Αγαπημένη σχολή αντίθετης κατεύθυνσης

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
1ο: κοινωνική ανθρωπολογία
2ο: συντήρησης αρχαιοτήτων και έργων τέχνης
4ο: τίποτα λολ
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
2ο: Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος
3ο: Βιολογίας
4ο: τίποτα :upside:
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
γεωλογία και βιολογία = παλαιοντολογία
i see what you did there
Είσαι πολύ καλός :P
Τη Γεωλογία θα την επέλεγα ακριβώς για να ασχοληθώ με την Παλαιοντολογία (αν και η Ορυκτολογία-Πετρολογία μου φαίνεται επίσης ενδιαφέρουσα)
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,013 μηνύματα.
1o: Ιστορίας και Αρχαιολογίας
2ο: Φυσικό
4ο: Πληροφορική
 

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Με Δέσμες (ήμουν 1η Δέσμη):
2η Δέσμη: Ιατρική ή Φαρμακευτική (είχε 18 ΑΕΙ, μαζί με 2 Οδοντ., 4 Βιολογ., 1 Κτην., 1 Νοσηλ. ΕΚΠΑ)
3η Δέσμη: Τίποτα... ίσως Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού μέσω της "κοινής ομάδας"
4η Δέσμη: Στατιστικής

Με Πεδία (ήμουν 3ο Πεδίο):
1ο Πεδίο: Ψηφιακών Μέσων & Επικοινωνίας ή Τεχνών Ήχου & Εικόνας (γεράσαμε για ΤΕΦΑΑ)
2ο Πεδίο: Χημικών Μηχανικών
4ο Πεδίο: Στατιστικής
 

thecrazycretan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thecrazycretan αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Πολιτικές Επιστήμες ή Νομική
(Σπουδάζω Μηχανικός Η/Υ)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top