:

- Όλες τις σεζόν του The Big Bang Theory
- Όλες τις σεζόν του House MD
- Όλες τις σεζόν του Merlin (The adventures of Merlin)
- Όλες τις σεζόν του Dexter
- Όλες τις σεζόν του CSI: Las Vegas
- Όοοοολο το Bershka :inlove:

Ποιος θα αναλάβει το χρηματικό μέρος; :redface:
Έχει δώρο καραμελίτσες :P

Dexter&Bershka αναλαμβανω εγω,τις καραμελες περιμενω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παντελονια chinos
μποτακια ...αυτα προς το παρον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Θα επεκτείνω την προηγούμενη wish-list μου γιατί θυμήθηκα κι άλλα πράγματα (ποτέ δεν τελειώνουν οι επιθυμίες) :angelnot:

- Όλες τις σεζόν του The Big Bang Theory
- Όλες τις σεζόν του House MD
- Όλες τις σεζόν του Merlin (The adventures of Merlin)
- Όλες τις σεζόν του Dexter
- Όλες τις σεζόν του CSI: Las Vegas

Ξέρεις,υπάρχουν και τα torrent.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Θα επεκτείνω την προηγούμενη wish-list μου γιατί θυμήθηκα κι άλλα πράγματα (ποτέ δεν τελειώνουν οι επιθυμίες) :angelnot:

- Όλες τις σεζόν του The Big Bang Theory
- Όλες τις σεζόν του House MD
- Όλες τις σεζόν του Merlin (The adventures of Merlin)
- Όλες τις σεζόν του Dexter
- Όλες τις σεζόν του CSI: Las Vegas
:P
Oχι οτι αυτα μπορεις να τα βρεις τσαμπα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
χα χα χα λιωνωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ξέρεις,υπάρχουν και τα torrent.

Oχι οτι αυτα μπορεις να τα βρεις τσαμπα.:P
Μπορει να τα θελει γνησια ! ! ! ! με την μια να της την πειτεεεε :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanelliniesSuck

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Θέλω να πάρω μία τράπουλα τίτσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
ενα ζευγαρι all star κασκολ πουκαμισα φορμες παντελονι και μερικα πουλοβερ αυτα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
The Ascent of Money--Carmilla--Fight Club.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top