Αγορές που θέλετε να κάνετε

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
laptop(κρίμα που καταργήθηκαν οι επιδοτήσεις στους πρωτοετείς γιατί θα έπαιρνα και γω..:()
ένα πουλόβερ μπορντώ και ένα κυππαρισί
μπαλαρίνες
μία κάρτα για τα ΜΜΜ
ένα κόκκινο φουτεράκι
υγρό φακών επαφής
καλσόν οπάκ
ένα ξυπνητήρι (γιατί με το κινητό πια θα καεί ο εγκέφαλός μου..)
τα nike lunarglide γκρι με ροζ ή με πορτοκαλί (τα millenium θέλω αλλά είναι ακριβά..)
ένα ζευγάρι μποτάκια (ή μαύρα ή μπεζ)
ένα δίπλομα οδήγησης (δεν αγοράζεται αλλά και πάλι θέλει λεφτά..)
και ένα λιποζάν γιατί έχω ευαίσθητα χιλάκια..!

Περιμένω πως και πως να μπει ο μισθός μου την πρώτη του Οκτώβρη για να ξεκινήσω..! Αλλά θέλει πολύ υπομονή και τώρα έχω ξεμείνει τελείως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Nα πω και εγω τα δικα μου??

1) Μποξερακια (ειναι γελοια ιστορια γιατι απο 15 ξεμεινα μονο με 5...)
2) Τετραδια
3) στυλους
4) ακουστικη κιθαρουλα
5) ποδοσφαιρικα παπουτσια
6) ξυπνητηρι φυσικα
7) καμερα για το πισι γιατι αυτη που εχω τωρα θα κολλησει καμια συφιλη στο πισι μου
αυτα δεν μου ερχεται κατι αλλο...αντε και κανενα ρουχαλακι να εχω και κατι προχειρο για να φοραω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
1) κρανος/γαντια για τη μηχανη
2)αναλωσιμα για την σχολη (τετραδια στυλο μαρκαδορους για σημειωσεις ,και διαφορα τετοια)
3)laptop διοτι ο σταθερος γερασε και θελω να το μετακινω κιολας
4)κινητο γιατι εχω ενα παλιο σπασμενο νοκια του ΄06

εφικτα για την ωρα ειναι τα 1,2 και με ζορι το 3 ,κινητο δε με βλεπω να αλλαζω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
laptop(κρίμα που καταργήθηκαν οι επιδοτήσεις στους πρωτοετείς γιατί θα έπαιρνα και γω..:()
ένα πουλόβερ μπορντώ και ένα κυππαρισί
μπαλαρίνες
μία κάρτα για τα ΜΜΜ
ένα κόκκινο φουτεράκι
υγρό φακών επαφής
καλσόν οπάκ
ένα ξυπνητήρι (γιατί με το κινητό πια θα καεί ο εγκέφαλός μου..)
τα nike lunarglide γκρι με ροζ ή με πορτοκαλί (τα millenium θέλω αλλά είναι ακριβά..)
ένα ζευγάρι μποτάκια (ή μαύρα ή μπεζ)
ένα δίπλομα οδήγησης (δεν αγοράζεται αλλά και πάλι θέλει λεφτά..)
και ένα λιποζάν γιατί έχω ευαίσθητα χιλάκια..!

Περιμένω πως και πως να μπει ο μισθός μου την πρώτη του Οκτώβρη για να ξεκινήσω..! Αλλά θέλει πολύ υπομονή και τώρα έχω ξεμείνει τελείως...

χαχα ενα απιαστο ονειρο για πολλεσ απ οτι φαινεται https://www.google.gr/imgres?q=nike+...&ndsp=28&ved=1t:429,r:6,s:0,i:88&tx=112&ty=72
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
χαχα ενα απιαστο ονειρο για πολλεσ απ οτι φαινεται https://www.google.gr/imgres?q=nike+...&ndsp=28&ved=1t:429,r:6,s:0,i:88&tx=112&ty=72
ααα τα εχω δει αυτα τα παπουτσια και τα φορανε πολλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ααα τα εχω δει αυτα τα παπουτσια και τα φορανε πολλες.

κανει 149Ε:(..αρα οι πιο πολλες που το χουν θα ναι απομιμηση:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
κανει 149Ε:(..αρα οι πιο πολλες που το χουν θα ναι απομιμηση:redface:
Νταξει δεν ειναι τοσο τρομερο...δεν ειμαι ομως σαν αυτο εδω το μωρο που θελω να αγορασωωωωω

κανε κλικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Νταξει δεν ειναι τοσο τρομερο...δεν ειμαι ομως σαν αυτο εδω το μωρο που θελω να αγορασωωωωω

κανε κλικ

χαχα οχι δεν ειναι..και εγω ψαχνω την απομιμηση αλλα δεν την βρισκω:P:P:P:P:P χαχαχαχα ωραιο παπουτσακι αλλα μονο για μπαλα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
χαχα οχι δεν ειναι..και εγω ψαχνω την απομιμηση αλλα δεν την βρισκω:P:P:P:P:P χαχαχαχα ωραιο παπουτσακι αλλα μονο για μπαλα:D
you didnt say...κλικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
χαχα ενα απιαστο ονειρο για πολλεσ απ οτι φαινεται https://www.google.gr/imgres?q=nike+...&ndsp=28&ved=1t:429,r:6,s:0,i:88&tx=112&ty=72

Θάνατος στο συγκεκριμένο παπούτσι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Κανένα ρούχο θέλω να αγοράσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Επίσης θέλω να πάρω ένα αποσμητικό,μια κατευρή σάλτσα,μια κολώνια,ένα τζέλ και καινούρια μπαταρία για το λάπιτοπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Θέλω να αλλάξω μπαταρία σε ένα ρολόι μου, πόσο να κοστίζει άραγε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top