Αγαπημένη σχολή αντίθετης κατεύθυνσης

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Ήμουνα 3ο πεδίο
1ο πεδίο : Ψυχολογία
2ο περιο : Μηχανικός αεροσκαφών ( δεν θυμάμαι το ακριβές όνομα της σχολής )
4ο πεδίο : Πληροφορική
 

Specon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Specon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεματικής Χαροκοπείου. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Τι ωραία ερώτηση...Λοιπόν
Θεωρητική: Ψυχολογία
Θετική: Χημικών Μηχανικών
Υγείας: Ιατρική ή Λογοθεραπεία
Οικονομικά: Πληροφορική (Είναι αυτό που σπουδάζω )
 

spring day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η spring day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
1ο: Διεθνών και Ευρωπαϊκών σπουδών
2ο: Ικάρων μετεωρολόγων
4ο: Οικονομικών σπουδών
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ιστορία και φιλοσοφία της επιστήμης
Αρχιτεκτονική
Μάρκετινγκ και επικοινωνίας
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,499 μηνύματα.

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

Pharmacist01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pharmacist01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.
1ο πεδίο: Ψυχολογία και νομική
2ο πεδίο: πληροφορική
4ο πεδίο: λογιστική και χρηματοοικονομική
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Αρχιτεκτονική
Φαρμακευτικη
Λογιστική και Χρηματοοικονομικά
 

nicole1982

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nicole1982 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Γαλλικής Γλώσσας & Φιλολογίας (Αθήνα). Έχει γράψει 299 μηνύματα.
Θα μου άρεσε η Γεωλογία με σκοπό τη σεισμολογία
Αρχιτεκτονική
Τοπογραφία
Γραφιστική
Οδοντιατρική με σκοπό να γίνω γναθοχειρουργός
Ιατρική και συγκεκριμένα θα ακολουθούσα ειδικότητα χειρουργός οφθαλμίατρος
 

Guest 831328

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραία: 1ο Ιστορικό-Αρχαιολογικό
3ο Βιοϊατρικών Επιστημών
4ο ΔΕΤ ΟΠΑ ( δεν λέω πληροφορική επειδή πληροφορική θα αρχίσω να σπουδάζω)
 

anna05

Νεοφερμένος

Η anna05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγω ειμαι 2ο πεδιο αλλα αν ήμουν:
1ο: κοινωνιολογια
3ο: φαρμακευτικη
4ο: μάρκετινγκ
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,558 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε:
Από 2ο Μαθηματικό
Από 3ο Βιολογίας
Από 4ο Οικονομικής Επιστήμης ή Πληροφορικής
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
1ο Ψυχολογία
2ο Μαθηματικά ΕΚΠΑ
4ο Πληροφορική ΕΚΠΑ

Από το 3ο δεν έχω καμία άποψη, όπως και στο 1ο δεν έχω είκονα απο ποιότητα της συγκεκριμένης σχολής σε διαφορετικά πανεπιστήμια
 

kost28

Νεοφερμένος

Ο kost28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Τι σχολή θα επιλέγατε αν ήσασταν στην αντίθετη κατεύθυνση από αυτή που επιλέξατε;
Εγώ ήμουν θεωρητική. Αν ήμουν θετική θα επέλεγα Φαρμακευτική.

Σιγουρα απο θεωρητικη Ψυχολογια
Απο 3ο πεδιο φαρμακευτικη λογικα
4ο πεδιο Οικονομικα οπα

1o πεδίο
ΜΜΕ & Ιστορικό αρχαιολογικό
2ο πεδίο
ΗΜΜΥ-Μαθηματικό-Μηχανικών πληροφορικής
3ο πεδίο
Χημικό-Φαρμακευτική-Μηχανικών Βιοιατρικής

Αρχιτεκτονική
Φαρμακευτικη
Λογιστική και Χρηματοοικονομικά

Εγω ειμαι 2ο πεδιο αλλα αν ήμουν:
1ο: κοινωνιολογια
3ο: φαρμακευτικη
4ο: μάρκετινγκ
Βλέπω η Φαρμακευτική έχει μεγάλη πέραση και στα άλλα πεδία xD
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,499 μηνύματα.

F1L1PAS

Νεοφερμένος

Ο F1L1PAS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Πολυτεχνείου Κρήτης. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Ήμουν 2ο πεδίο, οπότε:
Για 3ο πεδίο: Μοριακής Βιολογίας και Γενετικής
Για 4ο πεδίο: Μηχανικών Παραγωγής και Διοίκησης
Για 1ο πεδίο: Δεν με ενδιαφέρουν καθόλου, άρα μάλλον κάτι γενικό όπως Κινηματογράφου :hehe:
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,499 μηνύματα.

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
1ο : καμία
3ο : βιολογίας
4ο : διοικητικής επιστήμης και τεχνολογίας
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top