Αγαπημένες Ταινίες / Σειρές

Ποιά είναι η αγαπημένη σας σειρά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 242)
  • Friends

    Ψήφοι: 45 18.6%
  • Lost

    Ψήφοι: 25 10.3%
  • 24

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Heroes

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • CSI

    Ψήφοι: 10 4.1%
  • Prison Break

    Ψήφοι: 29 12.0%
  • House

    Ψήφοι: 41 16.9%
  • The O.C

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Supernatural

    Ψήφοι: 24 9.9%
  • Grey's Anatomy

    Ψήφοι: 32 13.2%
  • Battlestar Galactica

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • How I Met You Mother

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Game Of Thrones

    Ψήφοι: 7 2.9%
  • Στο παρά 5

    Ψήφοι: 4 1.7%
  • Tο καφέ της Χαράς

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Είσαι το ταίρι μου

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • 50 - 50

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • Κωνσταντίνου & Ελένης

    Ψήφοι: 3 1.2%
  • Σαββατογεννημένες

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • S1ngles

    Ψήφοι: 3 1.2%

aero

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aero :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
άσχετο:P....όμως θυμήθηκα κάτι...

LOST φυσικά!!!

Άντε να ξεκινήσει και η 6 σεζόν να δούμε και πως θα τέλειώσει!
(αλλά γιατί να τελειώσει?:!::'(:!:)

Αν και ξέρω τι θα γίνει! :
Mε την έκρηξη της ατομικής βόμβας Η Juliet (και οι αλλοι) θα μεταφερθούν στον χρόνο και θα ενωθούν με τους υπόλοιπους (έτσι η Juliet δεν πέθανε :P)
... αλλά ξέρω ότι θα ενωθούν με αυτόν τον τρόπο, και δηλαδή (σε αντίθεση με τον John που πέθανε) η Juliet ζει.
Ισχύει η ισότητα:

Αυτός με τη μαύρη μπλούζα στην αρχή του προτελευταίου επεισοδίου (που έλεγε στον Jacob ότι ήθελε να τον σκοτώσει) = αυτός που πήρε τη θέση του John = το τέρας (μαύρος καπνός)! :iagree:

Τα είχα προβλέψει τόσους μήνες πίσω :P:clapup:
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Bones, Grey's Anatomy, Desperate Housewives (:redface:), και μέχρι πριν ένα χρόνο Lost. Κάπου με κούρασε και είπα φτάνει, κάθε φορά έτρωγα μισή μέρα να σκέφτομαι ΤΙ μπορεί να θέλει να πει ο ποιητής. Θα το δω μια και καλή όταν τελειώσει. Και prison break το παράτησα στην τελευταία σεζόν. Από ότι φαίνεται πρέπει να ξανακάτσω με το που τελειώσει η εξεταστική στα θρανία και να ενημερωθώ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
από ό,τι βλέπω στην ψηφοφορία η αγαπημένη μου σειρά (prison break) προηγείται!!!ααα πολύ χαίρομαι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι.....??? Ξερεται αν υπαρχει season 2 στο PointPleasant ????? Το ξερει κανεις?
Ας απαντησει καποιος και εδω και αν θελει να μου στειλει και p.m :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Λοστ φορ εβα!!! τρομερη σειρα, με καθηλωνει... δεν θυμαμαι να υπηρξε επεισοδιο που να με αφησε αδιαφορο στο τελος! παντα θελω να δω παραπανω! :)

@aero
η 6η σεζον τρομερη, ηδη στα πρωτα 3 επεισοδια εχουνε μπει πολλοι νεοι χαρακτηρες. η τζουλιετ πεθαινει, εφοσον συζητα μαζι της και ο κινεζος (δεν θυμαμαι τωρα το ονομα του) και του λεει οτι "δουλεψε" (το σχεδιο με τη βομβα λογικα). αλλα μαλλον θα την βρουνε ζωντανη στο παραλληλο συμπαν που περιγραφεται μετα την εκρηξη και δειχνει την ζωη των χαρακτηρων χωρις την προσκρουση. αργοτερα αυτες οι δυο πραγματικοτητες θα συνδυαστουν καπως...

προσωπικη μου αποψη ειναι οτι οι δυο τυποι (ο Τζεϊκομπ και ο μαυροφορεμενος) συμβολιζουν το καλο και το κακο η κατι τετοιο, ασε που γενικα υπαρχουν πολλοι παραλληλισμοι με τη θρησκεια, εξαλλου αν προσεξεις το παιδι της Κλαιρ λεγεται Ααρον, ο αλλος Τζεϊκομπ και καποιοι αλλοι που εχουν ονοματα απο τη Βιβλιο. οπως επισης και τα υπολοιπα ονοματα ειναι παρμενα απο τους χωρους των επιστημων και της φιλοσοφιας (Τζων Λοκ και Φαραντεϊ π.χ.). ισως να παιξουν καποιο ρολο στην πλοκη (;;;).

επισης προσεξα οτι αν ο καθενας ελεγε στον αλλο τι σημαντικο ειδε η εκανε θα τελειωνε η σειρα πολυ νωριτερα :Ρ. εδω ο αλλος εβλεπε τον Σμοκι π.χ. στη ζουγκλα και δεν ελεγε κουβεντα σε κανενα. γενικα αν γνωριζαν ολοι το τι συνεβαινε θα ηταν καλυτερα. επισης η πολικη αρκουδα δεν εχει εξηγηθει... :hmm:

ειμαι πολυ περιεργος να δω πως θα τελειωσει...:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
s1ngles,friends,house,εργαζομενη γυναικα,σ αγαπω μ αγαπας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Lost.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Κανενας δεν εβλεπε Point Pleasant...:redface: ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
απο τις προαναφερθεισες σειρες θα πω το heroes..δυνατη σειρα. Τωρα προσφατα αρχισα και βλεπω μια καινουργια σειρα του CW, το Life Unexpected.
Ειναι παρα πολυ ωραια, γλυκια σειρα σε κανει να μην την βαριεσαι και να την απολαμβανεις μεχρι το τελευταιο λεπτο. δειτε το trailer αν θελετε:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Τhe big bang theory!!!
Καλά ο Sheldon ειναι τέλειος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Παιδι παιζει Supernatural Season 4 η 5 νομιζω στο Star!!! Χθες το ειδα και ηταν γαματο!!! Εχω χασει παραααα πολλα επεισοδια και δεν ξερω τπτ!!
Μπορω να αγορασω ολους τους κυκλους απο την αρχη?? Season 1-5????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
εχω πολλές αγαπημένες σειρες λατρευω το supernatural,heroes,csi,friends,smaillville,charmed....αχ είναι τέλειαααα ξέρει κανείς πότε θα βγει ο νέος κύκλος των heroes?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Το The Pacific,το εχει δει κανεις;Tι λεει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
το CSI ειναι το καλυτερο. Αν και ορισμενες φορες περιλαμβανει σκηνες αηδιαστικες(:knife:):mpliaks:,ολη αυτη η πλοκη εμενα με συναρπαζει!!!!!!!!:popcorn: Γενικα δηλαδη μου αρεσουν τα αστυνομικα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Τέλειωσα πρόσφατα τον 2ο κύκλο Boston Legal:D Πολύ καλή σειρά, πάω για τον πρώτο κύκλο τώρα. Είναι καθαρά αμερικάνικη αλλά ασχολείται με πολύ σοβαρά θέματα που ενοχλούν κυρίως την Αμερική. Πχ θανατική ποινή, οπλοφορία, φτώχεια, διαφορετική αντιμετώπιση πλουσίων-φτωχών μπροστά στη δικαιοσύνη, κ.α..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.


Συμφωνώ μαζί σου..:D:D

ΑΑ!Πρέπει να μπορείς να ψηφίσεις και vampire diaries...:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Greys Anatomy....!!! Αρχίζει ξανα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Παιδι παιζει Supernatural Season 4 η 5 νομιζω στο Star!!! Χθες το ειδα και ηταν γαματο!!! Εχω χασει παραααα πολλα επεισοδια και δεν ξερω τπτ!!
Μπορω να αγορασω ολους τους κυκλους απο την αρχη?? Season 1-5????
[...]

Όσο για την αγαπημένη μου σειρά,πρέπει να το έχω ξαναγράψει βέβαια,Supernatural. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Diana Fire

Νεοφερμένος

Η Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Σίγουρα στο top list είναι csi και prison break!!!:)
Γενικώς τρελαίνομαι για αστυνομικά..επίσης λατρεύω dexter,oμάδα ncis..
Aπό csi το πιο αγαπημένο μου το csi las vegas.!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billxania

Νεοφερμένος

Ο BTXXIV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Supernatural, Trueblood, One Tree Hill, Las Vegas, Big Bang Theory, Married with Children, House MD...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top