Αγαπημένο Μάθημα

Αγαπημενο Μαθημα [pοll]
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 278)
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 90 32.4%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 70 25.2%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 39 14.0%
  • Έκθεση

    Ψήφοι: 25 9.0%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 29 10.4%
  • Λογοτεχνία

    Ψήφοι: 23 8.3%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 29 10.4%

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
κειμενα (λογοτεχνια)γιατί μερικά πεζά και ποιήματα είναι διαμάντια
αρχαία/μαθηματικα(μου αρέσουν εξίσου)
φυσικη
χημεία
βιολογια
ιστορια
(και αντε πειτε μου τωρα τι κατεύθυνση να επιλέξω αφού μου αρέσουν σχεδόν όλα:confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
πιο ειναι το αγαπημενο σας μαθημα? Τεκμηριωστε κι αιτιολογηστε. Μπορειτε επισης να τα βαλετε σε σειρα αρεσκιας (πχ μαθς>εκθεση>ιστορια κτλ) :D
φυσικη
μαθηματικα
χημεια
βιολογια

κειμενα (λογοτεχνια)γιατί μερικά πεζά και ποιήματα είναι διαμάντια
αρχαία/μαθηματικα(μου αρέσουν εξίσου)
φυσικη
χημεία
βιολογια
ιστορια
(και αντε πειτε μου τωρα τι κατεύθυνση να επιλέξω αφού μου αρέσουν σχεδόν όλα:confused:)

θετικηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμένα το αγαπημένο μου μάθημα είναι η γεωμετρία..Την λατρεύω !!!!! Μου αρεσει κα η αλγεβρα αλλα όχι τόσο πολύ .
Μετά μου αρέσει η χημεία και η βιολογία (όπως την θημάμαι από το γυμνάσιο) .
Η λογοτεχνία ήταν καποτε από τα αγαπημένα μου μαθήματα αλλά τώρα πια δεν μολυ πολιαρέσει εξαιτίας του τροπου που την διδασκόμαστε στο σχολείο....
λατρευω τν γεωμετρια <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
Μαθηματικά!!
Γιατί μπορεί να νιώθεις σίγουρος και ταυτόχρονα να έχεις αμφιβολίες για τη λύση που έδωσες..
Γιατί είναι παραπλανητικά..
Γιατί μπορούν να σε κάνουν να ξυπνήσεις μέσα στη νύχτα για να σημειώσεις τη λύση που σου ήρθε τόσο ξαφνικά..
Γιατί σχεδόν τίποτα δε μοιάζει μονόδρομος όταν καταπιάνεσαι με αυτά..
Γιατί όταν αρχίσεις να ασχολείσαι με τα μαθηματικά και τα αγαπήσεις σε ακολουθούν για πάντα δίνοντας αυτά λύση στα δικά σου προβλήματα, μέσα από τη λογική που σου χάρισαν..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Η ιστορια μου αρεσει πολυ
και πιο πολυ αυτη που μιλα για ρωμαιους και αρχαιους ελληνες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Φυσική ρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και τα μαθηματικά καλά είναι βέβαια

αλλά ο μεγάλος έρωτας παραμένει η Φυσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βιολογια> Φυσικη> Μαθηματικα> Χημεια...

Κατα σειρα παθη και αγαπες... Τα ορια ειναι πολυ στενα οποτε δεν μπορω να τα αιιολογησω ακριβως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Φυσικη.Για ποιους ειναι αγαπημενο μαθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mp3dj

Νεοφερμένος

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μεγαλος θαυμαστης!!!!Ευτυχως που υπαρχει στο τμημα Πληροφορικης:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Φυσικη.Για ποιους ειναι αγαπημενο μαθημα?
Αν και το αγαπημενο μου μαθημα ειναι η Βιολογια, η Φυσικη μου αρεσει τρομερα οταν διδασκεται οπως της αρμοζει και εννοειται οχι στα πλαισια του σχολικου βιβλιου.
Κατι λιγα που ειχαμε κανει στην γ' λυκειου για κβαντικη φυσικη (στο πρωτο κεφαλαιο της Χημειας κατευθυνσης) και επειτα στην Φυσικη γενικης ηταν τρομερα!:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Πληροφορική και Βιολογία :) :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joann

Νεοφερμένος

Η joann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
:thumbsup::thumbsup:γεωγραφία και λατινικά μ αρέσουν οι ασκήσεις :D ... και τα αγγλικά φυσικά είναι το μόνο μάθημα που δεν βαριέμαι ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Φυσική, χημεία. Χωρίς σειρά προτεραιότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Βιολογία και φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εμένα τα αγαπημένα μου μαθήματα είναι τα Μαθηματικά, η Φιλοσοφία και η Λογοτεχνία!!
:)
φιλοσοφια κ λογοτεχνια??βαραμε ενεση!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Εμένα πάλι είναι η Χημεία Κατεύθυνσης το αγαπημένο μου μάθημα..Μετά η Άλγεβρα και η Φυσική Κατεύθυνσης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Βιολογία :inlove: > Φυσική (μία λέξη θα πω μόνο: Feynman) > Χημεία> Μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Γεωγραφια,βιολογια,χημεια,ιστορια,και αγγλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σελήνη

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Εξαρτάται αν θα το δω ως μάθημα ή ως αντικείμενο. Αν το δω ως αντικείμενο, λογοτεχνία και έκθεση>όλων. Ως μαθήματα, δε θα μπορούσα να πω το ίδιο.

Ως μαθήματα, λοιπόν:

Βιολογία>Χημεία>Φυσική, Αρχαία (όσα τουλάχιστον μπορεί να ξέρει μια πρώην θετικούρα)>Μαθηματικά> Ιστορία, λογοτεχνία. Και από εκεί και πέρα το χάος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλλο Φρούτο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σήψη,κατάντια,παρακμή. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ταύρος (Αττική). Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Μαθηματικά,δεν ξέρω γιατί αλλά είχα απο μικρός μια κλίση προς τα εκεί.
Απο τότε που τα γράμματα εισέβαλαν με την βία στα μαθηματικά άρχισα να εκνευρίζομαι αλλά καλά είναι και αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
πρωτα τεσσερα βεβαια
με συναρπαζουν τα πειραματα και τα μαθηματικα ηταν ανεκαθεν τo αγαπημενα μου μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top