Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Είμαι στην φάση φυσικός-φιλόλογος-φυσικός-φιλόλογος (διχασμένη προσωπικότητα χωρίς αμφιβολία :worry:) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Είμαι στην φάση φυσικός-φιλόλογος-φυσικός-φιλόλογος (διχασμένη προσωπικότητα χωρίς αμφιβολία :worry:) :P

Στην ίδια ακριβώς φάση είμαι και εγώ..αλλά κλίνω στο φυσικός:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
χαχαχα θυμαμαι οταν ειμουν πολυ μικρη..γυρω 7 η 8 χρονων;..ηθελα να γινω υπερηρωας :blush: power ranger για την ακριβεια...τωρα μαλλον..σταρτιωτικε σχολες η νοσηλευτικη.Παντως θυμαμαι οταν ημουν μικρη .ειχα παει βολτα με την μανα μου στο θειο μου και με ρωτησε τι ηθελα να γινω οταν μεγαλωσω...ωραιες εποχες τοτε..τοσο αθωες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
μικρός ήθελα να γίνω
νεκροθάφτης :redface: :P
αστυνομικός
φυσικός
ποδοσφαιριστής

τώρα δεν θυμάμαι κάτι άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Εγώ ακόμα μικρός είμαι... α γυμνασίου πηγαίνω αλλά θα πω τις σκέψεις μου... :P στο Νηπιαγωγείο ήθελα να γίνω Δάσκαλος. Δημοτικό ήθελα... Αρχιτέκτονας, Τραγουδιστής, Μάγειρας, Νηπιαγωγός, Κοινωνικός Λειτουργός, Φιλόλογος, Συγγραφέας, Παιδίατρος, Επιχειρηματίας (Διοίκηση Επιχειρήσεων), Πολιτικός Μηχανικός, Αρχαιολόγος, Οικονομολόγος, Ζωγράφος, Ποιητής, Μουσικός, Καθηγητής Αγγλικών, Αστρολόγος/Αστρονόμος, Διευθυντής Οικονομικών, Σύμβουλος Επιχειρήσεων και άλλα, δεν τα θυμάμαι :P. Τώρα στο Γυμνάσιο θέλω: Μουσικός, Υπεύθυνος Δημόσιων Σχέσεων μια Εταιρίας, και Ψυχολόγος ( ο ψυχολόγος μου αρέσει περισσότερο! ) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εγώ ακόμα μικρός είμαι... α γυμνασίου πηγαίνω αλλά θα πω τις σκέψεις μου... :P στο Νηπιαγωγείο ήθελα να γίνω Δάσκαλος. Δημοτικό ήθελα... Αρχιτέκτονας, Τραγουδιστής, Μάγειρας, Νηπιαγωγός, Κοινωνικός Λειτουργός, Φιλόλογος, Συγγραφέας, Παιδίατρος, Επιχειρηματίας (Διοίκηση Επιχειρήσεων), Πολιτικός Μηχανικός, Αρχαιολόγος, Οικονομολόγος, Ζωγράφος, Ποιητής, Μουσικός, Καθηγητής Αγγλικών, Αστρολόγος/Αστρονόμος, Διευθυντής Οικονομικών, Σύμβουλος Επιχειρήσεων και άλλα, δεν τα θυμάμαι :P. Τώρα στο Γυμνάσιο θέλω: Μουσικός, Υπεύθυνος Δημόσιων Σχέσεων μια Εταιρίας, και Ψυχολόγος ( ο ψυχολόγος μου αρέσει περισσότερο! ) :D

Εχεις να αλλάξεις ΤΟΣΕΣ φορές ακόμα... Καλή επιτυχία πάντως!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kurosaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kurosaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Γιατρός από τόσο δα κλανιά. Δεν 'το χω όμως με τα θετικά μαθήματα οπότε.. θα δούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
τι χαριτωμενο θεματάκιιιιιιιιιιιιι..........γουτσι-γουτσι
να σκεφτώ...
γυρω στα 12 ήθελα να γίνω δημοσιογράφος (αλλά να πηγαίνω σε πολέμους και τέτοια όχι να καταντήσω στο σταρ,και να κάνω δημοσκόπηση για το συνολάκι της βανδη στο the voice :P )
επίσης από τα δέκα είχα ένα όνειρο να έχω εκπομπή σε ραδιόφωνο (παρότι πάντα είχα χάλια φωνή) και μπορώ να πώ ότι το ψιλοέχω όνειρο ακόμη
ακόμη ενδυματολόγος (με είχε κολλήσει μία)
και τέλος σεφ (από τα 5 )
α,και πατινέρ (νομίζω το έχω πει σε κάποιον από εδώ ότι μικρή έκανα σβούρες στα πλακάκια του σαλονιού με τις κάλτσες :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
:hmm:Γυρω στα 9 ηθελα να γινω ταξιτζου (μου αρεσε η ιδεα του να οδηγαω ολη μερα), κομμωτρια (ακομα μου εχει μεινει λιγο απωθημενο, καθως τα τελευταια 5-6 χρονια κοβω μονη μου τα μαλλια μου) και κατα καιρους ηθελα να γινω αθλητρια(στο τεννις, στο στιβο, στο μπασκετ, στο ποδοσφαιρο,στο βολλευ,στην ποδηλασια.....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axenik

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Όταν είμουν νηπιαγωγείο ήθελα να γίνω σκουπιδιάρης ( μου άρεσε το μηχάνημα που ανεβοκατεβαζε τους σκουπιδοτενεκέδες :P ) Δημοτικό αρχιτέκτονας , γυμνάσιο επιχειρηματίας και τώρα οικονομολόγος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Πριν πάω σχολείο ήθελα να γίνω αστροναύτης. Στο Δημοτικό "πρόσθεσα" και το επάγγελμα της Δασκάλας. Στο γυμνάσιο, αναίρεσα το θέμα του Δασκάλου, και σκεφτόμουν να γίνω φαρμακοποιός ή ιατρός. Στο Λύκειο, ποθούσα τα εξής δύο: Παιδοψυχίατρος ή Φυσικός ( με ακόμα έντονη την επιθυμία του αστροναύτη και της κοσμολογίας... :redface: )... Εν τέλει, σπουδάζω Φυσικό!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.

VenusInFurs

Νεοφερμένος

Η VenusInFurs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
κομμωτρια ή sailor moon ή μοντέλο και απλα θυμαμαι τραυματικά τα λόγια της μάνας μου οταν της το πα(δε θα μουν 4-5;),"τιιιιιι,για να σου πιάνουν τον κ*λο" :( (το μικρό κοριτσάκι μέσα μου ακόμα κλαίει στη γωνία)...και τελικά απλά εγινα φιλόλογος :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Αστροναύτης, και μετά ανέβασα μυωπία. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ivilinia_new

Νεοφερμένος

Η ivilinia_new αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Απο παντα μεχρι τα 10 μου περιπου ηθελα γιατρος για να βοηθαω τον κοσμο, και κουβαλουσα μαζι μου παντα ενα μικρο κουτακι πρωτων βοηθειων (λολ) με την ευχη να χτυπησει καποιος για να τον βοηθησω :P Μετα ηθελα να ασχολουμαι με τα αστερια, τους πλανητες, τα σωματιδια και κυριως να γινω αστροναυτης...μεχρι και τώρα δηλαδη...μαλλον πρεπει να απαντησω στο ποστ σε λιγα χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αστροναύτης, και μετά ανέβασα μυωπία. :(
Με λέιζερ διορθώνεται, αλλά κοίτα μη σε κόψουν στα αθλήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,793 μηνύματα.
στην πρωτη δημοτικου παιξαμε μια φορα ενα παιχνιδι κατα το οποιο πεταγαμε την μπαλα ο ενας στον αλλον και καθε φορα που καποιος την επιανε επρεπε να πει τι θελει να γινει στο μελλον... εγω χωρις φυσικα να ξερω τι να πω ειπα στα γρηγορα δασκαλα...ε κι απο τοτε μου εχει μεινει.Στην αρχη μου αρεσε γιατι θα μπορουσα να φωναζω στα παιδια :P αλλα εχω αλλαξει γνωμη απο τοτε :P μετα μου αρεσε πολυ το να γινω ψυχολογος και να δουλευω με παιδια κυριως, ηθελα να γινω και δημοσιογραφος στον Τυπο ομως, οχι στην τηλεοραση. Τωρα που πρεπει πραγματικα ν' αποφασισω δεν ειμαι και πολυ σιγουρη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top