Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
τρελή ζωγράφος :hehe:
κατά το ήμισυ το πέτυχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 674631

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:hug:Απο τα πολλά που έλεγα μικρή ενα ήταν να ανοιξω μια σχολή οδήγησης .....:hehe:

Απο τα πολλά που έλεγα μικρή ενα ήταν να ανοιξω μια σχολή οδήγησης .....:hehe: Οτι να`ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
...τραγουδίστρια στα Ζουζούνια. Έπειτα σκεφτομουν αφου θα έφευγα απο το γκρουπ, να κανω σόλο καριέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EngineSp

Νεοφερμένος

Ο EngineSp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ιατροδικαστής (έβλεπα αρκετά Rex, για όσους το θυμούνται). Αργότερα μαθηματικός, βιολόγος, φυσικός...
Κάπου μεταξύ ιατροδικαστή και μαθηματικού υπήρχε και η ιδέα του δασκάλου.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μμμ το πρώτο που σκέφτηκα ήταν κατασκευαστής πλυντηρίων :confused::confused:
Μετά πέρασαν πολλά... Ζωγράφος, δημοσιογράφος, αρχιτέκτονας... Τώρα είμαστε σε άλλο στάδιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

undead2033

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
αστροναυτης
κλασικουρα θα μου πειτε αλλα πραγματικα αυτο ηθελα να γινω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
καθαριστρια :P
(ακομα το σκεφτομαι και γελαω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilonop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ευαγγελία Μ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ιατροδικαστής (έβλεπα αρκετά Rex, για όσους το θυμούνται). Αργότερα μαθηματικός, βιολόγος, φυσικός...
Κάπου μεταξύ ιατροδικαστή και μαθηματικού υπήρχε και η ιδέα του δασκάλου.:confused:

Χα! Και εγώ ιατροδικαστής ήθελα να γίνω. :hehe:
Και βασικά, ακόμη θέλω αλλά μου τα χαλάει το οτι είμαι λίγο στούρνος στα μαθηματικά και δε μπορώ να πάω ούτε στην κατεύθυνση για τα επαγγέλματα υγείας (νέο λύκειο).:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
αεροσυνοδοσ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Τερματοφύλακας αλλά ήμουν άτυχος με κάτι τραυματισμούς και απλά μετά δεν ασχολήθηκα ποτέ σοβαρά για το κάτι παραπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Χα! Και εγώ ιατροδικαστής ήθελα να γίνω. :hehe:
Και βασικά, ακόμη θέλω αλλά μου τα χαλάει το οτι είμαι λίγο στούρνος στα μαθηματικά και δε μπορώ να πάω ούτε στην κατεύθυνση για τα επαγγέλματα υγείας (νέο λύκειο).:redface:

Ακουσα οτι με το νεο λυκειο αν επιλεξεις να κινηθεις προς τις σχολες υγειας δεν δινεις μαθηματικα. Δεν ισχυει;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Στο νηπιαγωγείο ήθελα να γίνω πιλότος
Στην τετάρτη δημοτικού ήθελα να γίνω ωκεανολόγος (με ειδικότητα στις όρκες,που ήταν και είναι το αγαπημένο μου ζώο)
Στην έκτη ήθελα να γίνω γλωσσολόγος (αμφιβάλλω άμα ήξερα τι είναι)
Τώρα θέλω να γίνω μεταφραστής,αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • devenir-pilote-de-ligne-become-airline-pilot_4074976-M.jpg
    devenir-pilote-de-ligne-become-airline-pilot_4074976-M.jpg
    77.3 KB · Εμφανίσεις: 128
  • 110906_ri8d8_orque-epaulard_sn635.jpg
    110906_ri8d8_orque-epaulard_sn635.jpg
    46.3 KB · Εμφανίσεις: 119
  • 5450201257_ce3962bd9d_z.jpg
    5450201257_ce3962bd9d_z.jpg
    152 KB · Εμφανίσεις: 125

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ακουσα οτι με το νεο λυκειο αν επιλεξεις να κινηθεις προς τις σχολες υγειας δεν δινεις μαθηματικα. Δεν ισχυει;:hmm:

Ισχύει, απλά μαθηματικά λίγο-πολύ έχει και η σχολή απο μόνη της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ισχύει, απλά μαθηματικά λίγο-πολύ έχει και η σχολή απο μόνη της.

Αν συζητάμε ακόμα για την Ιατροδικαστική, ζήτημα να ασχολείσαι με λίγη στατιστική σε όλες τις σπουδές σου σε ένα εξάμηνο άντε δυο, και αυτές σε βρεφικό στάδιο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν συζητάμε ακόμα για την Ιατροδικαστική, ζήτημα να ασχολείσαι με λίγη στατιστική σε όλες τις σπουδές σου σε ένα εξάμηνο άντε δυο, και αυτές σε βρεφικό στάδιο...:P

Δηλαδή, είναι θεωρία; :P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Δασκαλα και ταμιας σε σουπερ μαρκετ ,ευτυχως αλλαξα μυαλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleniKat

Νεοφερμένος

Η EleniKat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Υπηρετρια για καποιο λογο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frofru

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η frofru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Στην αρχή ήθελα να γίνω παιδίατρος. Μετά όμως το μετάνιωσα, επειδή φοβόμουν τις ενέσεις κι ήθελα να γίνω σχεδιάστρια μόδας! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δηλαδή, είναι θεωρία; :P:redface:

Δηλαδή, είναι χαζό να απορρίψεις το επάγγελμα επειδή φοβάσαι ότι θα πήξεις στα μαθηματικά. :P
Βασικά είναι ανυπόστατο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top