Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

ouroboros

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
αα ναι;; χμμ οκ..θα έχω υπόψην μου να την κατεβάσω κάποια στιγμή..και νομίζω ότι στον αντ1 το true blood είναι season 1 γιατί από σεπτέμβρη θα αρχίσει η 2η σαιζον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ποσα επεισοδια εχει η 1η σαιζον?? 12?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ouroboros

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ναι το ίδιο και η 2η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Α οκ thanx.. δηλαδη αυτα που δειχνει ο ΑΝΤ1 ειναι προς το τελος της 1ης σαιζον.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ouroboros

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
λογικά ναι..για να βεβαιωθείς ψάξε στο site του αντ1 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
αα ναι;; χμμ οκ..θα έχω υπόψην μου να την κατεβάσω κάποια στιγμή..και νομίζω ότι στον αντ1 το true blood είναι season 1 γιατί από σεπτέμβρη θα αρχίσει η 2η σαιζον

Στον Ant1 προβάλλεται εδώ και καιρό η δεύτερο σεζόν του True Blood, ενώ εδώ και λίγο καιρό έχει ξεκινήσει η τρίτη σεζόν στο εξωτερικό. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ouroboros

Νεοφερμένος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
οκ σορρυ αλλά δεν βλέπω τηλεόραση..και άλλωστε το είπα με επιφύλαξη..ναι το γνωρίζω ότι προβάλλεται η 3η σαιζον..έχω δει το 1ο επεισόδιο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
for ever!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Γαματη η 4η σαιζον του prison break!!Μεχρι το 10 επεισοδιο εχω δει μεχρι στιγμης!! Κριμα ο Μπελικ =(... ο κινεζος καλα να παθει!!o παλιο ρουφφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Το Prison Break το έχω χάσει.....Απο τότε που το έβλεπα στον ΑΝΤ1 δεν το ξαναείδα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Γαματη η 4η σαιζον του prison break!!Μεχρι το 10 επεισοδιο εχω δει μεχρι στιγμης!! Κριμα ο Μπελικ =(... ο κινεζος καλα να παθει!!o παλιο ρουφφ!
Πλάκα πλάκα ο Μπέλικ στο τέλος έγινε πολύ συμπαθητικός :'( Που να δεις την συνέχεια

Το Prison Break το έχω χάσει.....Απο τότε που το έβλεπα στον ΑΝΤ1 δεν το ξαναείδα!!!
Εγώ πιστεύω ότι ο ant1 την έκαψε την σειρά όπως έκανε και με το lost.... Ότι οι αμερικανοί είδα σε 1 χρόνο οι Ελληνες την είδαν σε 3 εβδομάδες.

Τα επισοδεια τα έβλεπα μια μέρα αφού έγίνε η πρώτη προβολή τους στην Αμερική. Αμέσως μετά την προβολή τους το internet γέμιζε από τους funs με σχόλια και προβλέψεις. Στο lost ειδικά γινόταν ο χαμός. Έτσι πρέπει να βλέποντες αυτές οι σειρές.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Eιδαμε μεχρι το 14! Πολλες ανατροπες πωπω!! Της τρελης γινετε... και τελικα τωρα θα δουλεψουν για την εταιρεια lol! Kαι ο μπαγκγουελ καλος τελικα αλλα την πατησε απτον υποτιθεμενο πωλητη :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas09

Νεοφερμένος

Ο kostas09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
10η Εντολή, Μαύρα Μεσάνυχτα, 3ος Νόμος κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
24 !!!!!!!!!

Η αγαπημένη μου σειρά!!! Μόνο που την βάζει πολύ αργά (έχω ρίξει ξενύχτια...)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgiozyg

Νεοφερμένος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φιλιππιάδα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
All-time favourite οι Heroes (YATTA!!!!) Μετά τα κλασσικά. Φιλαράκια, Prison Break, House. Ψημένος είμαι και με το Chuck...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Εδώ και 2 μέρες απέκτησα καινούργια αγαπημένη σειρά, το Vampire Diaries. Ελπίζω να μη με απογοητεύσει στην επόμενη σεζόν, γιατί έχω μεγάλες προσδοκίες μετά τα τελευταία επεισόδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Swanilda

Νεοφερμένος

Η Swanilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Sssoooookiehhh..........
Eric Northman:inlove:
τέλειο δεν είναι??? εγώ ανυπομονώ να βγει το καινούργιο επεισόδιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer

Νεοφερμένος

Η summer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Το prison break το εχω τελειωσει απο τοτε που τελειωσε στην αμερικη και πριν αρχισω το λοστ ηταν το αγαπημενο μου. Μετα το λοστ δεν νομιζω να βρω τοσο απιστευτη σειρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top