Αγορές που θέλετε να κάνετε

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω αν πω αναλυτικα τι χρειαζομαι θα με πουν υπερκαταναλωτικη μαλλον αλλα δεν πειραζει
1.δυο ζακετες
2.ενα κολαν
3.δυο πουλοβερ
4.δυο σετ φορμες
5.καλτσες
6.αθλητικα παπουτσια κυριως all star
7.μπουφαν
8.σακιδιο για την σχολη

:clapup:

Θέλω να αλλάξω μπαταρία σε ένα ρολόι μου, πόσο να κοστίζει άραγε;

5 Ε το πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Θέλω να αλλάξω μπαταρία σε ένα ρολόι μου, πόσο να κοστίζει άραγε;

Εμένα σε χρυσοχοείο μου παίρνει 5Ε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγω αν πω αναλυτικα τι χρειαζομαι θα με πουν υπερκαταναλωτικη μαλλον αλλα δεν πειραζει
1.δυο ζακετες
2.ενα κολαν
3.δυο πουλοβερ
4.δυο σετ φορμες
5.καλτσες
6.αθλητικα παπουτσια κυριως all star
7.μπουφαν
8.σακιδιο για την σχολη

:clapup:
Τόσα λίγα βρε;:P


Εμένα σε χρυσοχοείο μου παίρνει 5Ε. :)
Ελπίζω να μου πάρει κι εμένα τόσο περίπου, γιατί πρέπει να αλλάξω μπαταρία σε 2 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Τόσα λίγα βρε;:P

χαχαχ τα μισα θα παρω οπωσ το κοβω..ναι αφου ολα μου μικρυναν σχεδον!!χαχα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχ τα μισα θα παρω οπωσ το κοβω..ναι αφου ολα μου μικρυναν σχεδον!!χαχα:/:
Xαχα, μια χαρά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
εγω αν πω αναλυτικα τι χρειαζομαι θα με πουν υπερκαταναλωτικη μαλλον αλλα δεν πειραζει
1.δυο ζακετες
2.ενα κολαν
3.δυο πουλοβερ
4.δυο σετ φορμες
5.καλτσες
6.αθλητικα παπουτσια κυριως all star
7.μπουφαν
8.σακιδιο για την σχολη

:clapup:

κρίμα που τέλειωσαν κ οι εκπώσεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
κρίμα που τέλειωσαν κ οι εκπώσεις...:P

τωρα αι να περιμενουμε του ιανουαριου:(πεφτουν πολυ μακρια..θα παγωσουμε ωσ τοτε:/: ερευνα αγορας η μονη λυση:Pοικονομικα πραγματα γιατι ειμαστε και φοιτητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
τωρα αι να περιμενουμε του ιανουαριου:(πεφτουν πολυ μακρια..θα παγωσουμε ωσ τοτε:/: ερευνα αγορας η μονη λυση:Pοικονομικα πραγματα γιατι ειμαστε και φοιτητες

Έπρεπε να υπάρχουν φοιτητικές τιμές σε παπούτσια, ρούχα κλπ.:mad:

Τι σακίδιο θες να πάρεις;
Το κοινό eastpak λες να μην κάνει;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Έπρεπε να υπάρχουν φοιτητικές τιμές σε παπούτσια, ρούχα κλπ.:mad:

Τι σακίδιο θες να πάρεις;
Το κοινό eastpak λες να μην κάνει;:confused:

αντε ντε αυτο πρεπει να γινει αλλα που...χαχα και εγω το κοινο eastrak το μαυρο θα παρω..ειναι ανετο σακιδιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
αντε ντε αυτο πρεπει να γινει αλλα που...χαχα και εγω το κοινο eastrak το μαυρο θα παρω..ειναι ανετο σακιδιο :P

Εγώ το έχω ήδη σε γκρι, εδώ και 4 χρόνια. Μια χαρά την έχει βγάλει σχολείο-φροντιστήριο και τα καλοκαίρια παραλία.
Σαν καινούριο είναι. Ένα πλύσιμο, πριν φύγω, κι έτοιμο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εγώ το έχω ήδη σε γκρι, εδώ και 4 χρόνια. Μια χαρά την έχει βγάλει σχολείο-φροντιστήριο και τα καλοκαίρια παραλία.
Σαν καινούριο είναι. Ένα πλύσιμο, πριν φύγω, κι έτοιμο.:D

ακριβωσ..εμενα σκιστηκε η τσαντα του σχολειου επειδη την επαιρνα και εγω στην παραλια..απο την αλμυρα!!!

Υ.Γ:το αβαταρ σου νιωθω οτι με κοιταει λες και θα βγει απο την οθονη:P:P:P...χαχαχα τι ακριβως συμβολιζει?χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ρεεεεεεε ξεχασα και ενα σακιδιο να παρω.Αυτο το απλο με το ενα φερμουαρ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τα Adidas Midiru Court τα μαυρα με χρυσο τα μποτακια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
χαχα ενα απιαστο ονειρο για πολλεσ απ οτι φαινεται https://www.google.gr/imgres?q=nike+...&ndsp=28&ved=1t:429,r:6,s:0,i:88&tx=112&ty=72
Τα έχω ήδη..! (σε λευκό!) Αλλά τα έχω ξεσκίσει οπότε θέλω καινούργια..!
κανει 149Ε:(..αρα οι πιο πολλες που το χουν θα ναι απομιμηση:redface:
Nope..!!!:) Για μένα..! Οι άλλοι δεν ξέρω τι κάνουν...:worry:
Θάνατος στο συγκεκριμένο παπούτσι :(
Οι περισσότεροι διαφωνούν με τη γνώμη σου αλλά είναι δεκτή...!!
Γιατί πολύ απλά είναι η επιτομή της καγκουριάς!!:P
Τα airmax ΝΑΙ.. Τα millenium ΟΧΙ...
κρίμα που τέλειωσαν κ οι εκπώσεις...:P
Indeed....:(
Έπρεπε να υπάρχουν φοιτητικές τιμές σε παπούτσια, ρούχα κλπ.:mad:
Κάποια καταστήματα κάνουν μειώσεις στους φοιτητές..πρέπει να το ψάξεις όμως λίγο..!!
Τα Adidas Midiru Court τα μαυρα με χρυσο τα μποτακια :P
Και μετά σχολιάζετε τη δική μου επιλογή....:worry::hmm::eek::knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

$Johnny$

Νεοφερμένος

Ο $Johnny$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Tα millenioum δεν μου λενε τιποτα σαν παπουτσια δεν ξερω ισως να φταιει οτι ειχα καποια παρομοια reebok πριν καποια χρονια που τα ειχα σκυλοβαρεθει !!!!!!!!!!!!! Απο την αλλη αυτα που θα ηθελα πολυ ειναι τα reebok a realflex transistion se γκρι με ποτοκαλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desperateforphd

Νεοφερμένος

Η desperateforphd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Χμ, μελαγχολώ διαβάζοντας το thread γιατί μόλις συνειδητοποίησα πως θέλω ένα σκασμό πράγματα:
1) Ένα πορτοκαλί ρολόι
2) Ένα λευκό σκελετό μυωπίας
3) Μπαταρία για το λάπτοπ
4) Όλη την books wish list μου
5) Μηχανή εσπρέσο-καπουτσίνο
6) Ένα βενζινάδικο για να μπορώ να ταξιδεύω στην πόλη του καλού μου :D
7) Δύο εισιτήρια για Βερολίνο, ένα δικό μου ένα δικό του για να με ξεναγήσει στο Tacheles :clapup:
8) Μία καινούργια καρέκλα γραφείου
9) Ηχεία μουσικής, σιντί μουσικής, όλες τις κυριακάτικες εφημερίδες που δίνουν σιντί μουσικής, έναν ακόμα εξωτερικό σκληρό δίσκο για να αποθηκεύσω και άλλη μουσική
10) Αναλώσιμα γραφικής ύλης, γιατί το phd έχει τρελό γράψιμο...!!
11) Ηλεκτρική κιθάρα
12) Ένα ακόμα mp3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Χμ, μελαγχολώ διαβάζοντας το thread γιατί μόλις συνειδητοποίησα πως θέλω ένα σκασμό πράγματα:
1) Ένα πορτοκαλί ρολόι
2) Ένα λευκό σκελετό μυωπίας
3) Μπαταρία για το λάπτοπ
4) Όλη την books wish list μου
5) Μηχανή εσπρέσο-καπουτσίνο
6) Ένα βενζινάδικο για να μπορώ να ταξιδεύω στην πόλη του καλού μου :D
7) Δύο εισιτήρια για Βερολίνο, ένα δικό μου ένα δικό του για να με ξεναγήσει στο Tacheles :clapup:

8) Μία καινούργια καρέκλα γραφείου
9) Ηχεία μουσικής, σιντί μουσικής, όλες τις κυριακάτικες εφημερίδες που δίνουν σιντί μουσικής, έναν ακόμα εξωτερικό σκληρό δίσκο για να αποθηκεύσω και άλλη μουσική
10) Αναλώσιμα γραφικής ύλης, γιατί το phd έχει τρελό γράψιμο...!!
11) Ηλεκτρική κιθάρα
12) Ένα ακόμα mp3.
αχου τααα τι ρομαντικοοοοοοοοοοοοοοο :D ξεχασες να γραψεις (ενα δαχτυλιδι μονοπετρο να μου παρει ο κερατας! γιατι θα τον παρει και θα τον σηκωσει!!!!! η μαργαριταρια !!!!!!!! η ρουχααααα αααααααα!!!! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.


αυτό το βιβλιαράκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top