Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ε μωρέ 10eps είναι ο καινούργιος κύκλος (Grey's Anatomy) προς το παρόν, σε μία μέρα τα έχεις δει όλα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
ναι..ισως βαλει το Prison Break...ειναι πολυ πιθανο.εχει καιρο να το δειξει...


Ισως!!! Υπαρχει ενδεχομενο και γ αυτο.Αν και εχει περασει τοσος καιρος :P
-----------------------------------------
Ε μωρέ 10eps είναι ο καινούργιος κύκλος (Grey's Anatomy) προς το παρόν, σε μία μέρα τα έχεις δει όλα. :D


Μονο 10 :'(:'(:'(, Τα εχεις δει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
αχ θελω να βαζει το greys anatomy.....αντε...θα παω να διαμαρτυρηθω στον αντ1!!!!!θελω να δω και τον Derek Seperd!!!!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Friends,Sex and the City,Big Bang:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μονο 10 :'(:'(:'(, Τα εχεις δει?

Yup. Νταξ με τέτοιο φινάλε που είχε η 5η σεζόν είναι κάπως δύσκολο να προκαλέσουν πάλι μεγάλη ένταση, αλλά ήταν ωραία. Καλά όπως και να το κάνουμε χωρίς O'Malley κάτι λείπει. 14/1 νομίζω βγαίνει το επόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starlight

Νεοφερμένος

Η starlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αργοστόλι (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
παιδια εμενα μ αρεσει τ LOST!!αλλα και τ GREY'S ANATOMY ειναι καλο ειδικα ο 5ος κυκλος...τωρα εχς κολλησει με το ΤΗΕ VAMPIRE DIARIES...ειναι φοβερο...παιζει και ο Βoone απο τους lost(ian somerharder).to σιριαλ αυτο ειναι περιπου σαν τ twilight.περιπου και πιο ωραιο και ιντριγκαδορικο θα ελεγα.δειτε τ...τ βλεπει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Το 24 αλλα απ' οτι βλεπω τα παει περιφημα απο ψηφους στο ischool.gr .
Damn It!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
ναι..ισως βαλει το Prison Break...ειναι πολυ πιθανο.εχει καιρο να το δειξει...


Δεν θα το βαλει γιατι εβαλε Ραδιο Αρβυλα:down:
-----------------------------------------
Το 24 αλλα απ' οτι βλεπω τα παει περιφημα απο ψηφους στο ischool.gr .
Damn It!


χαχαχαχαχαχ εσυ και το 23 το ψηφισατε....:P:P:P

(Πλακιτσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Μου αρέσουν οι L O S T :jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Βαριέμαι πάάάάάάάάάάάρα πολύ το Prison Break....

Μου αρέσει πολύ το Sex and the city...Είναι τέλειο.Και ο dr House.Θέλω να δω όμως και επεισόδια από το Super Natural έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλά.What do you think? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

|~Vivid~|

Νεοφερμένος

Η Εύη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γενικά είμαι τηλεορασακιας οπότε μου αρεσουν:
>House MD
>LOST
>Supernatural
>Veronica Mars
>Grey's Anatomy
>Friends
>Big Bang theory
>Monk
>Charmed <Μαγισσες
>CSI
>Heroes
>Chuck
>Smallville
>24
>Και πολλά αλλα που δεν τα θυμάμαι τώρα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Βαριέμαι πάάάάάάάάάάάρα πολύ το Prison Break....

Μου αρέσει πολύ το Sex and the city...Είναι τέλειο.Και ο dr House.Θέλω να δω όμως και επεισόδια από το Super Natural έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλά.What do you think? :)


:!: Πλάκα κάνεις. Πώς μπορείς να βαριέσαι? Με τόοοοσες ανατροπές? Με τέτοιο σενάριο? Έλα τώρα, ούτε καν το Mike δε μπάνισες?:P
:nono: Κάνε άλλη μια προσπάθεια, γιατί η σειρά άξιζε, μόνο το τέλος μας τα χάλασε.

Όσο για το Supernatural, ω ναι, η σειρά αξίζει. Κυρίως όσο προχωράνε οι σεζόν, που αποκτά ένα συγκεκριμένο storyline, και δεν είναι πλέον τόσο αυτοτελή τα επεισόδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
παιδια εμενα μ αρεσει τ LOST!!αλλα και τ GREY'S ANATOMY ειναι καλο ειδικα ο 5ος κυκλος...τωρα εχς κολλησει με το ΤΗΕ VAMPIRE DIARIES...ειναι φοβερο...παιζει και ο Βoone απο τους lost(ian somerharder).to σιριαλ αυτο ειναι περιπου σαν τ twilight.περιπου και πιο ωραιο και ιντριγκαδορικο θα ελεγα.δειτε τ...τ βλεπει κανεις?


Που παιζει αυτο......:hmm:? Καλο μου φαινεται!
-----------------------------------------
:!: Πλάκα κάνεις. Πώς μπορείς να βαριέσαι? Με τόοοοσες ανατροπές? Με τέτοιο σενάριο? Έλα τώρα, ούτε καν το Mike δε μπάνισες?:P
:nono: Κάνε άλλη μια προσπάθεια, γιατί η σειρά άξιζε, μόνο το τέλος μας τα χάλασε.

Όσο για το Supernatural, ω ναι, η σειρά αξίζει. Κυρίως όσο προχωράνε οι σεζόν, που αποκτά ένα συγκεκριμένο storyline, και δεν είναι πλέον τόσο αυτοτελή τα επεισόδια.


Ποσες season υπαρχουν supernatural.....??? Εγω το εβλεπα μονο στην τηλεοραση :'( Που τα βλεπεται αυτα εσεις???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ποσες season υπαρχουν supernatural.....??? Εγω το εβλεπα μονο στην τηλεοραση :'( Που τα βλεπεται αυτα εσεις???????


Τώρα προβάλλεται η 5η σεζόν στην Αμερική. (Δηλαδή θα συνεχίσει να προβαλλεται, από 21 Ιανουαρίου)
Η τηλεόραση έχει μείνει στην 4η, αν δεν κάνω λάθος.

Μπορείς να ψάξεις στο google, αν βάλεις supernatural season 5 free episodes, εγώ τα βλέπω από 'δω κι απο 'κει. Άλλοτε τα κατεβάζω, και άλλοτε τα βλέπω μέσω site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
καλα και το sex and the city ειναι τελειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Third watch, Married with children, The Simpsons
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
καλα και το sex and the city ειναι τελειο!
:no1:

και απο τα καινουρια το vampire diaries παρακολουθω μετα μανιας επειδη παιζει ο κουκλος ο θεος ο ian !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
:no1:

και απο τα καινουρια το vampire diaries παρακολουθω μετα μανιας επειδη παιζει ο κουκλος ο θεος ο ian !!!
που το παιζει?γιατι οτο εχει σχεση με βαμπιρ...λυκοφως θελω να τα βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
που το παιζει?γιατι οτο εχει σχεση με βαμπιρ...λυκοφως θελω να τα βλεπω


δε το δειχνει εδω,το κατεβαζω απο το ιντερνετ

να το δεις ειναι πλ ωραιο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
δε το δειχνει εδω,το κατεβαζω απο το ιντερνετ

να το δεις ειναι πλ ωραιο!!!
οκ!!ευχαριστω!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top