Όταν ήμουν μικρός ήθελα να γίνω...

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Αν σε ζήταγαν δηλαδή απ'την Βarcelona δεν θα πήγαινες..ε.???!!:D
Δεν θα προδωσω την ομαδα της καρδιας μου ποτε..:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.

fap.

Νεοφερμένος

Ο fap. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
θυμαμαι ελεγα οτι ηθελα να γινω πλακατζης. (τώρα οπως το καταλαβαινει ο καθενας :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeoSrch

Νεοφερμένος

Ο GeoSrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
αστροναυτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Μαθηματικός! Αλλά δυστυχώς έπρεπε να αποφύγω την κατεύθυνση με τη Φυσική, γιατί απλά δεν το κατέχουμε το άθλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αν σε ζήταγαν δηλαδή απ'την Βarcelona δεν θα πήγαινες..ε.???!!:D
Εννοειται πως θα πηγαινε! Αφου ειναι η καλυτερη ομαδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εννοειται πως θα πηγαινε! Αφου ειναι η καλυτερη ομαδα!
Μμμμ με την μια να σχολιασεις εσυ! φυσικα και δεν θα πηγαινα!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Iστορικός της Τέχνης στην Ιταλία,Δημοσιογράφος,Φωτογράφος και δικηγόρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
αστυνομικος, παπάς και γεωγράφος...ξέρω ο πιο άκυρος συνδυασμός:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
ηθοποιός, οδοντίατρος και σχεδιάστρια μόδας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αραγε να υπαρχει παιδακι που να ηθελε να γινει νεκροθαφτης??????χαχα:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
αραγε να υπαρχει παιδακι που να ηθελε να γινει νεκροθαφτης??????χαχα:hehe::hehe::hehe:

πολυ καλη λυση για την κριση... οπως και να εχει κοσμος θα πεθαινει! αλλα που μυαλο ο ελληνας... εμαθε στα γραφεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
ποδοσφαιρηστης και ονειρευομουν οτι θα παιξω σε τελικο παγκοσμιο κυππελου και μετα οταν τελιωσα το δημοτικο ηθελα να γινω μπασκετμπολιστας αλλα καποιοι με εμποδησαν μπορει να ειχα γινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria-Rafaela

Νεοφερμένος

Η Maria-Rafaela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
χμ.... όταν ήμουν μικρή ήθελα να γίνω νηπιαγωγός ... γιατί μου άρεζαν τα παιδάκια.... μετά άλλαξα ήθελα να γίνω αεροσυνοδός για να ταξιδεύω..... τελικά κατέληξα ......WEB DESIGNER .... είναι αυτό που με ενδιαφέρει... :))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Εγώ όταν ήμουν μικρή ήθελα να γίνω δασκάλα!:DΘυμάμαι που έβαζα τις κούκλες μου στη σειρά και τις μάθαινα τάχα μου ανάγνωση!χααχχα πλάκα είχε!Αργότερα ήθελα να γίνω καθηγήτρια γερμανικών!Πλέον έχω κατασταλάξει νομίζω και θέλω να γίνω γιατρός!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
εγω οταν ημουν μικρος ηθελα να γινω αστροφυσικος.Τωρα θελω να γινω μαθηματικος φυσικος.κατι παρομοιο δηλαδη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Κάποτε ήθελα να γίνω αστροναύτης, στη συνέχεια αστροφυσικός και τώρα σκέφτομαι να γίνω μηχανολόγος μηχανικός ή μηχανικός υπολογιστών.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Στην αρχή ήθελα να μπω στο λιμενικό(δεν ήξερα καν τι είναι, αλλά μου άρεσε η στολή). Μετά ήθελα αεροσυνοδός, στρατιωτικός, δασκάλα. Αργότερα φιλόλογος. Μετά από όλα αυτά αποφάσισα κάτι που μου αρέσει πραγματικά, ημμυ ή κάτι παρόμοιο. :D

(Από μικρό είχα ένα πάθος με τις στολές πάντως, και ακόμη μου αρέσουν.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ αρκετά μικρός ήθελα να γίνω αστυνομικός (στολή όπλα κι έτσι) μετά για χρόνια ήθελα να γίνω στρατιωτικός μέχρι που κατάλαβα ότι δεν μπορώ καθώς είμαι σκράπας στα μαθηματικά. Σήμερα θέλω να γίνω φιλόλογος (αναγκαστικά). Γενικά πάντα ηθελα δουλειά στον στρατό όντας επηρεασμένος και από τον πατερα μου που είναι αξιωματικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Αεροσυνοδός :inlove: Και είναι αυτό που ακόμα θέλω να κάνω στη ζωή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top