Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Πολυκατοικία
Η οικογένεια βλάπτει
Ευτυχισμένοι μαζί
L.A.P.D (μόνο 1ος κύκλος)
Παρα Πέντε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Εμένα απο ελληνικά μου άρεσαν πολύ το παρα πέντε(ειχα ρίξει το γέλιο :clapup:), το ρετιρέ που το βλέπω σε επαναλήψεις, το Χαρά αγνοείται, και το 50-50.Απο ελληνικά ωραίο θα είναι και αυτό το καινούριο που θα παίξει το mega απο τον Οκτώμβριο που λέγεται Το Νησί.Απο ξένα μου άρεσε το The Tudors που ήταν σειρά εποχής και το έπαιζε το mega προπερσυ το καλοκαιρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
50-50
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
εμενα το παρα πεντε κων/ελενης αγρια παιδια!αλλα γενικα δεν βλεπω και πολυ τηλεοραση! α ξεχασα και το καφε της χαρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gina54

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Γενικά δεν βλέπω σίριαλ γιατί δε μ'αρέσουν αλλά το αγαπημένο μου ήταν το ομάδα NCIS!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
κανένα από τα 2!!! εγώ βλέπω κυρίως ξένες σειρές... όπως το 24 (πολύ καλή κ την συνιστώ σε οποινδήποτε) και το one tree hill....

επιτελους και καποιος αλλος που βλεπει την καλυτερη σειρα που εφτιαξε ο ανθρωπος:clapup:(24)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
το 50-50 !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εγω απο ελληνικα φετος μονο το Μιλα μου Βρωμικα μου αρεσε,αλλα δεν ειδα ολα τα επεισοδια.Λογικα θα το δω απο το ιντερνετ.
Απο ξενες βλεπω τωρα Kylexy(που το βαλαν προσφατα),The Bing Bang Theory,Grey's Anatomy που και που,Law&Order φαινεται καλο,Detective Monk και Desperate Housewivew καμια φορα.Αλλα κανενα φανατικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ βλέπω/έβλεπα, τα εξής:

Κωνσταντίνου και Ελένης (όσες φορές και να το δεις, πάντα θα γελάσεις:clapup:)
Μ+Μ (Κρίμα που δε θα το συνεχίσουν:/:)
Παρά Πέντε (Τα λόγια είναι περιττά:clapup:)
California teens (τουλάχιστον τα πρώτα επεισόδια, που είδα, ήταν πολύ ωραία:D)
Η αξέχαστη σειρά τσικιτίτας (προς θεού, όχι εκείνη η βλακεία της Chris Morena του 2006, αλλά η παλιά καλή μας σειρά (του 1995, σε εμας ήρθε το '98 ), εγώ το πρόλαβα σε επανάληψη, το 2003-2005:clapup::clapup::clapup:)

Αυτά μου 'ρχονται τώρα. Θα επιστρέψω με περισσότερες σειρές:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

missducaine

Νεοφερμένος

Η missducaine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
csi miami!!απλα υπεροχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolarikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lolarikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 284 μηνύματα.
απο Ελληνικες :
Κωνσταντινου και Ελενης
L.A.P.D
Στο παρα πεντε
Εισαι το ταιρι μου
10η εντολη- κοκκινος κυκλος

απο ξενες
the mentalist
burn notice
cold case
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azsxd

Νεοφερμένος

Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
παρα 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμητρα Dim

Νεοφερμένος

Η When you sleep at night, everything seems so right... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κωνσταντίνου και Ελένης.. Κάθε χρόνο respect!! Δεν έχω βαρεθεί και ούτε πρόκειται να βαρεθώ ποτέ να το βλέπω!! .. "Μωρή Κατακουζίνα!!!..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Προτιμώ ξένες..Αγαπημένες sex and the city, one tree hill, how i met your mother..!!!
Από ελληνικές ΟΙ αγαπημένες Singles κ άγρια παιδιά..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κωνσταντίνου και Ελένης.. Κάθε χρόνο respect!! Δεν έχω βαρεθεί και ούτε πρόκειται να βαρεθώ ποτέ να το βλέπω!! .. "Μωρή Κατακουζίνα!!!..."
Χαχα αυτή η σειρά δεν θα σταματήσει ποτέ να προβάλλεται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top