Αγαπημένο Μάθημα

Αγαπημενο Μαθημα [pοll]
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 278)
  • Μαθηματικά

    Ψήφοι: 90 32.4%
  • Φυσική

    Ψήφοι: 70 25.2%
  • Βιολογία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Χημεία

    Ψήφοι: 55 19.8%
  • Αρχαία

    Ψήφοι: 39 14.0%
  • Έκθεση

    Ψήφοι: 25 9.0%
  • Ιστορία

    Ψήφοι: 29 10.4%
  • Λογοτεχνία

    Ψήφοι: 23 8.3%
  • Γυμναστική

    Ψήφοι: 16 5.8%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 29 10.4%

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
εμένα μ' αρέσει η Χημεία της Α' γυμνασίου (όχι του λυκείου) γι' αυτό δε την ψήφισα!! :P
γουστάρω πααααααααρα πολύ την πληροφορική..!!!!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
εμένα μ' αρέσει η Χημεία της Α' γυμνασίου (όχι του λυκείου) γι' αυτό δε την ψήφισα!! :P
γουστάρω πααααααααρα πολύ την πληροφορική..!!!!! :D :D

Ειχαμε χημεια στην Α γυμνασιου??:confused:Εγω γιατι θυμαμαι οτι ειχαμε απο την Β...??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
hmm.. μπερδεύτηκα!! της Α' λυκείου ή9ελα να πω!! :P
εκεί που μα9αίνεις τις ονομασίες των στοιχείων!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Αρχαία, Ιστορία, βιολογία, λατινικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
μαθηματικα>βιολογια>αρχαια !!!!!!!!:):redface::D παντως το πιο κουραστικο και βαρετο .. γυμναστικη !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Χημεία, Φυσική , Μαθηματικά μέχρι στιγμής. Στην πορεία μπορεί να προστέσω και κάνα άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JoJoanna

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
βιολογία;),μαθηματικά,γυμναστική,χημεία και λίγο η έκθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αλγεβρα Β Λυκειου by far.Ισως και το ΑΕΠΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksandros21

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
χημεία χωρίς δεύτερη σκέψη..υπέροχο μάθημα αν ασχοληθείς μαζί του :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

apostolis1992

Νεοφερμένος

Ο apostolis1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Από μικρή ηλικία τα μαθηματικά. Είναι κάτι το ξεχωριστό για μένα. Κάτι σαν πρόκληση, μυστήριο πράγμα. Δεν μπορώ να προσδιορίσω ακριβώς από που πηγάζει η συγκεκριμένη αρέσκεια.
Επίσης πολύ ενδιαφέρον βρίσκω τη φυσική, καθώς με την εκμάθηση κατανοείς πολλά φυσικά φαινόμενα. Φερ' ειπείν φέτος (γ' λυκείου) οι κρούσεις μπορώ να πω ότι με βοήθησαν να βελτιωθώ στο μπιλιάρδο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Φυσική !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου μάθημα ever ήταν τα μαθηματικά και στεναχωριέμαι που δεν κάνουμε στο πανεπιστήμιο :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Το αγαπημενο μου μαθημα ηταν ανεκαθεν η ιστορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου μάθημα ήταν ανέκαθεν η γυμναστική...(αα και το διάλειμμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure Insanity

Νεοφερμένος

Η Pure Insanity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Σχέδιο(!!), Μαθηματικά, Χημεία, Έκθεση, Ψυχολογία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εγω λατρευω μαθηματικα και χημεια......ακολουθουν αρχαια, ιστορια και ψυχολογια.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Το αγαπημένο μου μάθημα είναι η ιστορία. Μου αρέσει γιατί μπορώ να μαθαίνω την εξέλιξη της πατρίδας μας στο πέρασμα των αιώνων αλλα και να γνωρίζω νέους πολιτισμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Όταν ήμουν στο σχολείο, το αγαπημένο μου μάθημα ήταν η Βιολογία.
Στο Πανεπιστήμιο, μέχρι στιγμής το αγαπημένο είναι η Φυσιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
εμένα το αγαπημένο μου μάθημα είναι η γεωμετρία..Την λατρεύω !!!!! Μου αρεσει κα η αλγεβρα αλλα όχι τόσο πολύ .
Μετά μου αρέσει η χημεία και η βιολογία (όπως την θημάμαι από το γυμνάσιο) .
Η λογοτεχνία ήταν καποτε από τα αγαπημένα μου μαθήματα αλλά τώρα πια δεν μολυ πολιαρέσει εξαιτίας του τροπου που την διδασκόμαστε στο σχολείο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top