Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ήθελα να γίνω πολλά πράγματα. Κι ακόμα θέλω δηλαδή. Αν και παλεύω πολύ για την ψυχολογία είμαι σίγουρη πως αν δεν περάσω θα βρω κάτι να καταπιαστώ.
Μπορώ να γίνω συγγραφέας, ηθοποιός, τραγουδίστρια σε συγκρότημα, αστυνομικός, προπονήτρια και πολλά ακόμα. Δηλαδή ότι φανταζόμουν από μικρή...
Το μόνο σίγουρο είναι πως θέλω να ζήσω ευτυχισμένη με τον αντρούλη μ Samu!! <3 (δεν άντεχα να μην γράψω καμία μαλακία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Ήθελα να γίνω Μεγαλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
χ0αχΧ0ΑΧοαχοχοαοχαο οταν ημουν μικρη ηθελα να γινω νυφη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nancy2

Νεοφερμένος

Η Νανσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Εγω πρωτα ηθελα να γινω μαμα και μετα μου ηρθαν τ'αλλα που ειχα γραψει πριν.ΛΟΛ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
εγω ζωγραφος :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viv23

Νεοφερμένος

Η viv23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Με το που βλεπω ψυχολογος και συγγραφέας ειπα "εδω ειμαστε". Ουτε εγω πιστευω οτι θα περασω,αλλα δε πειραζει κανω τη προσπαθεια μου για να πω πως δε το αφησα ετσι :) αφου εχεις εναλλακτικές καλο αυτο.. αν και πιστευω πως ολα θα ερθουν με τετοιο τροπο ωστε να σε γεμιζουν και να σε κανουν ευτυχισμενη! keep trying και που ξερεις ισως ειμαστε συμφοιτήτριες στ Παντειο στο τμημα Ψυχολογιας ;)

και φυσικα και εγω οταν ημουν μικρη,πιστευα πως θα γινω μια γλυκια δασκαλα ή νηπιαγωγος,θα εχω εναν ευτυχισμενο γαμο 3 παιδια (2 κοριτσια ενα αγορι εκ των οποιων το ενα θα λεγεται Αθανασια και Αλεξανδρος) 2 σκυλια και ενα τεραστιο σπιτι με κηπο. Στο γαμο μου υποτιθεται πως θα φορουσα ενα υπεροχο πανακριβο ασπρο νυφικο αλλα καταλαβα...πως δεν θα ισχυει τιποτα απο αυτα. :P ΥΓ εννοειται πως ο αντρας μου θα εμοιαζε με αυτα τα μοντελα που διαφημιζουν κουστουμια η πανακριβες κολόνιες στα περιοδικα,με τα ανοιχτοχρωμα ματια τα υπερτατα γενια και το θεληματικό πιγουνι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

19MaG93!

Νεοφερμένος

Η Μάγδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Πονάει αυτό το θέμα!!
Εγώ από μικρή ήθελα να γίνω γιατρός, πέρασα από πολλές ειδικότητες, οφθαλμίατρος, νευροχειρούργος, ογκολόγος και τελικά ήρθαν οι πανελλαδικές και με γείωσαν, καθώς έγραψα 18, οπότε δεν έπιασα την ιατρική.. Όπως και να 'χει τώρα σπουδάζω ένα άσχετο αντικείμενο, αλλά όσο περνάει ο καιρός μου αρέσει και ελπίζω σε κάποια χρόνια η ιατρική να μην μου έχει μείνει απωθημένο και να με κάνει να αισθάνομαι ότι κάτι μου λείπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
οταν ημουν μικρη ηθελα να γινω μεγαλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Παπάς...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Απο μικρος ηθελα να ασχοληθω με επιχειρησεις (τραπεζες κτλ.) και το σημαντικοτερο , να βγαζω πολλα λεφτα.....απο 6-7 ηθελα να βγαζω φραγκα...dunno......:whistle:

PS:Τωρα θα 'θελα να γινω παλι μικρος......ωραια χρονια...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω οταν ημουν μικρη ηθελα ν γινω μαναβισσα!!!χαχαχαχαχα δν ξερω γιατι αλλα μ ειχε κολλησει...αλλα τλκ δν εγινα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
σκουπιδιαρης χΔ

τελικα ομως θα μπλεξω με οικονομικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
σκουπιδιαρης χΔ

τελικα ομως θα μπλεξω με οικονομικα :P

Και στα 2,με σκουπιδια ασχολεισαι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki222

Νεοφερμένος

Η elenaki222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω απο 7 ηθελα να γινω δικιγορος :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArminVanBuuren

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ArminVanBuuren αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Και στα 2,με σκουπιδια ασχολεισαι :whistle:

yep :P παντως σκεφτομαι να φυγω εξωτερικο οταν τελειωσω οποτε δεν θανε τοσο σκατα :-P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
στα 4: Νηπιαγωγος, στα 6: Δασκαλα τωρα: καθηγητρια: χημικος ή γερμανικης φιλολογιας δηλ στην Γερμανια φιλολογος
Sorry για το off topic, αλλά πώς θέλεις να γίνεις χημικός, αφού δεν έχεις έλθει ακόμα σε επαφή με το αντικείμενο; :P (λες ότι πας Α' γυμν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Εγω απο πολυ μικρος ηθελε να γινω επιστημονας:redface:.....τοτε δεν καταλαβαινα τι ειναι , δεν ηξερα οτι δεν υπαρχει ΕΝΑ πανεπιστημιο στο οποιο σπουδαζεις επιστημονας....!!!!!Βεβαια ,τωρα που μεγάλωσα....ΘΑ ΓΙΝΩ ΕΝΑΣ.....(και ελπιζω/ευελπιστω/ευχομαι και καλος σε αυτο που θα κάνω:redface:....!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos45

Νεοφερμένος

Ο stefanos45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Εγω ηθελα να αναλυω δειγματα στο NCIS :whistle: ε και μετα μου ειχε κολλησει η εγκληματολογια (δεν ξανα βλεπω αμερικανικη αστυνομικη σειρα εγω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγω ηθελα να αναλυω δειγματα στο NCIS :whistle: ε και μετα μου ειχε κολλησει η εγκληματολογια (δεν ξανα βλεπω αμερικανικη αστυνομικη σειρα εγω :P)
Έτσι! Και εγώ είχα κολλήσει με την εγκληματολογία όταν έβλεπα CSI :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Γιατρός.. απο το δημοτικό μέχρι την Ά λυκείου. Μετά συνάντησα την χημεία και οι δρόμοι μας χωρίστηκαν για πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top